PDA

Επιστροφή στο Forum : Missed Me?! Σερρες 18/9 - 20/9


Paladin
29-08-09, 09:52
Εμεις πηγαμε...γυρισαμε...επιστρεψαμε!..τωρα αλλαζουμε ρυθμισεις, μανατζερ και προπονητη..(τον οδηγο και το αμαξι το κραταμε ακομα)...Οσοι δεν ηρθατε χασατε..(θα γραψω το αναλυτικο ποστ οταν γυρισω απο διακοπες)..

Αυτο που θελω να πω ειναι το εξης: Εμεις (εγω και ο δημητρακης ακα skandalis447) θα ανεβουμε με τα αδερφακια μας του τσουφενχαουζεν 18/9 για να μπουμε πιστα 19 και 20 σεπτεμβρη και 20 μετα τη πιστα να επιστρεψουμε στας αθηνας..εγω με σκοπο το 1.28 και ο δημητρακης να ξεπαρθενιασει το πορσακι του στο περιβαλλον της πιστας..

Η προσκληση ανοιχτη..η διαθεση και το ηθικο στα υψη..Θα σας πουνε και τα παιδια που ηταν ηδη εκει οτι ακομα και εντελως αρχαριος να εισαι σιγουρα βγαινεις πιο πλουσιος απο γνωσεις και εμπειριες πανω στην αυτοκινηση..Το μοτιβο παντα ιδιο..βοηθαμε ολους οσους εχουν απορειες, ερωτησεις..μεσα αλλα και εξω απο τη πιστα.

ειδα οτι δουλεψε καλα το 1ο σεσσιον που "οργανωσα" ..πολυ ευχαριστως να "οργανωσω" και αυτο..οσο νωριτερα μου πειτε οτι θα ερθετε τοσο καλυτερα για εσας...

....εχω μια στερηση....μια φουντωση....μια φλογα..θα παω στην Κ10 να τη σβησω..

VanVIC
29-08-09, 09:53
ψήνομαι, άσχημα...

Paladin
29-08-09, 09:54
κατσε να πεταξω και εγω ενα σακι καρβουνα ακομα μπας και σε ψησω πιο γρηγορα....

andreas_R
29-08-09, 16:00
ψήνομαι, άσχημα...

Βαγγελη σκεψου το καλα...

Ειναι περιεργο το περιβαλον εκει με την εννοια οτι μολις μπεις δεν θες να βγεις
με οτι αυτο συνεπαγεται.... Τα ξεχνας ολα και κανεις μετα απολογισμο ....

Καμια φορα κλαις κιολας:thefinger

VanVIC
29-08-09, 16:31
ψήνομαι, άσχημα...

αλλά πρέπει να κάνω την καρδιά μου πέτρα γιατί στις 19 (ή στις 20) πρέπει το Ζ να γίνει "γαμπριάτικο" (για τον αδερφό μου), οπότε πάλι video θα βλέπω απο τας Σέρρας, γαμώτο !

nfot
29-08-09, 18:44
Αν και δεν γνωριζω κανεναν σας, θα με ενδιεφερε να ανεβω. Το κακο ειναι οτι δεν ειχα καμια σχεση με πισωκουνες μεχρι τωρα. Την πιστα την ξερω και με κλειστα τα ματια, που λενε. Ο δικος σμου στοχος θα ειναι να κατεβω το 1:50 παντως ....

stratos
29-08-09, 18:52
Φίλε Paladin ζηλεύω που δυστηχώς δεν μπορώ να έρθω. Οι φοιτητικές μου υποχρεώσεις με κρατάνε μακριά απο την Ελλάδα αλλιώς θα ήμουν ο πρώτος που θα δήλωνα συμετοχή. Μεγάλο σχοελείο η πίστα με πάρα πολύ καλό δάσκαλο τον Paladin.

Καλά να περάσετε

Paladin
30-08-09, 13:05
Στρατο μην ανησυχεις παλικαρι μου!..θα γυρισεις και θα παμε παλι κ παλι να βγαλουμε το αχτι μας!

skandalis447
31-08-09, 17:18
E...εβαλε και ο Mikelly λιγο το χερακι του στις ρυθμισεις τωρα...το 1,28 ειναι πιο κοντα μας...

Αντών///is
31-08-09, 17:32
Λευτέρη, κατά πάσα πιθανότητα, αυτή τη φορά θα είμαι απών!
Δυστυχώς μπηκε για τα καλά το φθινόπωρο με τους περιορισμούς και τις δυσκολίες του. Επαγγελματικές, οικογενειακές, σχολικές... :D
Θα είμαι εν εκγρηγόρσει για το Nurburing...:bigthumb:

yodas
31-08-09, 17:37
Μέσα...Αυτή την φορά δεν το χάνω με τίποτα...19 θα είμαι εκεί...

Paladin
04-09-09, 12:48
μιας και δεν υπηρξε καποιο ενδιαφερων αυτη τη φορα σας ενημερωνω οτι εγω τακτοποιησα το θεμα της διαμονης της παρεας μου, εγινε η σχετικη συνενοηση με τη πιστα και απο πλευρας μου ολα τα θεματα ειναι οκ... απο εδω και περα οποιος θα ηθελε κατι σχετικα με το τρακντεη το κανονιζει μονος του..οπως και τη προηγουμενη φορα ετσι και τωρα εμεις θα μεινουμε στο elpida spa & resort..

καλα μας γυρολογια...

yodas
04-09-09, 13:57
Έχουμε μέρες βέβαια όμως ακόμα ίσως κάποιοι να το σκεφτούν καλύτερα και να δηλώσουν συμμετοχή!

nfot
06-09-09, 11:47
Δυστυχως, μου προεκυψε γαμος (που τον ειχα ξεχασει) οποτε δυσκολο για μενα.
Αν τη σκαπουλαρω τελικα, εχω να μεινω στις Σερρες παντως.

Καλα γυρολογια σε οσους ανεβουν τελικα.