PDA

Επιστροφή στο Forum : m6


gnx
05-09-09, 10:32
http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=298862

tassos
05-09-09, 11:43
Κατι που λογικα σημαινει το τελος της 6αρας.. Ωραια εκδοση παντως

DimitrisZ4
05-09-09, 12:04
το χρωμα κ το εσωτερικο αλλου...το χαζευα χθες το βραδυ...ψαχνω καλυτερης αναλυσης φωτογραφιες αλλα τπτ!

kloukakis
05-09-09, 13:03
Πολυ ΠΟλυ ομορφη.... τι μπορει να πει κανεις για αυτο το "αυτοκινητο".... μια φορα εχω δει μια να ανοιγει μπροστα μου και εχασα το φως μου. πανεμορφη μεσα και εξω και με σταυλο που δεν ξεμενει ποτε απο αλογα.....!!

yannisv
05-09-09, 13:31
Πολύ όμορφο το M6!!!!!

bimmer-corfu
05-09-09, 13:40
πανέμορφο χρώμα

Enema
11-09-09, 23:40
Aπιστευτο εσωτερικο.:+1::+1::+1:

ΦΑΝΗΣ
12-09-09, 23:28
.....:bowdown::wub::ylsuper:.........

merlin_M3
13-09-09, 01:40
Πανέμορφη !!!

Έχω οδηγήσει την Μ6 και δηλώνω ενθουσιασμένος μαζί της !!!

Κάτι μου λέει ότι μπορεί να οδηγήσω και αυτή !!! Τι λες Στάθη, συμφωνείς ???

sm6
13-09-09, 01:42
συμφωνω, αλλα θα ενθουσιαστεις ακομα περισσοτερο με αυτο που θα ερθω στο λουτρακι...

VanVIC
13-09-09, 07:31
Πανέμορφη !!!

Έχω οδηγήσει την Μ6 και δηλώνω ενθουσιασμένος μαζί της !!!

Κάτι μου λέει ότι μπορεί να οδηγήσω και αυτή !!! Τι λες Στάθη, συμφωνείς ???

συμφωνω, αλλα θα ενθουσιαστεις ακομα περισσοτερο με αυτο που θα ερθω στο λουτρακι...

Νίκο κάτι μου λέει οτι ο Στάθης θα "σκάσει μύτη" με όχημα 2 σε 1 ...
Συνδίασε τα 2 οχήματα που έχεις εσύ (χωρίς το χαρακτηριστικό "cabrio") και θα καταλάβεις τι υποψιάζομαι.
Και στην Ελλάδα να μην έχει έρθει το όχημα, είναι ικανός να το'χει φέρει κι απ'αλλού...
:tapedshut

sm6
13-09-09, 10:51
Νίκο κάτι μου λέει οτι ο Στάθης θα "σκάσει μύτη" με όχημα 2 σε 1 ...
Συνδίασε τα 2 οχήματα που έχεις εσύ (χωρίς το χαρακτηριστικό "cabrio") και θα καταλάβεις τι υποψιάζομαι.
Και στην Ελλάδα να μην έχει έρθει το όχημα, είναι ικανός να το'χει φέρει κι απ'αλλού...
:tapedshut

xaxaxa δεν ειναι αυτο που φανταζεσαι...

nino x3
13-09-09, 11:17
κατι που εχει σχεση μαλλον με την νεα υπογραφη....

YAziDis
13-09-09, 11:53
κατι που εχει σχεση μαλλον με την νεα υπογραφη....

Και εγώ κάπου εκεί καταλήγω ... Θα σκάσει μύτη με τη .. "γριά" αχααχααχ

BILL007
13-09-09, 12:12
Aπλά τζάμι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μ6...ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣ !!!!!:king:

Και εγώ κάπου εκεί καταλήγω ... Θα σκάσει μύτη με τη .. "γριά" αχααχααχ

2002...Εύκολα...hehehe!!!:icon_kidr:friday:

sm6
13-09-09, 15:54
χαχαχα, δε λεω, δε λεω...
θα δειτε απο κοντα...

ας μη χαλαμε το θρεντ του παιδιου ομως.

το Μ6 σε αυτην την τελευταια εκδοση ειναι ομορφοτερο απο ποτε...
αλλα δεν δικαιολογει τα χρηματα που θα απαιτουσε η αντικατασταση του δικου μου με ενα τετοιο. (καπου αλλα τοσα δηλαδη...)
για μια νεα αγορα ομως, δεν ειναι τοσο κακη ιδεα στην κατηγορια των μεγαλων κουπε.
η παρουσιαση της επομενης σειρας 6 τοποθετειται καπου στο 2012. αρα η εκδοση Μ παραδοσιακα θα ακολουθησει ενα χρονο αργοτερα.
βαλτε και το ποτε θα ερθει στην ελληνικη αγορα, θα "καβατζαρουμε" το 2014.
δηλαδη πανω απο 4 χρονια απο σημερα...

georggge46
14-09-09, 12:59
Απλα υπεροχη !!! Μεσα - εξω .....

stef
14-09-09, 13:24
Καλύτερα να μην μιλήσω γιατί δεν είναι απλά υπέροχη αλλά μ$%%^&** , θα με κυνηγάει ο Geo μετά ....!! χιχιχιχιχι

Stallion3.2
25-09-09, 09:18
πολύ ωραία η Μ6...απο τα αγαπημένα μου και ας είναι σχέδιο του Bangle... νομίσω πάντως ότι με αυτό το εξωτερικό χρώμα θα την έπαιρνα με φουλ μάυρο σαλόνι

Stallion3.2
07-11-09, 21:36
πριν μερικές μέρες στο parking του Mall ήταν παρκαρισμένη μια Μ6 λευκή. κάτι μου έκανε το χρώμα της και πλησίασα να την δω απο κοντά. ε λοιπόν το θηρίο ήταν όλο απο καρμπον που έπειτα βάφτικε λευκό. και μιλάμε για άγριο κάρμπον, αισθάνθηκα το πλέγμα στα δάχτυλα...πόσα λευτά έριξε ο τύπος? μιλάμε για ΟΛΟ το αμάξωμα.....

Aceman1925
07-11-09, 21:43
πρεπει να την εχω πετυχει και γω.
μπρος πισω ειναι συνηθες, αλλα ΟΛΟ χτυπαει στο ματι οντως

zaharias
07-11-09, 21:45
πριν μερικές μέρες στο parking του Mall ήταν παρκαρισμένη μια Μ6 λευκή. κάτι μου έκανε το χρώμα της και πλησίασα να την δω απο κοντά. ε λοιπόν το θηρίο ήταν όλο απο καρμπον που έπειτα βάφτικε λευκό. και μιλάμε για άγριο κάρμπον, αισθάνθηκα το πλέγμα στα δάχτυλα...πόσα λευτά έριξε ο τύπος? μιλάμε για ΟΛΟ το αμάξωμα.....

Πρεπει να εχεις παντα μια φωτογραφικη μαζι σου.. :D :D

Δεν απευθυνομαι μονο σε σενα, γενικα το λεω.. :D :D

sm6
07-11-09, 21:55
πριν μερικές μέρες στο parking του Mall ήταν παρκαρισμένη μια Μ6 λευκή. κάτι μου έκανε το χρώμα της και πλησίασα να την δω απο κοντά. ε λοιπόν το θηρίο ήταν όλο απο καρμπον που έπειτα βάφτικε λευκό. και μιλάμε για άγριο κάρμπον, αισθάνθηκα το πλέγμα στα δάχτυλα...πόσα λευτά έριξε ο τύπος? μιλάμε για ΟΛΟ το αμάξωμα.....

εξαρταται απο που τα πηρε...
υπαρχουν και κατασκευαστες καρμπον στην ταϊβαν με παρα πολυ χαμηλο κοστος, υπαρχουν και οι σντιτσερ, χαμαν, λουμα κλπ που ζητανε απο 30-70 χιλιαδες για ενα πληρες κιτ...

giannis 116
08-11-09, 10:41
Τι την εβαφε κι αυτος...δε την αφηνε καρμπον αβαφο να εμοιαζε με Pagani Zonda... Πιο πολυ οπλο θα φαινοταν!

Nick_E60_GR
08-11-09, 10:44
Εδώ ένα διεθνώς γνωστό ελληνικό Μ6 ....κάποιου γνωστού χεχεχεχε

sm6
08-11-09, 10:53
με τον 5,8 που ραβει τα πορσε, αν λεμε το ιδιο... χεχεχε

giannis 116
08-11-09, 10:56
Το χα δει απο κοντα αυτο το Μ6 στο συνεργειο που παω για σερβις. Πραγματικα ειναι τερας! Μονο που το βλεπεις τρομαζεις!

Nick_E60_GR
08-11-09, 10:58
με τον 5,8 που ραβει τα πορσε, αν λεμε το ιδιο... χεχεχε

Παναγιά μου ......χοχοχο και χεχεχε και χαχαχαχα Στάθη :gaysex: ....και τι ετοιμάζει να δεις...!!! :angryfire

sm6
08-11-09, 11:00
χαχχααχχαα ξερω τι ετοιμαζει...
θα κλαψουμε πολλοι...

z3 2.2
08-11-09, 11:08
Aυτο το αυτοκινητο ειναι τερας....τερας...σηκωνεται η Μεταμορφωση στο ποδι....καλα ρε μεχρι τι ωρα δουλευει το μαγαζι της φωτο????

stef
08-11-09, 12:22
Προσωπικά και μην πέσετε να με φάτε το καπώ δεν μ'αρέσει....

VanVIC
08-11-09, 12:24
Tοσο κακό ?

stef
08-11-09, 13:09
Εμένα ρωτάς?

Stallion3.2
09-11-09, 23:42
ξέρω για μια Μ6 βελτιωμένη τέρμα, μάυρη της οποίας ο κάτοχος έχει και ένα 500 abarth και αυτό βελτιωμένο τέρμα... αυτή είναι?

E36 RULES!!
09-11-09, 23:51
Eμένα δεν μ αρεσουν τα pins στο καπω... Δεν μου πολυπεφτει λογος βεβαια, απλα καπως δεν μ καθονται καλα...

ΥΓ: Αυτο ειναι που ειχε γινει αναφορα σε παλαιοτερο θεμα?

Nick_E60_GR
10-11-09, 00:09
Το γνωστό..... που τα σπάει στο youtube εδώ και 3 χρόνια ....όταν ήταν ακόμα 5λιτρο. Τώρα πάει 360-365 και σε λίγο καιρό θα 400ρίζει....

http://www.youtube.com/watch?v=UWhkGybzzIw

E36 RULES!!
10-11-09, 00:17
αααα, τώρα κατάλαβα...

Να ρωτησω, υπαρχει περιπτωση το καπώ σε αυτα τα χιλιόμετρα να ψιλο"παίζει"? (αρα ιδου και ο λόγος υπαρξης των pins)

stef
10-11-09, 16:05
Και να 400αρίζει τι σημαίνει?

Nick_E60_GR
10-11-09, 16:10
Και να 400αρίζει τι σημαίνει?

Τίποτα.... είναι τόσο συνηθισμένο πια να 400αρίζουν ...πλάκα μας κάνεις stef? Δύναμη σημαίνει.

stef
10-11-09, 16:33
Μάλιστα
Νομίζω είναι ουτοπία!

VanVIC
11-11-09, 21:13
Το γνωστό..... που τα σπάει στο youtube εδώ και 3 χρόνια ....όταν ήταν ακόμα 5λιτρο. Τώρα πάει 360-365 και σε λίγο καιρό θα 400ρίζει....


The Huricane way ?

E36 RULES!!
11-11-09, 21:20
Εχω και άλλη απορια... Εχει αρκετή σταθεροτητα το αμαξι εκει ψηλά στα 360+?

Αν δεν εχει και ημουν στη θέση του θα εψαχνα για diffuser (δεν ειναι δυσκολο, βρισκεις εναν CAD designer, λεφτάκια να τον πληρώσεις και καποιον να στο φτιάξει :D) και flat bottom... Τουλαχιστον να είναι σωστό αεροδυναμικά...

Nick_E60_GR
11-11-09, 21:44
αααα, τώρα κατάλαβα...

Να ρωτησω, υπαρχει περιπτωση το καπώ σε αυτα τα χιλιόμετρα να ψιλο"παίζει"? (αρα ιδου και ο λόγος υπαρξης των pins)

Εχω και άλλη απορια... Εχει αρκετή σταθεροτητα το αμαξι εκει ψηλά στα 360+?

Αν δεν εχει και ημουν στη θέση του θα εψαχνα για diffuser (δεν ειναι δυσκολο, βρισκεις εναν CAD designer, λεφτάκια να τον πληρώσεις και καποιον να στο φτιάξει :D) και flat bottom... Τουλαχιστον να είναι σωστό αεροδυναμικά...


Το καπώ είναι "πακέτο" με τον μπροστινό προφυλακτήρα-αεραγωγό και λειτουργεί σαν ram-air cooler για τον V10. Μπροστά απ' το παρπρίζ έχει αντίστοιχες-μικρότερες εξαγωγές απ' όπου αποβάλλεται ο θερμός αέρας. Καταλαβαίνεις ότι κάτω απ' το καπώ ασκούνται ...κάποιες πιέσεις στα πολλά χλμ.... λόγω του "κλειστού" χώρου του κινητήρα που έχουν οι νέες σειρές 3-5-6 κλπ. Το πίσω καπώ η αεροτομή και ο πίσω προφυλακτήρας με το diffuser, είναι μέρος του πακέτου επίσης.

Από κάτω, τουλάχιστον οι 5άρες και οι 6άρες είναι flat από εμπρός μέχρι πίσω ... σαν χελώνες...

Nick_E60_GR
11-11-09, 22:04
The Huricane way ?

Ναι, το πιο πιθανό. Έχει καλές επαφές με G-Power....

http://www.youtube.com/watch?v=CP3rGAtXeXM

E36 RULES!!
11-11-09, 22:09
ο πίσω προφυλακτήρας με το diffuser, είναι μέρος του πακέτου επίσης.


A, έχει ήδη diffuser? επομένως ειναι κομπλέ...


Κύριοι, ενας ακομα να βρεθει να φτιαξει τετοιο πραγμα, θα ζησουμε πολύ wangan midnight καταστάσεις... (με ο,τι αυτο συνεπαγεται)

Nick_E60_GR
11-11-09, 22:29
....εδώ το κλασσικό 5λιτρο.. χεχε


http://www.youtube.com/watch?v=-2PAeYV2mtc&feature=related

fz21
14-11-09, 14:23
....εδώ το κλασσικό 5λιτρο.. χεχε


http://www.youtube.com/watch?v=-2PAeYV2mtc&feature=related

μετα τα 300 του αναψε η ενδειξη οτι εχει ανοιχτο καπο....φανταζεστε να ανοιγε το καπο στα 300+........ακομα τουμπες θα εφερνε....

BILL007
14-11-09, 14:44
Η Gpower πραγματικά με το σύστημα bi-compressor στο Μ5 και Μ6 έχει καταφέρει να φτιάξει όχι απλά ένα supercar...Aλλά μια ακατανίκητη δύναμη...;)

Tυφώνας λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....:D:D:D

Speedy
15-11-09, 01:00
Πως ανεβαζει ετσι???:bugeye:

VanVIC
15-11-09, 08:27
Πως ανεβαζει ετσι???:bugeye:

Το αυτό ανεβάζει και πάνω απο 350 δεν σημαίνει οτι έχουν πολλοί την "ψυχή" και τα kohonas να το πάνε τόσο.
Δύσκολο να βρείς συνθήκες δρόμου που να σου επιτρέπουν κάτι τέτοιο εκτός και αν ο οδηγός είναι τρελός.

Νομίζω οτι ο πρωταρχικός στόχος σε τέτοια project δεν είναι η τελική ταχύτητα.
Η ταχύτητα απλά επιβεβαιώνει την επίτευξη υπερβολικής δύναμης.
Μέχρι τα 100 (ίσως και παραπάνω), ο οδηγός παλευε να μαζεψει τα ασημάζευτα.
Δεν είναι ευκολο να το "χαρείς" αυτό το αμάξι. Εκτός και αν η χαρά συνοψίζεται στο να λές οτι είσαι ιδιοκτήτης του και οτι θεωρητικά (ίσως και πρακτικά αλλά δύσκολα να βρείς τις συνθήκες που να σου το επιτρέψουν) είσαι μπροστά απο οποιοδήποτε (ως επι το πλείστον) 4-τροχο κυκλοφορεί σε δημόσιους δρόμους .

Απο κάποιο σημείο και μετά, για να νιώσεις πιο έντονες συγκινήσεις (κάποιοι ίσως τις μετράνε και με "g"), ίσως είναι πιο αποτελεσματικό να ψαχτείς με αεροσκάφη...

Nick_E60_GR
15-11-09, 10:27
Πως ανεβαζει ετσι???:bugeye:

200 - 250 σε 5"
250 - 300 σε 10"
300 - 350 σε 16"

boom boom :icon42:

πυροβόλο...................... http://www.youtube.com/watch?v=FanJpGnlHao

thomelef
15-11-09, 10:47
Μέχρι τα 100 (ίσως και παραπάνω), ο οδηγός παλευε να μαζεψει τα ασημάζευτα.
Δεν είναι ευκολο να το "χαρείς" αυτό το αμάξι. Εκτός και αν η χαρά συνοψίζεται στο να λές οτι είσαι ιδιοκτήτης του και οτι θεωρητικά (ίσως και πρακτικά αλλά δύσκολα να βρείς τις συνθήκες που να σου το επιτρέψουν) είσαι μπροστά απο οποιοδήποτε (ως επι το πλείστον) 4-τροχο κυκλοφορεί σε δημόσιους δρόμους .

είσαι λίγο υπερβολικός νομίζω τουλάχιστο εδώ ο τύπος δείχνει να το ευχαριστιέται αρκετά χωρίς να έχει ιδιαίτερο πρόβλημα στα πολά. έχεις όσο γκάζι χρειάζεσαι και πολύ παραπάνω για να κάνεις ότι θές...
τα συγκεκριμένα πρότζεκτ που ακούν στο όνομα τυφώνας ίσως είναι η ανώτερη ποιότητικά βελτίωση που μπορεί να δεχθεί αυτός ο κινητήρας...

http://www.youtube.com/watch?v=ttRMJ0FYZ34

ο κ@ρι@λης το ευχαριστιέται για τα καλά πάντως εε????

VanVIC
15-11-09, 10:56
Το αυτό ανεβάζει και πάνω απο 350 δεν σημαίνει οτι έχουν πολλοί την "ψυχή" και τα kohonas να το πάνε τόσο.
Δύσκολο να βρείς συνθήκες δρόμου που να σου επιτρέπουν κάτι τέτοιο εκτός και αν ο οδηγός είναι τρελός.

Νομίζω οτι ο πρωταρχικός στόχος σε τέτοια project δεν είναι η τελική ταχύτητα.
Η ταχύτητα απλά επιβεβαιώνει την επίτευξη υπερβολικής δύναμης.
Μέχρι τα 100 (ίσως και παραπάνω), ο οδηγός παλευε να μαζεψει τα ασημάζευτα.
Δεν είναι ευκολο να το "χαρείς" αυτό το αμάξι...

είσαι λίγο υπερβολικός νομίζω τουλάχιστο εδώ ο τύπος δείχνει να το ευχαριστιέται αρκετά χωρίς να έχει ιδιαίτερο πρόβλημα στα πολά. έχεις όσο γκάζι χρειάζεσαι και πολύ παραπάνω για να κάνεις ότι θές...
τα συγκεκριμένα πρότζεκτ που ακούν στο όνομα τυφώνας ίσως είναι η ανώτερη ποιότητικά βελτίωση που μπορεί να δεχθεί αυτός ο κινητήρας...

... (video)
...

ο κ@ρι@λης το ευχαριστιέται για τα καλά πάντως εε????

Δεν έχεις άδικο, ενδεχομένως αυτό που έγραψα, όπως το έγραψα, να δείχνει υπερβολικό αλλά νομίζω οτι κατάλαβες τί ήθελα να πω.
Φτάσαμε σε σημείο να θεωρείται οτι τα 500+ άλογα δεν είναι αρκετά...

Επίσης, το video που παρέθεσες δεν το είχα δεί. Σ'αυτό φαίνεται όντως να διασκεδάζει ο οδηγός. Μιλάμε όμως για οδήγηση σε πίστα.
Σε πίστα ΟΚ, αν θές, παίζεις και μόνο σου και με μεγαλύτερη ασφάλεια.

thomelef
15-11-09, 11:28
ναι θα συμφωνήσω μαζί σου πως πλέον τα άλογα έχουν καταντήσει στραγάλια και βαρετά όσο πολά και να είναι..
προσωπικά και εγώ το θεωρώ υπερβολή αλλά απο τη προσωπική μου εμπειρία μπορώ να πώ πως σίγουρα όλα τα βαριέσαι και πάντα θές το κάτι παραπάνω.
όσον αφορά τη πίστα είναι αυτό που λέμε the reall thing και μας δείχνει ακριβώς τις δυνατότητες και την ελεγξιμότητα του συγκεκριμένου αυτοκινήτου στα πολά - στο όριο - σε υπερβολική χρήση δύναμης και τις αντιδράσεις που θα είχε ακόμα και σε έναν δρόμο κυκλοφορίας.
εγώ θα έλεγα οτι είναι μια πολύ ολοκληρωμένη(φρένα - ανάρτηση - κτλ) - ασφαλή(για κάποιον που έχει τα μυαλά στη θέση του και όχι στα κάγκελα) - ακριβή επιλογή χωρίς αυτό να σειμαίνει οτι δεν είναι υπερβολή...
υγ. κανονικά αυτά τα βίντεο πρέπει να κοιτάμε που δείχνουν ελεγξιμότητα - δυνατότητα πέδησης και αν μπορεί να κοντρολαριστεί ένα αμάξι με τόση δύναμη. όχι πόσα γράφει ο χιλιομετρητής

alexM
15-11-09, 11:41
Κατα την προσωπικη μου αποψη, θα ηταν καλο η εταιρια G-POWER να ενημερωνει τους υποψηφιους πελατες της οτι καθε 4-5 καλα ανοιγματα απαιτειται αλλαγη σετ ΔΙΣΚΟΥ!!!.
Δεν υπαρχει παγκοσμιος εταιρια που να κατασκευαζει σετ δισκου για smg 3 που να μπορει να διαχειριζεται τοση ροπη-δυναμη.Ενα σετ δισκου υπαρχει,το μαμα bmw M,και μπορω να πω σαν χρηστης του οτι ειναι σχεδον ΟΡΙΟΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟ.:bullhorn
Οσο για τετοιου ειδους βελτιωσεις,γινονται απλα για να γινονται,χωρις κανενα μα κανενα χρηστικο λογο και απλα επιβεβαιωνουν ενα απο τα αιτια της οικονομικης κρισης και του υπερβολικου και ακραιου καταναλωτισμου.

thomelef
15-11-09, 11:56
Ενα σετ δισκου υπαρχει,το μαμα bmw M,και μπορω να πω σαν χρηστης του οτι ειναι σχεδον ΟΡΙΟΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟ

λογικό ακόμα και αν η ποιότητα κάποιων υλικών είναι τεράστια να υπάρχουν πιέσεις και δυνάμεις μεγαλύτερες απο αυτά...ακόμα και τα μαμά με 500 άλογα με 1 λοντς κοντρόλ μπορείς να το βγάλεις π.ε αυτό δε σειμαίνει πως το αμάξι είναι αναξιόπιστο, ούτε η μετατροπή η οποία μπορεί να καταστρέψει το δίσκο ευκολότερα απο ότι το μαμά. αν κάποιος είναι κανίβαλος θα τα λουστεί όλα και με το παραπάνω αν κάποιος έχει σύναιση και γενικότερα νιώθει απλά δε θα έχει μονίμως το χέρι στη τσέπη παρά ένα μεγάλο χαμόγελο...

Οσο για τετοιου ειδους βελτιωσεις,γινονται απλα για να γινονται,χωρις κανενα μα κανενα χρηστικο λογο και απλα επιβεβαιωνουν ενα απο τα αιτια της οικονομικης κρισης και του υπερβολικου και ακραιου καταναλωτισμου.

αν και λίγο οφ τόπικ δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισότερο μαζί σου...

alexM
15-11-09, 12:10
Και κατι ακομα. Πριν το Μ5 ειχα 530 ε60 m pack 258 hp με μπλοκε drexler!!!!!.
Πολυ προβλεψημο αυτοκινητο,και μπορουσα να το οδηγησω στα 7/10ατα,σε αντιθεση με το Μ5 που τα 5/10ατα ισως ειναι εγωιστικα.Καποιοι γληγοροι!!! φυσικα θα με αποκαλεσουν ΚΟΥΛΟ,αλλα ας προσθεσουν και το ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ.
Προσωπικα θεωρω οτι η υπερβολικη δυναμη μειωνει την οδηγικη ευχαριστηση.:drive2:

alexM
15-11-09, 12:49
λογικό ακόμα και αν η ποιότητα κάποιων υλικών είναι τεράστια να υπάρχουν πιέσεις και δυνάμεις μεγαλύτερες απο αυτά...ακόμα και τα μαμά με 500 άλογα με 1 λοντς κοντρόλ μπορείς να το βγάλεις π.ε αυτό δε σειμαίνει πως το αμάξι είναι αναξιόπιστο, ούτε η μετατροπή η οποία μπορεί να καταστρέψει το δίσκο ευκολότερα απο ότι το μαμά. αν κάποιος είναι κανίβαλος θα τα λουστεί όλα και με το παραπάνω αν κάποιος έχει σύναιση και γενικότερα νιώθει απλά δε θα έχει μονίμως το χέρι στη τσέπη παρά ένα μεγάλο χαμόγελο...



αν και λίγο οφ τόπικ δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισότερο μαζί σου...

Οταν δωσει καποιος αρκετες χιλιαδες EURO για βελτιωση,εχει την απαιτηση να δει τη διαφορα στο δρομο χωρις απαραιτητα να κανιβαλισει.Αυτος ο οδηγος καθε 4-5 καλα ανοιγματα για να μην τον φαει η βρωμα (κλουβιο αυγο μπλιαχχχχ) θα πρεπει να αλλαζει δισκο.Οι ιδιοι G-POWER τα 5000 χ.λ.μ.τα θεωρουν ταβανι και δυστυχως για τον ιδιοκτητη το μεγαλο χαμογελο θα συνδυαζεται μονιμος με το χερι στη τσεπη......

Speedy
15-11-09, 13:11
Ενταξει δεν παει να πει οτι οποιος το εχει το συγκεκριμενο μπορει να το παει και τεζα!!
Απο τι ειδα ο τυπος εχει λιγο τρελα για να παει με τοσα χιλιομετρα..αλλα στο ντουμπαι εχουν καλους δρομους απο τι εχω πληροφορηθει.

Το θεμα ειναι οτι το συγκεριμενο ειναι ενα τρομερο car που ο καθενας θα το ηθελε,το να κανεις μια τετοια εκινηση και να προσπαθεις να μαζεψεις ενα τερας 2τονον μεχρι τα 120 που χορευει ειναι οντως δυσκολο!
Αλλα ειναι και πολυ εντυπωσιακο!