PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεα Κάτοχος Λευκής Ζ4....


BMW S1
06-09-09, 14:05
Τα μάθατε τα νέα???????

Το καυτό κορίτσι του καιρού του Star, μετά από ένα χρόνο στην ελληνική τηλεόραση και αρκετές extra εμφανίσεις στα διάφορα club έκανε ένα μικρό δωράκι στον εαυτό της. Πριν λίγες μέρες η Πετρούλα έκανε ειδική παραγγελία μία λευκή BMW Z4 Roadster από αντιπροσωπεία της Θεσσαλονίκης και αναμένεται σε λίγες μέρες να κυκλοφορεί με την μπέμπα της στην Αθήνα. Η αξία της φθάνει περίπου τα 60.000 ευρώ και πήρε και την συγκατάθεση των γονιών της. Το εσωτερικό του αυτοκινήτου διαθέτει εντυπωσιακά λευκά, δερμάτινα καθίσματα, το καντράν του είναι από τα πιο hi-tech και έχει και σπορ αυτόματο κιβώτιο επτά ταχυτήτων. Και όλα αυτά σε έναν μόλις χρόνο. Καλορίζικο , καλοτάξιδο και αν γραφτεί και στο forum..... θα πέσει ο server....

Είναι η Πετρούλα και μόλις μας... τελείωσε!


http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/2009-bmw-z4-alpine-white.jpg

http://i44.tinypic.com/rsbjtk.jpg

http://imagenes.topspeed.com/IMG/crop/200812/2009-bmw-z4-roadster-3_460x0w.jpg

Rear_Power
06-09-09, 14:12
ενταξει άξια η κοπελα... εχει και ενα εργοστασιο αναμεσα στα ποδια της...:jumpgirl::jumpgirl:

6zylindermaniac
06-09-09, 14:18
Άραγε θα βάλει μπλοκέ ή όχι?



:smashtard

M3EST
06-09-09, 14:26
Οι φωτο ειναι στη γερμανια.Μαλλον το συγκεκριμενο δεν ειναι το δικο της.

yannisv
06-09-09, 14:26
ενταξει άξια η κοπελα... εχει και ενα εργοστασιο αναμεσα στα ποδια της...:jumpgirl::jumpgirl:

:rofl2::rofl2:

MaSt0RaS
06-09-09, 14:48
απο ποια αντιπροσωπεια? αν δεν επιτρεπεται στειλε ΠΜ...

αχχαχα

stratos
06-09-09, 14:53
Να της πούμε της κοπέλας να περάσει κανέναν παράλληλο εγκέφαλο. Ελπίζουμε οτι θα ανεβάσει λίγο το IQ της Barbie και πιθανόν να περιορίσει την διαδρομή του πεντάλ του γκαζιού στο μισό....

arisk
06-09-09, 17:17
Θα έχω ίδιο αμάξι με την Πετρούλα Κωστίδου...?? Νιώθω βαθειά συγκίνηση... LoL...!!

joseph
06-09-09, 17:25
ενταξει άξια η κοπελα... εχει και ενα εργοστασιο αναμεσα στα ποδια της...:

!!!!!:gaysex::gaysex::gaysex::
Και ποσοι αλλοι τελειωσαν!!!!!!!!!!!!!! εννοω με το που ειδαν το Ζ4!!!!!

silent
06-09-09, 18:06
http://www.youtube.com/watch?v=udFrM7hvU-8

Dark_Niaou
06-09-09, 18:18
ρε παιδιά το πιο βασικό ξεχάσατε.... Να της πειτε να μπει και στο κλαμπ μας!!

nino x3
06-09-09, 18:33
ρε παιδιά το πιο βασικό ξεχάσατε.... Να της πειτε να μπει και στο κλαμπ μας!!

ναι ναι!!!! και να μας δωσει και τη φωνουλα της για τα gps.....

aektzhs18
06-09-09, 18:46
μετα αντι να τελειωσει αυτοι εμεις θα τελειωσουμε :)

Aceman1925
06-09-09, 19:00
Na γινει και ο ταμ ταμ με guest (μα)star τη Πετρουλα μας!!!
Θα εχουμε σιγουρα να πουμε πολλα....

Lil
06-09-09, 19:35
ισα ρε θα ασπρισετε τον σερβερ!!!

fanisk
07-09-09, 02:45
Thumbs down λεμε :rolleyes:

BILL VUZAS
07-09-09, 10:51
ρε παιδιά το πιο βασικό ξεχάσατε.... Να της πειτε να μπει και στο κλαμπ μας!!

Η ίδια δεν έχει χρόνο και διάθεση για τέτοια αλλά την αντιπροσωπεύω εγώ μιας και είμαι μπαμπάς της.:nod:

Spanti
07-09-09, 11:33
αν αυτό είναι όντως αλήθεια πολλοί θα κατάπιαν την γλώσσα τους..χχιχιχιχιχι

Nickolas_s2k
07-09-09, 12:00
θελει η π@@να να κρυφτει κι η χαρα δεν την αφηνει..και τωρα μεσα στο ασπρο z4 που θα μεγαλωνει και η χαρα.......σκεφτειτε τι θα γινει με την π@@να!!

InsaneDriver
07-09-09, 12:14
Η ίδια δεν έχει χρόνο και διάθεση για τέτοια αλλά την αντιπροσωπεύω εγώ μιας και είμαι μπαμπάς της.:nod:

Είσαι ο Βασίλης Κ.; Αν ναι πως λέγεται η γυναίκα σου;

fanisk
07-09-09, 12:15
αν αυτό είναι όντως αλήθεια πολλοί θα κατάπιαν την γλώσσα τους..χχιχιχιχιχι

:nod::bigthumb:

Enema
07-09-09, 13:24
Οπως λενε στα φορουμ του εξωτερικου, pic or it didnt happen :flipa:

nino x3
07-09-09, 15:16
Η ίδια δεν έχει χρόνο και διάθεση για τέτοια αλλά την αντιπροσωπεύω εγώ μιας και είμαι μπαμπάς της.:nod:

Η πατροτητα ειναι θεμα ιερο και δεν αφηνει περιθωρια για κακογουστο χιουμορ...συμερασματικα οφειλουμε να δεχθουμε τη δηλωση αυτη και να σεβαστουμε απαντες τον συμφορουμιτη.

EVERGET
07-09-09, 16:06
Δεν είναι τυχαίο που η νέα z4 σχεδιάστηκε μέσα έξω από γυναίκες. Φαίνεται ήταν συνειδητή επιλογή της bmw να εκφυλίσει την άλλωτε σκληροπυρηνική σειρά roadster ώστε να έχει μεγαλύτερη απήχηση στο γυναικείο φύλο και επομένως (ίσως και εμμέσως) στο ανδρικό. Θα δούμε πολλές barbie να την οδηγάνε και πολλούς κλασικούς slk τύπους να την αγοράζουν. Τρίζουν τα κόκαλα της z1.....

Christos 330i ///M
07-09-09, 16:24
Ρε λετε να πω την ξαδερφη της να την πει να γινει μελος ; ; ;

Θα εχει πολυ φαση . . .

BILL VUZAS
07-09-09, 18:59
Η πατροτητα ειναι θεμα ιερο και δεν αφηνει περιθωρια για κακογουστο χιουμορ...συμερασματικα οφειλουμε να δεχθουμε τη δηλωση αυτη και να σεβαστουμε απαντες τον συμφορουμιτη.

Πολύ σωστά,μπορείται να λέτε ότι γουστάρεται δεν με πειράζει,Αρκεί να μην προσβάλλεται κάποιον που δεν τον έχεται μπροστά σας και εκ πραγμάτων δεν μπορεί να απαντήσει.

Οσο για την θυληκότητα του μοντέλου....συμφωνώ.Μόλις την είδε το μανούλι μου είπε.....ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ!
Πάντως εμένα δεν με χαλάει καθόλου να την οδηγώ.

Εάν πάντως είστε μπροστά σε τηλεόραση,σήμερα ξεκινάει ο καιρός της Πετρούλας.:boink:

asot
07-09-09, 19:53
Κύριοι, με σεβασμό λοιπόν πλέον...
(αρκεί να ελέγξετε το site στο προφιλ του BILL_V και θα καταλάβετε οτι μάλλον λέει αλήθεια...)

stefanos_cool
07-09-09, 20:16
χαχαχα…να προσέχουμε λοιπόν κύριοι!!!

ο κόσμος είναι πολύ μικρός … και ειδικά ο διαδικτυακός.

Και καλό είναι εμείς οι μπαμπάδες που έχουμε κόρες να προσέχουμε
και λίγο παραπάνω … ;)


Η πατροτητα ειναι θεμα ιερο και δεν αφηνει περιθωρια για κακογουστο χιουμορ...συμερασματικα οφειλουμε να δεχθουμε τη δηλωση αυτη και να σεβαστουμε απαντες τον συμφορουμιτη.

άψογος, ως συνήθως

sofos 2.8i
07-09-09, 21:13
Παρακολουθουσα το θρεντακι και μου ηρθε στο μυαλο η ατακα του,''καλυτερα να μασας παρα να μιλας''!!!!!!!!!!!!Φατε τωρα την τσιχλιτσα!!!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιχι!!!
Παντως φιλε Bill να χαιρεσε και τις δυο ''μπεμπες''!!!!!!!

Αριαδνη
07-09-09, 21:21
τσ τσ τσ τσ .... νο κομεντ ας γιουζουαλ.....!!! (το διόρθωσα) χο χο χο...)

E36 RULES!!
07-09-09, 21:25
Χμ... μάλιστα...

Πωλείται Ε36 316i τετράπορτο, πληροφοριες με πμ...

BMW S1
08-09-09, 01:41
Η ίδια δεν έχει χρόνο και διάθεση για τέτοια αλλά την αντιπροσωπεύω εγώ μιας και είμαι μπαμπάς της.:nod:

Καλορίζικο όπως προείπα και καλοτάξιδο , να χαίρεσαι και τις δυο.

BILL VUZAS
08-09-09, 11:56
Καλορίζικο όπως προείπα και καλοτάξιδο , να χαίρεσαι και τις δυο.

Ευχαριστώ πολύ.Όσο για τις ποιό "αντρικές"απόψεις για την Πετρούλα δεν με πειράζει,άλλωστε αγόρια είμαστε και ακόμα παίζουμε με παιχνίδια...BMW.:jester:

BILL VUZAS
29-09-09, 08:19
Περελήφθη μετά από μεγάλη αναμονή η λευκή αμαρτία.
Ζούμε ένα όνειρο,φώτο πολύ σύντομα.:dance:

konas
29-09-09, 08:23
Καλοταξιδο!!!!! Αναμενουμε τις φωτο

thomelef
29-09-09, 08:52
καλοτάξιδο συνάδελφε.
ελευθεριάδης θωμάς με τα καμπυλωτά(ιψυσυχνα)...

z3 2.2
29-09-09, 08:59
Καλοταξιδο και με ασφαλη χιλιομετρα.
Να ειστε καλα να το απολαυσετε.

nassosbmw1
29-09-09, 09:04
Ευχαριστώ πολύ.Όσο για τις ποιό "αντρικές"απόψεις για την Πετρούλα δεν με πειράζει,άλλωστε αγόρια είμαστε και ακόμα παίζουμε με παιχνίδια...BMW.:jester:


Έτσι... και λίγο σέβας δε βλάπτει...ρε μάγκες αγοράκια είμαστε όλοι,αλλα άλλο θαυμασμός στο ωραίο και άλλο να γίνεσαι αναιδής και σαλιάρης...στο φινάλε κράτα τις σκέψεις για τον εαυτό σου...μη τις λες φωναχτά (ούτε το σκέφτηκες πρώτος...) ;)
ρε τι πάθαμε με τις κόρεεεεες...και καλά εγώ έχω μία...τι θα κάνει ο φίλος μου και γείτονας με....τέσσερεις!!!:icon18:

καλορίζικο το όνειρο και πάντα να το χαίρεστε με υγεία πάνω από όλα!!!

stef
29-09-09, 15:46
Καλοτάξιδοοοοο
Καλά και ασφαλή και με φουλ πάντα χιλιόμετρα....

Πατσίκας Βασίλειος
29-09-09, 17:32
καλοταξιδο και απο εμενα!!!!!!!!!!θελουμε φωτο συντομα!!!!!!!!!1

BILL VUZAS
12-10-09, 07:51
Με πολύ αγάπη..http://img194.imageshack.us/img194/6398/006wq.jpg

BILL VUZAS
12-10-09, 07:55
ακόμη μία..http://img115.imageshack.us/img115/4332/007wg.jpg

bimmer-corfu
12-10-09, 08:39
καλά χιλιόμετρα!!!

stefanos_cool
12-10-09, 08:45
Καλορίζικη, καλά και ασφαλή χιλιόμετρα.

Bill, να χαίρεσαι τις κούκλες σου και πάντα με υγεία!:dblthumb2

valantis544
12-10-09, 09:04
Πανέμορφη, τι να λέμε τώρα! Και το BMW καλό είναι. :)

z3 2.2
12-10-09, 09:30
Να τα χαιρεσαι τα κοριτσια σου!!!

mitsos_chania
12-10-09, 10:01
Με πολύ αγάπη..http://img194.imageshack.us/img194/6398/006wq.jpg

να τις χαιρεσαι η μια πιο ομορφη απο την αλλη:dblthumb2

petros
12-10-09, 10:10
Να τις χαιρεσαι και τις δυο!!

george316
12-10-09, 11:54
δισ τα συγχαριτηρια μου κ.Βασίλη.

BILL VUZAS
12-10-09, 11:57
δισ τα συγχαριτηρια μου κ.Βασίλη.

Τι τόθελες το κ. ...:pth:

BILL VUZAS
12-10-09, 12:02
και άλλη..http://img360.imageshack.us/img360/6654/008u.jpg

konas
12-10-09, 12:05
2 κουκλαρες. Ελληνιδα και Βαυαρη. Εκρηκτικος συνδυασμός. Να τις χαιρεσαι.

EVANGELOS
12-10-09, 13:16
Δεν είναι χοντρό να ασχολούμαστε 52 ποστ με το ...αμάξι της Πετρούλας !!! ...

να δούμε λέω το θέμα από ΑΛΛΗ ΟΠΙΤΚΗ !!!

http://www.youtube.com/watch?v=dt9578EkPcU&feature=related

BILL VUZAS
12-10-09, 13:31
Δεν είναι χοντρό να ασχολούμαστε 52 ποστ με το ...αμάξι της Πετρούλας !!! ...

να δούμε λέω το θέμα από ΑΛΛΗ ΟΠΙΤΚΗ !!!

http://www.youtube.com/watch?v=dt9578EkPcU&feature=related

Έχεις κάποιο πρόβλημα?
:flipa:

EVANGELOS
12-10-09, 13:48
Έχεις κάποιο πρόβλημα?
:flipa:

???????????

ίσα ίσα !!!

giannis_E-46
12-10-09, 13:50
???????????

ίσα ίσα !!!

:+1: xa xa xa xa

mitsos_chania
12-10-09, 13:53
μισο να φερω τα ποπ κορν:icon_kidr

InsaneDriver
12-10-09, 13:56
???????????

ίσα ίσα !!!

Γιατί μπαίνεις εμπόδιο στις καριέρες και στην προβολή των άλλων;

Ζηλεύεις μήπως; :feedback:

BILL VUZAS
12-10-09, 14:01
Ως συνήθως κάποιος θα πεταχτεί σαν φ@υτσα και θα χαλάσει το νήμα...:thumbsdow

stef
12-10-09, 14:04
Περιμένετε, θα ανοίξω 15 topics με τα αμάξια των επιχειρηματιών, ποδοσφαιριστών, βουλευτών, βολευτών κ.ο.κ....
ΕΛΕΟΣ!!

BILL VUZAS
12-10-09, 14:06
Και για να μην αρχίσουμε τα δόξα πατρί,οι φωτογραφίες δημοσιεύτηκαν γιατί το ζήτησαν συμφουρμίτες,εάν υπάρχει κάποιο πρόβλημα οι υπεύθυνοι να τις σβήσουν.

EVANGELOS
12-10-09, 14:14
Γιατί μπαίνεις εμπόδιο στις καριέρες και στην προβολή των άλλων;

Ζηλεύεις μήπως; :feedback:

Εννοείς την προβολή του Ζ4 ???? και την καριέρα του Ε87 !!! ...

Γιατί αν δείξεις τη φώτο ή βίντεο της Πετρούλας στο Ζ4 σε 100 άτομα ... τα 99 (και εγώ φυσικά) δε θα προσέξουν καν τι αμάξι είναι !!! ...

ειδικά αν το βίντεο το έχει επιμεληθεί ο Δρυμούσης ... με σωστά πλάνα σαν και αυτά της παραλίας !!!!

Ως συνήθως κάποιος θα πεταχτεί σαν φ@υτσα και θα χαλάσει το νήμα...:thumbsdow

Φίλε μου ποιό νήμα χάλασα ???? το νήμα που η Πετρούλα πήρε Ζ4 ????

μιλάμε σοβαρά ??? ... είναι στα αλήθεια

thread στα "Σειρά Ζ - Γενικά Θέματα"

τι αμάξι πήρε η Πετρούλα ???????? ...

Να κάνουμε και θρέντ στο "Σειρά Μ - Βελτιώσεις" ...

"Την προσθετική στήθους της Τζούλιας "

"Είναι όντως πιο μαλακά ???"

"Δουλεύουν ψηλά ... ή κρεμάνε στα πολλά ???"

φίλε μου δε ξέρω τι πρόβλημα έχεις

αλλά με την Πετρούλα λογικό να μου πεταχτεί η φ@ύτσα που λες κι εσύ !!!!

τέσπα τα σπαέι η μικρή πάντως ... ασχέτως αν εσείς στ'αλήθεια ασχολείστε με το Ζ4 ??????

EVANGELOS
12-10-09, 14:25
π.σ. Τώρα διάβασα όλο το θρέντ !!!

Φίλε μου BILL VUZAS από ότι γράφεις είσαι συγγενής και μάλιστα πρώτου βαθμού της Πετρούλας !!!

Δε ξέρω αν αυτό ισχύει όντως αλλά σε κάθε περίπτωση δέξου ότι είναι Δημόσιο Φόρουμ !!! ... και μπορούμε να σχολιάζουμε τα θρεντ !!!

Δεν πόσταρα νομίζω κάτι προσβλητικό !!! (το βίντεο είναι από εκπομπή στο Άλτερ) ... και το σχόλιο είναι λογικό σε σχέση με τη δημόσια εικόνα της Πετρούλας !

stef
12-10-09, 14:27
Εννοείς την προβολή του Ζ4 ???? και την καριέρα του Ε87 !!! ...

Γιατί αν δείξεις τη φώτο ή βίντεο της Πετρούλας στο Ζ4 σε 100 άτομα ... τα 99 (και εγώ φυσικά) δε θα προσέξουν καν τι αμάξι είναι !!! ...

ειδικά αν το βίντεο το έχει επιμεληθεί ο Δρυμούσης ... με σωστά πλάνα σαν και αυτά της παραλίας !!!!



Φίλε μου ποιό νήμα χάλασα ???? το νήμα που η Πετρούλα πήρε Ζ4 ????

μιλάμε σοβαρά ??? ... είναι στα αλήθεια

thread στα "Σειρά Ζ - Γενικά Θέματα"

τι αμάξι πήρε η Πετρούλα ???????? ...

Να κάνουμε και θρέντ στο "Σειρά Μ - Βελτιώσεις" ...

"Την προσθετική στήθους της Τζούλιας "

"Είναι όντως πιο μαλακά ???"

"Δουλεύουν ψηλά ... ή κρεμάνε στα πολλά ???"

φίλε μου δε ξέρω τι πρόβλημα έχεις

αλλά με την Πετρούλα λογικό να μου πεταχτεί η φ@ύτσα που λες κι εσύ !!!!

τέσπα τα σπαέι η μικρή πάντως ... ασχέτως αν εσείς στ'αλήθεια ασχολείστε με το Ζ4 ??????



:+1:000000000000000000000000

:rofl2::rofl2::rofl2:

InsaneDriver
12-10-09, 14:28
Eγώ λέω να πάμε ΟΛΟΙ μαζί στου ΤΑΜ ΤΑΜ για ''λουκανικομαχίες'' να το λύσουμε το θέμα από κοντά.
Προφανώς και ο Βαγγέλης δεν ήθελε να προσβάλει.

konas
12-10-09, 14:31
π.σ. Τώρα διάβασα όλο το θρέντ !!!

Φίλε μου BILL VUZAS από ότι γράφεις είσαι συγγενής και μάλιστα πρώτου βαθμού της Πετρούλας !!!

Δε ξέρω αν αυτό ισχύει όντως αλλά σε κάθε περίπτωση δέξου ότι είναι Δημόσιο Φόρουμ !!! ... και μπορούμε να σχολιάζουμε τα θρεντ !!!

Δεν πόσταρα νομίζω κάτι προσβλητικό !!! (το βίντεο είναι από εκπομπή στο Άλτερ) ... και το σχόλιο είναι λογικό σε σχέση με τη δημόσια εικόνα της Πετρούλας !

Με πρόλαβες....

Η ίδια δεν έχει χρόνο και διάθεση για τέτοια αλλά την αντιπροσωπεύω εγώ μιας και είμαι μπαμπάς της.:nod:

Η πατροτητα ειναι θεμα ιερο και δεν αφηνει περιθωρια για κακογουστο χιουμορ...συμερασματικα οφειλουμε να δεχθουμε τη δηλωση αυτη και να σεβαστουμε απαντες τον συμφορουμιτη.

Πολύ σωστά,μπορείται να λέτε ότι γουστάρεται δεν με πειράζει,Αρκεί να μην προσβάλλεται κάποιον που δεν τον έχεται μπροστά σας και εκ πραγμάτων δεν μπορεί να απαντήσει.

Οσο για την θυληκότητα του μοντέλου....συμφωνώ.Μόλις την είδε το μανούλι μου είπε.....ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ!
Πάντως εμένα δεν με χαλάει καθόλου να την οδηγώ.....

Εμμέσως ανηκει σε συμφορουμιτη.
Πραγματι θα επρεπε να ηταν στο : "Ας γνωριστούμε", ε, ας μεταφερθει από εναν mod

DimitrisZ4
12-10-09, 14:51
Εννοείς την προβολή του Ζ4 ???? και την καριέρα του Ε87 !!! ...

Γιατί αν δείξεις τη φώτο ή βίντεο της Πετρούλας στο Ζ4 σε 100 άτομα ... τα 99 (και εγώ φυσικά) δε θα προσέξουν καν τι αμάξι είναι !!! ...

ειδικά αν το βίντεο το έχει επιμεληθεί ο Δρυμούσης ... με σωστά πλάνα σαν και αυτά της παραλίας !!!!



Φίλε μου ποιό νήμα χάλασα ???? το νήμα που η Πετρούλα πήρε Ζ4 ????

μιλάμε σοβαρά ??? ... είναι στα αλήθεια

thread στα "Σειρά Ζ - Γενικά Θέματα"

τι αμάξι πήρε η Πετρούλα ???????? ...

Να κάνουμε και θρέντ στο "Σειρά Μ - Βελτιώσεις" ...

"Την προσθετική στήθους της Τζούλιας "

"Είναι όντως πιο μαλακά ???"

"Δουλεύουν ψηλά ... ή κρεμάνε στα πολλά ???"

φίλε μου δε ξέρω τι πρόβλημα έχεις

αλλά με την Πετρούλα λογικό να μου πεταχτεί η φ@ύτσα που λες κι εσύ !!!!

τέσπα τα σπαέι η μικρή πάντως ... ασχέτως αν εσείς στ'αλήθεια ασχολείστε με το Ζ4 ??????

χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχα +150 χιλαδιες εκατομμυρια κτλτκλτλττλτ αχχααχχαχα

BILL VUZAS
12-10-09, 16:26
Είναι χαρακτηριστικό γνώρισμα της μικρής να ανάβει παντού φωτιές!:angryfire.Αυτό που μ'ενόχλησε ,και ήταν λογικό,το ατοπον του θέματος.Εκτός αν είχε πουθενά ο Δρυμούσης κάποια BMW και δεν την πρόσεξα,και να είχε θα μου πεις θα την έβλεπες?
Επίσης το τόπικ δεν το άνοιξα εγώ,απλά συμμετέχω.Και για τις φωτογραφίες είναι δικές μου, και δεν υπάρχει ούτε μία περίπτωση να τις δημοσίευσα για την προβολή της κόρης μου.Άλλωστε παρακαλώ τους υπευθήνους του φόρουμ αν είναι δυνατόν να αφαιρεθούν απο το φόρουμ.

BILL VUZAS
12-10-09, 16:34
π.σ. Τώρα διάβασα όλο το θρέντ !!!

Φίλε μου BILL VUZAS από ότι γράφεις είσαι συγγενής και μάλιστα πρώτου βαθμού της Πετρούλας !!!

Δε ξέρω αν αυτό ισχύει όντως αλλά σε κάθε περίπτωση δέξου ότι είναι Δημόσιο Φόρουμ !!! ... και μπορούμε να σχολιάζουμε τα θρεντ !!!

Δεν πόσταρα νομίζω κάτι προσβλητικό !!! (το βίντεο είναι από εκπομπή στο Άλτερ) ... και το σχόλιο είναι λογικό σε σχέση με τη δημόσια εικόνα της Πετρούλας !

Οπότε ¨φίλε μου¨,το θρεντ το έκανες μεταμεσημεριανή εκπομπή της TV,

///M_Spartan
12-10-09, 17:55
Bασικα αυτο το θρεντ δεν θα επρεπε να ειχε ανοιξει απ την αρχη.Τι με ενδιαφερει εμενα τι αμαξι εχει η Πετρουλα ? Και ο Σειταριδης (ο ποδοσφαιριστης) εχει Lambo..ε και?? Εδω δεν ασχολειται η ιδια να μπει στο φορουμ και την εκπροσωπει ο μπαμπας της(παραπονο......... χαχαχαχα). Δεv παει να παρει και Reventon ? To ιδιο μου κανει..

bmw330vasilis
12-10-09, 18:00
Bασικα αυτο το θρεντ δεν θα επρεπε να ειχε ανοιξει απ την αρχη.Τι με ενδιαφερει εμενα τι αμαξι εχει η Πετρουλα ? Και ο Σειταριδης (ο ποδοσφαιριστης) εχει Lambo..ε και?? Εδω δεν ασχολειται η ιδια να μπει στο φορουμ και την εκπροσωπει ο μπαμπας της(παραπονο......... χαχαχαχα). Δεv παει να παρει και Reventon ? To ιδιο μου κανει..

ΔΕΝ μπορω να σου ριξω αλλη θετικη ρε φιλε......!

stelmaniac
12-10-09, 19:36
Εννοείς την προβολή του Ζ4 ???? και την καριέρα του Ε87 !!! ...

Γιατί αν δείξεις τη φώτο ή βίντεο της Πετρούλας στο Ζ4 σε 100 άτομα ... τα 99 (και εγώ φυσικά) δε θα προσέξουν καν τι αμάξι είναι !!! ...

ειδικά αν το βίντεο το έχει επιμεληθεί ο Δρυμούσης ... με σωστά πλάνα σαν και αυτά της παραλίας !!!!



Φίλε μου ποιό νήμα χάλασα ???? το νήμα που η Πετρούλα πήρε Ζ4 ????

μιλάμε σοβαρά ??? ... είναι στα αλήθεια

thread στα "Σειρά Ζ - Γενικά Θέματα"

τι αμάξι πήρε η Πετρούλα ???????? ...

Να κάνουμε και θρέντ στο "Σειρά Μ - Βελτιώσεις" ...

"Την προσθετική στήθους της Τζούλιας "

"Είναι όντως πιο μαλακά ???"

"Δουλεύουν ψηλά ... ή κρεμάνε στα πολλά ???"

φίλε μου δε ξέρω τι πρόβλημα έχεις

αλλά με την Πετρούλα λογικό να μου πεταχτεί η φ@ύτσα που λες κι εσύ !!!!

τέσπα τα σπαέι η μικρή πάντως ... ασχέτως αν εσείς στ'αλήθεια ασχολείστε με το Ζ4 ??????

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχ.........πρωτη φορα μπηκα σ' αυτο το θρεντ και πραγματικα δεν το μετανοιωσα.....με ακουσε η γειτονια απ'τα γελια....πες τα βαγγελη γιατι αν συμμετασχω θα ειμαι ο επομενος που θα παρει την αγουσα για την παραλια.....

stefanos_cool
12-10-09, 19:42
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχ.........πρωτη φορα μπηκα σ' αυτο το θρεντ και πραγματικα δεν το μετανοιωσα.....με ακουσε η γειτονια απ'τα γελια....πες τα βαγγελη γιατι αν συμμετασχω θα ειμαι ο επομενος που θα παρει την αγουσα για την παραλια.....

εσύ ήσουνα ρε…χαχαχαχα…και εγώ νόμιζα πως σφάζανε κοκόρια!...:kissass:

bimmer-corfu
12-10-09, 19:47
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορείτε να δείτε το thread όπως όλα τα άλλα που μέλη του φόρουμ παρουσιάζουν τα αμάξια τους και ξεφεύγουμε με σχόλια για τη Πετρούλα, το Πέτρο, το Νίκο κτλ

///M_Spartan
12-10-09, 19:56
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορείτε να δείτε το thread όπως όλα τα άλλα που μέλη του φόρουμ παρουσιάζουν τα αμάξια τους και ξεφεύγουμε με σχόλια για τη Πετρούλα, το Πέτρο, το Νίκο κτλ

Φιλαρακι μου αυτο το θρεντ δεν εχει (κατ εμε) λογο υπαρξης για τους παρακατω λογους:

1oν Γιατι η Πετρουλα ΔΕΝ ειναι μελος του φορουμ αλλα ο μπαμπας της οπως ο ιδιος λεει.
2ον Δεν παρουσιαστηκε και καθολου το Ζ4 αλλα η συμπαθεστατη bimbo ,ουτε για τις δυνατοτητες του αυτοκινητου μας μιλησε κανεις ουτε για τις εμπειριες που προσφερε στην κατοχο του.

Λουκετοοοοοοοοοοοοοοοοο :lockie:

mitsos_chania
12-10-09, 20:18
Φιλαρακι μου αυτο το θρεντ δεν εχει (κατ εμε) λογο υπαρξης για τους παρακατω λογους:

1oν Γιατι η Πετρουλα ΔΕΝ ειναι μελος του φορουμ αλλα ο μπαμπας της οπως ο ιδιος λεει.
2ον Δεν παρουσιαστηκε και καθολου το Ζ4 αλλα η συμπαθεστατη bimbo ,ουτε για τις δυνατοτητες του αυτοκινητου μας μιλησε κανεις ουτε για τις εμπειριες που προσφερε στην κατοχο του.

Λουκετοοοοοοοοοοοοοοοοο :lockie:

μαλλον πως δεν εχεις διαβασει καλα το θρεντ φιλε μου.Αν το διαβαζες θα εβλεπες οτι εχει πει και εντυπωσεις.Και τελος παντων ειναι ενα καπως χιουμοριστικο θρεντ το οποιο ετυχε να συμμετεχει και ο Μπιλ.Ανεβασε φωτογραφιες του αυτοκινητου σκετες και 2 μεε την κορη του.κερδιζει κατι με αυτο?Δλδ αν ανεβασω εγω φωτογραφια με την κορη μου(που δεν εχω)θα με κραξετε το ιδιο?Ισως θα πρεπει και καποιοι να μην τα κριτικαρουν ολα(για τον Ευαγγελο αυτο)Τουλαχιστον θα επρεπε να σεβαστεις οτι ειναι ο πατερας της.Δεν πιστευω εσενα να σου εχουν θιξει εδω μεσα την οικογενια εκτος και αν εχει γινει και δεν το εχω παρει χαμπαρι.Οποτε :GrowUp:

Και ξανα Βασιλη να χαιρεσαι το αμαξι σου ειναι πολυ ομορφο,και την κορη σου η οποια ειναι και αυτη κουκλα.

///M_Spartan
12-10-09, 20:38
μαλλον πως δεν εχεις διαβασει καλα το θρεντ φιλε μου.Αν το διαβαζες θα εβλεπες οτι εχει πει και εντυπωσεις.Και τελος παντων ειναι ενα καπως χιουμοριστικο θρεντ το οποιο ετυχε να συμμετεχει και ο Μπιλ.Ανεβασε φωτογραφιες του αυτοκινητου σκετες και 2 μεε την κορη του.κερδιζει κατι με αυτο?Δλδ αν ανεβασω εγω φωτογραφια με την κορη μου(που δεν εχω)θα με κραξετε το ιδιο?Ισως θα πρεπει και καποιοι να μην τα κριτικαρουν ολα(για τον Ευαγγελο αυτο)Τουλαχιστον θα επρεπε να σεβαστεις οτι ειναι ο πατερας της.Δεν πιστευω εσενα να σου εχουν θιξει εδω μεσα την οικογενια εκτος και αν εχει γινει και δεν το εχω παρει χαμπαρι.Οποτε :GrowUp:

Και ξανα Βασιλη να χαιρεσαι το αμαξι σου ειναι πολυ ομορφο,και την κορη σου η οποια ειναι και αυτη κουκλα.

Ποιες εντυπωσεις ??? Μονο "να τις χαιρεσαι τις κουκλαρες" βλεπω και "καλα χιλιομετρα".
Τελος παντων, δεν προσεβαλα κανεναν και απλα ειπα τη γνωμη μου. Κρατα και εσυ τη δικη σου γνωμη και ο καθενας στη γωνια του. :thread:

mitsos_chania
12-10-09, 20:42
Ποιες εντυπωσεις ??? Μονο "να τις χαιρεσαι τις κουκλαρες" βλεπω και "καλα χιλιομετρα".
Τελος παντων, δεν προσεβαλα κανεναν και απλα ειπα τη γνωμη μου. Κρατα και εσυ τη δικη σου γνωμη και ο καθενας στη γωνια του. :thread:

εχεις ενα δικιο τις εντυπωσεις τις εχει γραψει σε αλλο θρεντ.Αλλα και παλι δεν σχολιασα εσενα απλα δεν θεωρησα χιουμορ να προσβαλουν την οικογενια καποιου οποια και να ειναι.Και ετσι κι αλλιως γιατι να πει εντυπωσεις για το αμαξι εδω?το θρεντ ειναι για την πετρουλα που πηρε Ζ4.Σε οποιον δεν αρεσει εχει και θρεντ με κωρονοπηνιο σε Μ3 το οποιο εχει και λιγοτερα views απο αυτο.

Και για να μην φανει οτι το παιζω δικηγορος του διαβολου,απλα ποσταρα γιατι δεν μου αρεσει να ριχνω αρνητικες και καλυτερα εχω να εκφρασω δημοσια την αρνητικη εντυπωση που μου εκανε μια δημοσιευση.

τελος τα off-topic απο εμενα

stefanos_cool
12-10-09, 20:46
μαλλον πως δεν εχεις διαβασει καλα το θρεντ φιλε μου.Αν το διαβαζες θα εβλεπες οτι εχει πει και εντυπωσεις.Και τελος παντων ειναι ενα καπως χιουμοριστικο θρεντ το οποιο ετυχε να συμμετεχει και ο Μπιλ.Ανεβασε φωτογραφιες του αυτοκινητου σκετες και 2 μεε την κορη του.κερδιζει κατι με αυτο?Δλδ αν ανεβασω εγω φωτογραφια με την κορη μου(που δεν εχω)θα με κραξετε το ιδιο?Ισως θα πρεπει και καποιοι να μην τα κριτικαρουν ολα(για τον Ευαγγελο αυτο)Τουλαχιστον θα επρεπε να σεβαστεις οτι ειναι ο πατερας της.Δεν πιστευω εσενα να σου εχουν θιξει εδω μεσα την οικογενια εκτος και αν εχει γινει και δεν το εχω παρει χαμπαρι.Οποτε :GrowUp:



+1 και στο λέω και εδώ φόρα, ξεχωρίζεις ρε φίλε…ξεχωρίζεις!!!!

Και θέλω να ρωτήσω ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ τι στο καλό μιας πιάνει πίσω από το γαμη@ένο πληκτρολόγιο και ξεφεύγουμε;

π.χ. Στην προχθεσινή συνάντηση εγώ προσωπικά γνώρισα ένα πολύ ωραίο τύπο με πολύ χιούμορ και ευχάριστο στην παρέα και πάνω απ όλα ευγενικότατο και αξιοπρεπέστατο.
Τι στο καλό συμβαίνει ρε Ευάγγελε όταν καθόμαστε πίσω από το pc;
Μην το πάρεις προσωπικά, δανείζομαι το όνομά σου μιας και το έφερε η κουβέντα, σε όλους μας το λέω για να τα ακούω και εγώ!

Και ρωτάω:

Αν ήμασταν σε ένα τραπέζι όλοι μαζί όπως προχτές, παρέα και ο Bill με την πανέμορφη κόρη του, θα του λέγαμε όλες αυτές τις παπαριές;

Ας αναρωτηθούμε όλοι μας!

p.s. sorry for the off topic:nixweiss:

manosm3
12-10-09, 20:55
Αν ήμασταν σε ένα τραπέζι όλοι μαζί όπως προχτές, παρέα και ο Bill με την πανέμορφη κόρη του, θα του λέγαμε όλες αυτές τις παπαριές;


Θα ακουγε περισσοτερες απο επιδοξους γαμπρους :owned:

E36 RULES!!
12-10-09, 21:06
"Την προσθετική στήθους της Τζούλιας "

"Είναι όντως πιο μαλακά ???"

"Δουλεύουν ψηλά ... ή κρεμάνε στα πολλά ???"

Αν και σαν τα original ΤΙΠΟΤΑ, και fake suck BIG TIME, ρε γμτ εφυγα για Αγγλια πριν προλαβει να τα ''αποκαλυψει''... Παιζει καμμια φωτο?
Θα ακουγε περισσοτερες απο επιδοξους γαμπρους :owned:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...:yipee::+1::bananasmi

thomelef
12-10-09, 21:09
καταρχήν όλ ξεκινάνε απο το πόστ του ευάγγελου όπου όλοι ξεσηκώθηκαν και μισοί πιάσαν τη μία πλευρά ΄και οι άλλοι μισοί την άλλη.
εξηγήστε μου κάτι για εσάς που αρπαχτήκατε.που προσέβαλε καταρχήν ο ευάγγελος τη πετρούλα ή την οικογένεια της;;
το βίντεο που πόσταρε είναι γυρισμένο με τη συνένεση της ίδιας και όπως όλοι ξέρουμε η συγκεκριμένη κοπέλα δε παριστάνει την λουκά νούμερο 2.
κατ εμέ με τη δικιά μου ανατροφή πιστεύω πως η ίδια η πετρούλα προσβάλει τον εαυτό της και όχι ο ευάγγελος που αναπαράγει τα βίντεο που γύρισε με τη θέληση της.

BILL VUZAS
12-10-09, 21:58
καταρχήν όλ ξεκινάνε απο το πόστ του ευάγγελου όπου όλοι ξεσηκώθηκαν και μισοί πιάσαν τη μία πλευρά ΄και οι άλλοι μισοί την άλλη.
εξηγήστε μου κάτι για εσάς που αρπαχτήκατε.που προσέβαλε καταρχήν ο ευάγγελος τη πετρούλα ή την οικογένεια της;;
το βίντεο που πόσταρε είναι γυρισμένο με τη συνένεση της ίδιας και όπως όλοι ξέρουμε η συγκεκριμένη κοπέλα δε παριστάνει την λουκά νούμερο 2.
κατ εμέ με τη δικιά μου ανατροφή πιστεύω πως η ίδια η πετρούλα προσβάλει τον εαυτό της και όχι ο ευάγγελος που αναπαράγει τα βίντεο που γύρισε με τη θέληση της.

Νομίζω το τόπικ αναφέρει....Νέα κάτοχος λευκής Ζ4.
Τα υπόλοιπα πέραν αυτού δεν αφορούν ΚΑΝΕΝΑΝ.Οσο για τις εντυπώσεις και τα σχετικά οι αναφορές στα Ζ4 δεν είναι πολλές,μπορεί κάποιος να τις δει.Και στο κάτω-κάτω πρέπει να απολογηθώ γιατί αγόρασε η Πετρούλα ζ4 και αναφέρθει στο φόρουμ?
Ρε,για σοβαρευτήτε!

thomelef
12-10-09, 22:06
Νομίζω το τόπικ αναφέρει....Νέα κάτοχος λευκής Ζ4.
Τα υπόλοιπα πέραν αυτού δεν αφορούν ΚΑΝΕΝΑΝ.Οσο για τις εντυπώσεις και τα σχετικά οι αναφορές στα Ζ4 δεν είναι πολλές,μπορεί κάποιος να τις δει.Και στο κάτω-κάτω πρέπει να απολογηθώ γιατί αγόρασε η Πετρούλα ζ4 και αναφέρθει στο φόρουμ?
Ρε,για σοβαρευτήτε!


χωρις παρεξήγηση αλλά κανείς δε ζήτησε απο κανέναν να απολογηθεί.
κάποιοι όμως ζήτησαν απο τον ευάγγελο τα ρέστα χωρίς λόγο.
κύριε βασίλη μερικά σχόλια είναι αναπόφεκτα λόγο της δημόσιας εικόνας της κόρης σας
που απο ότι φάινεται τη στηρίζεται και καλά κάνετε.
αυτό που έγραψα είναι δε τίθεται θέμα για το σχόλιο του ευάγγελου και τπτ άλλο.
μιλάω με σεβασμό απέναντι σας και στον πληθυντικό γιατί έχετε κόρη που μπορεί να έχουμε την ίδια ηλικία.
κανένα υπονοούμενο καμία μπιχτή. απλές παρατηρήσεις

BILL VUZAS
12-10-09, 22:15
χωρις παρεξήγηση αλλά κανείς δε ζήτησε απο κανέναν να απολογηθεί.
κάποιοι όμως ζήτησαν απο τον ευάγγελο τα ρέστα χωρίς λόγο.
κύριε βασίλη μερικά σχόλια είναι αναπόφεκτα λόγο της δημόσιας εικόνας της κόρης σας
που απο ότι φάινεται τη στηρίζεται και καλά κάνετε.
αυτό που έγραψα είναι δε τίθεται θέμα για το σχόλιο του ευάγγελου και τπτ άλλο.

Με το "κύριε βασίλη¨" μ'εστειλες.....
Και προτείνω όποιος αποκτά κάποιο αυτοκίνητο να αναφέρει τα πάντα γύρω απο το επάγγελμά του,φώτο,οικογενειακά,γκόμενες,κτλ.προσωπική ζωή και εμείς οι υπόλοιποι κρυμένοι πίσω από τον κρυφομανδύα (πληκτρολόγιο) να χαχανίζουμε.....

mitsos_chania
12-10-09, 22:17
εμενα το αρχικο μου ποστ ηταν για την εκφραση η οποια εμπεριεχει την φουτσα που σηκωνεται.αυτο με ενοχλησε και απλα εξεφρασα οτι ξεπερασε το χιουμορ και οτι θα επρεπε να σεβαστει εστω ενα γονιο.απο κει και περα ο καθενας λεει οτι θελει αρκει να μην προσβαλει αλλους.Δεν νομιζω να ειπα τπτ αλλο για τον Ευαγγελο τον οποιο εχω επιβραβευσει για ποστ του.Και για να προλαβω καποιον που μπορει να πει οτι δουλεια των μοντ ειναι να ελεγχουν τι γραφεται,εγραψα και σε προηγουμενο ποστ μου οτι απλα ποσταρα γιατι δεν γουσταρω να ριχνω αρνητικες

bmw330vasilis
12-10-09, 22:25
Πολύ σωστά,μπορείται να λέτε ότι γουστάρεται δεν με πειράζει,Αρκεί να μην προσβάλλεται κάποιον που δεν τον έχεται μπροστά σας και εκ πραγμάτων δεν μπορεί να απαντήσει.

Οσο για την θυληκότητα του μοντέλου....συμφωνώ.Μόλις την είδε το μανούλι μου είπε.....ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ!
Πάντως εμένα δεν με χαλάει καθόλου να την οδηγώ.

Εάν πάντως είστε μπροστά σε τηλεόραση,σήμερα ξεκινάει ο καιρός της Πετρούλας

Ευχαριστώ πολύ.Όσο για τις ποιό "αντρικές"απόψεις για την Πετρούλα δεν με πειράζει,άλλωστε αγόρια είμαστε και ακόμα παίζουμε με παιχνίδια...BMW.

Τι τόθελες το κ.

Έχεις κάποιο πρόβλημα?
:flipa:

Ως συνήθως κάποιος θα πεταχτεί σαν φ@υτσα και θα χαλάσει το νήμα...:thumbsdow

Και για να μην αρχίσουμε τα δόξα πατρί,οι φωτογραφίες δημοσιεύτηκαν γιατί το ζήτησαν συμφουρμίτες,εάν υπάρχει κάποιο πρόβλημα οι υπεύθυνοι να τις σβήσουν.

Νομίζω το τόπικ αναφέρει....Νέα κάτοχος λευκής Ζ4.
Τα υπόλοιπα πέραν αυτού δεν αφορούν ΚΑΝΕΝΑΝ.Οσο για τις εντυπώσεις και τα σχετικά οι αναφορές στα Ζ4 δεν είναι πολλές,μπορεί κάποιος να τις δει.Και στο κάτω-κάτω πρέπει να απολογηθώ γιατί αγόρασε η Πετρούλα ζ4 και αναφέρθει στο φόρουμ?
Ρε,για σοβαρευτήτε!

Με το "κύριε βασίλη¨" μ'εστειλες.....

εμενα το αρχικο μου ποστ ηταν για την εκφραση η οποια εμπεριεχει την φουτσα που σηκωνεται.αυτο με ενοχλησε και απλα εξεφρασα οτι ξεπερασε το χιουμορ και οτι θα επρεπε να σεβαστει εστω ενα γονιο.απο κει και περα ο καθενας λεει οτι θελει αρκει να μην προσβαλει αλλους.Δεν νομιζω να ειπα τπτ αλλο για τον Ευαγγελο τον οποιο εχω επιβραβευσει για ποστ του.Και για να προλαβω καποιον που μπορει να πει οτι δουλεια των μοντ ειναι να ελεγχουν τι γραφεται,εγραψα και σε προηγουμενο ποστ μου οτι απλα ποσταρα γιατι δεν γουσταρω να ριχνω αρνητικες

Ποιον ΓΟΝΙΟ να σεβαστουμε?........................τον σεβασμο τον κερδιζεις φιλε μητσο!!

mitsos_chania
12-10-09, 22:34
που δλδ βασιλη σου δειχνει οτι δεν πρεπει να τον σεβεσαι?που υπερασπιζεται την κορη του?ή μηπως που λεει οτι δεν χρειαζεται να τον λενε κυριε?Δεν νομιζω οτι επειδη η κορη του ειναι η Πετρουλα δεν αξιζει τον σεβασμο μας.Τουλαχιστον τον δικο μου τον αξιζει,δεν μου εχει κανει τπτ ουτε αυτος ουτε η κορη του.

Τερμα τα off-topic και παλι συγγνωμη.Εγω σταματαω την οποια αντιπαραθεση αποψεων εδω.:)

fanisk
12-10-09, 22:37
Βασιλη εγω νομιζω πως η παρουσια του αλλου Βασιλη ειναι μετρημενη μεσα στο φορουμ χωρις να προκαλει. Σε καποια σημεια ισως ξεφυγε, αλλα μου φαινεται φυσικη αμυνα βασει αυτων που διαβαζει.

Γιατι χαλιεστε τωρα? Προσωπικα, υπαρχουν και αλλες, πολυ πιο ωραιες, κοπελες εξω, και δεν ριχνουν την αξιοπρεπεια τους με την εικονα τους.(Σορρυ Bill Vuzas μιας και αναφερομαι στη κορη σου, προσωπικη αποψη.)

Μπορει για διαφορους λογους να μη μας αρεσει η Πετρουλα, αλλα δεν χρειαζεται να κραζουμε τον πατερα της, ο οποιος ειναι εδω λογω BMW προφανως και οχι Πετρουλας!

Ο ανθρωπος μπηκε για να γνωρισει 5-10 ατομα και να μαθει 5-10 πραγματα, οπως ολοι μας πιστευω.

BILL VUZAS
12-10-09, 22:38
Ποιον ΓΟΝΙΟ να σεβαστουμε?........................τον σεβασμο τον κερδιζεις φιλε μητσο!!

φίλε το παρατράβηξες το πράγμα,σεβασμό να κερδίσω?
Κρίμα!

bmw330vasilis
12-10-09, 22:38
που δλδ βασιλη σου δειχνει οτι δεν πρεπει να τον σεβεσαι?που υπερασπιζεται την κορη του?ή μηπως που λεει οτι δεν χρειαζεται να τον λενε κυριε?Δεν νομιζω οτι επειδη η κορη του ειναι η Πετρουλα δεν αξιζει τον σεβασμο μας.Τουλαχιστον τον δικο μου τον αξιζει,δεν μου εχει κανει τπτ ουτε αυτος ουτε η κορη του.

Τερμα τα off-topic και παλι συγγνωμη.Εγω σταματαω την οποια αντιπαραθεση αποψεων εδω.:)

αναλυση κατ ιδιαν...οταν κανεις με το καλο παιδι....ή ακομα καλυτερα κορη,ελα να τα συζητησουμε!!!.....τερμα κ απο μενα....πολλη αξια δωσαμε σ αυτο το θρεντ!!!!!

BILL VUZAS
12-10-09, 22:39
Βασιλη εγω νομιζω πως η παρουσια του αλλου Βασιλη ειναι μετρημενη μεσα στο φορουμ χωρις να προκαλει. Σε καποια σημεια ισως ξεφυγε, αλλα μου φαινεται φυσικη αμυνα βασει αυτων που διαβαζει.

Γιατι χαλιεστε τωρα? Προσωπικα, υπαρχουν και αλλες, πολυ πιο ωραιες, κοπελες εξω, και δεν ριχνουν την αξιοπρεπεια τους με την εικονα τους.(Σορρυ Bill Vuzas μιας και αναφερομαι στη κορη σου, προσωπικη αποψη.)

Μπορει για διαφορους λογους να μη μας αρεσει η Πετρουλα, αλλα δεν χρειαζεται να κραζουμε τον πατερα της, ο οποιος ειναι εδω λογω BMW προφανως και οχι Πετρουλας!

Ο ανθρωπος μπηκε για να γνωρισει 5-10 ατομα και να μαθει 5-10 πραγματα, οπως ολοι μας πιστευω.

Το μετάνοιωσα φίλε μου.
ΤΕΛΟΣ.

manosm3
12-10-09, 22:49
Δεν πατε καλα:bricks1:
Οσο και αν διαφωνω σε καποια πραγματα, καθενας μεγαλωνει οπως θελει το παιδι του και δε δινει λογαριασμο σε κανεναν.

giannis_E-46
12-10-09, 22:54
παρακολουθω το συγκεκριμενο θεμα και πραγματικα εχω μεινει αναυδος. ασχολουμαστε με καποιον που δηλωνει πατερας της πετρουλας που στην τελικη μπορει να ναι αλλα και γω θα μπορουσα να δηλωσω ανετα πως ειμαι ο πατερας της Σασας Μπαστας κτλ πιστευω πως ο κυριος αυτος αν ειναι αληθεια ο ισχυρισμος του τα θελει ο κ@@@ς του γιατι θα μπορουσε καλλιστα αν ειχε μονο προθεση να μαθει για το αυτοκινητο του οπως κανουμε ολοι μας εδω θα απεκρυπτε πως εχει κορη την πετρουλα για να αποφυγει τυχον παρεξηγησεις που μπορουν να δημιουργηθουν σε ενα forum οπου καλως η κακως δημιουργει η ανωνυμια που παρεχει το διαδικτυο.

mitsos_chania
12-10-09, 22:58
παρακολουθω το συγκεκριμενο θεμα και πραγματικα εχω μεινει αναυδος. ασχολουμαστε με καποιον που δηλωνει πατερας της πετρουλας που στην τελικη μπορει να ναι αλλα και γω θα μπορουσα να δηλωσω ανετα πως ειμαι ο πατερας της Σασας Μπαστας κτλ πιστευω πως ο κυριος αυτος αν ειναι αληθεια ο ισχυρισμος του τα θελει ο κ@@@ς του γιατι θα μπορουσε καλλιστα αν ειχε μονο προθεση να μαθει για το αυτοκινητο του οπως κανουμε ολοι μας εδω θα απεκρυπτε πως εχει κορη την πετρουλα για να αποφυγει τυχον παρεξηγησεις που μπορουν να δημιουργηθουν σε ενα forum οπου καλως η κακως δημιουργει η ανωνυμια που παρεχει το διαδικτυο.

αν εισαι ο πατερας της Σασας σε πειραζει να σου κανω friend request?:icon_kidr

fanisk
12-10-09, 23:05
Μπορει να βρει καποιος τον πατερα της Τσιμτσιλη?????????????

BILL VUZAS
12-10-09, 23:06
παρακολουθω το συγκεκριμενο θεμα και πραγματικα εχω μεινει αναυδος. ασχολουμαστε με καποιον που δηλωνει πατερας της πετρουλας που στην τελικη μπορει να ναι αλλα και γω θα μπορουσα να δηλωσω ανετα πως ειμαι ο πατερας της Σασας Μπαστας κτλ πιστευω πως ο κυριος αυτος αν ειναι αληθεια ο ισχυρισμος του τα θελει ο κ@@@ς του γιατι θα μπορουσε καλλιστα αν ειχε μονο προθεση να μαθει για το αυτοκινητο του οπως κανουμε ολοι μας εδω θα απεκρυπτε πως εχει κορη την πετρουλα για να αποφυγει τυχον παρεξηγησεις που μπορουν να δημιουργηθουν σε ενα forum οπου καλως η κακως δημιουργει η ανωνυμια που παρεχει το διαδικτυο.

Μπορεί να έχεις δίκιο,η ανωνυμία βγάζει όλα τα αποθημένα του κάθε ανεγκεφαλου.Γι'αυτο και στην δημιουργία των φόρουμ τίθενται κανόνες(!!!!) και ο σημαντικότερος,ο σεβασμός.
Από την αρχή του τόπικ προσπάθησα να κρατήσω κάποια ισσοροπία,προφανώς δεν τα κατάφερα,

KATSARAIOS
12-10-09, 23:09
μηπως καλα το εγραψε ο Θρονος με τον διπλο του λογαριασμο το αμιμητο
""βρειτε καμια γκομενα"???
ηρεμηστε ρε παιδια
εξαιρουνται οι παντρεμενοι που γραφουν εδω στο θρεντ

fanisk
12-10-09, 23:16
παρακολουθω το συγκεκριμενο θεμα και πραγματικα εχω μεινει αναυδος. ασχολουμαστε με καποιον που δηλωνει πατερας της πετρουλας που στην τελικη μπορει να ναι αλλα και γω θα μπορουσα να δηλωσω ανετα πως ειμαι ο πατερας της Σασας Μπαστας κτλ πιστευω πως ο κυριος αυτος αν ειναι αληθεια ο ισχυρισμος του τα θελει ο κ@@@ς του γιατι θα μπορουσε καλλιστα αν ειχε μονο προθεση να μαθει για το αυτοκινητο του οπως κανουμε ολοι μας εδω θα απεκρυπτε πως εχει κορη την πετρουλα για να αποφυγει τυχον παρεξηγησεις που μπορουν να δημιουργηθουν σε ενα forum οπου καλως η κακως δημιουργει η ανωνυμια που παρεχει το διαδικτυο.

Ανωνυμια κατα τη γνωμη μου χρειαζεται στο www.bourdela.tv που εκει πραγματικα κλεινουν σπιτια με αυτα που γραφονται.

Εδω ομως γιατι να μενει καποιος ανωνυμος? Ποσο μαλλον να μη λεει ποιος ειναι, επειδη καποιοι εχουν αλλη αποψη για ενα συγγενικο προσωπο του.

Ποιος ντρεπεται για το παιδι του στην τελικη?

Χαλαρωστε..

Dimzan
12-10-09, 23:30
καλα εχω διαβασει ολο το θρεντα απ τηνα ρχη κι εχω πεθανει απ τη μια στα γελια απ τηνα λλη ομως απορω γιατι το πηρατε πατριωτικα το θεμα με τις αρχες της πετρουλας.εδω κρινουμε το αμαξι της και οχιτην ιδια.

Εγω μερικες αποριες εχω Bill. Ειναι δικο σου το αμαξι η της κορης σου? Εντυπωσεις που το οδηγησες εχεις? ποσο κοστισε συνολικα, ποια εκδοση κλπ? ανεφερε και κανα τετοιο γιατι το συνηθες ειναι να γραφουν ολοι κατ αυτο τον τροπο. Δυστυχως η ευτυχως σε ενα αυτοκινητιστικο κλαμπ δεν ακους συχνα η κορη μου το ειδε και τρελαθηκε και το πηραμε. Ασχολουμαστε με πιο τεχνικα θεματα και αυτο ειναι ισως που εφαγε το ολο θρεντ διοτι με το να ασχολουμαστε στο χαλαρο λεμε πολλα.

η αλλη απορια ειναι τι σημαιενι το vuzas.....

giannis_E-46
12-10-09, 23:39
Ανωνυμια κατα τη γνωμη μου χρειαζεται στο www.bourdela.tv που εκει πραγματικα κλεινουν σπιτια με αυτα που γραφονται.

Εδω ομως γιατι να μενει καποιος ανωνυμος? Ποσο μαλλον να μη λεει ποιος ειναι, επειδη καποιοι εχουν αλλη αποψη για ενα συγγενικο προσωπο του.

Ποιος ντρεπεται για το παιδι του στην τελικη?

Χαλαρωστε..

μαλλον τα εχεις μπερδεψει. δεν εξηγειται αλλιως. κανεις δεν πρεπει να ντρεπεται για το παιδι του οτι και αν κανει. αλλα οταν καποια κανει αυτα που κανει η πετρουλα και εκτιθεται σε δημοσια θεα και καλα κανει γιατι ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος και το συστημα θα την αποβαλει αν δεν ακολουθησει τους κανονες του ειτε μας αρεσουν ειτε οχι, λογικο ειναι αν θελει καποιος ειτε πατερας ειναι ειτε φιλος ειτε οτιδηποτε για να εχει το κεφαλι του ησυχο να μην δημοσιοποιει την οποιαδηποτε σχεση που εχει σε διαδικτυακους χωρους οπου ο καθε ενας μπορει να προσβαλει να ειρωνευτει να πει την μακακια του και οτιδηποτε αλλο κρυβωμενος πισω απο μια οθονη.

fanisk
12-10-09, 23:44
μαλλον τα εχεις μπερδεψει. δεν εξηγειται αλλιως. κανεις δεν πρεπει να ντρεπεται για το παιδι του οτι και αν κανει. αλλα οταν καποια κανει αυτα που κανει η πετρουλα και εκτιθεται σε δημοσια θεα και καλα κανει γιατι ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος και το συστημα θα την αποβαλει αν δεν ακολουθησει τους κανονες του ειτε μας αρεσουν ειτε οχι, λογικο ειναι αν θελει καποιος ειτε πατερας ειναι ειτε φιλος ειτε οτιδηποτε για να εχει το κεφαλι του ησυχο να μην δημοσιοποιει την οποιαδηποτε σχεση που εχει σε διαδικτυακους χωρους οπου ο καθε ενας μπορει να προσβαλει να ειρωνευτει να πει την μακακια του και οτιδηποτε αλλο κρυβωμενος πισω απο μια οθονη.

Δεν νομιζω οτι τα μπερδεψα, μαλλον δεν καταλαβες τι ηθελα να πω, ή ειναι δυσνοητο το κειμενο μου(η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι καλος στα γραπτα).

BILL VUZAS
12-10-09, 23:53
καλα εχω διαβασει ολο το θρεντα απ τηνα ρχη κι εχω πεθανει απ τη μια στα γελια απ τηνα λλη ομως απορω γιατι το πηρατε πατριωτικα το θεμα με τις αρχες της πετρουλας.εδω κρινουμε το αμαξι της και οχιτην ιδια.

Εγω μερικες αποριες εχω Bill. Ειναι δικο σου το αμαξι η της κορης σου? Εντυπωσεις που το οδηγησες εχεις? ποσο κοστισε συνολικα, ποια εκδοση κλπ? ανεφερε και κανα τετοιο γιατι το συνηθες ειναι να γραφουν ολοι κατ αυτο τον τροπο. Δυστυχως η ευτυχως σε ενα αυτοκινητιστικο κλαμπ δεν ακους συχνα η κορη μου το ειδε και τρελαθηκε και το πηραμε. Ασχολουμαστε με πιο τεχνικα θεματα και αυτο ειναι ισως που εφαγε το ολο θρεντ διοτι με το να ασχολουμαστε στο χαλαρο λεμε πολλα.

η αλλη απορια ειναι τι σημαιενι το vuzas.....

Το αυτοκίνητο είναι αγορασμένο από την κόρη μου.
Προς το παρόν και για αρκετό χρόνο θα το έχω εγώ.
Αφου το πλήρωσε αυτή,δεν θα έπρεπε να το διαλέξει?(έβαλα και λίγο το χεράκι μου)
Στο παρόν τόπικ δεν μπορούσα να αναφέρω σχετικα με το αυτοκίνητο.Το ενδιαφέρον του φόρουμ εξαντλήθηκε σε "τεχνικές κριτικές οικογενιακού τύπου"
Αναφέρω όμως σε άλλες συζητήσεις τις εντυπώσεις μου.
Το vuzas βγαίνει-βγήκε απο το Χαγιαμπούσας-μπούσας-βούζας.Μοτοσυκλετιστής ενεργός ακόμη,είχα για δυο φεγγάρια hayabusa (μεταξύ άλλων)
Και εγώ νόμιζα ότι το φόρουμ ήταν τεχνικό,τελικά Ιερά εξέταση μου μυρίζει...

Dimzan
13-10-09, 00:01
Το αυτοκίνητο είναι αγορασμένο από την κόρη μου.
Προς το παρόν και για αρκετό χρόνο θα το έχω εγώ.
Αφου το πλήρωσε αυτή,δεν θα έπρεπε να το διαλέξει?(έβαλα και λίγο το χεράκι μου)
Στο παρόν τόπικ δεν μπορούσα να αναφέρω σχετικα με το αυτοκίνητο.Το ενδιαφέρον του φόρουμ εξαντλήθηκε σε "τεχνικές κριτικές οικογενιακού τύπου"
Αναφέρω όμως σε άλλες συζητήσεις τις εντυπώσεις μου.
Το vuzas βγαίνει-βγήκε απο το Χαγιαμπούσας-μπούσας-βούζας.Μοτοσυκλετιστής ενεργός ακόμη,είχα για δυο φεγγάρια hayabusa (μεταξύ άλλων)
Και εγώ νόμιζα ότι το φόρουμ ήταν τεχνικό,τελικά Ιερά εξέταση μου μυρίζει...

το φορουμ μας εχει ιδιαιτερη αγαπη σε γυναικες, ειδικα αν βλεπεις συχνα το shoutbox θα το συνειδητοποιησεις. Αντρες ειμαστε (εγω αρκετα μικροτερος απο πολλους εδω μεσα) μας τρωει λιγο το θεμα γυναικα τι να κανουμε. Και ως γνωστον οι Ελληνες ειμαστε πολυ κουτσομποληδες (κι εγω πρωτος απ ολους). Φυσικα κι εμενα με τρωει ο π0π0ς μου να σχολιασω την πετρουλα αλλα κρατιεμαι λιγο. Η μονη μου ενσταση ειναι οτι αντι να παρουσιασεις τον εαυτο σου οπως ο καθε νεος χρηστης εβαλες φωτος και αναφερθηκες απ ευθειας σε αυτη. Γι αυτο και εισεπραξες ολα αυτα.

μετα απο το τελευταιο σου ποστ ομως ξερουμε οτι εχεις και εσυ μια αγαπη στα μηχανοκινητα. Το φορουμ εχει κατα καιρους πολλα ενδιαφεροντα τεχνικα θρεντ-αρθρα.

Απο μενα καλωσηρθες και καλες βολτες με τη μπεμπα, οσο προλαβεις να τη χαρεις

stef
13-10-09, 00:32
Μπορει να βρει καποιος τον πατερα της Τσιμτσιλη?????????????

Χα χα χα χα χα χα χα
Και επίσης τον πατέρα της Μπουλέ, της Καρρά και 2-3 ακόμη που ψάχνω να βρώ.....
Έγραψες φίλε...

InsaneDriver
13-10-09, 00:40
Χα χα χα χα χα χα χα
Και επίσης τον πατέρα της Μπουλέ, της Καρρά και 2-3 ακόμη που ψάχνω να βρώ.....
Έγραψες φίλε...

Της Μπουλέ εύκολο είναι. Πήγαινε στο Δημαρχείο Ναυπάκτου και ζήτα τον Δήμαρχο:smokin:

fanisk
13-10-09, 00:54
Χα χα χα χα χα χα χα
Και επίσης τον πατέρα της Μπουλέ, της Καρρά και 2-3 ακόμη που ψάχνω να βρώ.....
Έγραψες φίλε...

Τσιμτσιλη + υπογραφη σου = http://img97.imageshack.us/img97/2244/tsimtsili.th.jpg (http://img97.imageshack.us/i/tsimtsili.jpg/)

:ylsuper:
Ας μου βρει καποιος τον πατερα της..

manosm3
13-10-09, 01:24
Το αυτοκίνητο είναι αγορασμένο από την κόρη μου.
Προς το παρόν και για αρκετό χρόνο θα το έχω εγώ.
Αφου το πλήρωσε αυτή,δεν θα έπρεπε να το διαλέξει?(έβαλα και λίγο το χεράκι μου)
Στο παρόν τόπικ δεν μπορούσα να αναφέρω σχετικα με το αυτοκίνητο.Το ενδιαφέρον του φόρουμ εξαντλήθηκε σε "τεχνικές κριτικές οικογενιακού τύπου"
Αναφέρω όμως σε άλλες συζητήσεις τις εντυπώσεις μου.
Το vuzas βγαίνει-βγήκε απο το Χαγιαμπούσας-μπούσας-βούζας.Μοτοσυκλετιστής ενεργός ακόμη,είχα για δυο φεγγάρια hayabusa (μεταξύ άλλων)
Και εγώ νόμιζα ότι το φόρουμ ήταν τεχνικό,τελικά Ιερά εξέταση μου μυρίζει...

Mε συγχωρεις που θα στο πω αλλα φταις κι εσυ που καθεσαι και δινεις εξηγησεις δημοσια. Λες και το χρωστας σε καποιον.
Γραψιμο :)

thomelef
13-10-09, 07:50
άτοπη κουβέντα να γίνεται και πάει λέγοντας.
καταρχήν το θρεντ δε ξεκινάει απο την πετρούλα ή τον πατέρα της.
ξεκινάει απο άλλο μέλος του φόρουμ και ο κύριος βασίλης απλά κάνει μία παρένθεση για να μας αναφέρει οτι η συγκεκριμένη κοπέλα τυγχάνει να είναι κόρη του.
μέχρι εκεί όλα good.
απο την αρχή του θρεντ όλοι μα όλοι γνωρίζαμε οτι θα υπάρξουν και σχόλια για την πετρούλα μιας και το θρεντ δεν γράφει εντυπώσεις απο το καινούριο μου Z4 BY PETROULA.
τα πράγματα θα ήταν τελείως διαφορετικά αν ο κύριος βασίλης ξεκινούσε ένα θρεντ με τον πιο πάνω τίτλο χωρίς αναφορές για το τι σχέση έχει με την πετρούλα και να βλέπαμε όλοι εντυπώσεις απο το καινούριο όχημα. πράγμα το οποίο δεν έγινε γιατί μπορεί να μη τον ενδιαφέρει η γνώμη μας - να μη θέλει να μυραστεί την εμεπειρία του με το καινούριο όχημα και 1000 δυο άλλους λόγους που εμένα προσωπικά δε με ενδιαφέρουν.
απο τη στιγμή που το θρεντ έχει σαν θέμα οτι η πετρούλα αγόρασε ένα συγκεκριμένο όχημα και τπτ άλλο είναι λογικό να ακουστούν τα περι ανέμων και υδάτων.
τώρα περι οικογενειακής καταστάσεως και τι κάνει ο καθένας στο σπίτι του και τι ανατροφή δίνει στα παιδιά του ή τι ανατροφή παίρνει απο τους δικούς του είναι άλλου παπά ευαγγέλιο και προσωπικά δε με ενδιαφέρει.
κύριε βασίλη το ότι αναφέρατε το γεγονός ότι η πετρούλα είναι κόρη σας πρίν καν γραφεί οποιοδήποτε σχόλιο δείχνει οτι ακόμα και εσείς ο ίδιος ξέρατε ότι κάποιος - κάποιοι θα έγραφαν κάτι
ακομψό για την κόρη σας, αφού και η ίδια της αρέσει να προκαλεί όπως και γράψατε, με τη φράση της αρέσει να ανάβει φωτιές.
εγώ θα ήθελα να ακούσω περισότερα για το Ζ4 παρά για τη πετρούλα μιας και η δεύτερη μου είναι τελείως αδιάφορη, μιας και ποτέ δε κάθομαι σε ένα δελτίο ειδήσεων μέχρι τα νέα για τον καιρό.

bimmer-corfu
13-10-09, 08:08
Εγω μερικες αποριες εχω Bill. Ειναι δικο σου το αμαξι η της κορης σου? Εντυπωσεις που το οδηγησες εχεις? ποσο κοστισε συνολικα, ποια εκδοση κλπ? ανεφερε και κανα τετοιο γιατι το συνηθες ειναι να γραφουν ολοι κατ αυτο τον τροπο. Δυστυχως η ευτυχως σε ενα αυτοκινητιστικο κλαμπ δεν ακους συχνα η κορη μου το ειδε και τρελαθηκε και το πηραμε. Ασχολουμαστε με πιο τεχνικα θεματα και αυτο ειναι ισως που εφαγε το ολο θρεντ διοτι με το να ασχολουμαστε στο χαλαρο λεμε πολλα.


σωστά, αν είχε γινει ετσι απο την αρχη ίσως να είχαμε γλυτώσει και τα ασχετα με bmw-motorsport σχόλια αλλά ποτέ δεν είναι αργά

mpikounis
13-10-09, 08:09
Μου ζητηθηκε να σβησω τις φωτογραφιες γιατι θεωρηθηκαν απο καποιους προωθηση της καριερας συγκεκριμενης κοπελας.

Η αποψη μου ειναι οτι σε οποιον δεν αρεσει ενα thread μπορει απλα να μη συμμετεχει - δεν υπαρχει λογος να το καταστρεψει. Επισης δεν θεωρω οτι 2 φωτογραφιες προωθουν καμια καριερα, και στη τελικη δε νομιζω οτι η συγκεκριμενη κοπελα που βγαινει καθε βραδυ στη τηλεοραση του Star χρειαζεται το BMW-Motorsport.gr για να ανεβασει το popularity της.

Ως εκ τουτου θα παρακαλεσω να αφησετε το thread ησυχο οι πιο "ψαγμενοι" και να αφιερωσετε το χρονο σας στη συμμετοχη σε ποιο ουσιαστικα post σε ποιο ουσιαστικα threads.

Αν απο την αλλη δεν θελετε... knock yourself out!

randombk
13-10-09, 08:13
Και που νομιζα οτι εγω ειμουν ο περιεργος μεσα σε αυτο το forum και τσακωθηκα σχεδον με ολους....

Κουραγιο κυριε Βασιλη παντος εμενα με κανανε να φυγω με τον τροπο τους...

Το ονομα BMW-Motorsport εκπροσωπει μια ιστορικη εταιρια μηχανοκινητου αθλητισμου και αντι να μιλαμε για ταξιδακια,"βολτουλες" και πανω απολα τεχνικα θεματα προβληματα και φτιαξηματα που θα βοηθαγε πολυ ολους μας , αντιθετως το μονο που ειδα ειναι κακομοιρια και πιτσι πιτσι και καθημερινες κοντρες χωρις νοημα και λογικη...

Τεσπα κυριε Βασιλη επαναλαμβανω καλο κουραγιο...

ΤΕΛΟΣ...


Το μετάνοιωσα φίλε μου.
ΤΕΛΟΣ.

BILL VUZAS
13-10-09, 08:47
το φορουμ μας εχει ιδιαιτερη αγαπη σε γυναικες, ειδικα αν βλεπεις συχνα το shoutbox θα το συνειδητοποιησεις. Αντρες ειμαστε (εγω αρκετα μικροτερος απο πολλους εδω μεσα) μας τρωει λιγο το θεμα γυναικα τι να κανουμε. Και ως γνωστον οι Ελληνες ειμαστε πολυ κουτσομποληδες (κι εγω πρωτος απ ολους). Φυσικα κι εμενα με τρωει ο π0π0ς μου να σχολιασω την πετρουλα αλλα κρατιεμαι λιγο. Η μονη μου ενσταση ειναι οτι αντι να παρουσιασεις τον εαυτο σου οπως ο καθε νεος χρηστης εβαλες φωτος και αναφερθηκες απ ευθειας σε αυτη. Γι αυτο και εισεπραξες ολα αυτα.

μετα απο το τελευταιο σου ποστ ομως ξερουμε οτι εχεις και εσυ μια αγαπη στα μηχανοκινητα. Το φορουμ εχει κατα καιρους πολλα ενδιαφεροντα τεχνικα θρεντ-αρθρα.

Απο μενα καλωσηρθες και καλες βολτες με τη μπεμπα, οσο προλαβεις να τη χαρεις

Συμμετέχω εδώ και καιρό στο φόρουμ,παρουσίασα το αυτοκίνητο σε σχετικές συζητήσεις.Μου ζητήθηκαν απο συμφορμίτες οι σχετικές φώτο.Και δεν είχα λόγο να αρνηθώ.
Μπορεί να διακρίνει κανείς που αρχίζουν οι αγένιες και οι προσβολές σε ένα καθαρά αυτοκινηστιστικό φόρουμ.
Χαιρόμαστε το αυτοκίνητο,ειδικά ανοικτό είναι όλα τα λεφτα!:pimp:

thomelef
13-10-09, 09:04
Χαιρόμαστε το αυτοκίνητο,ειδικά ανοικτό είναι όλα τα λεφτα!:pimp:

ας συνεχίσουμε απο εδώ λοιπόν.
βασικά στρώθηκε ή όχι ακόμα;;;

bill987
13-10-09, 09:24
Κύριε Βασίλη καλορίζικο το bmw σας, απλά κουκλί!!!

Πως πάει το εργαλείο???

Επίσης στις 30/10/2009 έχουμε συνάντηση

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=21639

Θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε!
Φέρτε και την κόρη σας αν θέλετε!

EVANGELOS
13-10-09, 10:43
...Ισως θα πρεπει και καποιοι να μην τα κριτικαρουν ολα(για τον Ευαγγελο αυτο)Τουλαχιστον θα επρεπε να σεβαστεις οτι ειναι ο πατερας της.Δεν πιστευω εσενα να σου εχουν θιξει εδω μεσα την οικογενια εκτος και αν εχει γινει και δεν το εχω παρει χαμπαρι.Οποτε :GrowUp:...

Για να καταλάβω κάτι ...

Όταν γύριζε την εκπομπή με το Δρυμούση στην παραλία

Πάλι ο Ευάγγελος έφτεγε ????

Δηλαδή είναι δείγμα ασέβειας προς την οικογένεια της π.χ.

Σάσας Μπάστα το ότι βλέπω ΟΛΑ ???

Πετρούλας το ότι βλέπω Δρυμούση ???

Δηλαδή

όταν ένα Δημόσιο Πρόσωπο ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΙΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ για να προωθεί την καρίερα του είναι ΟΚ !!!

όταν μετά τις βλέπουμε ή τις ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ είναι ΠΡΟΣΒΟΛΗ ???

Φίλε μου αν κάποιος ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΤΑΙ από αυτά που κάνει (που δεν το νομίζω !!) ΔΕ ΦΤΑΩ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ !!!

...Τι στο καλό συμβαίνει ρε Ευάγγελε όταν καθόμαστε πίσω από το pc; ...

Τίποτα διαφορετικό από ότι συμβαίνει όταν πάμε για καφέ ή ποτό ή κάπου μαζευόμαστε !!!

Κάποιοι λένε τη ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ

και

Κάποιοι κάνουν Δημόσιες Σχέσεις

Αν και σαν τα original ΤΙΠΟΤΑ, και fake suck BIG TIME ...

Εμένα δε με χαλάει πάντως ΚΑΘΟΛΟΥ !!! ... έχω εμπειρία ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ ... και έχω να πω Plastic is Fantastic !!!

εμενα το αρχικο μου ποστ ηταν για την εκφραση η οποια εμπεριεχει την φουτσα που σηκωνεται...

Eννοείς αυτό το ποστ ???

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=329138&postcount=59

τον αδικείς το Βασίλη νομίζω ... πλάκα κάνει ο άνθρωπος !!!

Μου ζητηθηκε να σβησω τις φωτογραφιες γιατι θεωρηθηκαν απο καποιους προωθηση της καριερας συγκεκριμενης κοπελας. ...

Λες να αναλάβουμε και την Όλγα Φαρμάκη ??? ...

Έχουμε και Αμερικάνικο branch για λίγο καιρό ακόμα για ΔΙΕΘΝΗ ΚΑΡΡΙΕΡΑ !!!!


p.s. Eίναι απίστευτο πως μερικοί άνθρωποι νομίζουν οτι αν λένε ΑΛΛΑ από αυτά που πιστέυουν και χρησιμοποιούν ΒΑΡΥΓΔΟΥΠΕΣ εκφράσεις ... θα αποκτήσουν ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ !!! ... κύριοι σόρυ δε ξέρω για εσάς αλλά ΕΓΩ (και το 99% των αντρών)

Την Πετρούλα ΔΕΝ τη βλέπω για μάθω αν θα βρέξει αύριο

Την Όλγα Φαρμάκη ΔΕΝ τη βλέπω γιατί έχει πληροφορίες για το συνέδριο της ΝΔ

Τη Σάσα Μπάστα ΔΕΝ τη βλέπω γιατί κάνει ωραίες διασκέυες του Σαββόπουλου στην κιθάρα

Επίσης ΔΕ ξέρω αν έχουμε μέλη συγγενείς των κάτωθι αλλά να μερικές αλήθειες ακόμη ...

(ζητώ συγνώμη από τα μελή που πιθανώς να σοκαριστούν !!! ... :D)

Η Eύα Καιλή ΔΕΝ εξελέγειν επειδή εκφράζει το Σοσιαλισμό στη χώρα

Ο Τάκης Ζαχαράτος ΔΕΝ έχει γκόμενα

Η Ελένη Μενεγάκη ΞΕΡΕΙ ότι ο λούτσος είναι ψάρι

Η πιθανότητα να τα βγάλεις γκόμενα την Αλεξανδράτου επειδή έχεις 3 πτυχία ΜΟΝΟ είναι 0 %

Η επιλογή της Μελέτη να φοράει ντεκολτέ ΔΕΝ είναι τυχαία

και τέλος ...

Το ότι δεν ΕΙΣΑΙ ΣΕΛΕΜΠΤΡΙΤΙ και ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙΣ λινκ στο Πολύ Μπλά Μπλά με τίτλο "Μου έκλεψαν το κουνέλι ... θα γίνω τραγουδίστρια ..."

ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ Μ@ΛΑΚΑ ΚΙ ΟΛΑΣ !!!

BILL VUZAS
13-10-09, 11:09
Ο κύριος Ευάγγελος μας ενημερωσε πλήρως,δεν θα δω μεσημεριανά σήμερα!;)

stelmaniac
13-10-09, 15:32
Για να καταλάβω κάτι ...

Όταν γύριζε την εκπομπή με το Δρυμούση στην παραλία

Πάλι ο Ευάγγελος έφτεγε ????

Δηλαδή είναι δείγμα ασέβειας προς την οικογένεια της π.χ.

Σάσας Μπάστα το ότι βλέπω ΟΛΑ ???

Πετρούλας το ότι βλέπω Δρυμούση ???

Δηλαδή

όταν ένα Δημόσιο Πρόσωπο ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΙΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ για να προωθεί την καρίερα του είναι ΟΚ !!!

όταν μετά τις βλέπουμε ή τις ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ είναι ΠΡΟΣΒΟΛΗ ???

Φίλε μου αν κάποιος ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΤΑΙ από αυτά που κάνει (που δεν το νομίζω !!) ΔΕ ΦΤΑΩ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ !!!



Τίποτα διαφορετικό από ότι συμβαίνει όταν πάμε για καφέ ή ποτό ή κάπου μαζευόμαστε !!!

Κάποιοι λένε τη ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ

και

Κάποιοι κάνουν Δημόσιες Σχέσεις



Εμένα δε με χαλάει πάντως ΚΑΘΟΛΟΥ !!! ... έχω εμπειρία ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ ... και έχω να πω Plastic is Fantastic !!!



Eννοείς αυτό το ποστ ???

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=329138&postcount=59

τον αδικείς το Βασίλη νομίζω ... πλάκα κάνει ο άνθρωπος !!!



Λες να αναλάβουμε και την Όλγα Φαρμάκη ??? ...

Έχουμε και Αμερικάνικο branch για λίγο καιρό ακόμα για ΔΙΕΘΝΗ ΚΑΡΡΙΕΡΑ !!!!


p.s. Eίναι απίστευτο πως μερικοί άνθρωποι νομίζουν οτι αν λένε ΑΛΛΑ από αυτά που πιστέυουν και χρησιμοποιούν ΒΑΡΥΓΔΟΥΠΕΣ εκφράσεις ... θα αποκτήσουν ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ !!! ... κύριοι σόρυ δε ξέρω για εσάς αλλά ΕΓΩ (και το 99% των αντρών)

Την Πετρούλα ΔΕΝ τη βλέπω για μάθω αν θα βρέξει αύριο

Την Όλγα Φαρμάκη ΔΕΝ τη βλέπω γιατί έχει πληροφορίες για το συνέδριο της ΝΔ

Τη Σάσα Μπάστα ΔΕΝ τη βλέπω γιατί κάνει ωραίες διασκέυες του Σαββόπουλου στην κιθάρα

Επίσης ΔΕ ξέρω αν έχουμε μέλη συγγενείς των κάτωθι αλλά να μερικές αλήθειες ακόμη ...

(ζητώ συγνώμη από τα μελή που πιθανώς να σοκαριστούν !!! ... :D)

Η Eύα Καιλή ΔΕΝ εξελέγειν επειδή εκφράζει το Σοσιαλισμό στη χώρα

Ο Τάκης Ζαχαράτος ΔΕΝ έχει γκόμενα

Η Ελένη Μενεγάκη ΞΕΡΕΙ ότι ο λούτσος είναι ψάρι

Η πιθανότητα να τα βγάλεις γκόμενα την Αλεξανδράτου επειδή έχεις 3 πτυχία ΜΟΝΟ είναι 0 %

Η επιλογή της Μελέτη να φοράει ντεκολτέ ΔΕΝ είναι τυχαία

και τέλος ...

Το ότι δεν ΕΙΣΑΙ ΣΕΛΕΜΠΤΡΙΤΙ και ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙΣ λινκ στο Πολύ Μπλά Μπλά με τίτλο "Μου έκλεψαν το κουνέλι ... θα γίνω τραγουδίστρια ..."

ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ Μ@ΛΑΚΑ ΚΙ ΟΛΑΣ !!!

:rofl2::rofl2: Ρε π@υστη μακαρι να ειχα μια αδερφη σαν την πετρουλα, να της πεταξω εδω κανα-δυο βιντεο ωραια...εσυ να λες αληθειες και γω ν'αλλαζω βρακι απ'τα γελια....:rofl2:

mitsos_chania
13-10-09, 15:58
το εσβησα γιατι βαριεμαι να απανταει και να ξαναπανταω.αν μπορει καποιος μοντ ας το σβησει τελειως:nixweiss:

E36 RULES!!
13-10-09, 17:44
Εμένα δε με χαλάει πάντως ΚΑΘΟΛΟΥ !!! ... έχω εμπειρία ΠΡΙΝ και ΜΕΤΑ ... και έχω να πω Plastic is Fantastic !!!





Aμα βρεις φωτο στειλε παντως ;)

mitsos_chania
13-10-09, 18:31
Κάποιοι λένε τη ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ

και

Κάποιοι κάνουν Δημόσιες Σχέσεις


Ειπα οτι δεν θα ασχοληθω και εσβησα ενα λιγο προσβλητικο ποστ που ειχα γραψει.ΑΛΛΑ τωρα ειδα αυτο για τις δημοσιες σχεσεις.Δεν νομιζω να με γνωριζεις καθολου ουτε να ξερεις τι ρολο βαραω για να λες οτι εχω αναγκη να γλυφω(ετσι θεωρουν στο χωριο μου τις δημοσιες σχεσεις)
Αν εσυ το εχεις αναγκη και νομιζεις πως οποιος υποστηριξει την γνωμη του γλυφει στα τετοια μου αλλα να κρατας τις αποψεις σου αυτες για την παρτη σου.Και για να προλαβω μηπως πεις οτι δεν μιλησες για μενα ονομαστικα οτι κανω δημοσιες σχεσεις,μονο εγω απαντησα αρνητικα στο ποστ σου,μερικοι απλα εκαναν "δημοσιες σχεσεις"με το να σε επαινουν με αυτα που εγραψες

Δεν συμμετεχω αλλο σε αυτο το θρεντ οποτε αν θες να μου απαντησεις κατι προσωπικα και οχι με αερολογιες στειλε πμ.

Αυτα

stelmaniac
13-10-09, 19:03
μητσο, οσο διαρκει το edit, πατωντας το,κατω χαμηλα γραφει διαγραφη....το κλικαρεις, πατας save και το ποστ σβηνεται τελειως σα να μη γραφτηκε ποτε....