PDA

Επιστροφή στο Forum : Μετακομηση!!!!!!!!!


crazy_beaver
06-09-09, 22:57
Συμφορουμητες σας καλω να κανεετε προτασεις στο θεμα μου!!!!!Θελω να μετακομησω στην αθηνα!!!!!!!!!!!!!

Ψαχνω σπιτι λοιπον σε μια περιοχη με τις εξης προυποθεσεις, παρκιν για το μωρο μας και ευλογη αποσταση με καποιο απο τα μεσα μαζικης μεταφορας για το πανεπηστημιο της ασοε που σπουδαζει ο αδερφος μου!!!!!!!!!Ενοικιο σε μια νορμαλ κατασταση και απο εκει και περα οτιδηποτε αλλο επιπλεον καλοδεχουμενο!!!!!!!!!



Τι προτεινεται???????????

ptboul
07-09-09, 11:39
:scratchch μια σχετικά καλή περιοχή, με άμεση πρόσβαση στο κέντρο, κοντά στην αττική οδό, με πράσινο, νορμάλ ενοίκια και πολυκατοικίες με πυλωτή, είναι η Καισαριανή. Μένω ένα χρόνο περίπου, είναι αρκετά ήσυχα και κρατάει ακόμα την έννοια της γειτονιάς.

Αλλά σου αρέσει τόσο πολύ να έρθεις Αθήνα?

http://4.bp.blogspot.com/_MrdWO02quAA/STEFcPz4QHI/AAAAAAAADm8/kYxMQ4ngOMQ/s400/%CE%A3%CE%9A%CE%9F%CE%A5%CE%A0%CE%99%CE%94%CE%99%C E%91.jpg

crazy_beaver
09-09-09, 13:38
Πρεπει λογο δουλειας!!!!!!

merlin_M3
09-09-09, 13:49
Συμφορουμητες σας καλω να κανεετε προτασεις στο θεμα μου!!!!!Θελω να μετακομησω στην αθηνα!!!!!!!!!!!!!

Το σκέφτηκες καλά ?:smashtard:

Ψαχνω σπιτι λοιπον σε μια περιοχη με τις εξης προυποθεσεις, παρκιν για το μωρο μας ...........Ενοικιο σε μια νορμαλ κατασταση........... !!!!!!!!!

Αυτές οι προυποθέσεις για την Αθήνα πλέον αναφέρονται μόνο σε ταινείες επιστημονικής φαντασίας !!!:rofl2::rofl2::rofl2:

crazy_beaver
09-09-09, 23:44
Με το ψαξιμο φοβαμαι οτι επαληθευεσαι μερλιν!!!!!!!!!

deepblue
09-09-09, 23:47
Eχω κατι στις Τζιτζιφιες στην Καλλιθεα χαμηλα.
Αν σε ενδιαφερει στειλε PM

paganis
12-09-09, 14:47
εφοσον θελεις κατι οικονομικο και με παρκιν θα σου προτεινα παλαιο ηρακλειο που εχει και σταθμο κοντα!