PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι έμαθα από τα chain mails...


YAziDis
11-09-09, 00:14
Γεια σας συνφορουμίτες....

Θέλω να ευχαριστήσω όλους όσους μου έχουν στείλει spam-chain mails....

1. Σταμάτησα να πίνω coca cola αφού έμαθα ότι χρησιμοποιείτε για να καθαρίζουμε τους λεκέδες στην τουαλέτα...

2. Δεν πάω πλέον στο cinema από φόβο μην τοιχόν καθήσω σε καρέκλα που ίσως έχει καρφίτσα που φέρει τον ιό του AIDS...

3. Μυρίζω πλέον άσχημα αφού δεν βάζω αποσμητικό διότι ίσως μου προκαλέσει καρκίνο...

4. Δεν παρκάρω πλέον το αυτοκίνητό μου στα super markets διότι ίσως κάποιος μου δώσει ένα tester κάποιου αρώματος για να με λυστέψει αργότερα...

5. Δεν απαντάω πλέον στο κινητό μου, διότι ίσως μετά να μου πουν να πάρω σε κανένα παράξενο νούμερα και να μου έρθει ο λογαριασμός με κλήσεις σε Ουγκαντα Σιγκαπούρη Τόκυο..

6. Δεν πίνω πλέον ποτά από το κουτάκι διότι φοωάμαι ότι ίσως μου προκαλέσουν κάποια ασθένεια...

7. Όταν βγαίνω έξω σε κάποιο bar/club, δεν κοιτάζω καμία διότι ίσως μετά μου δώσει ναρκωτικά και καταλήξω αναίσθητος σε κάποιο ξενοδοχείο χωρίς νεφρό-συκώτι- δε ξέρω και γω τι, για να το πουλήσει στη μαύρη αγορά.

8. Κατέθεσα όοολες μου τις οικονομίες στο λογαριασμό της Amy Bruce που είναι άρρωστη στο νοσοκομείο εδώ και 234324 περίπου φορές ... Το τέλειο είναι ότι αυτό το παιδί είναι 8 χρονών από το 1995...

9. Έγραψα το όνομα μου περίπου 5000 φορές σε μια λίστα για να σώσω ένα σπάνιο είδος σκίουρου.

10. Ξέρω τι να κάνω για να μην είμαι πλέον εργένης. Πρέπει να γράψω το όνομα κάποιου σε ένα χαρτί, να τον σκεφτομαι πάρα πολύ, και μετά να κάνω 666 γύρους (ου σιξ σιξ σιξ) στη φορά των δεικτών του ρολογιού...

11. Έχω μαζέψει καμιά 50345 χρόνια με κακή τύχη και έχω πεθάνει τις μισές απ'αυτές από τα e-mails Που μου ήρθαν.

Και τέλος (μιας και είναι πολύ must τελευταία)...

12. Επρεπε να στείλω εκατοντάδες φορές e-mail για να μην κλείσουν το λογαριασμό του Msn Μου και πρέπει μετά να πληρώνω 10 ευρώ το μήνα για λογαριασμό. Άλλωστε πως να μην το κάνεις όταν το στέλνουν οι "Διευθυντές" της εταιρίας ? Αυτό θα πει όμως ότι το αφεντικό προσπαθεί μέχρι και την τελευταία στιγμή να κρατήσει ζωντανή την επιχείρησή του...

Άντε γεια ρε ....

Υ.Γ. Αν δεν διαδώσετε αυτό το μήνυμα μέσα σε 10 δευτερόλεπτα σε τουλάχιστον 10.000.400 ανθρώπους, τότε θα έρθει στο σπίτι σου ο μεγάλος Godzilla και θα φάει εσένα και όσους αγαπάς αύριο στις 18.40

NICK BMW LOVER
11-09-09, 22:20
Ωραιος,χαχαχαχαχαχαχαχα!!!