PDA

Επιστροφή στο Forum : Trim τιμονιου ε60 M pack


Konstantinos e60
25-09-09, 14:38
Καλησπέρα παιδιά και απο εμένα και καλώς σας βρήκα.Αντιμετωπίζω το εξής μικρό αλλα πολύ εκνευριστικό πρόβλημα.Τα trim του τιμονιού και απο τις δύο πλευρές έχουν ξεφλουδίσει πολύ έντονα.Σε ερώτησή μου στην αντιπροσωπία αν θα μπορούσα να αντικαταστήσω τα πλαστικά με αλουμινίου μου είπαν οτι δεν ταιριάζουν σε M pack αλλα μόνο στο sport τιμόνι.Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν αλουμινίου ή carbon και που θα μπορουσα να τα βρώ.

Nick_E60_GR
25-09-09, 17:20
Καλησπέρα παιδιά και απο εμένα και καλώς σας βρήκα.Αντιμετωπίζω το εξής μικρό αλλα πολύ εκνευριστικό πρόβλημα.Τα trim του τιμονιού και απο τις δύο πλευρές έχουν ξεφλουδίσει πολύ έντονα.Σε ερώτησή μου στην αντιπροσωπία αν θα μπορούσα να αντικαταστήσω τα πλαστικά με αλουμινίου μου είπαν οτι δεν ταιριάζουν σε M pack αλλα μόνο στο sport τιμόνι.Γνωρίζει κανείς αν υπάρχουν αλουμινίου ή carbon και που θα μπορουσα να τα βρώ.

Κάνει. Απλά του Μsport είναι μαύρο ματ ενώ του Sport ειναι Ruthenium (κάτι σαν inox σατινέ) Το ένα κάνει 50 και το άλλο 200. Ή φέρε μου αυτό που έχει φθαρεί να στο κάνω Ruthenium απομίμηση (δωρεάν). Εγώ έχω Μsport με original Ruthenium. Φαντάζομαι έχεις αυτό που στο κέντρο έχει το ///Μ και οτι δεν εννοείς το απλό τιμόνι, που έχει ξεχωριστά trims δεξιά/αριστερά

Leonidas_Thess
25-09-09, 19:54
χαχαχαχαχαχχαχαχαχ Τι να πώ Νίκο πάλι πρώτος τελικά.

Ηδη φίλε μου σου απάντησε η εγκυκλοπαιδεια των Ε60 που έχουμε στο φορουμ

Φιλικα Λεωνίδας

Nick_E60_GR
25-09-09, 20:09
χαχαχαχαχαχχαχαχαχ Τι να πώ Νίκο πάλι πρώτος τελικά.

Ηδη φίλε μου σου απάντησε η εγκυκλοπαιδεια των Ε60 που έχουμε στο φορουμ

Φιλικα Λεωνίδας

xexexe ...ωχ ο φίλος είναι στο 1ο του post! Κωνσταντίνε καλοσώρισες!

stefanos_cool
25-09-09, 20:51
Μα αμάξι είναι αυτό που πήγες και πήρες ρε φίλε; …χεχεχε…
Είναι κορυφή φυσικά, από μένα λοιπόν καλώς ήρθες και άντε να πληθαίνουν
τα πεντάρια στο φόρουμ.

αα….έχε υπόψη σου ότι είχες την τιμή και την ευτυχία στην απορία σου
να λάβεις άμεση βοήθεια όπως είδα από τον πλέον ειδικό στα Ε60 (και όχι μόνο):bowdown:

stelmaniac
26-09-09, 14:04
Κάνει. Απλά του Μsport είναι μαύρο ματ ενώ του Sport ειναι Ruthenium (κάτι σαν inox σατινέ) Το ένα κάνει 50 και το άλλο 200. Ή φέρε μου αυτό που έχει φθαρεί να στο κάνω Ruthenium απομίμηση (δωρεάν). Εγώ έχω Μsport με original Ruthenium. Φαντάζομαι έχεις αυτό που στο κέντρο έχει το ///Μ και οτι δεν εννοείς το απλό τιμόνι, που έχει ξεχωριστά trims δεξιά/αριστερά

φιλαρακι να σου δωσω και το δικο μου το τιμονι να μου το κανεις ρουθενιουμ..???
5αρα εχω και γω...:greenboun:greenboun

Konstantinos e60
28-09-09, 07:58
Καλημέρα και σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα και τις απαντήσεις....!
Νίκο μηπως να διοργανώσεις κάποιο σεμινάριο για τους αντιπρόσωπους μπας και τους ξεστραβώσεις.....?? Απ'το Μόναχο είσαι...? Δεν παίζεσαι..!

Nick_E60_GR
28-09-09, 08:47
φιλαρακι να σου δωσω και το δικο μου το τιμονι να μου το κανεις ρουθενιουμ..???
5αρα εχω και γω...:greenboun:greenboun

xaxaxaxa να κάνω όλο το τιμόνι? ...σαν αντίκα του '30 θα είναι μετά Στέλιο!!
Χρωματάκι πάντως τσέκαρα έχω... και οικολογικό, υδατοδιαλυτό...