PDA

Επιστροφή στο Forum : Ιστορια μου αμαρτια μου...


Fanatic
11-08-04, 22:28
Ειπα να φτιαξω αυτο το thread ετσι για οσο περναει ο καιρος να μαθαινουμε λιγα πραγματα παραπανω ο ενας για τον αλλο.Αφου θελουμε να γινουμε μια μεγαλη παρεα δεν νομιζω να ειναι κακο να ξερουμε με τι ασχολειται ο καθενας.Λιγα πραγματα οχι λεπτομερειες εννοειται.Για να αρχισω να πω οτι εγω σπουδαζω τεχνολογια γραφικων τεχνων εδω Αθηνα.Εχω ακομα 2 χρονια ακομα περιπου αλλα μετα θα την κανω για εξωτερικο για κανενα μεταπτυχιακο.Οποτε εεεεεχω ακοοοοομα διαβασμααααα.... :rolleyes:

teo_trikala
11-08-04, 23:39
εχω ειμαι 3η γυμνασιου καλα ειναι μεχρι εδω :d

Geo_3D
12-08-04, 02:46
εχω ειμαι 3η γυμνασιου καλα ειναι μεχρι εδω :d
Αδερφε μην ακουω σε παρακαλω χαζομαρες.το χαρτι λυκειου ειναι το λιγοτερο που μπορεις να εχεις αυτη την εποχη.Ακομα και αν δεν εχεις σκοπο να σπουδασεις καπου το απολυτηριο λυκειου σου ανοιγει διπλασιες πορτες απ'οτι του γυμνασιου.Προσωπικη μου αποψη.Κατα τα αλλα ειμαι φοιτητης της Γεωπονικης στη Λαρισα στο τιμημενο-δοξασμενο-αχτυπητο τμημα της Ζωικης Παραγωγης(αν δεν ευλογισουμε και τα γενια μας,ετσι????).Και μια ερωτηση στον φιλο μου Ζ3 Fat Bastard:να δω τι θα τα κανεις τα λεφτα????(επειδη μου ειχες στειλει και φωτο οτι ησουν στο γραφειο σου και δουλευες μεχρι το απογευμα. :cool:

Brown
12-08-04, 07:02
Αδερφε μην ακουω σε παρακαλω χαζομαρες.το χαρτι λυκειου ειναι το λιγοτερο που μπορεις να εχεις αυτη την εποχη...
Συμφωνώ, για το απολυτήριο λυκείου. Αν έχεις ανάγκη για δουλειά, μπορείς να πας σε βραδυνό σχολείο. Εσύ αποφασίζεις.
Εγώ έχω σπουδάσει τεχνολογία τροφίμων και ασχολούμαι με την Διασφάλιση Ποιότητας, σε εταιρεία Τροφίμων. Αλλά δεν θα έλεγα όχι αν μπορούσα να κάνω κάτι που να είναι σχετικό με αμάξια και ειδικά BMW :D

Z3 Fat Bastard
12-08-04, 08:37
Και μια ερωτηση στον φιλο μου Ζ3 Fat Bastard:να δω τι θα τα κανεις τα λεφτα????(επειδη μου ειχες στειλει και φωτο οτι ησουν στο γραφειο σου και δουλευες μεχρι το απογευμα. :cool:

Αγαπητε Geo ,

Θα επρεπε να εχεις καταλαβει οτι οσοι εχουν λεφτα δεν καθονται μεχρι αργα στο γραφειο και γενικα δεν εχουν ενα γραφειο οπως ηταν το δικο μου γεματο χαρτια.... :(
Οσο για τα λεφτα, σκεφτομαι τα φαω ΟΛΑ σε αμαξια και γκομενες !! :cool:

Για να απαντησω και στο thread εγω ασχολουμαι με γκαραζοπορτες, αυτοματες πορτες γενικα. Η εταιρια ονομαζεται Control Hellas και εδρευει στο Γερακα !! (Να μην κανω και λιγο διαφημιση μεσω του site?) :D

ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΩΡΕΣ ΦΕΥΓΩ !!!!!!!!!!!!!

aVog
12-08-04, 09:07
Οσο για τα λεφτα, σκεφτομαι τα φαω ΟΛΑ σε αμαξια και γκομενες !! :cool:

Γεια σου ρε Ζ3 αυθεντικέ είσαι άπαιχτος, συμφωνω και επαυξάνω, όταν με το καλό με αξιώσει ο θεος και κάνω κάποια καλά λεφτά (δικά μου ;) ) είναι σίγουρο οτι θα τα φάω όλα στην γυναίκα ή στις γυναίκες :eek: , και στα αυτοκίνητα!!! Βενζίνες πολλές βενζίνες!!! :eek:

Brown
12-08-04, 11:43
...και εδρευει στο Γερακα !! (Να μην κανω και λιγο διαφημιση μεσω του site?) :D

ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΩΡΕΣ ΦΕΥΓΩ !!!!!!!!!!!!
Μιά και είμαστε κοντογειτόνοι (μένω Παλλήνη), να σου δώσω το τηλεφωνό μου, αν έχεις καμιά λιγούρα, να σου φέρνω κανά ταπεράκι? :D
Καλά να περάσεις.
Ελπίζω να μην σε ενόχλησε το χιούμορ μου. Αν ναι ζητάω συγνώμη και να σβήσω το post.

M5-Matzos
12-08-04, 12:00
Είμαι ο Γενικός Διευθυντής της BMW σε όλο τον κόσμο :D "λέμε τώρα". :rolleyes:

Z3 Fat Bastard
12-08-04, 12:04
Ελπίζω να μην σε ενόχλησε το χιούμορ μου. Αν ναι ζητάω συγνώμη και να σβήσω το post.

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΗΔΙΕΣ ..... :)

Να μιλησουμε πιο σοβαρα !!!! Το ταπερακι τι θα εχει ?

M5-Matzos
12-08-04, 12:15
Να μιλησουμε πιο σοβαρα !!!! Το ταπερακι τι θα εχει ?[/QUOTE]

Z3 μπορώ και εγώ να σε στειλω όλα τα είδη μπουγάτσας :p που έχουμε Θεσ/νίκη, με τυρί-με κιμά-με σπανάκι κτλ. and don't make me mention τρίγωνα πανοράματος :eek: .

BMW5S
12-08-04, 13:56
Αγαπητε Geo ,

Οσο για τα λεφτα, σκεφτομαι τα φαω ΟΛΑ σε αμαξια και γκομενες !! :cool:

!!!!!! ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΩΡΕΣ ΦΕΥΓΩ !!!!!!!!!!!!!

Αφιερωμενο για τισ διακοπες σου

Brown
12-08-04, 13:56
Να μιλησουμε πιο σοβαρα !!!! Το ταπερακι τι θα εχει ?
Μπορώ να σε ενημερώνω καθημερινα, τι έχει το μενού :D
Πάντως για σήμερα, έχει μείνει λίγο κοτόπουλο κρασάτο. Μπορώ να σου φτιάξω και μιά χωριάτικη σε γαβάθα και ψωμί ζυμωτό.
Εε για την λιγούρα νομίζω ότι είναι καλά :D

watchd0g
12-08-04, 15:04
Εδώ και κάτι χρονάκια δουλειά και σπουδές, σπουδάζω Εμπορία και Διαφήμιση, ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και δουλεύω στον father, τεχνική εταιρεία, αντλίες, πισίνες, γεννήτριες και πολλά άλλα :) Z3, έλα παλικάρι μου στην Θεσσαλονίκη να φας ταντερά σου να καρδαμώσεις, κομμένο σε κόβω :P

BmWakIaS
12-08-04, 15:25
εγώ πάλι τελειωσα τεχνικό λύκειο στο πρώτο tee καλαμαριάς γνωστό και ως "βιαμιλ" ,όσοι είναι από θεσσαλονίκη πιστεύω να το ξέρουνε! :) δεν συνέχισα κάτι άλλο γιατί θέλησα να ασχοληθώ με το εμπόριο και πιο συγκεκριμένα εμπόριο τσιγάρων μια που είναι και δικια μας δουλειά και δεν έχουμε και συνεταίρους.οποιος θέλει κανένα πακέτο κούτα να του στείλω εδώ είμαι εγώ :D :D :D

watchd0g
12-08-04, 15:34
BmWakIa 2 κούτες Lucky Strike μαλακό :P

BmWakIaS
12-08-04, 15:48
ok θα το εχω στα υπόψη μου Watchd0g :)

stef
12-08-04, 18:27
τρίγωνα πανοράματος[/I] :eek: .

Άλλα τρίγωνα νόμιζα εγώ... ;)

JiMk
13-08-04, 10:56
Φέτος τελίωσα το λύκειο, για να δούμε που θα περάσω. :p για καμια ζωική παραγωγή με κόβω...

Geo_3D
13-08-04, 14:47
για καμια ζωική παραγωγή με κόβω...
ελα εσυ Ζ.Π. στη Λαρισα και θα περασεις καλαααααααααααα :cool:

E30MANIAC
13-08-04, 19:31
An EiΝΑΙ ΓΙΑ ΦΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ! :) ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ,ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟΣ ΣΤΟ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΠΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ. :( ΤΩΡΑ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΙΟ!

watchd0g
14-08-04, 00:02
An EiΝΑΙ ΓΙΑ ΦΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ! :)

E ωραία τότε, πες τον captain, να περάσετε μια βολτούλα από Θεσσαλονίκη, να πάμε το μεσημέρι για κανά κοψίδι στην Άθωνος, μεσημεριανό καφεδάκι στην παραλία και ένα περιποιημένο τριγωνάκι στο Πανόραμα...

Πως σου φαίνεται σαν ιδέα ? :P

mioumiouM5
14-08-04, 00:22
Τον τελευταίο 1/2 χρόνο δουλεύω στην Airfrance ως αεροσυνοδός.Επάγγελμα που δεν δυσκολεύτηκα να διαλέξω μιας και μου αρέσει πολύ να πετάω (bmw E46 M3power).

JiMk
14-08-04, 10:29
ελα εσυ Ζ.Π. στη Λαρισα και θα περασεις καλαααααααααααα :cool:

Λες??? bmw έχεις ?

Geo_3D
14-08-04, 15:17
Λες??? bmw έχεις ?
ναι.λοιπον υπαρχει περιοχη στη Λαρισα με καφετεριες γυρω γυρω και μαντεψτε ποιοι πανε εκει και τι αμαξια εχουν.Ω ναι.ΒΜWδακιδες με κορυφη τον ιδιοκτητη μιας καφετεριας που παρκαρει το αμαξι του μπροστα στην πλατεια.Μ3-Ε46.Επισης να παραθεσω και αλλο ενα στοιχειο για την πολη που με φιλοξενει στην φοιτητικη μου καριερα.
:cool: Μανδηλαρα 12 :cool:
(Οι γνώστες θα καταλαβαν)

watchd0g
14-08-04, 17:01
geo επειδή κατεβαίνω μία στο τόσο Λάρισα, συνήθως είμαι πλατεία ταχυδρομείου και στα THEWEB. Που είναι η μανδηλαρά που λες, έχουν καμία σχέση ή μπα ?

Geo_3D
15-08-04, 17:20
geo επειδή κατεβαίνω μία στο τόσο Λάρισα, συνήθως είμαι πλατεία ταχυδρομείου και στα THEWEB. Που είναι η μανδηλαρά που λες, έχουν καμία σχέση ή μπα ?
Η περιοχη που μαζευονται η Νεραιδα.Στη πλατεια του προφητη Ηλια.Αμα κανεις μια γυρα την πλατεια θα μετρησεις αρκετες ΒΜW απο τυπους που εχουν παει εκει για καφεδακι.Οσο για την Μανδηλαρα ειναι η οδος που ειχαν γινει περσι τα οργια με φοιτητες,φανταρους,καθηγητριες,μοναχες και βαλε.Το ειχαν θεμα και οι ειδησεις.Απλως το ανεφερα για να δειτε σε τι πολη εμενα

BMW Power
27-08-04, 16:57
Οσο για την Μανδηλαρα ειναι η οδος που ειχαν γινει περσι τα οργια με φοιτητες,φανταρους,καθηγητριες,μοναχες και βαλε.Το ειχαν θεμα και οι ειδησεις.Απλως το ανεφερα για να δειτε σε τι πολη εμενα


Το επόμενο meeting πρέπει να γίνει εκεί οπωσδήποτε ;)

tasosbmwe30
27-08-04, 18:35
"προστυχε"......... bmw power!!!!!!

watchd0g
28-08-04, 00:18
έλα μην ακούω βλακείες, αυτοκίνητα και γυναίκες είναι οι 2 μεγαλύτερες αγάπες στην ζωή ενός άντρα, άντε για μερικούς κι η μπάλα :p

Z3 Fat Bastard
28-08-04, 08:13
έλα μην ακούω βλακείες, αυτοκίνητα και γυναίκες είναι οι 2 μεγαλύτερες αγάπες στην ζωή ενός άντρα, άντε για μερικούς κι η μπάλα :p

Τωρα τι να πω ?????? ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΓΑΠΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ???????????? :confused: :eek:

BMW Power
03-09-04, 12:53
Τωρα τι να πω ?????? ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΓΑΠΕΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ???????????? :confused: :eek:

Ακριβώς!!!! δεν το αναφέρει πια κανείς αυτό και αρχίζω να προβληματίζομαι…….. :confused:

Τι θα κάνουμε εμείς οι χοντροί θα πεθάνουμε???? Έλεος. :mad:

manosm3
05-01-10, 18:48
Αγαπητε Geo ,

Θα επρεπε να εχεις καταλαβει οτι οσοι εχουν λεφτα δεν καθονται μεχρι αργα στο γραφειο και γενικα δεν εχουν ενα γραφειο οπως ηταν το δικο μου γεματο χαρτια.... :(
Οσο για τα λεφτα, σκεφτομαι τα φαω ΟΛΑ σε αμαξια και γκομενες !! :cool:

Για να απαντησω και στο thread εγω ασχολουμαι με γκαραζοπορτες, αυτοματες πορτες γενικα. Η εταιρια ονομαζεται Control Hellas και εδρευει στο Γερακα !! (Να μην κανω και λιγο διαφημιση μεσω του site?)

ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΩΡΕΣ ΦΕΥΓΩ !!!!!!!!!!!!!

Φιλε θελω να βελτιωσω την γκαραζοπορτα μου... τι προτεινεις;:rockon::dance:

AlexVag
05-01-10, 19:19
Εγω ειμαι απο θεσσαλονικη αλλα τον περισσοτερο καιρο ειμαι στη Λαρισα και ειμαι στο 3ετης φοιτητης ιατρικης...