PDA

Επιστροφή στο Forum : P1i 3G


Aceman1925
16-10-09, 20:35
πωλειται SONY ERICSSON P1i 3G.

Ειναι το πρωην κινητο μου.
Παααρα πολυ ευχαριστημενος απο το συγκεκριμενο.
Το δινω λογω αλλαγης και ειναι κριμα να το βαλω στο συρταρι γιατι πραγματικα αξιζει.
Δινεται με ολα κομπλε + πολλες εφαρμογες-θεματα κ.τ.λ που μπορω να τα δωσω σε ενα dvd.
Ειναι αγρατζουνιστο και πολυ προσεγμενο.Οσοι με ξερουν,ξερουν τι ψειρας ειμαι με τα κινητα και εχουν δει σε τι κατασταση τα εχω παντα.

infos:
Διαστάσεις (mm): 106 x 55 x 17
Βάρος (γραμ.): 124
Χρόνος Ομιλίας: 10 ώρες
Xρόνος Αναμονής: 440 ώρες
Έχρωμη Οθόνη: 2.6 ιντσών Touchscreen 262.144 χρωμάτων (240x320)
MMS: Ναί
Κάρτα Μνήμης: Memory Stick Micro (M2), ενσωματωμένη 160 MB
Mobile Internet: HTML (Opera), RSS reader, Web browser, Μόντεμ
Ασύρματη επικοινωνία: Βluetooth, Θύρα Υπερύθρων (IrDA), WLAN
Camera: 3.2 megapixel, digital zoom 3x
Ring Tones: mp3
Java: Ναί
GPRS: Ναί
Εξτρα : Tri-band GSM 900, 1800, 1900 MHz και UMTS 2100 MHz, λειτουργικό σύστημα Symbian OS, ραδιόφωνο FM με αναζήτηση και RDS, WLAN (υποστήριξη ασύρματου τοπικού δικτύου), πλήκτρο Jog Dial (μηχανισμός κύλισης στο πλάι του τηλεφώνου με λειτουργία πίεσης για εύκολη πλοήγηση), δεύτερη κάμερα VGA για κλήση video - 3G, Opera Web browser (πλήρες πρόγραμμα πλοήγησης στο Internet), Flight mode (λειτουργία απενεργοποίησης πομποδεκτών), οθόνη αφής με αναγνώριση γραφικού χαρακτήρα, photo light, βίντεο-κλιπ, εγγραφή βίντεο, αυτόματη εστίαση, αναγνώστες εγγράφων, αριθμομηχανή, επαφές, επεξεργαστές εγγράφων, Bluetooth stereo (A2DP), Media player, Mega Bass, PlayNow, TrackID, εργασίες, ευρετήριο, ημερολόγιο, ξυπνητήρι, ανοικτή συνομιλία, δόνηση, σημειώσεις, χρονοδιακόπτης, χρονόμετρο, εφαρμογή ηχογράφησης, υποστήριξη USB. Στη συσκευασία περιλαμβάνεται μία κάρτα Memory Stick Micro (M2) 512MB, ένα φορητό handsfree, λογισμικό υπολογιστή, καλώδιο USB για εύκολο συγχρονισμό.
http://www.unwiredview.com/wp-content/uploads/2007/05/sony-ericsson-p1i-p700i.jpghttp://i142.photobucket.com/albums/r117/damiaphoto/SonyP1iforsale.jpg

Η τιμη ειναι στα 200ε.

Aceman1925
20-11-09, 11:56
ενα ααααπ!!!!