PDA

Επιστροφή στο Forum : 316 M pack


koilada7
05-11-09, 11:42
paidia eimai neos sto club exw anevasei 3 photo apo tin mpempa sto album koilada7 kai 8elw gnwmi gia metatropi...skeftomai na allaksw moter...

xristaras
05-11-09, 11:46
καλως ήρθες αλλά πρεπει να γραφεις ελληνικά βασικός κανόνας,τώρα στο θεμα σου κανε μια αναζητηση θα βρεις υλικό στο site αρκετο.

peter79
05-11-09, 11:54
βάλε και καμία φωτό απο το εσωτερικό....


πολύ όμορφο το Μ-πακ

sofos 2.8i
05-11-09, 19:37
Καλως ηρθες φιλε μου,να το χαιρεσε αλλα λιγο νωρις δεν αρχισες με τις μετατροπες?Δεν εχω ακουσει ακομα για μετατροπη αλλα και αν γινεται σιγουρα θα ειναι ακριβη λογω του νεαρου της ηλικιας της Ε90-92-93.Χωρια οτι δεν θα ειναι τοσο ευκολη λυση(βγαλε-βαλε)οπως στα προηγουμενα μοντελα(Ε30-Ε36-Ε46).Αστο λιγο να περασει ο καιρος ,να γινουν οι δοκιμες απο αλλους και μετα βλεπεις στα σιγουρα πλεον!!!

koilada7
06-11-09, 00:07
φιλε εχεις δικιο περσυ πηγα μεσω γνωστου στην σουπερτσιπς να το ανεβαζα λιγο και δεν ειχε ουτε τσιπακι ακομα και στην ac schnitzer μου ζητησαν τρελα λεφτα για το τιποτα...το ιδιο εκανε στο προηγουμενο μοντελο ενας φιλος περιμενε να γινουν μετατροπες και το εκανε 330 και ειναι απιστευτο...βασικα και εγω 330 θελω....

eNeRGy
21-11-09, 13:35
Να περιμενεις το κουστουμακι να ειναι αρκετα μεγαλο... γιατι δεν ειναι μονο το μοτερ που θα θελει αλλαγη... πολλα πραγματα να περιμενεις να ακολουθησουν το μοτερ για την σωστη λειτουργεια του αυτοκινητου!

Nikos120i
21-11-09, 14:09
paidia eimai neos sto club exw anevasei 3 photo apo tin mpempa sto album koilada7 kai 8elw gnwmi gia metatropi...skeftomai na allaksw moter...

Φώτο από Ζαγοροχώρια βλέπω αν δε κάνω λάθος.

Άστο καλύτερα γιατί καλύτερα να το πουλήσεις και να πάρεις ένα 3λτ ή 2λτ που λες να βάλεις επάνω. Είναι ΤΟΣΟ μεγάλο το κόστος και δε θα γίνει ποτέ καλή και σωστή δουλειά γιατί τα σύγχρονα αυτοκίνητα δεν είναι όπως τα παλιά. Έχουν ένα κάρο ηλεκτρονικά πραγματάκια που θέλουν προσοχή.

Γιατί δε πήρες από την αρχή ένα 2λτ ας πούμε και τώρα ψάχνεσαι να δώσεις 7-8.000 ευρώ?

yannisv
21-11-09, 14:12
Καλώς όρισες και να το χαίρεσαι φίλε. Καλά μπαξίματα!!!