PDA

Επιστροφή στο Forum : Γειά σας... και απο μένα!!!


manos_7
17-11-09, 15:38
το όνομα μου είναι φανερό (καθώς και η ομάδα μου :) ) , 34 χρονών, καθηγητής πληροφορικής στο επάγγελμα.
Φανατικός λάτρης της ΒMW από φοιτητής (είχα στην κατοχή μου μια m40 για 3 χρόνια) και μετά από ένα μακρύ διάλειμμα με ένα saxo απόκτησα μόλις χθες το απωθημένο 9 χρόνων.
Μια πανέμορφη ασημίνα Ε46 coupe.
Την έψαχνα η αλήθεια είναι αρκετό καιρό, από τότε που έγινα μέλος στο forum (αρχές καλοκαιριού).
Το καθυστέρησα τόσο γιατί ήθελα να έχει κάποια στάνταρ από πλευράς εξοπλισμού και το πιο βασικό, σε λογική τιμή.
Αυτή τη στιγμή βρίσκετε για βιολογικό πλύσιμο – γυάλισμα-κέρωμα και θα την παραλάβω αύριο το απόγευμα.
Το αυτοκίνητο είναι 316ci coupe μοντέλο 9ος /2001,με m-pack καθίσματα, τριάκτινο Μ τιμόνι (με χειριστήρια), μαύρο ουρανό πάνω, ηλιοροφή, εργοστασιακά xenon φώτα & προβολάκια , πλυστικά φανών, ζάντες Μ 225/45/17, τριγωνικούς Μ καθρέφτες κουρτινάκια πίσω, τεμπέλη.
Αυτά που ψάχνω τώρα να προσθέσω είναι ένα radio-cd (είναι με κασσέτα) και ένα λεβιέ ταχυτήτων γιατί αυτός που έχει είναι ψιλοχάλια.
Δεν ξέρω αν έχω την δυνατότητα να βάλω αγγελία στα «ΖΗΤΕΙΤΑΙ» γιατί δεν είμαι και ενεργό μέλος. Σας υπόσχομαι να βάλω φωτογραφίες σύντομα.
Θέλω να ευχαριστήσω προκαταβολικά όλα τα μέλη και το Forum γενικότερα για την βοήθεια και τις γνώσεις που έλαβα για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο.

vasilis e30
17-11-09, 15:41
καλως ηρθες Μανο και καλα ποσταρισματα.
καλοριζικη η μπεμπα σου και ασφαλη χιλιομετρα!να τη χαιρεσαι!

yannisv
17-11-09, 16:57
Γεια σου φίλε Ολυμπιακέ και BMW-δάκια. Καλοτάξιδο και καλά ποσταρίσματα!!

deepblue
17-11-09, 17:31
Θρυλε καλως ηρθες καλη διαμονη καλα ποσταρισματα να χαιρεσαι την κουκλα σου και ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα σε καποια απο τις τακτικες συναντησεις του φορουμ μας !!!
Τι θα ελεγες για την συναντηση της Πεμπτης στο Αεροδρομιο στο Plaza να γνωρισεις και αλλα μελη ?
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/calendar.php?do=getinfo&day=2009-11-19&c=1

christar
17-11-09, 18:43
Καλως ηρθες και να την χαιρεσαι την μπεμπα σου! Καλη διαμονη και καλες διαδρομες...

KATSAMPOXAKIS
17-11-09, 18:57
καλως ηρθες φιλε μου καλα ποστ!! να χαρεις και το τουτου σου!!

tamtamcafe
17-11-09, 19:19
καλως ορισες λεβεντη και συνγαβρε καλα και ασφαλη χλμ
εδω σου εχω τους γαυρους -join it-
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/group.php?groupid=24
και για τα 46αρια εδω
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/group.php?groupid=6
.
προσπαθησε να βαλεις αγγελια και αν δε τα καταφερεις καποιος θα σε βοηθησει
ελπιζω να σε γνωρισουμε σε καποια συναντηση απο κοντα

a.samaro
17-11-09, 19:40
Καλώς όρισες Μάνο και καλά ποσταρίσματα.
Καλορίζικο και το νέο σου αυτοκίνητο με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα.
Σχετικά με το ραδιο-CD θα σου πρότεινα να κυτάξεις και σε λύση με
σύνδεση ipod. (προσωπικά είμαι πολύ ικανοποιημένος)
Υ.Γ. Στην ομάδα μονο τα χαλάμε αλλα δε βαριέσαι κανείς δεν είναι τελειος.χαχαχαχαχαχα

ATOMO
17-11-09, 19:42
Καλως ορισες και απο μενα και να χαιρεσαι το μωρο σου αλλα με χαλασες λιγο με τον ολυμπιακο!!! Δεν πειραζει νεος εισαι ακομα και εχεις αρκετα χρονια μπροστα σου ωστε να βελτιωθεις ακομα και να γινεις Π Α Ν Α Θ Η Ν Α Ι Κ Ο Σ !!!!!!!!!!!

sierra
17-11-09, 23:56
:lamer: Καλώς όρισες και από μένα.Καλορίζικο,καλοτάξιδο και νάσαι καλά να τη χαίρεσαι. Τώρα για τον Ολυμπιακό μμμ μας τα χάλασες. Για το ραδιο/cd κοίτα αυτό που ψάχνουμε και εμείς μήπως σου αρέση.

fast-enough
18-11-09, 00:04
Γειά σου Θανάση βάζελε! :takecover
Καλώς ήλθες μάνο, καλά ποσταρίσματα σου εύχομαι καθώς και να περνάς ευχάριστες ώρες διαβάζοντας και συμμετέχοντας...

manos_7
18-11-09, 07:11
Θρυλε καλως ηρθες καλη διαμονη καλα ποσταρισματα να χαιρεσαι την κουκλα σου και ελπιζω να τα πουμε και απο κοντα σε καποια απο τις τακτικες συναντησεις του φορουμ μας !!!
Τι θα ελεγες για την συναντηση της Πεμπτης στο Αεροδρομιο στο Plaza να γνωρισεις και αλλα μελη ?
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/calendar.php?do=getinfo&day=2009-11-19&c=1

Καλημέρα σε όλους....
πολύ θα το'θελα πραγματικά να γνωριστούμε απο κοντά,,, αλλά για Πέμπτη λίγο δύσκολο.
Σίγουρα όμως κάποια άλλη φορά θα τα πούμε. Αν ήταν η συνάντηση Σ/Κ θα ερχόμουν σίγουρα (2 ώρες δρόμος είναι άλλωστε) να πάρω και δικές σας γνώμες για κατι αξεσουάρ που παράγγειλα απο ebay και εδώ μου ζητάνε μια "περιουσία" για τοποθέτηση. (π.χ δαχτυλίδια καντράν-->80 ευρώ, angel eyes-->150 ευρώ).

sotiris 328i
18-11-09, 08:09
Καλως ηρθες!

nassosbmw1
18-11-09, 09:05
Καλώς ήρθες και καλά πόστ! Καλοδεχούμενοι όλοι οι φίλαθλοι!
(και στη πράξη,αν και παναθηναικός,και από παναθηναικό σόι,συμπεθεριό,3 γενιές,έκανα κουμπάρο ολυμπιακό!!! ;) )

BILL007
18-11-09, 10:49
Καλωσήρθες φίλε μου και απο εμένα στην παρέα μας...
Εύχομαι καλή διαμονή και καλά ποσταρίσματα...:)

KostasLamia
18-11-09, 11:32
Καλώς ήρθες φίλε μου καικαλορίζικο το όχημα.
Είμαστε και συμπατριώτες

bill987
18-11-09, 13:03
Καλώς ήρθες φίλε και καλά ποσταρίσματα!!!

Τα πάντα από ebay.......

bimmer-corfu
18-11-09, 13:24
καλά χιλιόμετρα με τη κούκλα Μάνο.
Και στο δικό μου E46 radio cd έβαλα μεταχ/νο απο ebay μαμά. Λεβιέ επίσης από ebay φωτιζόμενο