PDA

Επιστροφή στο Forum : Γραντζουνιες


kostaspop
18-11-09, 12:56
Παιδια πηγα το βμς μου σε ενα πλυντιριο για πλυσιμο και μου γεμισαν λεπτες γραντζουνιες (μαλλον απο το σφουγγαρι). Ξερει κανεισ κανεναν καλο μαστορα να το παω στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ να μοθ το κανει παλι καινουριο??? 3 μηνες ειχε που το εβαψα

george316
18-11-09, 13:06
πωπω...αμαρτια...
τρεις μηνες?παντως μην ανυσυχεις.με μια αλοιφη και ενα γυαλισμα θα εισαι αρχηγος.μονο που δε γνωριζω καποιον που να κανει εγγυημενα καλη δουλεια.αν καποιος γνωριζει εδω στη θεσσαλονικη παρακαλω ας το εκθεσει δημοσια.να μη ξαναρωταμε και οι υπολοιποι

ermis1975
18-11-09, 13:16
Παρε μια αλοιφούλα και κάντο μόνος σου.

kostaspop
18-11-09, 15:13
ειναι ευκολο να το κανω μονος μου? φοβαμαι μην το κανω χειροτερα

giannis_compact
18-11-09, 16:34
Μην φοβασαι φιλε.Παρε σφουγγαρακι για να την αλοιψεις και επειτα πανακι για να τη μαζεψεις.Εξηγησε σε ενα μαγαζι με αξεσουαρ αυτοκινητων τι θελεις να κανεις και θα σου τα δωσουν αυτοι ολα.Και εγω σε λιγο θα κατεβω να κανω το δικο μου στο γκαραζ..

tzibis
18-11-09, 17:03
35 evro poulane tin aloifi gia xeri tis meguilars sori gia ta agglika poli kali douleia

kostaspop
18-11-09, 18:26
πρεπει να κανω ολο το αμαξι με αλοιφη.μηπως να παρω αλοιφαδορο? θα με βοηθησει?

konc
18-11-09, 18:32
ΜΗΝ διανοηθείς να ξεκινήσεις με αλοιφαδόρο να διορθώσεις το αυτοκίνητο αν δεν έχεις ιδέα τι κάνεις...
Κρίμα θα είναι, είναι και φρεσκοβαμμένο. Βρε κάποιον σωστό επαγγελματία να στο ξανακάνει καινούργιο, δεν θες να ξέρεις πως μπορεί να γίνει αν το παλέψεις μόνος σου και αποτύχεις.

kostaspop
18-11-09, 18:42
αμα ομως φιλε konc το κανω χωρις αλοιφαδορο μονος... υπαρχει περιπτωση να το κανω καμια ζημια?

nino x3
18-11-09, 18:50
πρεπει να κανω ολο το αμαξι με αλοιφη.μηπως να παρω αλοιφαδορο? θα με βοηθησει?

αν δεν το'χεις (με τον αλοιφαδορο) θα γεμισεις το αμαξι φεγγαρια!!!
ο αλοιφαδορος θελει μαστορια

billarassss
18-11-09, 19:00
Παιδια πηγα το βμς μου σε ενα πλυντιριο για πλυσιμο και μου γεμισαν λεπτες γραντζουνιες (μαλλον απο το σφουγγαρι). Ξερει κανεισ κανεναν καλο μαστορα να το παω στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ να μοθ το κανει παλι καινουριο??? 3 μηνες ειχε που το εβαψα

Exω φιλαρακι που εχει πληντυριο και ειναι μανουλα στις αλοιφες και σε τετοιου ειδους δουλειες.Ειχα παει εγω το δικο μου το e-36 και το ειχε κανει σαν καινουργιο..Ελαμπε..Ασε που ολες οι ψιλογρατζουνιες ειχαν εξαφανιστει.
Το μονο που θα σε προβληματισει ειναι οτι ειναι στο Κιλκις.Αλλα και δουλειες που ειχα δει απο αλλα ετσι πλυντηρια που κανουν αλοιφες και κ.τ.λ ηταν μερα με τη νυχτα...Πολλη λεπτομερεια φιλε μου και για αυτο το πηγα σε αυτον.:dance:

kapetanios
18-11-09, 19:06
Δε πας και μια βόλτα στη paintbull δίπλα στο carrefour...μεγάλη εταιρεία είναι μπορεί να βοηθήσει..




:ban::ban::ban:

kostaspop
23-11-09, 14:25
παιδια πηρα αλοιφη της autoglym... το εκανα με το χερι στο καπο κ στην αεροτομη αλλα δεν εφυγαν οι γραντζουνιες