PDA

Επιστροφή στο Forum : M3 3.2 USA vs EVO VIII


DaRk_AnGeL
02-09-05, 02:07
Aπόψε κατα τις 2 το βράδυ, ανεβαίνωντας την λεοφώρο Μεσογείων (απο κατεχάκη προς Αγία Παρασκευή) ενώ είχα όρεξη για "παιχνίδια" δεν έβλεπα κανέναν να έχει διάθεση... μέχρι που λίγο πιο πάνω εμφανίζεται ένα EVO 8αρι και στο φανάρι βλέπω τον οδηγό τον να περιεργάζεται τις ζάντες και τα φρένα μου, να με κοιτάει κλπ κλπ... α
μετα απο 1-2 φανάρια καταφέραμε να βρεθούμε πρώτοι στο κόκκινο (κοινή επιδίωξη). Και έχουμε και λέμε :

1ο άνοιγμα :
ξεκινάω άσχημα (σπινιάρισμα στην εκκίνηση καθότι δεν έχω βοηθήματα) και μισο περίπου αμάξι μπροστά το EVO, δευτέρα πάνω κάτω στα ίδια και όταν κούμπωσα τρίτη άρχισα να μαζέυω λιγάκι τη διαφορά αλαλ δυστυχώς κάτι βλαμένα με μηχανάκια μας έκοψαν....
Οπότε περιμέναμε επόμενο φανάρι για να ξαναδοκιμάσουμε..το οποίο έκατσε λίγο πρίν την πλατεια Αγίας Παρασκευής)
2ο άνοιγμα :
Καλό ξεκίνημα και φεύγουμε σχεδόν μαζί, με το EVO μισό καπώ μπροστά αλλα με αλλαγή σε δευτέρα τον μαζεύω και περνάω προφυλακτήρα μπροστά και στην τρίτη του ανοίγω διαφορά (ο προφυλακτήρας του πίσω απο την πόρτα μου).
Δυστυχώς εκεί μας έπιασε λίγη κίνηση και μετα ο τύπος έστριψε δεξια... κρίμα που δεν μπορέσαμε να παίξουμε λίγο ακόμα....

Υ.Γ. το EVO είχε 2 άτομα μέσα ενώ εγώ ήμουν μόνος

Xeno-318is
02-09-05, 02:11
Evge LEBENTI MOU!!! Japan killer to 316 mpoxoxoxoxooxoxxoxooxox!!!!
8ymase ti sou elega gia to evo se sxesi me to s2000?? :deal:
Skepsou dike mou naxes kai exapetaloudo!! :) :dance:

Dark_Niaou
02-09-05, 08:55
Φερτε του τον "ΑΡΡΩΣΤΟ".................................

DaRk_AnGeL
02-09-05, 08:59
Χαχαχαχαχ... κατα βάσην το χθεσινό ήταν 100% μαμα και ίσως το παληκάρι λιγάκι κουλό. Δέν ξέρω τι απ τα 2 θα ισχύει στην περίοπτωση του Νίκου. Εσυ πιστεύεις οτι ακόμα μαμά θα το έχει?

Dark_Niaou
02-09-05, 09:25
Χαχαχαχαχ... κατα βάσην το χθεσινό ήταν 100% μαμα και ίσως το παληκάρι λιγάκι κουλό. Δέν ξέρω τι απ τα 2 θα ισχύει στην περίοπτωση του Νίκου. Εσυ πιστεύεις οτι ακόμα μαμά θα το έχει?
Ειχε πάει Χαλκιδική και εμεινε από δίσκο.... χαχαχαχαχα Λογικα πρέπει να έχει αλλάξει μόνο δίσκο!!!! "No money... no honey"

E36 RULES!!
03-09-05, 19:12
Syghxarhtiria!!!!! m evales idea, otan ta ftysei to 316 moter, isws fgoresei m3!(meta apo kammia 10ria xronia tha ta ftysei mallon,...) Prepei na exoun pathei plaka oloi me to "316i" sou!!!!!!!
PS: exeis pm

DaRk_AnGeL
03-09-05, 20:22
Όπως έγραψα και στο garage "η εποχή της αθωότητας πέρασε". Το "316" έδωσε τη θέση του σε "Μ3" και σιγά σιγά θα μπεί και M-Look. Προς το παρόν φροντίζω λίγο το εσωτερικό... Στη συνέχεια βλέπουμε :ices_ange