PDA

Επιστροφή στο Forum : chips away θεσσαλονικη


kostaspop
25-11-09, 19:35
παιδια εχει κανεις γνωμη για την δουλεια κ τισ τιμες ποθ κανει η chips away?

individual
25-11-09, 20:34
αν λες γι αυτον στου ''παυλου μελα''κοντα......ηταν καποτε στην πολη μου(κιλκις).
ειχα παει με αλλο αμαξι που ειχα τοτε...για μια γρατζουνια βαθια σε ολη την μερια.
πραγματικα μετα την ''επεμβαση''την εψαχνα και δεν μπορουσα να τη βρω...πολυ καλη δουλεια.
ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑΝ.
μιλαω παντα για αυτο που ειδα στο δικο μου αμαξι.
απο τιμες δεν μπορω να σου πω.......γιατι εχει καποια χρονια που πηγα.

Driver M
26-11-09, 13:24
Γενικά πάντως στην chips away οι τιμές κυμαίνονται από 60-80 η γρατζουνιά. Αν πιάνει πολύ μεγάλη επιφάνεια θα είναι παραπάνω, αλλά και ελάχιστη γρατζουνιά να είναι κάτω από 60 ευρώ δεν πάει. Πάντως το αποτέλεσμα (από Αθήνα που πάω) είναι εξαιρετικό.

Konstantinos e60
26-11-09, 14:44
παιδια εχει κανεις γνωμη για την δουλεια κ τισ τιμες ποθ κανει η chips away?

Πριν απο 1 χρόνο περίπου 75 ευρώ το κομμάτι. Πολύ καλή δουλειά τουλάχιστον στο δικό μου.Και έχω και δύσκολο χρώμα.

george kaleas
26-11-09, 15:00
σε αυτα τα μαγαζια πεζει ρολο μεγαλο αυτος που τα εχει....
για μια γραντζουνια που εχω παει δεν θα ξανα παω ποτε!!!!
αλλα δεν ειναι ολη ετσι γενικος κανουν καλη δουλεια!!

ermis1975
26-11-09, 16:00
Εγώ πήγα "συστημένος" και τη πάτησα!! Η διόρθωση κάνει μπάμ. Το ίδιο και το χρώμα (μαύρο). Σίγουρα παίζει ρόλο και ο μάστορας που το έχει. Και διστυχώς πολλοί απο αυτούς είναι άσχετοι με το αντικείμενο..

billarassss
26-11-09, 16:00
Οντως αυτο το μαγαζι ηταν στο Κιλκις οπου και μενω.
Ειχαν παει κατι φιλοι για κατι ψιλογρατζουννιες και τις ειχε εξαφανισει.Πολυ καλη δουλεια! Και προστιμη τιμη. Σε καποια φαση ειχε βγαλει και προσφορες αλλα και παλι δεν μπορεσε να επιβιωσει εδω λογω του οτι ειναι μικρη πολη και ολοι εχουν μαθει να πηγαινουν στο (γνωστο) τους λαμαρινα ασχετα αν τους κανει μαπα δουλεια..

kostaspop
26-11-09, 21:21
εμενα εχει το αμαξι μου τισ λεγομενες αραχνες απο το πλυσιμο... θελει γυαλισμα μονο.. ξερει κανεισ τιμη?