PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαπιστώσεις 3


alexk
02-09-05, 15:36
Διαπιστώνω ότι για ακόμη μια φορά, το thread διαπιστώσεις είχε γιγαντώσει!

Φίλες και φίλοι, οι νέες μας διαπιστώσεις στο Διαπιστώσεις 3.

moutraklas
02-09-05, 15:52
Διαπιστώνω πως ενώ το thread Διαπιστώσεις 1 είχε μ.ο. posts/μέρα μόλις 0,75, το Διαπιστώσεις 2 είχε αντίστοιχο μ.ο. 3,35 !!!! Συνέπεια αυτού βεβαίως ήταν η ζωή του #1 να διαρκέσει 241 μέρες ενώ του #2 μόλις 43!!!
Η αύξηση είναι τεράστια και καταδεικνύει την επιτυχία του συγκεκριμένου thread!! (ίσως γιατί μπορεί και λέει ο καθένας ό,τι κατεβάσει η κουζουλή του η κούτρα??)

Z3 Fat Bastard
03-09-05, 10:53
Διαπιστωσα οτι πολλοι εδω μεσα διαπιστωνουν διαφορα για τις διαπιστωσεις τα οποια ενα πραγμα μπορουν να διαπιστωσουν : Οτι το thread ειναι διαπιστωμενα τρελο !!!!!!!!!!!!!! :bullhorn:

alexk
03-09-05, 11:56
Μερικές διαπιστώσεις που έκανα αυτές τις ημέρες

1. Τελικά το πιο επικίνδυνο τροχοφόρο που κυκλοφορεί στο λεκανοπέδιο είναι τα ημιφορτηγά που παραδίδουν προϊόντα. Τα παλικάρια οδηγούνε δίχως αύριο. Πάνε μπάλα τελείως... Ο Θεός να μας φυλάει.
2. Βλέποντας την ταινία dukes:
α. Η Jessica Simpson είναι απίστευτα όμορφη
β. Το αμάξι της ταινίας General Lee, πρέπει να φοράει μπλοκέ, εμπλοκής 1000%
3. Ο συνδυασμός Apache 2.0.53, Tomcat 5.0.5 και ajp 1.3, γ*beep*μει και δέρνει. Ρόμπα η εταιρία στη Σαουδική που δεν μπορούσε να τα κάνει όλα μαζί να δουλέψουν, επί 2 μήνες. Το έφτιαξα σε ένα απόγευμα... Χθες.
4. Δεν πρέπει να αφήνεις την κεφαλή του μοτέρ του τηλ/νου σκάφους σου, με νερό μέσα, γιατί οι βίδες σκουριάζουν.

manosm3
03-09-05, 12:39
Διαπιστωσα οτι στο "Διπαιστωσεις 3" δεν εχω διαπιστωσει τιποτα. Ουπς... μολις το εκανα! :D

DaRk_AnGeL
03-09-05, 14:38
Διαπιστωσα οτι στο "Διπαιστωσεις 3" δεν εχω διαπιστωσει τιποτα. Ουπς... μολις το εκανα! :D

Διαπιστώνω οτι μερικοί συνεχίζουν να Postάρουν χωρίς να έχουν κάτι συγκεκριμένο ή ουσιώδες να γράψουν....

E36 RULES!!
03-09-05, 18:53
Diapistwnw oti exei gemisei h Ellada me "grhgorous", oi opoioi odhgane PuntoSaxoRallye, kai nomizoune oti odhgane M6...
Sorry gia ta greeklish, alla o pc einai apo tous kalous...

konstantinos
03-09-05, 19:22
Εχω διαπιστωσει οτι στον Ελληνα αρεσει να οδηγει στην αριστερη λωριδα ακομη και αν πηγαινει με 40 χιλιομετρα!Ειναι εκνευριστικο να βιαζεσαι και ενω προσπαθεις, κολλωντας πισω του,αναβωντας φωτα,κορναροντας, να κανει στην ακρη και δεν κανει να προβαινεις σε επικινδυνους ελιγμους.Δεν μπορω να καταλαβω τι κομπλεξ εχουν ορισμενοι με την αριστερη λωριδα!Λιγοι ξερουν να χρησιμοποιουν σωστα την ταχειας κυκλοφοριας λωριδα.Επισης εχω διαπιστωσει οτι πολλοι δεν ξερουν να οδηγουν,δεν τηρουν τον κωδικα και γενικα συμπεριφερονται λες και βρισκονται μονοι τους σε ιδιωτικη οδο.

DaRk_AnGeL
03-09-05, 19:51
Διαπίστωσα οτι το κράτος άρχισε να αφυπνίζεται. Άκουγα χτές στις ειδήσεις οτι ετοιμάζονται να καταργήσουν τα άθλια όρια ταχύτητας στους δρόμους ταχειας κυκλοφορίας (εθνικά οδικά δίκτια και αττική οδό) και αν τα αναπροσαρμόσουν σύμφωνα με ρεαλιστικά κριτήρια , καθώς και θα αντικατασταθούν οι υπάρχουσες πινακίδες με μεταβλητές πινακίδες που θα αλλάζουν το μέγιστο επιτρεπτό όριο ανάλογα με την κίνηση. (Καλό,ε?)
Επίσης θα υπάρχουν βαρβάτες κυρώσεις για τους ανεγκέφαλους που πάνε στην αριστερή με το πάσο τους αναγκάζοντας τους άλλους οδηγούς να τους προσπερνάνε απο δεξια...

Είδατε εξελίξεις? Άντε.. σε καμια 30αρια χρόνια θα πάρουν πρέφα οτι δεν πρέπει να πληρώνουμε φόρο για τα αυτοκίνητα που φέρνουμε απο χώρες της Ε.Ε. (λεεεεεμε τώρα):chair:

manosm3
04-09-05, 01:18
Διαπιστωσα οτι μια γουρουνιτσα που εχω, εχει ΜΠΛΟΚΕ διαφορικο!!!!! :yippee
Αν το βαλω στο 325, θα περναω απο πανω και τον Panoz στις εκκινησεις; :party

STR
04-09-05, 10:04
Με λυπη διαπιστωσα οτι εχω αρχισει να βαριεμαι το club.(οχι τα ατομα που το αποτελουν)

TNT
04-09-05, 15:16
Με λυπη διαπιστωσα οτι εχω αρχισει να βαριεμαι το club.(οχι τα ατομα που το αποτελουν)

Διαπιστωσα πως ισως υποψιαζομαι την αιτια που σε οδηγησε σε αυτο?Μηπως φταιει το οτι πεφτουμε συνεχεια σε κοινοτοπιες?Πχ λεει καποιος "σκεφτομαι να βαλω χταποδι φιλτρο τελικο και προγραμμα στο 318" και σχεδον παντα υπαρχουν 2-3 ατεκμηριωτες απαντησεις του στυλ "μεγαλε βαλε εξακυλινδρο,η πραγματικη δυναμη δε συμπιεζεται" "σκεφτομαι να βαλω ραδιο σι ντι με ΜΡ3 " ,"μεγαλε βαλε εξακυλινδρο,ο πραγματικος ηχος δεν κρυβεται","σκεφτομαι να βαλω 2 αυγα να τηγανισω" "μεγαλε βαλε εξακυλινδρο,να τους τηγανισεις ολους στα φαναρια".Αν συνυπολογισεις πως καποιες φορες καποιοι ποσταρουν μονο και μονο για να ποσταρουν.(διαπιστωσα πως μολις το κανα κι εγω αυτο.αλλα με κααλοοοο σκοπο"

Geo_3D
04-09-05, 15:34
Διαπιστωσα πως ισως υποψιαζομαι την αιτια που σε οδηγησε σε αυτο?Μηπως φταιει το οτι πεφτουμε συνεχεια σε κοινοτοπιες?Πχ λεει καποιος "σκεφτομαι να βαλω χταποδι φιλτρο τελικο και προγραμμα στο 318" και σχεδον παντα υπαρχουν 2-3 ατεκμηριωτες απαντησεις του στυλ "μεγαλε βαλε εξακυλινδρο,η πραγματικη δυναμη δε συμπιεζεται" "σκεφτομαι να βαλω ραδιο σι ντι με ΜΡ3 " ,"μεγαλε βαλε εξακυλινδρο,ο πραγματικος ηχος δεν κρυβεται","σκεφτομαι να βαλω 2 αυγα να τηγανισω" "μεγαλε βαλε εξακυλινδρο,να τους τηγανισεις ολους στα φαναρια".Αν συνυπολογισεις πως καποιες φορες καποιοι ποσταρουν μονο και μονο για να ποσταρουν.(διαπιστωσα πως μολις το κανα κι εγω αυτο.αλλα με κααλοοοο σκοπο"
Αν συνυπολογισεις και το οτι ειμαστε club για αμαξια,και εχουμε κανει μονο 2 events που εχουν σχεση με το αμαξι και απειρα για ασχετα απο αυτο,τοτε εχεις την πληρη εικονα.

DoctorAbo
04-09-05, 17:30
Με λυπη διαπιστωσα οτι εχω αρχισει να βαριεμαι το club.(οχι τα ατομα που το αποτελουν)

Φίλε Στράτο,
με κίνδυνο να μου κόψεις τη καλημερα .... μπας και έχεις βαρεθεί και μειώσει τη δραστηριότητά σου γενικότερα αυτή την εποχή ?
Το club δεν έχει καμμία υπόσταση χωρίς εμάς που το αποτελούμε και που λες ότι δε μας βαρέθηκες. Όμως, τουλάχιστον εγώ έχω να σε δω και να σε ακούσω από τις αρχές του Αυγούστου !!!!!
Νομίζω πως το καλύτερο φάρμακο για την περίπτωση είναι να οργανώσεις τον επόμενο καφέ, να στήσουμε τις προπέλλες στη σειρά, και να δεις πως θα ξεβαρεθείς φίλε μου.
Με πολύ αγάπη, Dr.Abo

Y.Γ. Σε πεθυμήσαμε ρε

DRIFTER
05-09-05, 00:32
Ενας απο αυτούς φίλε στέλιο είμαι και εγώ...αλλά δεν πτοούμε!!!

manosbmw318ie30
05-09-05, 10:24
Σήμερα το πρωί (07:00), ερχόμενος από Λουτράκι, από τα διόδια της Ελευσίνας και μέχρι την έξοδο στην Λ. Ηρακλείου της Ατ. Οδού, διαπίστωσα ότι η Ferrari F360 είναι πολύ όμορφο αυτοκίνητο. Το παλικάρι που την οδηγούσε (ευτυχώς δεν ήταν κανένας παππούς) τη πήγαινε χαλαρά 100-120, οπότε μπορούσα να τον ακολουθήσω και να χαζεύω τις γραμμές της... Την είχε και ξεσκούφωτη και ήταν ακόμα πιο όμορφη.

Ευτυχώς που υπάρχουν και τέτοια να μας φτιάχνουν τη μέρα!!!
http://www.drivetravel.com/images/carrent/calandres/ferrari/360_mondena_spider_red/p3.jpg

manosbmw318ie30
05-09-05, 10:47
Επίσης λοιπόν διαπίστωσα ερχόμενος προς Αθήνα, ότι με τις τιμές της αμόλυβδης να έχουν πάρει την ανηφόρα, ασυναίσθητα απέκτησα ιδιαίτερα "τρυφερές" σχέσεις με το οικονομόμετρο!!! :wub: :takecover

Και διαπίστωσα ότι πολύ εύκολα σκαρφαλώνει στην ένδειξη 20, αλλά πολύ δύσκολα πέφτει κάτω από το 10... :soapbox:

Stam320
05-09-05, 11:03
Διαπίστωσα οτι ο κινητήρας του MINI χωράει κουτί στο καινούργιο 1 και το μόνο που θέλει είναι δυό βάσεις.
Διαπίστωσα επίσης οτι ο ίδιος κινητήρας με δύο διαφορικά μπορεί να κάνει το αυτοκίνητο τετρακίνητο.
Διαπίσωσα επίσης οτι μπορεί και να γίνει και ψηλότερο μέχρι και 12 εκατοστά χωρίς να χαλάσει δυναμικά.
Διαπίστωσα τέλος οτι ένα τέτοιο μουλάρι θα βγεί στον δρόμο στο τέλος του έτους.
Διαπίστωσα όμως οτι είπα πολλά. :bullhorn: :takecover

manosm3
05-09-05, 11:05
Διαπίστωσα οτι ο κινητήρας του MINI χωράει κουτί στο καινούργιο 1 και το μόνο που θέλει είναι δυό βάσεις.
Διαπίστωσα επίσης οτι ο ίδιος κινητήρας με δύο διαφορικά μπορεί να κάνει το αυτοκίνητο τετρακίνητο.
Διαπίσωσα επίσης οτι μπορεί και να γίνει και ψηλότερο μέχρι και 12 εκατοστά χωρίς να χαλάσει δυναμικά.
Διαπίστωσα τέλος οτι ένα τέτοιο μουλάρι θα βγεί στον δρόμο στο τέλος του έτους.
Διαπίστωσα όμως οτι είπα πολλά. :bullhorn: :takecover
Διαπιστωσα οτι πρεπει να δωσεις κι αλλες πληροφοριες! :D :cheers:

BMW Power
05-09-05, 11:06
Σήμερα το πρωί (07:00), ερχόμενος από Λουτράκι, από τα διόδια της Ελευσίνας και μέχρι την έξοδο στην Λ. Ηρακλείου της Ατ. Οδού, διαπίστωσα ότι η Ferrari F360 είναι πολύ όμορφο αυτοκίνητο. Το παλικάρι που την οδηγούσε (ευτυχώς δεν ήταν κανένας παππούς) τη πήγαινε χαλαρά 100-120, οπότε μπορούσα να τον ακολουθήσω και να χαζεύω τις γραμμές της... Την είχε και ξεσκούφωτη και ήταν ακόμα πιο όμορφη.


Σήμερα το πρωί στα Βριλήσσια είδα και εγώ έναν πιτσιρίκο με ένα κόκκινο 360 και μάλιστα ανοιχτό παρακαλώ!!! Να σημειώσω ότι είχε και πολλές δροσές το πρωί 8 παρά……

alexcsl
05-09-05, 11:23
Εχθές έκανα δύο διαπιστώσεις:

1) το burn out έχει αφιέρωμα στην συνάντηση όλων των club που έγινε στην Θεσσαλονίκη πριν κανένα μήνα,
και το Bmw-motorsport σε φωτο στο "σαλόνι" του αφιερώματος!

2) από την φωτογραφία διαπίστωσα, ότι είμαστε "στυλάκια" :pth: (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=1&forumid=0#)(επί το πλείστον),
σε αντίθεση με τα μέλη του λεκανοπεδίου!!:party: (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=1&forumid=0#)

Z3 Fat Bastard
05-09-05, 12:50
από την φωτογραφία διαπίστωσα, ότι είμαστε "στυλάκια" :pth: (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=1&forumid=0#)(επί το πλείστον),
σε αντίθεση με τα μέλη του λεκανοπεδίου!!:party: (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=1&forumid=0#)

Χμμμμμ..... Και Hamman τρωω για πρωινο γιατι τωρα τελευταια εχω πεσει και ανησυχω μην χασω την σφαιρικοτητα μου !!!! :dupe:

mpikounis
05-09-05, 14:04
Διαπιστώνω οτι μερικοί άνθρωποι έχουν πολλά πρόσωπα ανάλογα με.... τη ποσότητα αλκοολ που ρέει στο αίμα τους:

Z3 Fat Bastard
05-09-05, 14:06
Διαπιστώνω οτι μερικοί άνθρωποι έχουν πολλά πρόσωπα ανάλογα με.... τη ποσότητα αλκοολ που ρέει στο αίμα τους:

Τελικα ειμαι πολυ ωραιο παιδι !!!! :wub:

mpikounis
05-09-05, 14:20
Εσύ και ο Brat Pit!

manosm3
05-09-05, 14:29
Εσύ και ο Brat Pit!
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :rofl2: :rofl2: Μπραβο Μιχαλη! Ωραια ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ Ταδε εφη Ζ3 Χ.ΜΠ.:"ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΛΕΝΕ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ"

Fad3In
05-09-05, 16:52
Εσύ και ο Brat Pit!
:wub: :bowdown: :p:
Ωραιοοοοοοοοοοοοο το photochop!
N.

Panoz
06-09-05, 08:21
Διαπιστώνω πως το Μ5(E39) είναι σκαλιά πάνω απο το Μ3(E46)...και εξηγούμαι:

1) Καλύτερη ροπή (μακράν).
2) Καλύτερη ποιότητα κατασκευής (μικρές αλλά υπαρκτές διαφορές).
3) Καλύτερη αξιοπιστία.
4) Περισσότερους χώρους.
5) Περισσότερη άνεση απο την ανάρτηση (χωρίς να θυσιάζεται η σπορτίφ συμπεριφορά).
6) Πιό ξεκούραστο στο ταξίδι. (μακράν).
7) Καλύτερη αίσθηση τιμονιού (μακράν).
8) Καλύτερο στήσιμο στο δρόμο με αποτέλεσμα να στρίβει καλύτερα και πιό σταθερά. (με εξαίρεση τα πολύ κλειστά στροφιλίκια όπου η Μ3 είναι καλύτερη καθαρά λόγω όγκου).

και τα κερασάκια στη τούρτα....

9) Ποιό οικονομικό στο ταξίδι!!
10) Πιό διασκεδαστικό στο drift (λόγω μεταξονίου και ροπής).
11) Πιό φθηνό στη Γερμανία από μια Μ3 αντίστοιχης χρονολογίας και χιλιομέτρων!!!

Αυτά!

alexk
08-09-05, 08:58
Διαπίστωσα 2 πραγματάκια σήμερα:

1. Είχα πολύ ξεφούσκωτα τα λάστιχά μου. Πρέπει να τα ελέγχω πιο συχνά, μιας και είναι ιδιαίτερα ευαίσθητα στις αλλαγές θερμοκρασίας. Έτσι εξηγείται η περίεργη συμπεριφορά του αυτοκινήτου τις τελευταίες ημέρες. Βέβαια, δεν είχε κάτσει η περίπτωση να είμαι κοντά σε πρατήριο μαζί με κρύα ελαστικά. Τέλος καλό, όλα καλά δηλαδή.
2. Μερικοί άνθρωποι νομίζουν ότι επειδή έχουν λεφτά, μπορούν να *beep* όλο τον κόσμο. Παραλίγο με καβάλησε ένα Cayenne turbo στον Κηφισό σήμερα, και ενώ ήμουν τέρμα δεξιά λωρίδα. Φυσικά όταν προσπέρασε, και ενώ είχε άπειρο χώρο, δεν παρέληψε να τραβήξει απότομη τιμονία και πάλι προς τα δεξιά για να με τρομάξει. Και ναι, το κατάφερε ο αγαπητός κύριος που το οδηγούσε. Αλλά έτσι είναι, όποιος έχει γρήγορο αυτοκίνητο, κάνει και ότι του *beep* γιατί πατάει το γκάζι και φεύγει. Αμ κύριε Cayenne, την πινακίδα σου την είδα, και θα φας κάτι κολώνες διαφορά όταν σε ξαναπετύχω... Θα δούμε πόσο γρήγορο νομίζεις ότι είναι το γαμη*beep*δι σου...

God
08-09-05, 09:15
Μολις διαπιστωσα (η μαλλον εδραιωσα την θεωρια μου) οτι οσοι δεν εχουν αμαξι προσπαθουν να δειξουν οτι κατι κανουν και οι περισσοτεροι που εχουν ξερουν οτι εχουν.

Εξηγουμαι (για χτεσινο).

Γυρνουσα απο ασπροπυργο εχτες καλη ωρα και επιασα τα 120 στην σχιστου, μια αρκετα νορμαλ ταχυτητα πιστευω για αδειο δρομο. Αριστερη λωριδα και βλεπω σιγα σιγα να σκαει μια μερτσεντες μεγαλη πισω μου. Κλασικη, πρεπει να ηταν η Ε200-Ε300. Ουτε κολλησε ουτε τιποτα ομως και συνεχιζε με οσα παω και εγω ο ανθρωπος. Μετα απο λιγο βλεπω φωτα να χτυπιουνται πισω και κορναρισματα απο αυτη και βλεπω να κανει δεξια. Λεω και εγω θα δω καμια αμαξαρα και σκαει το Lancia Y να χτυπιεται κανονικα (μα κανονικα, ετριζε) εχοντας πιασει τελικη (~130? με 4 ατομα μεσα) να περασει. Κανω και εγω δεξια παρεα στην Μερτσεντες μια και ειμαι καλος ανθρωπος (ηθελα να ριξω γελια) και μετα απο κανενα 10λεπτο καταφερε να ανοιχτει 100 μετρα μπροστα. Ελα μου ντες που μετα πιανει ανηφορα ομως. Μολις επιασε ανηφορα εκοψε καργα, ουτε με 80 δεν κρατηθηκε. Γκαζωσα και εγω λιγο στα 140-145 και ειχε ακολουθησει και απο πισω ο αλλος και το πηρε το Y ο αερας οταν περναγαμε. Θυμαμαι την εκφραση του οδηγου πισω στην Μερτσεντες (50-60αρης) πως τον κοιταγε και γελαγε για τα καλα. Οχι πως και εγω δεν γελαγα και εκανα τα απαραιτητα σχολια με την ξαδερφη μου, πχ, δεν του ειπαν οτι μετα την κατηφορα εχει και ανηφορα κτλ κτλ.

Ηθικο διδαγμα : Αφου δεν μπορεις, ΠΟΥ πας ρε καραμητρο? :ices_ange

Action Man
08-09-05, 09:27
Διαπιστωσα οτι το καλοκαιρι τελειωσε....... :mad:
Για αλλη μια φορα διαπιστωσα οτι πρεπει να αλλαξω μοτοσακο....(θελω gs 1200)
Διαπιστωσα για αλλη μια φορα οτι πρεπει να σταματησω να φοβαμαι τα αεροπλανα..και πρεπει να ξαναρχισω τα αεροπορικα ταξιδια... :mad:
Διαπιστωσα οτι βαρεθηκα την Αθηνα.....
Διαπιστωσα οτι ειναι λαθος να συνεργαζεσαι επαγγελματικα με φιλους...
Διαπιστωσα οτι οι Ελληνες ειμαστε κομπλεξικοι....και ψευτοκουλτουριαριδες
Διαπιστωσα οτι το compact εξακολουθει να μου αρεσει
Διαπιστωσα ομως οτι δεν θα με χαλαγε και ενα ///Μ
Διαπιστωσα οτι τα τελευταια χρονια το 80% των γυναικων ειναι :bowdown:
(το υπολοιπο 20% προσπαθει με πλαστικες αλλα ...ματαια)
ΑΥΤΑ.

Dark_Niaou
08-09-05, 09:35
Τελικα ειμαι πολυ ωραιο παιδι !!!! :wub:
Και εσύ αλλά τα πρωτεία τα έχει ο φίλος μου ο Μπαρλάς!!!

Fanatic
08-09-05, 09:50
Διαπιστωσα οτι η Ε90 αν φοραει τουλαχιστον μια 17αρα και εχει μια sport αναρτηση ειναι πολυ νουναρα!!

Action Man
08-09-05, 09:54
ουναρα!!
μ
Διαπιστωσα οτι εκανες λαθος και σε διορθωσα! :D

BMW Power
08-09-05, 09:58
Και εσύ αλλά τα πρωτεία τα έχει ο φίλος μου ο Μπαρλάς!!!

Μόλις διαπίστωσα ότι ο γατούλης άρχισε πόλεμο!!!!

Τρέμετε απανταχού αιλουροειδή!!!

Dark_Niaou
08-09-05, 10:00
Μόλις διαπίστωσα ότι ο γατούλης άρχισε πόλεμο!!!!

Τρέμετε απανταχού αιλουροειδή!!!

Γιατί πόλεμο καλέ μου; Εγώ απλά απήντησα στον κοινό μας φίλο με την κοινή φατσούλα ότι υπάρχουν και ομορφότερα τεκνά στο κλάμπ μας.... :takecover

Z3 Fat Bastard
08-09-05, 10:18
Γιατί πόλεμο καλέ μου; Εγώ απλά απήντησα στον κοινό μας φίλο με την κοινή φατσούλα ότι υπάρχουν και ομορφότερα τεκνά στο κλάμπ μας.... :takecover

Διαπιστωνω οτι επειδη υπαρχουν πολλοι λασπολογοι εδω μεσα θα πρεπει να οργανωθουν καλλιστεια για την αναδειξη του Mr. BMWMotorsport.gr 2005 - 2006 !!!! :offtopic:

Dark_Niaou
08-09-05, 10:34
Διαπιστωνω οτι επειδη υπαρχουν πολλοι λασπολογοι εδω μεσα θα πρεπει να οργανωθουν καλλιστεια για την αναδειξη του Mr. BMWMotorsport.gr 2005 - 2006 !!!! :offtopic:

Αντε να βλέπουμε διαγωνισμούς λέω..........
http://www.paparazzi.gr/

manosm3
08-09-05, 11:40
Διαπιστωσα πως ολοι σας ειστε τρελοι για δεσιμο! :dance:

Kostas Christ
08-09-05, 13:24
Διαπιστωσα οτι:
η csl(360ps) ειναι φοβερο αυτοκινητο κανει 7:50 στο Nordseife Nurburgring
η m3(343ps) 8:22, η m5(507ps) 8:11 m6(507ps) δεν ξερω, η slr(626ps) 7:52 η clk dtm(586ps) 7:48
Blepete eeee :bs:

BMW Power
08-09-05, 14:43
Και εσύ αλλά τα πρωτεία τα έχει ο φίλος μου ο Μπαρλάς!!!

Πιστεύω ότι αυτό το μοντέλο, με το πρώην παϊδάκι, πρέπει να αναδειχθεί νικητής των καλλιστείων!!! :bs:

papajim
08-09-05, 14:55
Εγω παλι διαπιστωσα,κανοντας βολτες αυτο το καλοκαιρι,οτι εχει γεμισει ο τοπος με Carrera 911 και μαλιστα του κουτιου...
Πειναμε βλεπω... :nixweiss:

Octane
08-09-05, 15:02
Αντε να βλέπουμε διαγωνισμούς λέω..........
http://www.paparazzi.gr/
Εχω να γραψω σ'αυτο το thread (που ειναι πραγματικα πολυ εξυπνο) απ'το "Διαπιστωσεις 1"!!
Λοιπον,μεσα απ'το παραπανω λινκ του φιλου Dark_Niaou ανακλυψα αυτο το site + πραγματικα ελιωσα στα γελια!!!!!!!!

www.datingclub.gr

Ως τωρα εχω δει μερικα απ'το "Διαβαστε" + ειναι απιστευτα!!
Διαπιστωσα οτι πολλα απ'αυτα (αν οχι ολα) αληθευουν!!
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα,δε μπορω να σταματησω να γελαω!!!

M3MAN
08-09-05, 15:09
Διαπιστωσα οτι:
η csl(360ps) ειναι φοβερο αυτοκινητο κανει 7:50 στο Nordseife Nurburgring
η m3(343ps) 8:22, η m5(507ps) 8:11 m6(507ps) δεν ξερω, η slr(626ps) 7:52 η clk dtm(586ps) 7:48
Blepete eeee :bs:


Η CSL ειναι σε αλλο πλανητη, κατεβαστε ενα βιντεακι γιαπωνεζικο οπου τρεχουν για 5 γυρους 6 πισωκινητα (Μ3CSL, SL55, MX5, LOTUS ELISE, S2000,RX8) .

Η CSL απλα δεν παιζεται, μου κανει εντυπωση προς το τελος το στριμωγμα που τρωει το S2000 απο το LOTUS που στην ευθεια προδιδεται απο τα λιγα αλογα. Απαγοητευτικη η Benz οπως ηταν αναμενομενο εξαλλου (το βαρυτερο και το πιο GT της παρεας )

http://www.step-hen.com/downloadpop/RWDbattle.htm

DoctorAbo
08-09-05, 15:22
Διαπιστωνω οτι επειδη υπαρχουν πολλοι λασπολογοι εδω μεσα θα πρεπει να οργανωθουν καλλιστεια για την αναδειξη του Mr. BMWMotorsport.gr 2005 - 2006 !!!! :offtopic:

Φίλε Fat Bastard, δεν τίθεται θέμα καλλιστείων για την ανάδειξη του Mr. Motorsport.gr . Αυτός έχει βρεθεί και αυτό δε χωράει συζήτηση. Παραθέτω μερικές φωτογραφίες με εύλογο περιεχόμενο.

Κατόποιν τούτου παρακαλώ να κλείσει το θέμα και να μην επανερχόμαστε στα δεδικασμένα. :yippee:

manosm3
08-09-05, 15:38
Διαπιστωσα οτι εχω καιρο να δω τον mpikounis!

alexcsl
08-09-05, 15:38
Φίλε Fat Bastard, δεν τίθεται θέμα καλλιστείων για την ανάδειξη του Mr. Motorsport.gr . Αυτός έχει βρεθεί και αυτό δε χωράει συζήτηση. Παραθέτω μερικές φωτογραφίες με εύλογο περιεχόμενο.

Κατόποιν τούτου παρακαλώ να κλείσει το θέμα και να μην επανερχόμαστε στα δεδικασμένα. :yippee:

Έχω δει βίτσια τρελλά, αλλά να διατηρείς συλλογή με φωτογραφίες του Bmw Power ;;; :bs: (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=1&forumid=0#)
Συγνώμη γιατρέ μου, αλλά πρέπει να σε κοιτάξει γιατρός! :bugeye: (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=1&forumid=0#)

alexcsl
08-09-05, 15:46
Γι' αυτό με το που εισήλθαμε εις τον προάυλιο χώρο της πίστας
εκτυλήχθησαν σκηνές αλλοφροσύνης από θαυμάστριες του Mr. Bmw-Motorsport.gr !!

Στην παρακάτω φωτό μία από τις λίγες τυχερές...

DoctorAbo
08-09-05, 15:51
Γι' αυτό με το που εισήλθαμε εις τον προάυλιο χώρο της πίστας
εκτυλήχθησαν σκηνές αλλοφροσύνης από θαυμάστριες του Mr. Bmw-Motorsport.gr !!

Στην παρακάτω φωτό μία από τις λίγες τυχερές...

BΜWPrower - Tsoglan - bihti. Tamam !!!!

DoctorAbo
08-09-05, 15:52
Έχω δει βίτσια τρελλά, αλλά να διατηρείς συλλογή με φωτογραφίες του Bmw Power ;;; :bs: (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=1&forumid=0#)
Συγνώμη γιατρέ μου, αλλά πρέπει να σε κοιτάξει γιατρός! :bugeye: (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/misc.php?do=getsmilies&wysiwyg=1&forumid=0#)

Πρόκειται περί μεγάλης μονομανίας για μένα. Δεν μπορώ να αντισταθώ. Οτιδήποτε έχει σχέση με τον BMW - Power με αφορά άμεσα. Δεν μπορώ να αντισταθώ.

Z3 Fat Bastard
08-09-05, 16:18
Πρόκειται περί μεγάλης μονομανίας για μένα. Δεν μπορώ να αντισταθώ. Οτιδήποτε έχει σχέση με τον BMW - Power με αφορά άμεσα. Δεν μπορώ να αντισταθώ.

Ρε κοιτα που γιναν καλλιστεια χωρις διαγωνισμο και αναδειξαμε και νικητη !!!!

:smashtard

Κλαιω ΛΕΩ διοτι και παλι το Ιατρικο Team με τα φακελακια του κτλ λειτουργησε υπογειως ..... :soapbox: και εδωσε το στεμμα εκει που "συμφερει" (If you know what I mean)

Αυριο βγαινω Ανιτα Πανια να πω τα παραπονα μου.

Εκει να δειτε ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ

Dark_Niaou
08-09-05, 16:35
Ρε κοιτα που γιναν καλλιστεια χωρις διαγωνισμο και αναδειξαμε και νικητη !!!!

Αυριο βγαινω Ανιτα Πανια να πω τα παραπονα μου.

Εκει να δειτε ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ

Μιας και ζηλεύεις..... θα προσπαθήσω να σε "στηρίξω".

E36 RULES!!
08-09-05, 19:30
Διαπιστώνω οτι το κλαμπ έχει να πατήσει χρόόόόόόόνια στην Πάτρα
ΚΑΤΕΒΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
(Να πουλήσω κ μούρη στους γνωστούς μου οτι έχω ΒΜW και είμαι μέλος σε κλαμπ!!!)

Α, διαπιστώνω επίσης οτι είμαι και ψώνιο, αλλά μετά διαπίστωσα οτι δν πειράζει..... :D

alexk
09-09-05, 09:14
Σήμερα το πρωί διαπίστωσα ότι το παράβολο των 22 ευρώ, το πληρώνεις στην εφορία της γειτονιάς σου 26,40 ευρώ. Μα καλά, γιατί το λένε των "22 ευρώ" μετά??? Kinder έκπληξη είναι? Είναι αυτό, αλλά κρύβει και μια έκπληξη.

Πάντως, όταν ρώτησα τον ταμεία, γιατί το πληρώνω 26,40 αφού είναι των 22, με κοιτούσε λες και τον έβρισα. Φυσικά, δεν μου απάντησε.

Βοήθειά μας αδέρφια!

makman
09-09-05, 09:18
εχθες διαπιστωσα (στην βολτα) οτι ο δισκος μου ειναι τελικα στα τελευταια του-αφου εφαγα τον μισο :banghead: -και χτειαζεται αλλαγη.με ακους μηνααααααα?????

Geo_3D
09-09-05, 11:29
Το εχω διαπιστωσει εδω και καμια ωρα,αλλά ακομα ειμαι στο σταδιο της συνηδητοποιησης.

ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ ΟΡΙΟ ΤΩΝ ΔΙΔΑΚΤΙΚΩΝ ΩΡΩΝ :dance: :dance: :dance:

P.S.-Τα κεφαλαια ειναι επειδη ..............

ΤΟ ΦΩΝΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :dance:

manosbmw318ie30
09-09-05, 12:15
Το εχω διαπιστωσει εδω και καμια ωρα,αλλά ακομα ειμαι στο σταδιο της συνηδητοποιησης.

ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ ΟΡΙΟ ΤΩΝ ΔΙΔΑΚΤΙΚΩΝ ΩΡΩΝ

P.S.-Τα κεφαλαια ειναι επειδη ..............

ΤΟ ΦΩΝΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ


:yippee: :nod::yippee:

manosm3
09-09-05, 12:39
Διαπιστωσα οτι Δευτερα αρχιζουν τα σχολεια παλι... :banghead:
Διαπιστωσα οτι δεν εχω γραφτει σε κανενα φροντιστηριο...
Διαπιστωσα οτι θελω κι αλλες διακοπες...
Διαπιστωσα οτι τελειωσαν οι μερες ελευθεριας μου...
Διαπιστωσα οτι απο δω και στο εξης θα πρεπει να σοβαρευτω για 2 χρονια αλλα δε θα το κανω...
Διαπιστωσα οτι τελειωσε το καλοκαιρι... :chair:
Διαπιστωσα οτι εχω νευρα που διαπιστωσα ολα τα παραπανω :icon42:

Action Man
09-09-05, 12:43
Διαπιστωσα οτι απο δω και στο εξης θα πρεπει να σοβαρευτω για 2 χρονια αλλα δε θα το κανω...
Διαπιστωσα οτι δεν θα ηρεμισουμε.............. :nixweiss:

moutraklas
09-09-05, 13:01
Διαπίστωσα ότι γουστάρω πολύ περισσότερο από όσο νόμιζα να βρίσκομαι κάτω απ τ αμάξι, χωμένος μέσα στα γράσα, τα λάδια, περιτριυρισμένος από κλειδιά, βίδες, εξαρτήματα.... !!! :yippee:
Πάω να πάρω γρύλους, τρίποδα, εργαλεία και θα αρχίσω να λύνω ότι βρω μπροστά μου!!!! Φυλαχτείτε!! :icon42:

papajim
09-09-05, 13:33
Διαπιστωσα οτι ζηλεψα πολυ τη χθεσινη σας βολτα.Περασε απο κει ενα φιλαρακι που του το χα πει και σας ειδε ολους μαζεμενους.
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :(

santo
09-09-05, 13:55
Διαπιστωσα οτι ζηλεψα πολυ τη χθεσινη σας βολτα.Περασε απο κει ενα φιλαρακι που του το χα πει και σας ειδε ολους μαζεμενους.
ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :(

Φίλε papajim δεν ανεβαίνεις καμία βόλτα προς τα εδω.. να πάμε να κάνουμε μία ειδική San Remo...
Να μαζέψουμε και άλλα BMWάκια και να κάνουμε χαβαλέ!! Γιατί και εγώ ζηλέυω τρελλά!!!!

m3power
09-09-05, 15:50
διαπιστωσα οτι τα λαστιχα που φοραω (p zerro rosso)ειναι κορυφαια!
μολις ζεσταθηκανε,το αμαξι εμπαινε στις στροφες(καταβαση)διχως αυριο!!!

DoctorAbo
09-09-05, 16:15
Το εχω διαπιστωσει εδω και καμια ωρα,αλλά ακομα ειμαι στο σταδιο της συνηδητοποιησης.

ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΑΣΑ ΤΟ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ ΟΡΙΟ ΤΩΝ ΔΙΔΑΚΤΙΚΩΝ ΩΡΩΝ :dance: :dance: :dance:

P.S.-Τα κεφαλαια ειναι επειδη ..............

ΤΟ ΦΩΝΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :dance:\

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Elias_Z3
09-09-05, 18:12
Διαπιστωσα οτι με τον geo θα κανουμε πρακτικη το ιδιο εξαμηνο....και εγω τωρα ξεκιναω...(μετα την εξεταστικη και τυπικα) :yippee: :hello:
Ετσι μπραβο & μετα μια καλη δουλιτσα & ενα ///Μ :nod:

papajim
09-09-05, 19:06
Μολις διαπιστωσα μεγαλη πικρα...Εβαλα βενζινη εδω στην Ρωμη με 1,36.Ωχχχ,ακομα ποναει.50 ευρουμπινια και γεμισε μολις λιγο πανω απ'το μισο.
Το περιμενα βεβαια αυξημενο λογω πετρελαιου,αλλα οχι και τοσο.
Μου ειπαν οτι επιασαν ενα παλικαρακι βενζινα ναπολιτανο να την πουλαει 1,49. :bugeye: :bugeye: Οτι να ναι...

makman
09-09-05, 23:39
μολις διαπιστωσα οτι η eva, admin του www.motorwomen.gr club,ειναι ΚΟΛΛΗΤΗ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ !!!!!!!!!!

:smiley_ab

manosbmw318ie30
10-09-05, 23:22
Ερχόμενος απόψε από Σχοίνο (Λουτράκι μεριά) στον επαρχιακό δρόμο για Μέγαρα διαπίστωσα ότι η αναισθησία και η ασχετοσύνη των κάφρων που "οδηγούν" έχει αρχίσει να πέρνει τη μορφή επιδημίας και μάλιστα εξαιρετικά επικίνδυνης:

1) Γενική διαπίστωση: Πολλοί που κινούνται με τους προβολείς αναμένους, δε τους σβήνουν όταν έρχεται αντίθετα κινούμενο όχημα. Αυτοί οι γ@μ/νοι παλιο-μ@λ@κες δε καταλαβαίνουν τίποτε παρά μόνο αν τους τυφλώσεις και εσύ με τους δικούς σου. Δηλαδή σε αναγκάζουν να θέσεις σε κίνδυνο την δική τους μίζερη ζωούλα μπας και σώσεις τη δική σου. Αυτό το κwλο λαμπάκι το μπλέ στο ταμπλό δε το βλέπουν; :icon02:

2) Άλλη περίπτωση: "Μάγκας" με Grand Τσερόκι που ερχόταν από πίσω μου (εγώ είχα κολλήσει πίσω από οδική βοήθεια φορτωμένη) μου έγεινε αυτοκόλλητος, με τους προβολείς αναμένους και με τα φώτα ομίχλης. Και τι δεν έκανα για να σβήσει τους προβολείς: άναψα αλάρμ, άναψα το πίσω φως ομίχλης μου να τον στραβώσω, ευγενικές χειρονομίες από παράθυρο και ηλιοροφή, τίποτε ο μ@λ@κας εκεί... Τελικά σε κάποιο άνοιγμα του δρόμου τον άφησα να περάσει και από πίσω του και εγώ....... με τους προβολείς μου αναμένους να τον κυνηγώ. Βεβαίως μετά από 1-2 στροφές τα έσβησα και τον άφησα διότι επειδή αυτός ήταν μ@λ@κας δε θα με έκανε και μένα σαν τα μούτρα του. :flipa:

Υ.Γ. Διαπίστωσα επίσης ότι αυτά τα τζιποειδή γερνουν εκπληκτικά στις στροφές. Αφού φοβήθηκα ότι θα τούμπαρε... :icon11:

TheCondor
11-09-05, 00:30
Ερχόμενος απόψε από Σχοίνο (Λουτράκι μεριά) στον επαρχιακό δρόμο για Μέγαρα διαπίστωσα ότι η αναισθησία και η ασχετοσύνη των κάφρων που "οδηγούν" έχει αρχίσει να πέρνει τη μορφή επιδημίας και μάλιστα εξαιρετικά επικίνδυνης:

1) Γενική διαπίστωση: Πολλοί που κινούνται με τους προβολείς αναμένους, δε τους σβήνουν όταν έρχεται αντίθετα κινούμενο όχημα. Αυτοί οι γ@μ/νοι παλιο-μ@λ@κες δε καταλαβαίνουν τίποτε παρά μόνο αν τους τυφλώσεις και εσύ με τους δικούς σου. Δηλαδή σε αναγκάζουν να θέσεις σε κίνδυνο την δική τους μίζερη ζωούλα μπας και σώσεις τη δική σου. Αυτό το κwλο λαμπάκι το μπλέ στο ταμπλό δε το βλέπουν; :icon02:

2) Άλλη περίπτωση: "Μάγκας" με Grand Τσερόκι που ερχόταν από πίσω μου (εγώ είχα κολλήσει πίσω από οδική βοήθεια φορτωμένη) μου έγεινε αυτοκόλλητος, με τους προβολείς αναμένους και με τα φώτα ομίχλης. Και τι δεν έκανα για να σβήσει τους προβολείς: άναψα αλάρμ, άναψα το πίσω φως ομίχλης μου να τον στραβώσω, ευγενικές χειρονομίες από παράθυρο και ηλιοροφή, τίποτε ο μ@λ@κας εκεί... Τελικά σε κάποιο άνοιγμα του δρόμου τον άφησα να περάσει και από πίσω του και εγώ....... με τους προβολείς μου αναμένους να τον κυνηγώ. Βεβαίως μετά από 1-2 στροφές τα έσβησα και τον άφησα διότι επειδή αυτός ήταν μ@λ@κας δε θα με έκανε και μένα σαν τα μούτρα του. :flipa:

Υ.Γ. Διαπίστωσα επίσης ότι αυτά τα τζιποειδή γερνουν εκπληκτικά στις στροφές. Αφού φοβήθηκα ότι θα τούμπαρε... :icon11:

Διαπιστωνω 1ον) εχεις απολυτο δικιο στις διαπιστωσεις σου και

2ον) πως μου τη δινει ωρες ωρες που επειδη αλλοι φταινε να βγαινω εγω ο μ@λ@κ@ς της υποθεσης και να μην μπορω να κανω και τιποτε για αυτο.

Επισης διαπιστωνω πως το αμαξι παει αισθητα καλυτερα με την αλλαγη λαδιων-φιλτρου και πως δεν φοβαμαι μη το παρω σε τευχη.

offtopic ( οσον αφορα αυτο με τους προβολεις )

Ημουν σε ορεινη διαδρομη στην κεφαλονια και ειχα απο πισω μου ενα fiat(?) και για κανα μισαωρο ειχε αναμμενους τους προβολεις και ηταν κολλημενο απο πισω μου. Τι φλας δεξια αναψα να δειξω πως θελω να περασει, τι φωτα ομιχλης μπας και καταλαβει οτι με στραβωνει, τιποτα αυτη. Σε μια φαση κοβω στα 20 χιλιομετρα, ωσπου φιλοτιμηθηκε να περασει. ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ λεω, τωρα θα σε κανω να το μετανιωσεις!!! Αναβω προβολια και πηγαινω κολλητα απο πισω της ( τα εσβηνα οποτε καταλαβαινα πως ερχοντουσαν αλλα αμαξι απο απεναντι ). Παιδια ειχα νευριασει τοσο πολυ που μου την ειχε δωσει τρελα, σε μια φαση σταματαει δεξια και ξαναμπαινω μπροστα, αυτη τη φορα δεν ειχε προβολεις η τυπισσα, καταλαβε την μαλακια της και τους εσβησε :chair:

manosm3
11-09-05, 01:06
Το χειροτερο ξερετε ποιο ειναι και που το εχω παρατηρησει απειρες φορες;
ΟΔΗΓΟΥΝ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΣΒΗΣΤΑ ΤΑ ΦΩΤΑ!!!
Προχτες στην Ηρωων καθομασταν με τον Κωστα κι εναν αλλο φιλο μας και περναει μια με σβησμενα φωτα και της φωναζω με τη γλυκυτατη φωνουλα μου ΦΩΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και μου λεει Ωχ ναι, τα ξεχασα!
Και σημερα παλι κατα τη 1.30 το βραδυ αλλη μια το ιδιο.... :chair:

TheCondor
11-09-05, 18:29
Διαπιστωνω ( το εχω διαπιστωσει προ πολλου αλλα λογος να γινεται ) οτι καποιοι ανθρωποι ειναι βαλμενοι να σου σπανε τα νευρα για ο,τι και να κανεις/δεν κανεις. Θελουν και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο και ξεσπανε πανω σου επειδη εχουν νευρα και επειδη εχουν την δυναμη να το κανουν χωρις να μπορεις να πεις κουβεντα. ( δυστυχως μιλαω για ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ κοντινο συγγενικο μου προσωπο ... )

Επισης διαπιστωνω ( υστερα απο το παραπανω - αυτα τα δυο τα εχω διαπιστωσει εδω και καιρο απλα σημερα ηταν και φορτισμενη η μερα και στενοχωρηθηκα αρκετα ) πως ηταν ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ που περασα Αθηνα γιατι πλεον εχω βαρεθει να ερχομαι συνεχεια σε δυσκολη θεση λογω της πρωτης διαπιστωσης. Γα*beep*μω το κερ*beep*ατο μου πια. ( σορρυ για τα γαλλικα )

papajim
11-09-05, 21:59
Μολις διαπιστωσα,χαζευοντας στο garage τη κουκλαρα του φιλου M535 E28,οτι οσο και να περναει ο καιρος,μια μπεμπα (οσο παλια και να ναι) μενει μοντερνα κ πανεμορφη.ΑΓΕΡΑΣΤΗ!!

manosm3
11-09-05, 22:14
Διαπιστωσα οτι οποιος κανει διαιτα δεν πρεπει να πηγαινει στις συναντησεις του κλαμπ!! :D :bullhorn: :nod:

makman
11-09-05, 22:30
Διαπιστωσα οτι οποιος κανει διαιτα δεν πρεπει να πηγαινει στις συναντησεις του κλαμπ!! :D :bullhorn: :nod:

διαπιστωσα οτι εχεις κανει λαθος διαπιστωση :chair:
και εμεις κανουμε διαιτα , αλλα πηγαμε.(δεν μετραει οτι εφαγα πεπονακι για βραδυνο, ετσι ?)

NUOVO..
11-09-05, 22:51
ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ 150.000ΚΜ ΜΕ ΤΟ 316 Ε46) ΘΕΛΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ 318 CABRIO MPACK.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙ ΚΟΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ......

God
12-09-05, 11:23
Μολις διαπιστωσα οτι αν ακους τον καθενα κανεις ακραιες μ@λ.... στο αυτοκινητο σου....εχοντας παει στον μηχανικο μου για αλλαγη λαδιων και συζητωντας για βελτιωσεις στο αυτοκινητο.


Συμβουλη μαντρατζη απο'που το πηρα : "Βαλε ιμιτασιον αιρ-κοντισιον, καλυτερη δουλεια κανει και τα μισα λεφτα".

Αποτελεσμα : Εχει ξηλωθει η ντιζα του καλοριφερ απο τον διακοπτη για να μπει το αιρ-κοντισιον, δεν μπαινει στον ιδιο διακοπτη με το καλοριφερ και ετσι δεν εχω ζεστο αερα. Το αμαξι κοβει πολυ οταν αναβει και εκτος απο ολα αυτα ο ασχετος που το περασε για να 'κραταει τις στροφες' (λες και δεν εχει εγκεφαλο) ειχε βαλει μια ντιζα απο καρμπυρατερατο αμαξι με κολλημενο ενα αλλενακι σαν γατζακι να τραβαει την πεταλουδα του γκαζιου. Οταν κολλησε αυτη η π@π@ρι@ πριν ολιγων μηνων κολλησε το αμαξι στις 5000 στροφες, παλι καλα που ημουν με 2ρα αλλιως ημουν πτωμα. Μολις το ειδε ο μηχανικος τραβουσε τα μαλλια του. Ακομα ψαχνω τροπο να φτιαξω το καλοριφερ. Ενα 700αρακι στον αερα.



Συμβουλη αμορτισερατζη διπλα απο το σπιτι μου : "Βαλε τα sachs τα αμορτισερ, μιση τιμη απο τα bilstein και τα bilstein ειναι σκληρα, θα σου βαραει το αμαξι. Ελατηρια μην αλλαζεις, καλα ειναι αυτα που εχεις."

Αποτελεσμα : Συζητωντας σημερα με τον μηχανικο για μπλοκε διαφορικο και αντιστρεπτικη για να βελτιωθει λιγο το κρατημα γιατι παει βαρκα, μολις ειδε τα αμορτισερ τραβουσε τα μαλλια του (τα υπολοιπα). Εχουν βαλει αμορτισερ που ισα κρατουνε punto και τα χρεωσαν για τα performance. Τα ελατηρια ειναι του πεταματου, ουτε καν καμμιας σοβαρης μαρκας. Τα sachs σπρωχνεις το αμαξι με ενα χερι και κουναει ολο. Μπλοκε διαφορικο ΦΟΡΑΕΙ το αμαξι ηδη επισης. Απλα φευγει γιατι απο αναρτηση....αστα να πανε. Ελατηρια-αμορτισερ πρωτη προτεραιοτητα πλεον. Σκληρα bilstein και χαμηλωμα 1-2 ποντους αυτη την φορα. Αλλο ενα 350αρακι πεταμα.



Συμβουλη μηχανικου (της πλακας) που ειχα παει για λαδια : "Αφου δεν κανεις χιλιομετρα, βαλε αυτα τα λαδια και βαλβολινες. Τα ιδια θα ειναι."

Αποτελεσμα : Με λιγα λογια παρολιγο να μου δωσει το σασμαν στο χερι. Αυτο δεν ηταν λαδι, χυλος ηταν.




Με λιγα λογια εχουμε πεταξει κανενα χιλιαρικο και θελουμε αλλα τοσα τουλαχιστον για να ερθει το αμαξι στα ισια του, πλην να βαλω και αυτα που ηθελα (φρενα, αντιστρεπτικη). Εκτος απο τις ζημιες που κανουν! Μην ακουτε κανενα και ρωτατε πρωτα κανενα μηχανικο της BMW πριν κανετε οτιδηποτε...

Σορρυ αλλα επρεπε καπου να πω τον πονο μου. :calm:

alexk
12-09-05, 11:42
Διαπιστώνω ότι ο φίλος και "βοηθός" μου steve, πρέπει να σταματήσει να τιμωρεί ιδιοκτήτες bmw στο δρόμο...

Ντροπή σου!

manosm3
12-09-05, 14:12
Διαπιστωσα οτι ειμαστε μεγαλοι καφτες ολοι και πρεπει να παρουμε εκπτωση απο βουλκανιζατερ! :party: :D

manosbmw318ie30
12-09-05, 23:16
Μόλις διαπίστωσα ότι πρέπει να έχω το πιο νορμάλ αυτοκίνητο του κλαμπ!!! :)


ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ!!!

Geo_3D
13-09-05, 00:32
Διαπιστωνω πως η αγαπη για το αυτοκινητο,κοστιζει................. :shakehead

God
13-09-05, 00:34
Μόλις διαπίστωσα ότι πρέπει να έχω το πιο νορμάλ αυτοκίνητο του κλαμπ!!! :)


ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ!!!



Ποτε μην λες ποτε. :deal:


Aν και τα δικα μας ειναι αηδιαστικα παρομοια...... :dance:

E36 RULES!!
13-09-05, 09:11
Μόλις διαπίστωσα ότι πρέπει να έχω το πιο νορμάλ αυτοκίνητο του κλαμπ!!! :)


ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ!!!


Εγώ το έχω!!!!! Ακόμα με τάσια είναι........ του χρόνου βέβαια θα μπουν 17άρες Κeskin KT04 :flipa:

DaRk_AnGeL
13-09-05, 09:18
Καλά καλά... για να μήν τσακώνεστε, το πιο νορμάλ το έχω εγώ.Ε30 318 Μ40 στο οποίο η μόνη αλλαγή που έχει γίνει είναι το χερούλι για το παράθυρο του οδηγού το οποίο έσπασε πρόσφατα.ΟΥΤΕ ΒΙΔΑ παραπέρα. Σας έστειλα???

manosm3
13-09-05, 16:24
Διαπιστωσα οτι (μαλλον) θα αργησει μια εξορμηση στο Καρτοδρομο!!! :banghead: :chair:

makman
13-09-05, 18:43
υστερα απο την βολτα στην χαλκιδα και το ταξιδι "αστραπη" στην αρτα, διαπιστωσα τα εξης........
1. κυνηγωντας (Ζ3) και παιζοντας....300km-53 λιτρα βενζινη= 17.6l/100
2. ταξιδι προς αρτα μα ποοολλες προσπερασεις 395km-49 λιτρα= 12.4l/100
3.επιστροφη με 100km μεχρι το ριο και 160-170 μεχρι σπιτι = 10.5l/100

DaRk_AnGeL
14-09-05, 08:45
Με μεγάλη μου χαρά διαπίστωσα μια ΦΟΒΕΡΗ λειτουργια του φόρουμ. Μπορείς να κανεις IGNORE κάποιον user που σου τη σπάνε τα post του. Η διαδικασία είναι απλή :
Πάς στο προφίλ του και πάνω δεξιά λέει : add this user to ignore list

Μετά απο αυτό, διαβάζεις τα threads χωρίς να πρέπει να διαβάζεις τις ανούσιες αερολογίες του κάθε ποστάκια :flipa:

papajim
14-09-05, 22:55
Μολις διαπιστωσα για ακομα μια φορα οτι οι ελληνικες ομαδες στην Ευρωπη,ειναι για τα μπαζα :chair:

TheCondor
15-09-05, 02:43
Μολις διαπιστωσα για ακομα μια φορα οτι οι ελληνικες ομαδες στην Ευρωπη,ειναι για τα μπαζα :chair:


Γιατι θες να μου πεις οτι εξω απο την Ευρωπη δεν ειναι? :offtopic:

ΜΙΧΑΛΗΣ
15-09-05, 04:15
Γιατι θες να μου πεις οτι εξω απο την Ευρωπη δεν ειναι? :offtopic:


Καλά μην τα κανουμε ολα ισα και ομοια!!! :whip:

manosm3
15-09-05, 13:36
Διαπιστωσα πως το αγαπημενο μου μαθημα εινα ιη Φυσικη κατ/νσης!
Απαιχτος καθηγητης, χαβαλες, νοιαζεται για το μαθημα, κατεβαζει καντηλια, τα λεει καλα και εχει μεταδοτικοτητα!
Σημ: Σημερα μας μιλαγε για "χορτο", κ*λονοσκοπηση, το οτι οι Ελληνες τα γραφουν ολα στα @@ τους και αλλα ωραια!!!

papajim
15-09-05, 23:06
Διαπιστωσα οτι μεσα σε 1,5 ωριτσα,το thread της bmw m3 girl χτυπησε 14 posts & 83 views.
Χεχε,κι εγω μεσα σε αυτους :ices_ange
Ενω αν ηταν m3 boy... :chair:

mpikounis
16-09-05, 09:21
Διαπιστωσα δυστυχως πως οτι και να κανεις, οσο και να προσπαθεις, μερικοι ανθρωποι παντα θα μενουν ανικανοποιητοι και θα ψαχνουν να βρουν τη πονηρια πισω απο καθε σου πραξη, οσο αθωα και αν ειναι αυτη.

E36 RULES!!
16-09-05, 10:16
Διαπιστώνω οτι η φετινή 1η λυκείου έχει καλά μ*υνάκια.. :party:
Επίσης, διαπιστώνω χαλαρά οτι έχω το πλεονέκτημα του "μεγαλύτερου", άρα ,μπορεί να παίξει κάτι :party:
Μετά όμως διαπιστώνω οτι αυτές όταν λένε μεγαλύτερους εννοούνε 3η λυκείου+, άρα δν θα με κοιτάξουνε καν... :nixweiss:
Ύστερα όμως καταλαβαίνω οτι έχω BMW..., το οποίο ίσως και να αναιρεί το πιο πάνω!!!!! :thefinger

alexcsl
16-09-05, 10:26
επειδή δεν ήθελα να συνεχίσω στο συγκεκριμένο "αποτυχημένο" thread των Σερρών, διαπιστώνω πως:

- ότι και αν κάνεις κάποιος-οι θα είναι πάντα ανικανοποίητοι

- χάλασε μία πολύ όμορφη εκδρομή (με αρκετές πιθανότητες για καλό καιρό, σε αντίθεση με μεταγενέστερες ημερομηνίες)

- τζάμπα έψαχνα και παρακαλούσα για δωμάτια

- πολλοί μιλάνε, αλλά πρωτοβουλίες δεν παίρνουν

Συγχαρητήρια.-

DaRk_AnGeL
16-09-05, 15:35
Με λύπη μου διαπιστώνω οτι υπάρχουν άτομα τα οποία είναι "φίλοι με όλους" μπροστά σου λένε τα καλύτερα, ενώ πίσω σου σε θάβουν λέγοντας ανυπόστατα ψέμματα που σε εκθέτουν άσχημα(σε όσους τα πιστεύουν)... και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο....
Επίσης διαπιστώνω οτι όσο περνάει ο καιρός κάποιοι ξεδιπλώνουν όλο τον χαρακτήρα τους ... ακόμα και στοιχεία που δεν ήθελαν να φανερώσουν εξαρχής.. και δείχνουν την άσχημη πλευρά τους που πάσχιζαν να κρύψουν.

Υ.Γ. Και οι 2 διαπιστώσεις πηγάζουν απο εμπειρίές με άτομα απο το club. Κριμα...

DRIFTER
16-09-05, 17:11
Με λύπη μου διαπιστώνω οτι υπάρχουν άτομα τα οποία είναι "φίλοι με όλους" μπροστά σου λένε τα καλύτερα, ενώ πίσω σου σε θάβουν λέγοντας ανυπόστατα ψέμματα που σε εκθέτουν άσχημα(σε όσους τα πιστεύουν)... και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο....
Επίσης διαπιστώνω οτι όσο περνάει ο καιρός κάποιοι ξεδιπλώνουν όλο τον χαρακτήρα τους ... ακόμα και στοιχεία που δεν ήθελαν να φανερώσουν εξαρχής.. και δείχνουν την άσχημη πλευρά τους που πάσχιζαν να κρύψουν.

Υ.Γ. Και οι 2 διαπιστώσεις πηγάζουν απο εμπειρίές με άτομα απο το club. Κριμα...



Σε αρκετά απο αυτά φίλε μου θέλω να πώ τη διαπίστωσή μου ότι έχεις δίκιο :cool: :tapedshut

Fad3In
16-09-05, 17:32
Σε αρκετά απο αυτά φίλε μου θέλω να πώ τη διαπίστωσή μου ότι έχεις δίκιο :cool: :tapedshut

Καλα,αυτα παιζουν,επαιζαν και θα παιζουν παντα σε μια παρεα,ειτε ειναι το φορουμ,ειτε γενικα...Απ το σχολειο ακομα θυμαμαι τετοια σκηνικα ρε παιδια...
Χαλαρα κι ο καθενας σταθερος στις αξιες του! Αυτο εχω να πω...
Ν.

E36 RULES!!
16-09-05, 20:40
Τι μου θυμίσατε τώρα??? Τη λαδιά που μου είχανε κάνει κάτι"κολλητοί" στην 3η γυμνασίου... :icon42: :icon42: τεσπα, την "ευχή" μου να έχουνε όπου και να'ναι...

DRIFTER
17-09-05, 15:51
Καλα,αυτα παιζουν,επαιζαν και θα παιζουν παντα σε μια παρεα,ειτε ειναι το φορουμ,ειτε γενικα...Απ το σχολειο ακομα θυμαμαι τετοια σκηνικα ρε παιδια...
Χαλαρα κι ο καθενας σταθερος στις αξιες του! Αυτο εχω να πω...
Ν.

Πάντα φίλε μου

alexk
19-09-05, 09:23
Διαπίστωσα ότι όσες γυναίκες, ηλικίας μικρότερης των 35 έχουν Mini Cooper καινούργιο, πηγαίνουν τέζα.

Action Man
19-09-05, 09:43
Διαπιστωσα οτι η "γρηγορη βολτα" που ειχαμε κανει ηταν αψογη.........και πρεπει συντομα να διοργανοσουμε την "γρηγορη βολτα Νο2"

makman
19-09-05, 09:45
Διαπιστωσα οτι η "γρηγορη βολτα" που ειχαμε κανει ηταν αψογη.........και πρεπει συντομα να διοργανοσουμε την "γρηγορη βολτα Νο2"
αν διαπιστωσα σωστα, αναφερεσαι στην νεα μακρη ???????

Action Man
19-09-05, 13:37
Διαπιστωσα οτι απο την ημερα που ανοιξαν τα σχολεια υπαρχει ησυχια στο forum! :flipa:

vasilisZ3
19-09-05, 15:53
Αυτό το ΣΚ διαπίστωσα ότι πολλοί πλεόν Χάροι έχουν πάρει BMW και νομίζουν οτι τους ανήκει όλος ο δρόμος...Ήμαρτον πλέον

TheCondor
20-09-05, 01:27
Εχω διαπιστωσει πλεον οτι ειμαι και γαμω τους γκαντεμηδες. Οταν η ολη φαση περιλαμβανει και ΒΜW διλιτρο τοτε δενει για τα καλα η γκαντεμια.

Εξηγουμαι. Ειμαι οταν εχω ακομα το 316, και ειναι να παρω το 320 Ε36 του πατερα να το πλυνω κτλ κτλ. Μια δυο, τρεις, δεν ξερω και γω ποσες φορες με εψαχνε και δεν με εβρισκε να μου το δωσει να παωμ ωσπου το πηγε μονος του. ( ηθελα να δω πως παει ρε παιδι μου :dance: )

Με τα πολλα ειμαστε ζακυνθο και αυτη τη φορα μου λεει, παρε τον μικρο με το BMW να ερθω εγω με το cinquecento. Μενω κοκκαλο εγω, λεω φυσικα, γινεται μια παπαρια με το φαναρι πισω, του λεω να κανει κατι, καιγεται η ασφαλεια, και το αμαξι μενει εκει χωρις να παιρνει μπροστα. ( και χωρις να το οδηγαω για ακομα μια φορα ).

Μετα, εφοσον εχει γινει η μετατροπη στις μπεμπες, ( δικια μου και του αδερφου μου ) σε διλιτρες, αρχιζουν τα προβληματα. τι δεν δουλευε το φλοτερ, τι διακοπες εκανε, στο τελος με αφηνει. Το παω το φτιαχνω, ξανα διακοπες το αμαξι, το παιρνει ο αδερφος μου και παιρνω εγω το δικο του, και το αμαξι ειναι τζετ, ουτε προβληματα ( ακομα ) ουτε τιποτα. Με τα πολλα ηταν να βαλω αμορτισερ-ελατηρια απο ενα παλικαρι, και την μερα που ειναι να τα βαλω, μαθαινω οτι τρακαρε και μου λεει οτι θα την κρατησει την αναρτηση και δινει την προκαταβολη πισω. Ε ρε πουστη λεω. Παει για λαδια ο αδερφος μου ( με το δικο μου αμαξι ) και διαπιστωνει : βαλβολινες μισοαδειες και σε κατασταση χειριστη, το αμαξι οση βενζινη εκαιγε η αλλη μιση πηγαινε ακαφτη ( διπλη καταναλωση ), ρυπους που αμα με πιανανε θα μου παιρναν το διπλωμα για κανα εξαμηνο, τα μπεκ του κινητηρα ειναι αλλα ( πιο παλια απο τα κανονικα του ) και τα μπουζι πρεπει να ειχαν κλεισει δεκαετια. ( ολα αυτα απο τον μηχανικο που εκανε την καταραμενη την μετατροπη ).

Τελος παντων, σημερα το βραδι ειμαι αγια με το αμαξι του αδερφου μου και τυχαινει να πεσει το ματι μου στην θερμοκρασια ( παλι καλα που με επιασε κοκκινο αλλιως δεν προκειται να κοιτουσα ειλικρινα ). Τι γινεται ρε παιδια λεω, να πεις οτι τοσκισα το αμαξι, δεν το εσκισα. Με τα πολλα πρεπει να εχει σπασει ενα κολαρο και ολα τα νερα τα βγαζει κατω. Το αμαξι παρκαρισμενο στην αγια και εγω για αλλη μια φορα μενω μαλακας με αυτα που μου συμβαινουν.

Τελος παντων, ξερω οτι κουρασε το ποστ μου αλλα ειχα την αναγκη να τα γραψω μπας και χαλαρωσω λιγο.

Γαμω την τυχη μου :mad:

DaRk_AnGeL
20-09-05, 10:12
Σήμερα το πρωί έβγαλα το 30άρι μου μια βόλτα και διαπίστωσα (για άλλη μια φορα) οτι " η πρώτη αγάπη δεν ξεχνιέται"... :wub:

E36 RULES!!
20-09-05, 12:08
Διαπιστώνω οτι όταν για ένα διάστημα μπαίνεις κάθε μέρα στο κλαμπ, και μετά λόγω σχολείου μπαίνεις μετά απο 5 μέρες, σου φαίνεται πως είχες να μπεις ΧΡΟΝΙΑ!!!!!

Αction Man> δίκιο έχεις, αλλά τι να κάνουμε...

moutraklas
20-09-05, 12:13
Γαμω την τυχη μου :mad:

Διαπιστωμένα, χρειάζεσαι ευχέλαιο...

Action Man
20-09-05, 12:34
Αction Man> δίκιο έχεις, αλλά τι να κάνουμε...
Πλακα σας κανω...(σε σενα και τον Μανο) :ices_ange

sakkunen
20-09-05, 14:48
Διαπίστωσα ότι όσες γυναίκες, ηλικίας μικρότερης των 35 έχουν Mini Cooper καινούργιο, πηγαίνουν τέζα.


διαπιστωσα οτι η διαπιστωση σου συμβαινει σε μενα συχνα γμτ :shakehead
κ το καλυτερο ειναι πως ειναι κ μ**νακια :wub:

alexk
20-09-05, 14:58
διαπιστωσα οτι η διαπιστωση σου συμβαινει σε μενα συχνα γμτ :shakehead
κ το καλυτερο ειναι πως ειναι κ μ**νακια :wub:

Ω ναι! Έχω φάει τρελό τσάι σου λέω! Τέζα όλες μιλάμε.
Μα καλά, είναι τρελές αυτές οι γυναίκες? Η άλλη χθες είχε cooper s και να κάνει μόνο σφήνες στην Ποσειδώνος.

Αδερφάκι, στείλε το Mini κάτω να πάρω εκδίκηση!
ΥΓ: Θα στο επιστρέψω με τετραπετάλουδο...

alexcsl
21-09-05, 09:28
Διαπιστώνω πως για άλλη μια φορά ο κ. Panoz με έβαλε σε ιδέες, ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ 8h!

Τελικά, αυτό το παιδί ξέρει να σε "καταστρέφει" ανά πάσα στιγμή!

Panoz
21-09-05, 09:48
Διαπιστώνω πως για άλλη μια φορά ο κ. Panoz με έβαλε σε ιδέες, ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ 8h!

Τελικά, αυτό το παιδί ξέρει να σε "καταστρέφει" ανά πάσα στιγμή!

Διαπιστώνω ότι ο κρυφός πόθος του κ.Hamann ακούει στο όνομα 130i M Sport! Να γίνουν οι πόθοι λέω!

DRIFTER
25-09-05, 17:16
Πριν καμιά ώρα διαπίστωσα ότι σε βροχερό δρόμο μου σπινιάρει λίγο και η τρίτη χεχε.....

TheCondor
25-09-05, 18:48
Πριν καμιά ώρα διαπίστωσα ότι σε βροχερό δρόμο μου σπινιάρει λίγο και η τρίτη χεχε.....

Eγω εχω διαπιστωσει οτι η τριτη μου σπινιαρει και σε στεγνο :dance:

E36 RULES!!
26-09-05, 12:08
Διαπίστωσα πως έχω εθιστεί στο forum του club...!!!!

papajim
26-09-05, 13:18
Διαπίστωσα πως έχω εθιστεί στο forum του club...!!!!

Διαπιστωσα πως ειπες μεγαλη αληθεια...
:nod: :cheers: :nod: :nod:

ΜΙΧΑΛΗΣ
26-09-05, 14:34
Αυτο το ΣΚ διαπιστωσα πως εαν δεν γυμναζομαστε, το sex που κανουμε κατα 99% ειναι μονοτονο δηλ καταφευγουμε στις κλασικες και ξεκουραστες στασεις, γιατι για τις υπολοιπες ειναι καλυτερα να σκαβεις!!!! :icon18:
Γι αυτο λοιπον, 20 καμψεις την ημερα... τον κερατα τον κανουν περα!!!

manosbmw318ie30
26-09-05, 15:10
Διαπίστωσα ότι κάποιος με έχει φτύσει και μάλιστα άσχημα, διότι σύμφωνα με αυτά που μου έχουν συμβεί το τελευταίο καιρό:

Υποδιαπίστωση 1(Last Monday): Όταν μπαίνει κομπρεσέρ στο σπίτι για να σηκωθεί καινούριος όροφος, ο σωβάς από το ταβάνι του σαλονιού, υπάρχει περίπτωση να πέσει στις 3 τα ξημερώματα με τρομερό πάταγο και με πρόκληση σε εμένα εμφράγματος και εγκεφαλικού μαζί! :smashtard ( Τουλάχιστον δεν ήμουν από κάτω... )

Υποδιαπίστωση 2(Last Wednesday): Ο διακόπτης του θερμοσύφωνα στον ηλεκτρικό πίνακα, μετά από 30 χρόνια λειτουργίας, αποφασίζει να παραδώσει το πνεύμα κατά τη διαδικασία ανοίγματός του, εν μέσω κεραυνών και φωτιάς (στιγμιαία και τα δύο) παρασσύροντας μαζί του στο θάνατο, τη κεντρική ασφάλεια με το συρματάκι και προκαλώντας λιποθυμία στην ασφάλεια του ρολογιού της ΔΕΗ και το δεύτερο έμφραγμα + εγκεφαλικό σε μένα. :bugeye:

Υποδιαπίστωση 3(Today): Επιβαίνοντας στη τοπική συγκοινωνία του Νέου Ηρακλείου, υπάρχει περίπτωση στην οδό Πολυτεχνείου να πεταχτεί ο γνωστός, τυπικός μ@λ@κ@ς από το στενό με Corsa και να έρθει αγκαλιά με το λεωφορείο (που εγώ ήμουν μέσα). Δεν είχα τρίτο εγκεφαλικό, αντίθετα μου έφερε μια ευθυμία και μια τάση επίθεσης στον ανωτέρω μ@λ@κ@. Γιατρέ μου, μήπως έχω αρχίσει να τα χάνω;;;;; :icon18:


Και ερωτώ: Ποιος με έχει φτύσει τελικά; Στη μόνη περίπτωση που αισθάνομαι ασφαλής, είναι μέσα στη μπέμπα μου (όπως στη διαφήμιση του VW Polo).

papajim
26-09-05, 19:31
Μολις διαπιστωσα οτι η gallery/athens tuning show μονο φωτο με αυτοκινητα δεν εχει.
Αντιθετως πηζει απο "tuned αεικινητα" :smashtard :D :wub: :icon11:

manosm3
29-09-05, 18:08
Διαπιστωσα πως το 206, αφοτου εληξε η εγγυηση του, ειναι συνεχεια προβληματα! Παντως παραδεχομαι τους Γαλατες για τον τελειο προγραμματισμο της εναρξης βλαβων του καρου! :banghead: :chair:
http://www.psclub.gr/forum/images/smiles/icon_armed.gif

petrosk
30-09-05, 07:44
Ω ναι! Έχω φάει τρελό τσάι σου λέω! Τέζα όλες μιλάμε.
Μα καλά, είναι τρελές αυτές οι γυναίκες? Η άλλη χθες είχε cooper s και να κάνει μόνο σφήνες στην Ποσειδώνος.

Αδερφάκι, στείλε το Mini κάτω να πάρω εκδίκηση!
ΥΓ: Θα στο επιστρέψω με τετραπετάλουδο...

Εγω διαπιστωσα οτι:

1) Ο αδερφος μου με αγαπαει ''σνιφ'' και το mini εχει ηδη φορτωθει εδω και 10 λεπτα και ερχεται αθηνα
2)Δεν χρειαζεται μια γυναικα να εχει πολλα προσοντα για να σε τρελανει
αρκει τα εξης,1,74μ μπλε,ματια μαυρα μαλια,κορμι με τελειες αναλογιες και μια μαυρη compact που την παει με τις πορτες. :wub: :wub: :bowdown:

alexk
30-09-05, 10:42
Εγω διαπιστωσα οτι:

1) Ο αδερφος μου με αγαπαει ''σνιφ'' και το mini εχει ηδη φορτωθει εδω και 10 λεπτα και ερχεται αθηνα
2)Δεν χρειαζεται μια γυναικα να εχει πολλα προσοντα για να σε τρελανει
αρκει τα εξης,1,74μ μπλε,ματια μαυρα μαλια,κορμι με τελειες αναλογιες και μια μαυρη compact που την παει με τις πορτες. :wub: :wub: :bowdown:

1. Να γίνει το mini λέμε! (Συμπίεση 12.0, εκκεντροφόρο, καπάκι, πρόγραμμα κτλ.)
2. Αααα, εκεί δεν λέμε τίποτα για την "ανορθόδοξη" οδήγηση έτσι??? Δώσε δύναμη κοπέλα μου να γουστάρουμε!!! Με το πλάι και όποιος αντέξει...

MPOWER
30-09-05, 11:34
Εγώ διαπίστωσα οτι είμαστε και γ@μώ τις παρέες....και έχουμε και γ@μώ τις βοήθειες από αρκετά και γ@μώ τα μέλη!!!! :dance: (και τους ευχαριστούμε...ξέρουν αυτοί)

MPOWER
30-09-05, 11:41
ΑΑΑΑ έχω άλη μία σοβαρή διαπίστωση....όταν ο panoz έχει νεύρα :rofl2: μή γράφετε μ@μακ&ες για θα σβήνονται εν ριπή οφθαλμού!!! :chair:

God
02-10-05, 11:13
Μολις διαπιστωσα οτι βρηκα το τελειο avatar για τον κ. Dark Niaou. :nod:

Edit : Eιναι GIF με κινηση, ανοιχτε το.

TheCondor
02-10-05, 16:34
Εγω διαπιστωσα χθες πως για λιγο δεν ημουν ειτε σοβαρα τραυματιας ειτε νεκρος :D

Πανω που εχω παρει το αμαξι απο τον αδερφο μου ( μετα απο ενα μηνα )και εχω βγει βολτα, και γενικα ψαχνομαι να γινει καμια κοντριτσα με κανεναν στον δρομο, ειναι ενα golf 1.6 και ενα smart μπροστα μου που πηγαιναν με πολλα. Εγω απλα ακολουθουσα και σε μια φαση λεω να περασω. Το γκολφ ειχε πολλη φορα και σε μια φαση φτανουν στροφες και εγω ο μαλακας ξεχνιεμαι ( του αδερφου μου αν και το ιδιο με το δικο μου ε30 320 εχει αντιστρεπτικη πισω και απο την μανα του κλασης ανωτερη αναρτηση - ειχα συνηθισει τοσο καιρο και ξεχαστηκα ) και παω να στριψω και το αμαξι κανει σαν τραμπολινο, με 5 χιλιομετρα παραπανω να ημουν θα ειχα φυγει με τα οσα στα κρασπεδα/μπαρες κτλ..... :bugeye:

το σκεφτομαι και ξενερωνω, ξεχαστηκα εντελως τοσο καιρο με του αδερφου μου το αμαξι και πηγα να την παθω...

Επισης διαπιστωσα οτι τωρα που αλλαξα μπεκ και ειναι και απο service γενικο το αμαξι, απλα σπερνει :D

alexk
02-10-05, 17:16
Εγώ διαπίστωσα σήμερα ότι η Αττική Οδός είναι ένας δρόμος που αργεί πολύ να στεγνώσει. Το νερό παραμένει την άσφαλτο για μία ημέρα περίπου.

Dark_Niaou
02-10-05, 22:58
Μολις διαπιστωσα οτι βρηκα το τελειο avatar για τον κ. Dark Niaou. :nod:

Edit : Eιναι GIF με κινηση, ανοιχτε το.
thanks αλλά θα προτιμουσα να κράταγε αντί όπλο ένα παϊδάκι...... :smashtard

papajim
02-10-05, 23:30
Διαπιστωσα οτι ολες οι γυναικες (μανα,αδελφη,κοπελα,γυναικα) θα σου ανοιξουν συζητηση περι διαιτας και διατροφικης προσοχης (και θα σε ξενερωσουν) ΑΦΟΥ θα εχεις πλακωσει το πιατο με τα μακαρονια η την ωρα που θα χωνευεις το τεραστιο παγωτο που μολις τσακισες.Στην περιπτωση μαλιστα που η παραπανω συζητηση προηγηθει του φαγητου,το ιδιο ατομο που "σ'εκραξε",θα σου φερει μετα την απιστευτη ποσοτητα κρεατος κτλ για να ερθεις στα ισια σου.ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ :rofl2: :rofl2:

DRIFTER
05-10-05, 18:02
Διαπίστωσα ότι ο καιρός σήμερα με ****** σήμερα παρόλου που στην αρχή ήτανε καλός και αποφάσισα να το βάλω σε πλυντήριο που δουλεύει ένα φιλαράκι με AUTO GLYM.Αφού αφαίρεσα τα αυτοκόλλητα το έπλυνα..επλυνα ζάντες λάστιχα μέσα και είχε γίνει μούνννααα ΒΡΡΕΕΧΕΙΙΙ ΓΑα#$#!@%#$%:angryfire

TheCondor
06-10-05, 16:18
Διαπιστωσα οτι πρεπει επειγοντως να βαλω αμορτισερ-ελατηρια κατι το οποιο και θα κανω στις επομενες μερες.

Επισης διαπιστωσα και με τα ιδια μου τα ματια οτι τα μπουζι που μου ειχε βαλει ο μηχανικος μου πρεπει να ειναι 10ετιας και βαλε, γιατι τετοιος τυπος δεν βγαινει πλεον. :smashtard :smashtard

DoctorAbo
07-10-05, 10:12
Την Τετάρτη το βράδυ, ευρισκόμενος σε ταβερνείο της Κηφισιάς με άλλα μέλη του club, είδα τον αδελφό του Fat Bastard, και διαπίστωσα, ότι ο Fat Bastard είναι πολύ πιο όμορφος από τον αδελφό του !!!!!

(Τώρα αν με κυνηγήσουν με καμμια βρεμένη σανίδα και τα 2 αδέλφια, παρακαλώ για τη προστασία μου από όσους είναι εκεί κοντά).

papajim
07-10-05, 11:00
Εγω διαπιστωσα οτι αρχιζει να μου τη δινει.Βρεχει εδωπερα απο τα μεσα Αυγουστου με το πολυ 5-6 μερες ανακωχη.Δε μπορω αλλο,πανε 2 μηνες τωρα,πανιασα.Τα νευρα μου:smashtard :smashtard :smashtard :smashtard

Elias_Z3
07-10-05, 11:12
Διαπιστωσα τελικα οτι το καινουργιο site ειναι γ@μ@το!

Strax
07-10-05, 12:25
Διαπιστώνω ότι το καινούριο software έχεις πολλές βελτιώσεις και πολλά νέα κολπάκια!

Αξίζει τα λεφτά του!!!

Διαπιστώνω επίσης ότι ο mpikounis είναι σούπερ κομπιουτεράς και έχει προσαρμόσει εκπληκτικά το νέο software στις ανάγκες και απαιτήσεις μας!

ΕΥΓΕ!

Z3 Fat Bastard
07-10-05, 12:30
Διαπιστώνω ότι το καινούριο software έχεις πολλές βελτιώσεις και πολλά νέα κολπάκια!

Αξίζει τα λεφτά του!!!

Διαπιστώνω επίσης ότι ο mpikounis είναι σούπερ κομπιουτεράς και έχει προσαρμόσει εκπληκτικά το νέο software στις ανάγκες και απαιτήσεις μας!

ΕΥΓΕ!

ΡΕΕΕΕΕ

ΜΗΝ ΑΛΛΗΛΟΓΛΥΦΕΣΤΕ !!!!

Θα πνιγειτε ! :dupe:

Strax
07-10-05, 12:34
ΡΕΕΕΕΕ

ΜΗΝ ΑΛΛΗΛΟΓΛΥΦΕΣΤΕ !!!!

Θα πνιγειτε ! :dupe:

Διαπιστώνω ότι όποιος μένει στην απέξω, εκνευρίζεται!!!:calm:

Να έρχονται τα ΞΥΔΙΑ!!!

Z3 Fat Bastard
07-10-05, 12:36
Την Τετάρτη το βράδυ, ευρισκόμενος σε ταβερνείο της Κηφισιάς με άλλα μέλη του club, είδα τον αδελφό του Fat Bastard, και διαπίστωσα, ότι ο Fat Bastard είναι πολύ πιο όμορφος από τον αδελφό του !!!!!

(Τώρα αν με κυνηγήσουν με καμμια βρεμένη σανίδα και τα 2 αδέλφια, παρακαλώ για τη προστασία μου από όσους είναι εκεί κοντά).

Γνωστο στις πασαρελες οπου ειμαι μοντελο για ΠΡΙΝ .......

Αλλωστε η Espresso γραφει συνεχεια για την διαμαχη μεταξυ εμου και του αδερφου μου.

Αρε Doctor θα σε πετυχει ο αδερφος και θα τρεχεις !! :icon02:

DoctorAbo
07-10-05, 12:37
Διαπιστώνω, ότι είμαστε μια πολύ θερμόαιμη Μεσογειακή παρέα :drive2:

Fanatic
07-10-05, 13:18
Διαπιστωσα οτι αυτη τη στιγμη τρεχουν δυο polls τα οποια σχετιζονται με την αθληση και την σωματικη μας αναπτυξη(με πολυ καλη ανταποκριση)!Θα ειμαστε συντομα οι ιδιοι motorsport....σαν την νεα διαφημηση της Ε90......καρδια αθλητη λεμεεεεεεεεεε!!!

Geo_3D
07-10-05, 13:32
Εγω διαπιστωνω οτι εκει που περασαμε ενα καλοκαιρι νέκρα,τωρα τρεχουμε και δεν προλαβαινουμε να διοργανωνουμε οτιδηποτε.

Μην ξανακανει κανεις παραπονο........:icon42:

Kostas Christ
07-10-05, 15:13
Διαπιστωσα τα εξης:
1) αν δεν πηγαινεις σε νορμαλ σχολειο δεν βλεπεις καμια ομορφη κοπελα γιατι ολες ειναι σαβουρες και στριγκλες (παω σε πειραματικο)
2)υπαρχουν πολλοι οδηγοι bmw που το παιζουν και καλα μαγκες και εγω ειμαι και κανενας αλλος
Πεμπτη βραδυ μολις εχουμε τελειωσει εκθεση με το μαριο E36RULES!! Αφου χωριστηκαμε βλεπω στο κεντρο σχεδον της πατρας μια Μ3 Ε46 χρυσαφι με γερμανικες πινακιδες εναν οδηγο γυρω στα 25. Τον πλησιαζω και του μιλαω για το κλαμπ και μου απανταει "δεν ασχολουμαι με βλακειες" τεσπα και του λεω να τραβηξει κανα δυο ξερογκαζιες να ξεχαρμανιασουμε βρε παιδι μου και αυτο εφυγε 1000 1100 στροφες το πολυ
3)Τα bmw σωζουν ζωες
Αν και εχει γινει εδω και πολυ καιρο το αναφερω τωρα:
τη μπεμπα μας την πουλησαμε σε ενα συγγενη στρατιωτικο ο οποιος ηταν στην κυπρο μεχρι το καλοκαιρι και μετα ηρθε ελλαδα. Τελευταια μερα της θητειας του στην κυπρο ηταν η 13η αυγουστου. την 14η επεστρεφε στην ελλαδα και ειχε δυο επιλογες ειτε θαπεταγε καατευθειαν για αθηνα (με το μοιραιο αεροσκαφος) και θα κατεβαινε και η γυναικα του με λεωφορειο στην αθηνα απο θεσσαλονικη η θα πηγαι νε κατευθειαν θεσσαλονικη θα επαιρνε και το αυτοκινητο του και μαζι με τη γυναικα του θα κατεβαιναν αθηνα. Τελικα επελεξε τη μπεμπα και σωθηκε

Fad3In
07-10-05, 18:34
Διαπιστωσα τα εξης:
2)υπαρχουν πολλοι οδηγοι bmw που το παιζουν και καλα μαγκες και εγω ειμαι και κανενας αλλος
Πεμπτη βραδυ μολις εχουμε τελειωσει εκθεση με το μαριο E36RULES!! Αφου χωριστηκαμε βλεπω στο κεντρο σχεδον της πατρας μια Μ3 Ε46 χρυσαφι με γερμανικες πινακιδες εναν οδηγο γυρω στα 25. Τον πλησιαζω και του μιλαω για το κλαμπ και μου απανταει "δεν ασχολουμαι με βλακειες" τεσπα και του λεω να τραβηξει κανα δυο ξερογκαζιες να ξεχαρμανιασουμε βρε παιδι μου και αυτο εφυγε 1000 1100 στροφες το πολυ


Αργεις,αλλα τα πιανεις! ;) :smashtard :(
Ν.