PDA

Επιστροφή στο Forum : Εγκατάσταση Navi σε 7αρα


gtzikas
30-11-09, 23:00
σας στελνω φωτο το οχημα και το ναβι και θελω γνωμες για το πως θα δουλεψει

gtzikas
09-12-09, 14:56
μαλλον δεν το διατυπωσα σωστα.ολα αυτα υπαρχουν και δουλευουν στο αυτοκινητο,απλα θελω να μαθω εαν μπορω να αναβαθμισω το ναβι01 και πως και τι χαρτες μπορω να βαλω για να ειμαι τζετ.ευχαριστω

yannisv
09-12-09, 15:18
Τα έβαλες μετά?? Μάλλον το αγόρασες με navi σωστά?

asot
09-12-09, 15:21
Αν και στα προηγούμενα μηνύματα σου (6) έχεις πάρει την ίδια περίπου απάντηση, να σου θυμισω οτι αυτό το σύστημα (iDrive 1ης γενιας) δεν "δουλεψε", οπότε φοβάμαι οτι δεν θα βρεις χάρτες...

iDrive (1st Gen)
Debuted in September 2001 with the BMW E65/E66 7-Series and was based on Microsoft Windows CE for Automotive.(!!!)
This can easily be seen when the system reboots or restarts after a software crash displaying a “Windows CE” logo.

vour
01-02-11, 09:52
Με τις λιγοστές γνώσεις που έχω στο συγκεκριμένο θέμα, μπορώ να σου πω ότι διακρίνω στην τελευταία φωτογραφία έχεις το Navi MK-I ή MK-II που ήταν βασισμένο σε CD-rom. Μπορείς πιστεύω να απευθυνθείς σε κάποιο συνεργείο της ΒΜW και να βάλεις το τελευταίο Navi που είναι DVD-rom και να δουλέψει με τους τελευταίους και πιο ενημερωμένους χάρτες. Κάτι αντίστοιχο έχω κάνει κι εγώ στο δικό μου 7αρι, και έχω τους χάρτες του 2010 σε DVD με νέο software που περιλαμβάνει και το perspective view (3D ή bird's eye view όπως συνηθίζεται να το αποκαλούν ορισμένοι)!

29524

29525