PDA

Επιστροφή στο Forum : η bebes θενουν πλακοματα ρε


kappafoss
11-12-09, 12:04
:dblthumb2 βαλετε 100+ και πλακοστε δεν περνουν χαμπαρι:dblthumb2
δεν ειναι λιμο ειναι σπορ made in grmani για ποιον την παει σηγα ασ παει σε ψευτοτουρβο audi

///M_Spartan
11-12-09, 12:08
E ? Τι ?

Παρτε παλι το μηδεν παρακαλω..

peter79
11-12-09, 12:11
Αποκωδικοποίηση:


μάλλον εννοεί βάλτε αμόλυβδη 100αρα plus και πλακώστε τα .... δεν καταλαβαίνουν τίποτα!

scania124
11-12-09, 12:12
:chair::chair::chair::angryfire

deepblue
11-12-09, 12:13
Kαλα Χριστουγεννα !!!!

patrinos
11-12-09, 12:13
:dblthumb2 βαλετε 100+ και πλακοστε δεν περνουν χαμπαρι:dblthumb2
δεν ειναι λιμο ειναι σπορ made in grmani για ποιον την παει σηγα ασ παει σε ψευτοτουρβο audi

μπορεις να μου φερεις και μενα λιγα απο τα χαπια που πινεις για να την ακουσω????
βλεπω κανουν καλη δουλεια...
παρενεργειες εχουν?

Κωνσταντίνος
11-12-09, 12:14
.......
παρενεργειες εχουν?

Κι΄άλλες ; ; ; ; ;

BEBAKIAS
11-12-09, 12:21
respect........

///M_Spartan
11-12-09, 12:23
Εγω λεω να πουμε ο καθενας την π@π@ρια του, τη μ@λ@κια του
γιατι κοντευει να τελειωσει ο χρονος και θα πρεπει να κανουμε και
απογραφη !!!!!!!!!!!!!!

yodas
11-12-09, 12:26
είμαι σίγουρος για όλα....ανατρέπονται τα πάντα....το αδιάβροχο είναι από το ebay?

MaSt0RaS
11-12-09, 12:29
φανταζεστε ο καθενας να ανοιγει ενα thread αμα του μπαινει κατι στο μυαλο..!

zaharias
11-12-09, 12:29
http://desprecopilarie.files.wordpress.com/2009/08/koukou-roukou-kuku-ruku1.jpg

peter79
11-12-09, 12:30
http://desprecopilarie.files.wordpress.com/2009/08/koukou-roukou-kuku-ruku1.jpg


xaxaxaxxaxaxa :ylsuper:

InsaneDriver
11-12-09, 12:36
http://www.youtube.com/watch?v=vgQ1gI-_KgE
http://www.youtube.com/watch?v=YaBFxeUJBc8&feature=related

patrinos
11-12-09, 12:37
kappafoss ειναι τελεια. ευχαριστω
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:IXVHT7H9Nj_g-M:http://rainreflections.files.wordpress.com/2009/06/1195553123_diet_pills.jpg

Nikos120i
11-12-09, 12:39
:dblthumb2 βαλετε 100+ και πλακοστε δεν περνουν χαμπαρι:dblthumb2
δεν ειναι λιμο ειναι σπορ made in grmani για ποιον την παει σηγα ασ παει σε ψευτοτουρβο audi

Ο,τι να'ναι...

bill987
11-12-09, 12:48
Λοιπόν, τι άλλα νέα?????

MichaeL
11-12-09, 12:48
Εγώ με την σειρά μου έχω να δηλώσω το εξής:

Ανέβηκα σε μια μηλιά, να κόψω ένα πεπόνι.
Μα το καρπούζι ήταν βαρύ, και δεν πέρασε το τραίνο!
Ζήτω το Έθνος!

Έλα πάμε δυνατά! Ο επόμενος παρακαλώ!!! :D

kappafoss
11-12-09, 12:49
μπορεις να μου φερεις και μενα λιγα απο τα χαπια που πινεις για να την ακουσω????
βλεπω κανουν καλη δουλεια...
παρενεργειες εχουν?
τα χαπια μου λεγονται BMW ειναι απο τα καλυτερα

Fairytale
11-12-09, 12:50
Εγω λεω να πουμε ο καθενας την π@π@ρια του, τη μ@λ@κια του
γιατι κοντευει να τελειωσει ο χρονος και θα πρεπει να κανουμε και
απογραφη !!!!!!!!!!!!!!Θεικό σχόλιο !!!

Φυσικά χαιρετίζω την "πεστική" στα audi.
GVMD κλπ
C U out there

ThugAngeL
11-12-09, 12:54
Φυσαει εξω πολυ!!!
(αληθεια λεω!)

E36 RULES!!
11-12-09, 12:56
Φυσαει εξω πολυ!!!
(αληθεια λεω!)

Φυσαααει πολυ απ'τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο σπασμεεεεεενο μου το τζαμιιιιιιιι

φυσαει πολυ και μπαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιινει κρυοοοος ο βοριααααααααααααααααας...









:peepwall: Όχι? :bricks1::takecover

paganis
11-12-09, 12:57
το φαγατε το παιδι.....αφηστε το να ολοκληρωσει (ξεμεθυστο) και μετα βαρατε!!!

Geo_3D
11-12-09, 13:01
χμμ....αναμενομενο το αποτελεσμα...βασικα περιμενα και περισσοτερο απο 3 αμαξια...
παιζει κανα βιντεακι απο δορυφορο μηπως???

E36 RULES!!
11-12-09, 13:01
το φαγατε το παιδι.....αφηστε το να ολοκληρωσει (ξεμεθυστο) και μετα βαρατε!!!

Τί εννοείς??:yippee::jumpgirl:

Fairytale
11-12-09, 13:01
Είναι φουντωτής και αντι-Vag, εγώ τον πάω !!!
C U out there

E36 RULES!!
11-12-09, 13:04
http://ll.speedhunters.com/u/f/eagames/NFS/speedhunters.com/Images/Jacco%20Willemsen/Random%20Shots/lowfall.jpg

///M_Spartan
11-12-09, 13:05
Τρια πουλακια καθονταν στην ακρη στο ποταμι
μιλουσανε για γκομενες και παιζανε μπαρμπουτι.....

shido
11-12-09, 13:08
λιγα με το vag αντε με τα κασονια bmw χαχα

kappafoss
11-12-09, 13:15
μαγκες καλα ολα αυτα που μου λετε , και με το δικιο σας. αλλα απο τι πρωι οτι εχω διαβαση ειναι αστα να πανε ο ενασ δεν ξερει ποτε να αλαξη λαδια σε ενα αυτο που το πληρωσε 35000+ ο αλλοσ ακουει τον κινητηρα να του τραγουδαει τι ναπω.

kappafoss
11-12-09, 13:18
τωρα για τα vag. οσο γουσταρω που τουσ περναω στα φαναρια και βλεπω τη φατσατους απο τον καθρεπτη της bebas αυτο το το πληρωνο ΟΣΟ ΟΣΟ

strof
11-12-09, 13:19
Ωραια φέτα!

BMW Power
11-12-09, 13:23
μαγκες καλα ολα αυτα που μου λετε , και με το δικιο σας. αλλα απο τι πρωι οτι εχω διαβαση ειναι αστα να πανε ο ενασ δεν ξερει ποτε να αλαξη λαδια σε ενα αυτο που το πληρωσε 35000+ ο αλλοσ ακουει τον κινητηρα να του τραγουδαει τι ναπω.

ότι και να πεις εγώ μαζί σου!!!

είσαι θεός

Nikos120i
11-12-09, 13:30
τωρα για τα vag. οσο γουσταρω που τουσ περναω στα φαναρια και βλεπω τη φατσατους απο τον καθρεπτη της bebas αυτο το το πληρωνο ΟΣΟ ΟΣΟ

Ποια turbo ακριβώς περνάς με το 316i σου?

manosm3
11-12-09, 13:32
Είναι φουντωτής και λατρης των Vag, εγώ τον πάω !!!
http://liveimages.redbook.com.au/redbook/car/spec/AUDI0713.jpg
C U out there

Mπραβο Νικο! Μπηκες στο σωστο δρομο απο χτες! Και στο σωστο χρωμα :yippee:

Fairytale
11-12-09, 13:37
λιγα με το vag αντε με τα κασονια bmw χαχα
http://www.hellenica.de/Griechenland/Ort/Stackelberg3.jpg
Οι Γενίτσαροι, ή γιανίσαροι (ΔΦΑ: jăn'isâr, Οθωμαν. Τουρκ. يكيچرى, γενίσερι, «νέος στρατιώτης»), ήταν επίλεκτα σώματα της VAG αυτοκρατορίας. Αρχικά συγκροτούνταν από αιχμαλώτους πολέμου (για τις κόντρες μιλάει...) και παιδιά χριστιανικών οικογενειών (BMWgroup) που εξαναγκάζονταν από μικρή ηλικία σε στρατιωτική υπηρεσία. Αρχικά αποτέλεσαν την αιχμή της πολεμικής μηχανής της AUDI και της VW, όπου με τον καιρό εξελίχθηκαν σε παραστρατιωτικό κέντρο εξουσίας σε εσωτερικούς αγώνες (SEAT & SKODA), πολλές φορές και κατά των ίδιων των μητρικών εταιρειών, μέχρι τις ******** (απόρρητο) όπου και διατάχθηκε ο ολοκληρωτικός διωγμός τους, ο αποκαλούμενος "Βακάι-ι-Χαϊριγιέ", (Vakay-i-Hayriye) από τον Amninistrator.

Εδώ οι γενίτσαροι σε υβριδική μορφή (η αρχή του ιού H1S3) http://www.bmw-motorsport.gr/forums/group.php?groupid=40


και εδώ σε πλήρη ανάπτυξη ενεντίον των εν Χριστό αδερφών τους στο bmw-motorsport.grhttp://www.iannisnikou.gr/paintings/HIGH/hist12.jpg
C U out there

Κωνσταντίνος
11-12-09, 14:37
μαγκες καλα ολα αυτα που μου λετε , και με το δικιο σας. αλλα απο τι πρωι οτι εχω διαβαση ειναι αστα να πανε ο ενασ δεν ξερει ποτε να αλαξη λαδια σε ενα αυτο που το πληρωσε 35000+ ο αλλοσ ακουει τον κινητηρα να του τραγουδαει τι ναπω.

πεσ τα ρε μαγαλαι ναούμε, κε εγο το ειδιο διαποιστονο εδο μεσα. ολοι ροτανε για μπουζι και βλαβολινες και ποτε να αλλαζουνε. δεν ξερουνε αγιαντρέα (Μεγαλι η χαρι του)
αλλα μη μασας. ετσι κανουνε οταν βλεπουνε εναν μορτη να γραφετε στο φορουμ
ειναι κομπλεκσικοι και βλογιοκομενοι

Dimzan
11-12-09, 15:32
Ποια turbo ακριβώς περνάς με το 316i σου?

φιλε το 316 ειναι σφαιρα!

Σφαιρα το 316! (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=19348)

patrinos
11-12-09, 16:05
τα χαπια μου λεγονται BMW ειναι απο τα καλυτερα


λοιπόν κοφτε τις μαλακιες και τα κραξιματα. το παιδι εχει δικιο. κατεβηκα ομονοια και τα βρηκα τα χαπια που λεει και ειναι καλυτερα και απο xtc.. τα εχω απλωσει και στο τραπεζι τα χαπια για να τα δειτε πως ειναι το περιεχομενο τις συσκευασιας και πως ειναι το χαπι.. τρελο χαπι λεμε την εχω ακουσει ασχημα

patrinos
11-12-09, 16:11
πεσ τα ρε μαγαλαι ναούμε, κε εγο το ειδιο διαποιστονο εδο μεσα. ολοι ροτανε για μπουζι και βλαβολινες και ποτε να αλλαζουνε. δεν ξερουνε αγιαντρέα (Μεγαλι η χαρι του)
αλλα μη μασας. ετσι κανουνε οταν βλεπουνε εναν μορτη να γραφετε στο φορουμ
ειναι κομπλεκσικοι και βλογιοκομενοι

καλα ρε φιλε εκτος του οτι δεν με περιμενεις δεν ξερεις και να γραφεις????????

kappafoss
11-12-09, 16:29
εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι κατω απο το καπο μου πλεων δε δεν υπαρχει 1,6 το μονο που αφησα ηταν το πισω logo. και αυτο για κατι που με κοιτουσαν περιεργα στα φαναρια.2ο.εδω μπενουμαι για να λυσουμαι σοβαρεσ αποριες και οχι [μου αναβοσβησε το πορτοκαλη λαμπακι και νομιζω οτι ξεβιδωθηκε το τιμονι!!!!!!!!!!.3ο το κραξιμο πρεπει να πεφτη καθε πρωι !!!

patrinos
11-12-09, 16:33
εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι κατω απο το καπο μου πλεων δε δεν υπαρχει 1,6 το μονο που αφησα ηταν το πισω logo. και αυτο για κατι που με κοιτουσαν περιεργα στα φαναρια.2ο.εδω μπενουμαι για να λυσουμαι σοβαρεσ αποριες και οχι [μου αναβοσβησε το πορτοκαλη λαμπακι και νομιζω οτι ξεβιδωθηκε το τιμονι!!!!!!!!!!.3ο το κραξιμο πρεπει να πεφτη καθε πρωι !!!

μην αγχωνεσαι παντα εχουμε ωρα για κραξιμο... καλως ηρθες και μην μας παρεξηγεις απλα κανουμε χαβαλε...

kappafoss
11-12-09, 16:34
πρεπει να αρχιση το κραξημο για φυγουν απο εδω μεσα οι GOLFAKIDES και οι κοπλεξικοι

konas
11-12-09, 16:34
Σωστος. Με το καλημερα.
Σαν τον τυπο που με το που εμπαινε στο μπαρ βαρουσε 2-3 πιστολιες στον αερα για να σφιγγουν οι κ___οι

stelmaniac
11-12-09, 16:34
εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι κατω απο το καπο μου πλεων δε δεν υπαρχει 1,6 το μονο που αφησα ηταν το πισω logo. και αυτο για κατι που με κοιτουσαν περιεργα στα φαναρια.2ο.εδω μπενουμαι για να λυσουμαι σοβαρεσ αποριες και οχι [μου αναβοσβησε το πορτοκαλη λαμπακι και νομιζω οτι ξεβιδωθηκε το τιμονι!!!!!!!!!!.3ο το κραξιμο πρεπει να πεφτη καθε πρωι !!!

o,τι και να πεις κανεις δε σ'ακουει φιλε...η κιμωλια κανει το ιδιο κυκλο μεχρι να τρυπησει τον πινακα να ησυχασουμε....

konas
11-12-09, 16:36
o,τι και να πεις κανεις δε σ'ακουει φιλε...η κιμωλια κανει το ιδιο κυκλο μεχρι να τρυπησει τον πινακα να ησυχασουμε....

Ναι μονο που δεν τρυπιεται ο πινακας (καποιοι ειναι ανικητοι). Η κιμωλια φθειρεται και τελειωνει

giannis 116
11-12-09, 16:43
[QUOTE=kappafoss;349977]εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι κατω απο το καπο μου πλεων δε δεν υπαρχει 1,6 το μονο που αφησα ηταν το πισω logo. και αυτο για κατι που με κοιτουσαν περιεργα στα φαναρια.2ο.εδω μπενουμαι για να λυσουμαι σοβαρεσ αποριες και οχι [μου αναβοσβησε το πορτοκαλη λαμπακι και νομιζω οτι ξεβιδωθηκε το τιμονι!!!!!!!!!!.3ο το κραξιμο πρεπει να πεφτη καθε πρωι !!![/QUOTΕ]

Τι μπηκε πλεον κατω απ το καπω (αν επιτρεπεται), ποσο σου κοστισε και που εγινε η μετατροπη;..
Περαν του ολου κλιματος που μονο το αυτοκινητο και τη βελτιωση του δεν αφορα, εγω θα θελα να μαθω ΚΑΙ αυτη τη προοπτικη αναβαθμισης του αυτοκινητου, γιατι νομιζω πως αλλαγη μοτερ σε σειρα Ε9χ δεν εχω ξανασυναντησει εδω στο φορουμ.
Σε ρωταω ως καμενος (και καημενος...) 1600αρης...

kappafoss
11-12-09, 16:51
δεν εισαι καθολου καημενος ουτε καμενος . μια χαρα ειναι το auto σου και ταξιδευησ και ανετα και μα ασφαλεια αρκη να ξερεισ να το πλακωνεις. [ το δικομου αστο ψυλα γραμματα με πολλα euro.] 100

kappafoss
11-12-09, 16:55
100+οκτανια παντα και πλακοματα μετα την τριτη και θα εχεις τα γκαζια που χρειαζεσαι. ο αλλος εχει 8500χιλ. και πλακωσε την πρωτη κοφτες και του φωναζε το αυτοκηνιτακι εχω αλλες 5 ταχυτητες αυτοσ τιποτα το περα σε για αυτοματο. του κολυσε λει το σασμαν . τη να σου κανει το κακομοιρο αστροτο ειναι ακομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kappafoss
11-12-09, 16:58
αμα αναφερεισ εδω μεσα τη μετατροπ θα σε παρουνε στο ψιλο οι golfakides kai oi alfa και θα σε κραζουνε απο το πρωι μεχρι το βραδυ. αλλα αφου το φχαριστιεμαι εγω στα.......................................α....... .........................................

NICK BMW LOVER
11-12-09, 18:12
Αναμενομενα τα μενομενα φαινομενα...

joseph
13-12-09, 00:02
Σωστος. Με το καλημερα.
Σαν τον τυπο που με το που εμπαινε στο μπαρ βαρουσε 2-3 πιστολιες στον αερα για να σφιγγουν οι κ___οι

:bowdown::bowdown:
Πλακωστε τις πιστολιες!!!!

EVANGELOS
14-12-09, 11:59
έχει πλακα να δουλεύεις αυτούς που σε δουλέυουνε !!!

καπαφός καπαφός σας περνάει από πίσω σας περνάει κι από μπρος

psix88
15-12-09, 00:09
pool over the gaidar

God
15-12-09, 10:36
αμα αναφερεισ εδω μεσα τη μετατροπ θα σε παρουνε στο ψιλο οι golfakides kai oi alfa και θα σε κραζουνε απο το πρωι μεχρι το βραδυ. αλλα αφου το φχαριστιεμαι εγω στα.......................................α....... .........................................

Άστα να πάνε κουμπάρε. Και εγώ από τότε που έβαλα μοτέρ από Honda Transalp το ίδιο πρόβλημα έχω, ντρέπομαι να το πω. Εσύ τι μοτέρ έβαλες, από Africa Twin ή μήπως κανένα ντιζελολέβητα από το εργοστάσιο της ΔΕΗ στο Κερατσίνι που κάνουν ανακαίνιση;

ΥΓ. Παρεξήγησες. Οι μπέμπες δεν θέλουν πλακώματα. Πλάκωμα θέλουμε πρώτα εμείς που ασχολούμαστε μαζί σου και μετά εσύ που ασχολείσαι μαζί μας...:bananasmi

patrinos
19-12-09, 00:14
εγω το μονο που εχω να πω ειναι οτι κατω απο το καπο μου πλεων δε δεν υπαρχει 1,6 το μονο που αφησα ηταν το πισω logo. και αυτο για κατι που με κοιτουσαν περιεργα στα φαναρια.2ο.εδω μπενουμαι για να λυσουμαι σοβαρεσ αποριες και οχι [μου αναβοσβησε το πορτοκαλη λαμπακι και νομιζω οτι ξεβιδωθηκε το τιμονι!!!!!!!!!!.3ο το κραξιμο πρεπει να πεφτη καθε πρωι !!!

θα μας πεις τι μετατροπη εχεις κανει???