PDA

Επιστροφή στο Forum : Συγχαρητήρια - Συγγνώμη - Ευχαριστούμε


MPOWER
18-08-04, 23:42
Συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη του Forum που βοηθούν στο να παραμένει ζωνατνό και να μεγαλώνει αυτό το site με τη συμμετοχή τους και τις ανταποκρίσεις τους στις ερωτήσες των άλλων και κυρίως νεότερων μελών, ακόμα και αυτή τη δύσκολη περίοδο του καλοκαιριού που οι admins αδυνατούν να παρκολουθούν με τους ίδιους ρυθμούς την εξέληξη των posts!

Συγγνώμη ζητούμε (κυρίως απο τα νεότερα μέλη) όλοι οι admins που αδυνατούμε κάποιες φορές λόγω διακοπών να δίνουμε απαντήσεις έγκαιρα και να να συμμετέχουμε όσο ενεργά θα θέλαμε στη ροή των Posts!

Ευχαριστούμε για την κατανόηση που δείχνετε και την υπομονή που κάνετε (να περάσει αυτό το καλοκαίρι) έτσι ώστε να επανέρθουν οι ρυθμοί λειτουργίας του forum στα κανονικά τους επίπεδα, και δούμε και σοβαρές (ελπίζουμε) εξελήξεις μετά το πέρας του καλοκαιριού!

compact
19-08-04, 12:26
Ειστε οι καλλιτεροι, και ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!!!!!!!

antonio
20-08-04, 09:24
Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους για το επίπεδο που έχει διατηρηθεί στο forum!! Πιστέψτε με είναι πολύ πολύ σημαντικό!

BMW5S
20-08-04, 09:57
Τα συγχαρητηρια νομιζω οτι ανηκουν στους δημιουργους του foroum οι οποιοι εφτιαξαν κατι πραγματικα ξεχωριστο για ολους οσους εχουν την γνωστη αρρωστια του προπελοκεφαλου

Daskalopoylos
20-08-04, 11:04
αντε και απο Σεμπτεμβριο με καινουριο μοτερ................. :cool:

Strax
20-08-04, 11:25
Μας κάνετε να κοκκινίζουμε :o ! Και όσοι με ξέρουν....

teo_trikala
20-08-04, 15:26
συμφωνω με τον bmw5s οι δημιουργει αξιζουν συνχαρητηρια!!! :D

STAIO-CI
20-08-04, 15:32
Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στους Admins και ενα δευτερο μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ σε ολους εμας που κραταμε με μια A σοβαροτητα το Forum.Ετσι πιστευω εγω τουλαχιστον!!! :cool:

stef
20-08-04, 16:17
να είστε όλοι καλά παιδιά!
Εύχομαι η προσπάθεια να βρει ανταπόκριση και από την BMW Hellas

watchd0g
20-08-04, 21:02
Παιδιά πραγματικά σας αξίζει ένα BRAVO για όλη αυτή την προσπάθεια ... Ένα τέτοιο forum-club πραγματικά χρειαζόταν στην Ελλάδα και πιστεύω οτι με την προσπάθεια όλων των μελών αυτό το club θα μεγαλώσει αρκετά καθώς αρκετός κόσμος έχει BMW.. Keep the good work ! :cool:

tasosbmwe30
25-08-04, 02:08
δεν υπαρχει λογος να ζητατε συγνωμη ρε παιδια.......ειστε απλα "τελειοι"!!!!!!!!μεχρι τωρα εεεεε......!!!!το νου σας.......μην το παρετε πανω σας!

bimmerowner
25-08-04, 11:56
Σας αξίζουν πολλά συγχαρητήρια γιατί πέρα από το γεγονός ότι δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στα ελληνικά (διαδικτυκά) δρώμενα το εγχείρημα όχι μόνο δεν στερείται σοβαρότητας αλλά εντυπωσιάζει σε όλα τα επίπεδα!



Keep it up BIMMERS!!

laMePOWER
25-08-04, 13:24
Συγχαρητήρια για το Φορουμ σας και το παθος σας για τα σχετικά αυτοκίνητα που αν και εγω δε μοιράζομαι απόλυτα μου αρέσει να μπαίνω και να βλέπω τις συζητήσεις και τα σχόλιά σας κλπ.

Συγγνώμη για τα δικά μου ποστς που 99% είναι άσχετα με το θέμα.

Ευχαριστούμε τους αντμινς που δε με έχουν πεταξει ακόμα έξω.

Z3 Fat Bastard
25-08-04, 13:32
Εγω ευχαριστω το Θεο που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ο laMepower εγραψε με ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ. (Προσοχη! Μην περνατε κοντα απο φουρνους)

laMePOWER
25-08-04, 13:54
Me efage to systima... :mad:

ή είχα κρίση ευσυνειδησίας μήπως;; :)

Yposxomai na min 3anaginei... :D

θα προσπαθήσω να συνεχίσω έτσι... :o

- - - end of message - - -

Εγώ διπρόσωπος???