PDA

Επιστροφή στο Forum : καθρεφτης οδηγου


chief
16-12-09, 07:56
Καλημέρα,

Εδω και κανα μήνα εχω προβλημα με το καθρεφτάκι του οδηγου.

Εχω το καθησμα και τα καθρεφτακια στην μνημη αλλα για καποιο λόγο οταν σβησω το αμάξι και ΄το κλειδωσω και μετα απο λίγη ωρα ξεκλειδωσω για φυγω, ο καθρεφτης του οδηγου φευγει απο την μνημη και γυρναει προς τα κάτω με αποτελεσμα καθε φορά που μπαινω στο αμαξι να ασχολουμε με αυτό.

Εχω ήδη ξανα προγραμματισει το κλειδι και την λειτουργία για τα καθρεφτακια αλλα το προβλημα παραμένει εκει....Ολα στο αμαξι δουλευουν στην εντελεια εκτος αυτο.

Αρχισαν τα νευρα μου και ειναι στο οριο και μου φαινετε οτι θα δολοφονίσω κανα καθρεφτακι αφου εχει καταντησει το θεμα σπαστικό. Στο τσακ ημουν σημερα το πρωι οταν μπηκα μεσα και και μολις κοιταξα και ηταν γυρισμένο προς τα κάτω να αρχισω τις κλοτσιες αλα Τσακι Τσαν για να το κανω κοματια αλλα το εσωσε ο γιος μου που τον θα τον πηγαινα σχολειο αφου λεει οτι το αμαξι ειναι δικό του και μου απαγορευει να αρχισω τους χουλιγκανισμους..:angryfire

Καμια βοηθεια ρε παιδια? Καποιος που του εχει ξανατυχει?

thomelef
16-12-09, 08:55
Καλημέρα,

Εδω και κανα μήνα εχω προβλημα με το καθρεφτάκι του οδηγου.

Εχω το καθησμα και τα καθρεφτακια στην μνημη αλλα για καποιο λόγο οταν σβησω το αμάξι και ΄το κλειδωσω και μετα απο λίγη ωρα ξεκλειδωσω για φυγω, ο καθρεφτης του οδηγου φευγει απο την μνημη και γυρναει προς τα κάτω με αποτελεσμα καθε φορά που μπαινω στο αμαξι να ασχολουμε με αυτό.

Εχω ήδη ξανα προγραμματισει το κλειδι και την λειτουργία για τα καθρεφτακια αλλα το προβλημα παραμένει εκει....Ολα στο αμαξι δουλευουν στην εντελεια εκτος αυτο.

Αρχισαν τα νευρα μου και ειναι στο οριο και μου φαινετε οτι θα δολοφονίσω κανα καθρεφτακι αφου εχει καταντησει το θεμα σπαστικό. Στο τσακ ημουν σημερα το πρωι οταν μπηκα μεσα και και μολις κοιταξα και ηταν γυρισμένο προς τα κάτω να αρχισω τις κλοτσιες αλα Τσακι Τσαν για να το κανω κοματια αλλα το εσωσε ο γιος μου που τον θα τον πηγαινα σχολειο αφου λεει οτι το αμαξι ειναι δικό του και μου απαγορευει να αρχισω τους χουλιγκανισμους..:angryfire

Καμια βοηθεια ρε παιδια? Καποιος που του εχει ξανατυχει?



νομίζω πως πρέπει να βρείς μάστορα που να δουλέυει με GT1 :loser::loser:
XAXAXAXAXA

chief
16-12-09, 10:37
νομίζω πως πρέπει να βρείς μάστορα που να δουλέυει με GT1 :loser::loser:
XAXAXAXAXA

Παιζεις με τον πόνο μου ρε μλκ.
Φιλος να σου πετυχει....:D

Πηγα και και στα GT1 και η απαντηση της αντιπροσωπιας ηταν :
" ειχαμε και ενα 5αρι πριν απο λιγο καιρο με το ιδιο προβλημα, τα αλλαξαμε ολα ( μηχανισμους κλπ,) το προγραμματισαμε ξανα αλλα δεν εγινε τιποτα...... να το δοκιμασουμε και το δικό σου αμα θελεις":banghead:

Να δουμε ποσο θα αντεξω....