PDA

Επιστροφή στο Forum : Nέος στην παρέα...


livas24
30-12-09, 17:02
Xρόνια πολλά σε όλη την παρέα. Είμαι μέλος εδώ και 3 μήνες και διαβάζω καθημερινά τα διάφορα πόστ. Όμως λόγω έλλειψης γνώσεων στα αυτοκίνητα περιμένω να μάθω πράγματα απο εσάς ώστε να εκφράσω στο μέλλον οποιαδήποτε γνώμη... Αυτή την στιγμή ασχολούμαι αποκλειστικά στην συλλογή των απαραίτητων πληροφοριών που αφορούν προϊόντα και ανταλλακτικά που μπορούν να εγκαταστάθουν στην μικρή μου 316 . Ευχαριστώ όλους εσάς που δίνετε ζωή σε ένα τόσο ζωντανό , ενδιαφέρον και γεμάτο πληροφορίες φορούμ και ελπίζω σε αμοιβαία ανταλλαγή γνώσεων (που τόσο έχω ανάγκη) όσο και συμβουλών ...
Φιλικά Βαγγέλης.

aris nakos
30-12-09, 17:37
Χρονια πολλα! Καλωσορισες στο forum και σου ευχομαι την νεα χρονια να αποκτησεις ολα αφτα που θες για να κανεις το ΒΜW σου ντουμπανο!

valantis544
30-12-09, 19:14
Καλώς όρισες φίλε με το 36άρι σου και καλή χρονιά!

vasilis e30
30-12-09, 20:21
γεια σου Βαγγελη,καλως ηλθες!!!!!

E36-Hartge
31-12-09, 00:23
Καλώς ήρθες Βαγγέλη και απο μένα.

yannisv
31-12-09, 07:40
Γεια σου Βαγγέλη όλοι μας μαθητές και συλλέκτες γνώσεων είμαστε εδώ μέσα φίλε. Καλή Χρονιά αδελφέ.

Fairytale
03-01-10, 23:52
Καλώς ήλθες στο www.bmw-motorsport.gr
To μεγαλύτερο και παλαιότερο Ελληνικό BMW forum !!!

Όσο για τις γνώσεις που θα αποκομίσεις εδώ μέσα, η αλήθεια είναι ότι αν δεν δοκιμάσεις ο ίδιος το οτιδήποτε, δύσκολα θα βγάλεις ασφαλές συμπέρασμα.
C U out there

BMW_E36_328i
04-01-10, 06:32
Xρόνια πολλά σε όλη την παρέα. Είμαι μέλος εδώ και 3 μήνες και διαβάζω καθημερινά τα διάφορα πόστ. Όμως λόγω έλλειψης γνώσεων στα αυτοκίνητα περιμένω να μάθω πράγματα απο εσάς ώστε να εκφράσω στο μέλλον οποιαδήποτε γνώμη... Αυτή την στιγμή ασχολούμαι αποκλειστικά στην συλλογή των απαραίτητων πληροφοριών που αφορούν προϊόντα και ανταλλακτικά που μπορούν να εγκαταστάθουν στην μικρή μου 316 . Ευχαριστώ όλους εσάς που δίνετε ζωή σε ένα τόσο ζωντανό , ενδιαφέρον και γεμάτο πληροφορίες φορούμ και ελπίζω σε αμοιβαία ανταλλαγή γνώσεων (που τόσο έχω ανάγκη) όσο και συμβουλών ...
Φιλικά Βαγγέλης.

Καλως ηρθες στην παρεα φιλε , καλο διαβασμα , χρονια πολλα και καλη χρονιά να εχεις με ασφαλη χιλιομετρα , και πανω απο ολα μην ξεχνας << Γηρασκω αει Διδασκομενος >> ετσι ελεγαν οι σοφοι προγονοι μας !!!

bimmer-corfu
04-01-10, 08:35
καλώς ήρθες και καλή χρονιά