PDA

Επιστροφή στο Forum : Γεια στην παρέα


alexk
05-01-10, 23:19
Γεια σε όλα τα παιδιά.
Με λένε Αλέξανδρο-Αλέξη-alexk και μου αρέσουν τα bmw.
Δεν ξέρω και πολλά όμως, οπότε μην με πάρετε με τις ντομάτESS.
Γράφτηκα εδώ για να γνωρίσω και άλλα παιδιά που τους αρέσουν τα bmw.

Ελπίζω να τα πούμε και από κοντά σε καμμία συνάντηση.

Dim77
05-01-10, 23:25
Καλως ήρθες Αλέξη στο μεγαλύτερο BMW forum (νομίζω το παλαιότερο ήταν το my-bmw που είχε φτιάξει ένας άλλος Αλέξης...νομίζω)...
Μην ανυσηχείς δεν έχουμε ντομάτess εδώ εμείς :)

Να βάλεις και φώτο από το αυτοκίνητο σου...αν έχεις BMW :embarassm

Dathanaso
05-01-10, 23:26
welcome :newbie:

giannis_compact
05-01-10, 23:28
Γεια σου ρε Αλαξανδρε-Αλεξη-alexk..Καλωσηρθες!

DiMiTrIs_
06-01-10, 00:47
ΚαλωσήρθΕSS

giannis_compact
06-01-10, 00:52
E.ενταξει εγω θαρρω πως εισαι σε γνωριμο μερος και οχι τοσο καινουριος...:) :) :)

anna27
06-01-10, 01:10
χιχιχιχιιι...πρεπει να τραβατε μεγαλο ζορι παντως......χιχιχιχιιιιι

vasilis e30
06-01-10, 14:52
καλως ηρθες Αλεξη.καλα ποσταρισματα

DiMiTrIs_
06-01-10, 14:58
χιχιχιχιιι...πρεπει να τραβατε μεγαλο ζορι παντως......χιχιχιχιιιιι

ζόρι?γιατί το λες αυτό?

anna27
06-01-10, 16:45
ζόρι?γιατί το λες αυτό?

τι γιατι το λεω καλε μου. μετα απο πεντε χρονια και χιλιαδες ποστ σημερα αποφασισε να συστηθει????:nixweiss:

Airness
06-01-10, 17:01
http://panwithin.files.wordpress.com/2008/01/welcome.gif

http://www.essgulf.com/home/files/images/ess.jpg

spirosg
06-01-10, 17:03
Έτσι το έχουμε εδώ.... κάθε πέντε χρόνια συστηνόμαστε εκ νέου για να μας μαθαίνουν και τα νέα μέλη.
Όπως στο εξωτερικό που τα παντρεμένα ζευγάρια κάθε 10-20-30 χρόνια ανανεώνουν τους όρκους του γάμου τους στην Εκκλησία...

ΚαλωσήρθESS Άλεξ και με το καλό και με έναν ESS και σε ESSένα !!

DiMiTrIs_
06-01-10, 19:33
τι γιατι το λεω καλε μου. μετα απο πεντε χρονια και χιλιαδες ποστ σημερα αποφασισε να συστηθει????:nixweiss:

ΕίδESS π προτρέχεις καλή μου?

giannis_E-46
06-01-10, 20:20
διακρινω μια προσπαθεια απαξιωσης και εξευτελισμου του forum απο μερικους μερικους καλο θα ταν οι admin να επιληφθουν του θεματος.............

propeller
06-01-10, 20:51
διακρινω μια προσπαθεια απαξιωσης και εξευτελισμου του forum απο μερικους μερικους καλο θα ταν οι admin να επιληφθουν του θεματος.............

ναι ναι να επιληφθουν οι admin
η απαξιωση φιλε μου εχει γινει στο φορουμ :
οταν καποιοι που νομιζουν οτι ξερουν κατι το παρουσιαζουν ως θεσφατο
οταν καποιοι ανοιγουν συνεχως thread του στυλ "θελω μοκετες, χαλια, λαμπακια, σποϊλερ και προγραμμα που να δινει +100αλογα"
οταν καποιοι μετα βιας γνωριζουν οτι το αμαξι τους εχει 4 ροδες
οταν καποιοι κοπανοι εχουν τοσο αθλια ορθογραφια, που δεν ξερουν ουτε το ονομα τους να γραψουν (κ εχουν ελληνικη υπηκοοτητα)

ετσι ερχεται η απαξιωση για εμενα
Αν ο καθενας μας εχει συναισθηση του μετρου, ολα θα γινουν καλυτερα
Αλλα δυστυχως εδω ειναι και ανθρωποι που για καποιους λογους μπορεσαν κ πηραν πενβε και νομιζουν οτι μεγαλωσε το τσουτσουνι τους 40 ποντους

spirosg
06-01-10, 20:54
διακρινω μια προσπαθεια απαξιωσης και εξευτελισμου του forum απο μερικους μερικους καλο θα ταν οι admin να επιληφθουν του θεματος.............

Πές μας σε παρακαλώ δυό λόγια παραπάνω για το πώς έφτασες σε αυτό το συμπέρασμα καθώς και τις προτεινόμενες κινήσεις που πρέπει να κάνουν οι admins.

:useless:

DiMiTrIs_
06-01-10, 20:55
διακρινω μια προσπαθεια απαξιωσης και εξευτελισμου του forum απο μερικους μερικους καλο θα ταν οι admin να επιληφθουν του θεματος.............
ποιοι είναι αυτοι οι μερικοί μερικοί?εγώ πιστεύω οτι μόνο και μόνο π πόσταρες τέτοιο θέμα αυτή τι στιγμή απαξιώνεις εσυ το φορουμ

giannis_E-46
06-01-10, 20:56
ναι ναι να επιληφθουν οι admin
η απαξιωση φιλε μου εχει γινει στο φορουμ :
οταν καποιοι που νομιζουν οτι ξερουν κατι το παρουσιαζουν ως θεσφατο
οταν καποιοι ανοιγουν συνεχως thread του στυλ "θελω μοκετες, χαλια, λαμπακια, σποϊλερ και προγραμμα που να δινει +100αλογα"
οταν καποιοι μετα βιας γνωριζουν οτι το αμαξι τους εχει 4 ροδες
οταν καποιοι κοπανοι εχουν τοσο αθλια ορθογραφια, που δεν ξερουν ουτε το ονομα τους να γραψουν (κ εχουν ελληνικη υπηκοοτητα)

ετσι ερχεται η απαξιωση για εμενα
Αν ο καθενας μας εχει συναισθηση του μετρου, ολα θα γινουν καλυτερα
Αλλα δυστυχως εδω ειναι και ανθρωποι που για καποιους λογους μπορεσαν κ πηραν πενβε και νομιζουν οτι μεγαλωσε το τσουτσουνι τους 40 ποντους

τοτε φιλε σε ολες αυτες τις κατηγοριες που προαναφερεις να γινει ban ωστε να ξεβρωμισει το forum και να ανακτησει την παλια του αιγλη.................

spirosg
06-01-10, 21:01
τοτε φιλε σε ολες αυτες τις κατηγοριες που προαναφερεις να γινει ban ωστε να ξεβρωμισει το forum και να ανακτησει την παλια του αιγλη.................

E άμα τους κάνει όλους αυτούς ban... πόσοι θα μείνουν?

DiMiTrIs_
06-01-10, 21:01
ναι ναι να επιληφθουν οι admin
η απαξιωση φιλε μου εχει γινει στο φορουμ :
οταν καποιοι που νομιζουν οτι ξερουν κατι το παρουσιαζουν ως θεσφατο
οταν καποιοι ανοιγουν συνεχως thread του στυλ "θελω μοκετες, χαλια, λαμπακια, σποϊλερ και προγραμμα που να δινει +100αλογα"
οταν καποιοι μετα βιας γνωριζουν οτι το αμαξι τους εχει 4 ροδες
οταν καποιοι κοπανοι εχουν τοσο αθλια ορθογραφια, που δεν ξερουν ουτε το ονομα τους να γραψουν (κ εχουν ελληνικη υπηκοοτητα)

ετσι ερχεται η απαξιωση για εμενα
Αν ο καθενας μας εχει συναισθηση του μετρου, ολα θα γινουν καλυτερα
Αλλα δυστυχως εδω ειναι και ανθρωποι που για καποιους λογους μπορεσαν κ πηραν πενβε και νομιζουν οτι μεγαλωσε το τσουτσουνι τους 40 ποντους

δηλαδη εσυ γεννήθηκες και τα ήξερες όλα εεε?μπράβο........εμφυτο ταλέντο?οι άνθρωποι έχουν απορίες και ρωτάνε...αμα δεν γουστάρεις μην τα διαβάζεις...δεν σε αναγκασε κανείς.....και στην τελική τι σε πειράζει αν κάποιοι όπως λες ,για καποιους λόγους πήραν πενβε..?έπρεπε να σε ρωτήσουν πρώτα?

propeller
06-01-10, 21:03
τοτε φιλε σε ολες αυτες τις κατηγοριες που προαναφερεις να γινει ban ωστε να ξεβρωμισει το forum και να ανακτησει την παλια του αιγλη.................

φιλε αν ημουν admin (οπως λεμε αν ημουν πρωθυπουργος) to ban θα επεφτε συννεφο, στα φαινομενα που περιγραφω
:icon42:

manosm3
06-01-10, 21:07
Ειστε ολοι :offtopic:
Welcome on board alexk

propeller
06-01-10, 21:08
δηλαδη εσυ γεννήθηκες και τα ήξερες όλα εεε?μπράβο........εμφυτο ταλέντο?οι άνθρωποι έχουν απορίες και ρωτάνε...αμα δεν γουστάρεις μην τα διαβάζεις...δεν σε αναγκασε κανείς.....και στην τελική τι σε πειράζει αν κάποιοι όπως λες ,για καποιους λόγους πήραν πενβε..?έπρεπε να σε ρωτήσουν πρώτα?

οι αποριες καλοδεχουμενες
οχι δε γεννηθηκα μαθημενος
οταν ομως ανοιγω το κουλο μου φροντιζω να σκεφτομαι πρωτα ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ. Οταν ΓΡΑΦΩ, κ δεν ξερω κατι φροντιζω πρωτα να ΤΟ ΜΑΘΩ.
για να με καταλαβεις, μπες στο vwclub.gr να δεις επιπεδο φορουμ. το 90% ρωταει για θεματα νηπιαγωγειου (για φυκια κ μεταξωτες κορδελες) Αυτο εννοω, αν με πιανεις

οι λογοι που ο αγορασε ο καθενας το αμαξι του δεν με νοιαζει, αρκει να μην βγαζει το κομπλεξ του κ μαμαει τα threads. Αν θες αλλες εξηγησεις πμ please

DiMiTrIs_
06-01-10, 21:13
οι αποριες καλοδεχουμενες
οχι δε γεννηθηκα μαθημενος
οταν ομως ανοιγω το κουλο μου φροντιζω να σκεφτομαι πρωτα ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΩ. Οταν ΓΡΑΦΩ, κ δεν ξερω κατι φροντιζω πρωτα να ΤΟ ΜΑΘΩ.
για να με καταλαβεις, μπες στο vwclub.gr να δεις επιπεδο φορουμ. το 90% ρωταει για θεματα νηπιαγωγειου (για φυκια κ μεταξωτες κορδελες) Αυτο εννοω, αν με πιανεις

οι λογοι που ο αγορασε ο καθενας το αμαξι του δεν με νοιαζει, αρκει να μην βγαζει το κομπλεξ του κ μαμαει τα threads. Αν θες αλλες εξηγησεις πμ please

δεν μπορώ να καταλάβω τι σας έπιασε στο συγκεκριμένο ποστ εσενα και τον γιαννη κομπακτ? που μιλάτε για όλους αυτούς τους άσχετους.....ποιος μίλησε εδώ για πατάκια και χαλάκια και ποιος δεν ξερει αν έχει ρόδες το αμάξι?που κολλάνε ολα αυτα?

propeller
06-01-10, 21:13
Με λενε Αντρεα κ ειμαι καλα
εχω ενα compactακι 1.8 κ οσο μπορω το μαθαινω να το οδηγω.
Εχω την τιμη να ειμαι μελος του φορουμ, πριν καν ονομαστει bmw-motrosport, και πριν αποκτησω το compact.
Πριν πολλα χρονια ειχαμε mia E21 οπου με μυησε στον κοσμο της bmw
Eιμαι στο φορουμ για να ανταλλαξω γνωσεις, εμπειριες και αποψεις, για την αγαπημενη μας bmw

giannis_compact
06-01-10, 21:17
δεν μπορώ να καταλάβω τι σας έπιασε στο συγκεκριμένο ποστ εσενα και τον γιαννη κομπακτ? που μιλάτε για όλους αυτούς τους άσχετους.....ποιος μίλησε εδώ για πατάκια και χαλάκια και ποιος δεν ξερει αν έχει ρόδες το αμάξι?που κολλάνε ολα αυτα?

Φιλε Δημητρη συγγνωμη αλλα τι ειπα εγω και ειπες οτι με επιασε κατι?

DiMiTrIs_
06-01-10, 21:18
Με λένε Δημήτρη και είμαι ξανθός...
Για κάποιο λόγο κατάφερα και πήρα μια Ε30

DiMiTrIs_
06-01-10, 21:19
Φιλε Δημητρη συγγνωμη αλλα τι ειπα εγω και ειπες οτι με επιασε κατι?

1000 σορρυ τον αλλο γιαννη-ε46...μπερδευτηκα

giannis_compact
06-01-10, 21:19
Μηπως εννοεις τον αλλο Γιαννη?

giannis_compact
06-01-10, 21:20
Α,ενταξει τοτε..Το καταλαβα γιατι ειδα επειτα οτι εγραψε κι αλλος Γιαννης και λεω θα μπερδευτηκε το παιδι..

z3 2.2
06-01-10, 21:23
Γεια σας ειμαι ο Δημητρης και εχω ενα Ζ3 2.2
Δουλευω στο εργοστασιο του πατερα μου και επειδη ειμαι καλο παιδι μου το πηρε δωρο μετα την προτροπη της γυναικας μου.
Γενικως οδηγω καλα και γουσταρω να βολταρω παραλια και το παιζω μαγκας.
Απο μπαξιματα τωρα...ψηνω τον πατερα μου να μου δωσει λεφτα να βαλω μοτερ απο F16 αλλα δε μου δινει.

propeller
06-01-10, 21:25
και μια που συστηθηκα, θα ηθελα να βλεπω στο φορουμ αυτα που μας ενωνουν κ οχι αυτα που μας χωριζουν

EVANGELOS
07-01-10, 22:33
τοτε φιλε σε ολες αυτες τις κατηγοριες που προαναφερεις να γινει ban ωστε να ξεβρωμισει το forum και να ανακτησει την παλια του αιγλη.................

Το φόρουμ δε είναι η Αγία Ρωμαική Αυτοκρατορία να ψάχνει το Μάρκο Αυρήλιο ή τον Τραιανό να της δώσει καμία ΑΙΓΛΗ !!!

Κανά ποστάκι από εμάς τα γιουζεράκια θέλει και ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ !!!

Μην ανυχηχείς φίλε μου ...

π.σ. Καλως ήλθΕΣΣ Αλέξη ...