PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλώς σας βρήκα


Jim330
20-08-04, 21:17
Παιδιά γειά σας.
Με λένε Δημήτρη και είμαι από την Άρτα.
Περίμενα αυτό το site αρκετό καιρό.
Είμαι βαμμένος BMWάκιας μέχρι το κόκκαλο και κάτοχος προς το παρών ενός 320 Ci E46.
Πιστεύω να περάσουμε καλά.

Fanatic
20-08-04, 21:22
Παιδιά γειά σας.
Με λένε Δημήτρη και είμαι από την Άρτα.
Περίμενα αυτό το site αρκετό καιρό.
Είμαι βαμμένος BMWάκιας μέχρι το κόκκαλο και κάτοχος προς το παρών ενός 320 Ci E46.
Πιστεύω να περάσουμε καλά.

Καλως ηρθες φιλε στην παρεα μας!Το προς το παρον και το ονομα σου δηλωνουν οτι θα γινει 330 να υποθεσω?? ;)

Jim330
20-08-04, 21:32
Καλως ηρθες φιλε στην παρεα μας!Το προς το παρον και το ονομα σου δηλωνουν οτι θα γινει 330 να υποθεσω?? ;)

Πιθανόν 330 ίσως όμως και κάτι καλύτερο.

DRIFTER
21-08-04, 10:05
ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ :p ....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΕΣ....ΚΑΛΑ ΠΛΑΓΙΑΣΜΑΤΑ :D

Jim330
21-08-04, 17:41
ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ :p ....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΜΟΤΕΡΑΚΙ ΠΟΥ ΘΕΣ....ΚΑΛΑ ΠΛΑΓΙΑΣΜΑΤΑ :D

Δεν θα βάλω μοτέρ.
Θα αλλάξω αυτοκίνητο γι' αυτό αν είδες πουλάω και το 320 που ήδη έχω.

zac
22-08-04, 12:52
έτσι....έτσι σε θέλουμε...!!!!

τα σοβαρά αυτοκίνητα έχουν κυβικά και όχι κομπρεσοράκια!! :d

Καλως ήρθες στην παρέα :cool:

MPOWER
23-08-04, 10:24
Καλωσήρθες jim330...αν ήξερα οτι είσαι από την Άρτα θα είχαμε βρεθεί! Τήν Πέμπτη το βράδυ ήμουνα στην "Κιβωτό"

M5-Matzos
23-08-04, 10:40
Παιδιά γειά σας.
Με λένε Δημήτρη και είμαι από την Άρτα.
Περίμενα αυτό το site αρκετό καιρό.
Είμαι βαμμένος BMWάκιας μέχρι το κόκκαλο και κάτοχος προς το παρών ενός 320 Ci E46.
Πιστεύω να περάσουμε καλά.

Δημήτρη καλώς ήρθες και να είσαι σίγουρος για το τελευταίο ! :)

BMW5S
23-08-04, 13:22
έτσι....έτσι σε θέλουμε...!!!!

τα σοβαρά αυτοκίνητα έχουν κυβικά και όχι κομπρεσοράκια!! :d

Καλως ήρθες στην παρέα :cool:


Και ο συνδοιασμος τους δεν βλαπτει (ΠΟΛΛΑ ΚΥΒΙΚΑ & ΚΟΜΠΡΕΣΟΡ, TURBO κτλ)

STAIO-CI
23-08-04, 13:51
Καλως ηρθες στην παρεα φιλε jim330.Το οτι θα περασουμε καλα ειναι σιγουρο!!!! :cool:

zac
24-08-04, 12:59
Και ο συνδοιασμος τους δεν βλαπτει (ΠΟΛΛΑ ΚΥΒΙΚΑ & ΚΟΜΠΡΕΣΟΡ, Turbo κτλ)

Συμφωνώ απόλυτα...αρκεί το καπό να μην έχει αστέρι!!!!Μόνο έλικα... ;)

BMW5S
24-08-04, 13:03
Συμφωνώ απόλυτα...αρκεί το καπό να μην έχει αστέρι!!!!Μόνο έλικα... ;)

Τα ευκολος ενοουμενα παραλειπονται!!!!!

simos
27-08-04, 08:17
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !

BMW Power
27-08-04, 17:20
Παιδιά γειά σας.
Με λένε Δημήτρη και είμαι από την Άρτα.
Περίμενα αυτό το site αρκετό καιρό.
Είμαι βαμμένος BMWάκιας μέχρι το κόκκαλο και κάτοχος προς το παρών ενός 320 Ci E46.
Πιστεύω να περάσουμε καλά.


Ε αυτά δεν γίνονται…….

Για σου συνονόματε!!!!!!!!!!! η καταγωγή μου είναι από την Αμφιλοχία και αυτόν τον καιρό (Αύγουστο) μένω στο Κατσούλη. Δυστυχώς δεν είχα την δυνατότητα να μπω στο site για αρκετό καιρό ώστε να κανονίσουμε να βρεθούμε στην Άρτα και την Δευτέρα φεύγω για Αθήνα. :(

Z3 Fat Bastard
28-08-04, 08:32
Ε αυτά δεν γίνονται…….

Για σου συνονόματε!!!!!!!!!!! η καταγωγή μου είναι από την Αμφιλοχία και αυτόν τον καιρό (Αύγουστο) μένω στο Κατσούλη. Δυστυχώς δεν είχα την δυνατότητα να μπω στο site για αρκετό καιρό ώστε να κανονίσουμε να βρεθούμε στην Άρτα και την Δευτέρα φεύγω για Αθήνα. :(

Ε δεν το πιστευω ?????? Δεν ειχες δυνατοτητα να μπεις στο site ????? Πως το επαθες εσυ αυτο ????? Ρε συ δε φανηκε καθολου !!!!

Jim330
14-03-05, 20:07
Χαιρετώ και πάλι όλους τους φίλους του club μετά από πολύμηνη απουσία λόγω υποχρεώσεων στην εργασία μου και αναζήτησης BMW-Μ3 για αγορά.
Τελικά να σας ενημερώσω ότι πλέον είμαι κάτοχος ενός BMW-M3 SMG mod 2002 εισαγωγής από Γερμανία.
Πλέον θα τα λέμε πιο συχνά.

Fanatic
14-03-05, 21:46
Χαιρετώ και πάλι όλους τους φίλους του club μετά από πολύμηνη απουσία λόγω υποχρεώσεων στην εργασία μου και αναζήτησης BMW-Μ3 για αγορά.
Τελικά να σας ενημερώσω ότι πλέον είμαι κάτοχος ενός BMW-M3 SMG mod 2002 εισαγωγής από Γερμανία.
Πλέον θα τα λέμε πιο συχνά.

Καλωσηλθες και παλι φιλε!Καλοταξιδο το εργαλειο!!Φερτο την κυριακη στην συναντηση να το δουμε να το θαυμασουμε και να ριξουμε και κανα κερματακι μεσα αμα λαχει για το καλο!

manosm3
14-03-05, 22:23
Καλως ηρθες! περιμενουμε εντυπωσεις! ποσο πηγε συνολο;