PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΚΥΡΗ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ 17/01


aris nakos
16-01-10, 15:59
Μετα απο πολλη συζητηση και το μικρο ενδιαφερων που παρουσιαστηκε για την συγκεντρωση στη θεσσαλονικη και συγκεκριμενα στο cosmos 17/01/10 (10 αυτοκινητα) αναβαλλεται μεχρι Νεοτερας! Λυπαμαι για τον κοσμο που ξεσηκωσα για αυτην την συναντηση!!
Συγνωμη σε οσους δεν διαβασουν την ανακοινωση!!!!!!!!!!!!!!!!


:mad:

aris nakos
16-01-10, 16:17
Οσοι θελουν μπορουν να διαβασουν το αναλογο threat για να δουν τι εγινε! Γιατι καταληξαμε να μιλαμε μονο τρεια ατομα για την συναντηση!!!!

E36 RULES!!
16-01-10, 16:35
Α ρε παλιομοντερατορESS χαλατε τις παρεESS...

aris nakos
16-01-10, 16:42
Πεστα! Αλλα ποιος σε ακουει!

billarassss
16-01-10, 17:26
Μετα απο πολλη συζητηση και το μικρο ενδιαφερων που παρουσιαστηκε για την συγκεντρωση στη θεσσαλονικη και συγκεκριμενα στο cosmos 17/01/10 (10 αυτοκινητα) αναβαλλεται μεχρι Νεοτερας! Λυπαμαι για τον κοσμο που ξεσηκωσα για αυτην την συναντηση!!
Συγνωμη σε οσους δεν διαβασουν την ανακοινωση!!!!!!!!!!!!!!!!


:mad:

να μην λυπασαι καθολου.. εσυ εκανες μια προταση αν αυτοι δεν θελουν κανενα προβλημα.. καλη καρδια...

billarassss
16-01-10, 17:34
κριμα παντως..εγω περιμενα περισσοτερες συμμετοχες γιατι δεν ειναι και λιγοι απο βορρα..

pantelis
17-01-10, 16:01
Κριμα παιδια ευτυχώς το διαβασα 10 λεπτα πριν ξεκινήσω!!!!! ειχα καποιες δουλειες αυτες τις ημερες και δεν μπηκα στο internet για να δω τι εγινε!!! Παρολο που ειμαι καινούριος στο forum θελω να πιστευω οτι εχει δημιουργηθεί οχι μονο για να μιλαμε μεσω του internet και να λυνουμε τα διαφορα προβληματα που εχουν τα αμαξια μας !!!! αλλα κυριως για να βρισκομαστε και να τα λεμε απο κοντα με πολυ καφέ, χαβαλε και κανα σουβλακι ποτε ποτε !!! Παντως ari καλα εκανες και ξεσηκωσες τον κοσμο παντα τετοια <λαθη> να κανεις!!!...
Συγνώμη κιολας για την πολυλογια μου!!!

giannis_compact
17-01-10, 16:26
Παιδια και γω δεν βρηκα χρονο να μιλησω στο φορουμ αλλα ημουν μεσα..Δεκα αυτοκινητα μια χαρα συναντηση θα ειμασταν και θα τρωγαμε και κανα σουβλακι..;)

billarassss
17-01-10, 16:54
Παιδια και γω δεν βρηκα χρονο να μιλησω στο φορουμ αλλα ημουν μεσα..Δεκα αυτοκινητα μια χαρα συναντηση θα ειμασταν και θα τρωγαμε και κανα σουβλακι..;)

φιλε μου τα 10 που τ ειδες??? μαζι μ σενα θα ειμασταν 5 ολοι και ολοι...
δυστηχως... μονο τοσοι....

giannis_compact
17-01-10, 18:24
Στο πρωτο μηνυμα ο Αρης λεει 10 αυτοκινητα φιλε μου!Στο πρωτο μηνυμα του thread..Εννοει κατι αλλο και εκανα λαθος?Να κανονισουμε παντως!!

E36-Hartge
17-01-10, 20:34
Χίλιες φορές να έμενε ανοιχτό το θέμα συνάντηση...
Πιστεύω οτι θα μαζευόταν περισσότερος κόσμος.
Δεν ξέρω γιατί αλλα έτσι νομίζω.

kplc16
17-01-10, 21:21
Χίλιες φορές να έμενε ανοιχτό το θέμα συνάντηση...
Πιστεύω οτι θα μαζευόταν περισσότερος κόσμος.
Δεν ξέρω γιατί αλλα έτσι νομίζω.

μπορει ναι μπορει και οχι

hamster m3
17-01-10, 21:28
Τελως παντων παιδια και εγω δεν ηξερα ειχα ενα προβλημα με το internet
Τι λετε να το κανονησουμε για την Παρασκευη που μας ερχεται 22/1 γιατι ειμαι νεος στο forum και δεν εχω ερθει σε καμμια συναντηση...........

Fairytale
18-01-10, 00:25
Παιδιά, να κανονίσεται νέα συνάντηση και να την υπενθυμίζετε post-αροντας εδώ. Ανεξάρτητα απο τα μέλη που θα φαίνεται ότι θα μαζευτούν να την κάνετε.
Να γνωριστείτε μεταξύ σας (όσο λιγότεροι αρχικά τόσο καλύτερα σε αυτό).
Να βγάλετε φωτογραφίες και να τις σηκώσετε εδώ.
Η επόμενη συνάντηση θα έχει περισσότερο κόσμο και ουτω καθεξης...

Στο τέλος και αν το προσπαθήσετε λίγο περισσότερο θα καθιερωθεί σαν τακτική συνάντηση θεσσαλονίκης (αν κατάλαβα καλά την τοποθεσία συνάντησης που προσπαθείτε να πραγματοποιήσετε).
Μη γελάτε, είμαι γνωστός ΜΕΓΑΛΟ-ΙΔΕΑΤΗΣ !!!
C U out there

pantelis
18-01-10, 00:48
Παιδιά, να κανονίσεται νέα συνάντηση και να την υπενθυμίζετε post-αροντας εδώ. Ανεξάρτητα απο τα μέλη που θα φαίνεται ότι θα μαζευτούν να την κάνετε.
Να γνωριστείτε μεταξύ σας (όσο λιγότεροι αρχικά τόσο καλύτερα σε αυτό).
Να βγάλετε φωτογραφίες και να τις σηκώσετε εδώ.
Η επόμενη συνάντηση θα έχει περισσότερο κόσμο και ουτω καθεξης...

Στο τέλος και αν το προσπαθήσετε λίγο περισσότερο θα καθιερωθεί σαν τακτική συνάντηση θεσσαλονίκης (αν κατάλαβα καλά την τοποθεσία συνάντησης που προσπαθείτε να πραγματοποιήσετε).
Μη γελάτε, είμαι γνωστός ΜΕΓΑΛΟ-ΙΔΕΑΤΗΣ !!!
C U out there
Συμφωνω και επαυξάνω έξαλλου να γνωριστουμε θελουμε και να πιουμε και κανα καφε την πρωτη φορα θα ειμαστε δεκα την αλλη φορα περισσότεροι δεν κάνουμε και κανα διαγωνισμό τον <χαβαλε>> μας κανουμε!!!!!!

stauros772000
18-01-10, 08:45
εχετε παρεξηγησει το ζητημα της συναντησης.απο 2 ατομα και ανω,εχουμε συναντηση.αν ηταν 5 ατομα,μια χαρα θα γνωριζοσασταν.αν μαζευτουν 50 ατομα,να εισαι σιγουρος ,θα σου μεινουν στον εγκεφαλο 5-6.δλδ παλι σαν να πηγες σε συναντηση 5 ατομων θα ειναι.

pantelis
18-01-10, 22:27
stauros772000;360682]εχετε παρεξηγησει το ζητημα της συναντησης.απο 2 ατομα και ανω,εχουμε συναντηση.αν ηταν 5 ατομα,μια χαρα θα γνωριζοσασταν.αν μαζευτουν 50 ατομα,να εισαι σιγουρος ,θα σου μεινουν στον εγκεφαλο 5-6.δλδ παλι σαν να πηγες σε συναντηση 5 ατομων θα ειναι

Πολυ σωστα !!!!!! ας ριξει λοιπον καποιος ημερομηνία για την επομενη εστω και των 5 !!!!!!!!:smashtard

giannis_compact
18-01-10, 22:34
Αν δεν πεφτει πανω σε ωρα μαθηματος ερχομαι οποτε κανονισετε!Οτι ωρα και να ναι!

hamster m3
19-01-10, 00:27
οκ παιδες τι λετε λοιπον για την παρασκευη 22/1 κατα τις 22 00 στο carefour αντε να βλεπω συμετοχες

1.hamster m3

pantelis
19-01-10, 01:03
Mεσα αναφέρεσαι στο carrefour Πυλαίας φαντάζομαι !!!! και παμε για κανα καφε μετα εχει μπολικα εκει..

giannis_compact
19-01-10, 01:16
Παιδια μεσα και γω!Οταν λεμε carrefour εννοουμε εκει στο Φοινικα?Η εχει κι αλλο στην Πυλαια?

sakisvas
19-01-10, 17:41
Όχι δεν έχει άλλο carrefour, ένα είναι.
Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ παιδιά. Παρασκευή είναι λίγο δύσκολο αλλά θα προσπαθήσω....

hamster m3
19-01-10, 21:08
Ναι ρε παιδια οταν λεω carefur εννοω αυτο στον φηνικα θα μεταφερω το topic στην σελιδα βορεια ελλαδα συναντησης για να το δουν και αλλοι........ok?

NINJA2
21-01-10, 22:24
Παιδες κατι ετιχε και εγω δεν θα μπορεσω να ερθω. !!!!

giannis_compact
21-01-10, 22:32
Οι υπολοιποι?