PDA

Επιστροφή στο Forum : Τιμες carbon ;


nfot
03-02-10, 19:06
Ξερει κανεις ποσο κανουν οι εσωτερικες επενδυσεις carbon απο την BMW Performance για το coupe;

giannis@118
03-02-10, 19:10
δεν ξερω ακριβως αλα .... αντε γεια!!!!
αυτος που βγαζει τις τιμες δεν ξερω με τι φτιαχνετε!!!!!!!!!!!

giannis 116
04-02-10, 15:07
Ειναι ακριβα τα ρημαδια, να σου πω μονο για εξωτερικα καρμπον που ξερω, για καλυματα καθρεπτων καρμπον, κανει 280€ το ενα απο εδω και 250€ και τα δυο θα τα βρεις στο ινερνετ. Ε, υπολογισε, ή μαλλον φαντασου ποσο θα κανουν αυτα που λες. Κανε μια ερωτηση παντως σε καμια αντιπροσωπεια ή σε καποιον εισαγωγεα ανταλλακτικων.

georgiou
04-02-10, 15:16
http://cgi.ebay.de/CARBON-Innenausstattung-fuer-1er-BMW-E81-E82-E87-E88_W0QQitemZ120488987904QQcmdZViewItemQQptZAutote ile_Zubehör?hash=item1c0db40d00#ht_1854wt_941

δεν είναι τα γνήσια bmw..
αλλά είναι γνήσιο carbon..

kapetanios
25-02-10, 13:54
Στα 700 ευρω περίπου τα εσωτερικά και 500 οι καθρέφτες . Τα έχω βάλει.

giannis 116
25-02-10, 14:39
Kapetanios τα καρμπον απ το πακετο performance εβαλες;.. Πολυ ακριβα ρε γαμωτο ομως. Δε τα εψαξες καθολου μεσω ιντερνετ μηπως σου εβγαιναν πιο φτηνα; Εγω εβαλα τους καθρεπτες που μου τους πηρε αλλος συμφορουμιτης μεσω ιντερνετ (να ναι καλα ο ανθρωπος!) και πηγαν ακριβως τη μιση τιμη!
2 ερωτησεις-παρατηρησεις για της φωτος σου:
(ψιλοασχετο) Εχεις κι εσυ το απλο πλαστικο τιμονι απ οτι βλεπω;.. Κι εγω το ιδιο εχω, εκανα βλακεια και δε παρηγγειλα με σπορ δερματινο. Οταν πηγα να τ αλλαξω μετα μου ζηταγαν πανω απο 500€ γιατι αλλαζει κι οαεροσακος. Τελικα την εβγαλα φτηνα με δερματινη επενδυση σε ταπετσερη στη Νεα Ερυθραια. Περιπου 80€ και πολυ καλο αποτελεσμα, υλικα, ραφες σαν εργοστασιακου. (Τελος το offtopic)
Στο τριγωνικο διακοσμητικο του λεβιε βλεπω ενα μικρο σπασιμο σα να λειπει κομματι ή η ιδεα μου ειναι;..

Dark_Angel_
25-02-10, 14:55
γιατι δε βαζετε ενα αυτοκολλητακι να τελειωνει η υποθεση ?

kapetanios
25-02-10, 15:26
Ναι σωστά , σαν σπάσιμο φαίνεται αλλά είναι αστοχία υλικού η απειρία των πρώτων ημερών,καταλαβαίνεις έτσι μου το βάλαν έτσι το άφησα όταν είδα όμως άλλες φότο στο ίντερνετ και κατάλαβα ότι κάτι δε πάει καλά ήταν πλέον αργά...



:calm::calm::calm:

giannis 116
25-02-10, 15:30
Ναι σωστά , σαν σπάσιμο φαίνεται αλλά είναι αστοχία υλικού η απειρία των πρώτων ημερών,καταλαβαίνεις έτσι μου το βάλαν έτσι το άφησα όταν είδα όμως άλλες φότο στο ίντερνετ και κατάλαβα ότι κάτι δε πάει καλά ήταν πλέον αργά...



:calm::calm::calm:

Βασικα μ@λ@κια τους που στο εδωσαν ετσι, για μενα θα πρεπε να τους αναγκασεις να στο αντικαταστησουν με νεο. Τοσα λεφτα εδωσες! Μαλλον κανανε πατατα και το εσπασαν κατα το κουμπωμα. Ειναι πολυ ευθραστο το καρμπον.

kapetanios
25-02-10, 15:35
Άστα ...όσο για το τιμόνι είναι κάτι που πονάει με χαλάει πάρα πολυ και ρώτησα και προχτές κιόλας για το performance το απλό όμως με τις πολλαπλές μόνο και 880 χωρίς αερόσακο τέλειο αλλά προτιμώ να βάλω άλλα 700 και να βάλω τις 207 (ζάντες)



:icon02:

giannis 116
25-02-10, 16:00
Ναι καλυτερα ζαντες δεν το συζητω. Κι εγω το τιμονι το αφησα το ιδιο μονο που του εβαλα δερμα σε ταπετσερη εξω, το αποτελεσμα σε σχεση με την τιμη ειναι απ τα καλυτερα value for money 'ψιλομπαξιματα' που εχω κανει στ αμαξι.

M_enzo
25-05-10, 15:49
μολις βρω χρονο θα φτιαξω και για την δικια μου κανα φιλετακι:P αυτα ειναι τα καλα του πολυτεχνειου τα εργαστηρια ειναι για τους φοιτητες!