PDA

Επιστροφή στο Forum : σχετικα με ζωνη


andreasm3
08-02-10, 13:27
αδερφια καλησπερα,επειδη η μπεμπα κινειται κ σε μικρες-ανιαρες διαδρομες,θαθελα να μου πειτε εναν τροπο η ζωνη ασφ.να κουμπωνει "χωρις" ομως εμενα ωστε να μην ακουγεται ο σχετικος ηχος.οσον αφορα την κοπη πιτας κ επειδη ειμαι καινουργιος στο σαιτ αν το "πλαζα"ειναι στο παλιο αεροδρομιο,να πληροφορησω οτι στις 20/2 στο κλειστο ελληνικου λαμβανει χωρα ο τελικος κυπελλου μπασκετ κ ισως να τιθεται θεμα ασφαλειας των οχηματων των αλλων συμφορουμιτων.ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας.

STR
08-02-10, 13:32
Υπαρχουν στο εμποριο κατι πραγματακια που μπαινουν στην υποδοχη της ζωνης και φαινεται σαν ασφαλισμενη αλλα.........Ποιος ο λαγος βρε φιλε μου να μην την βαλεις εστω και σε μικρες διαδρομες με μικρη ταχυτητα;;;;Ποτε δεν ξερεις τι θα συμβει,μπορει να εισαι σιγουρος για τον εαυτο σου αλλα μην εισαι σιγουρος γι αυτον που ερχετε απο απεναντι...Θα σου προτεινα φιλικα να την βαζεις ακομα και για 10 μετρα πορια!!!!
Το plaza ειναι πριν το νεο αεροδρομιο στα Σπατα!!!

andreasm3
08-02-10, 21:44
ευχαριστω φιλε str,ελπιζω να μπορεσω να παρευρεθω.επειδη προφανως γνωριζεις υπαρχει μεγαλη προσελευση στην εκδηλωση?