PDA

Επιστροφή στο Forum : M3 E30 Sport EVO


BMW Power
10-02-10, 09:41
Καλημέρα αγαπητοί συνφορουμήτες,

Θα ήθελα να μοιραστώ την πρωινή μου εμπειρία.

Είναι standar η διαδρομή που χρησιμοποιώ κάθε πρωί για την δουλειά και κάπου στα άνω Βριλήσσια υπάρχει μια διασταύρωση τέρμα πάνω στο βουνό όπου κατά καιρούς υπάρχουν παρκαρισμένα (πάντα στο ίδιο σημείο) διάφορα ενδιαφέροντα αυτοκίνητα (Μ3 Ε46 cabrio, Cayenne Turbo, M3 E92....).

Σήμερα λοιπόν είδα το υπέρτατο (για τα δικά μου δεδομένα) αυτοκίνητο.

Συγνώμη για τις κακές φωτογραφίες αλλά το φούντωμα, η χαμηλή θερμοκρασία αλλά και η βροχή δεν βοήθησαν.

georggge46
10-02-10, 09:47
εργαλειο........τι να πεις ......!

Action Man
10-02-10, 09:51
Το έω δει καιρό Δημήτρη....έχω μάθει και τιμή...
Πρώτη φορά πάντως εθεάθη στη Λ.Ηρακλείου παραρισμένο το 2005.
Έμαθα και τιμή...
Τώρα είναι κάπου στον παράλληλο της Ε.Ο,κοντά στα διόδια νομίζω.Έχει και άλλα σπάνια απ΄ότι ξέρω.


περίμενε μισό

TSAF
10-02-10, 10:05
Το ειδα και εγω εξω απο την porcellana το σαββατο το βραδυ. Αμα ξερεις τιμη και contact details πες μας σε παρακαλω.

m_power_lunatic
10-02-10, 10:13
Γνωστος γονος εφοπλιστικης οικογενειας ειναι ο ιδιοκτητης,το εχω δει σε διαφορα μερη...σε υπογειο πολυσινεμα,σε εκθεση στον περιφερειακο Γαλατσιου κτλ.....ειναι αριστο!!!

Υ.Γ Και να σκεφτεις ενας κωλοφαρδος περυσι πηρε ιδιο κοκκινο γνησιο χωρις οροφη αλλα με .......χμ νουμερα μπερδεμενα και με σκορπιο κινητηρα 8-9.000 ευρω και το οποιο το εχω δει να κυκλοφορει κανονικα τουλαχιστον 3 φορες τον προηγουμενο μηνα.

TSAF
10-02-10, 10:22
λεω και εγω μιλαμε για Ε30 Μ3 sport evo και ο Γιαννης που ειναι. Τα τηλεφωνα που ειναι ομως?

BMW Power
10-02-10, 10:40
Ρε παιδιά οι φωτογραφίες είναι φρέσκες, σημερινές!!!! Ο τύπος λογικά μένει εκεί που σας λέω και δεν μπορώ να πιστέψω ότι το έχει παρκάρει υπερπλούσιος τύπος έτσι το Sport EVO!!!!

Είναι αυτό από ΟΔΔΥ?

ή αυτό: (χρυσή ευκαιρία 2005) έχω αρχείο λέμε!!!!

TSAF
10-02-10, 11:04
Αφου σου λεω ρε Μιχαλη οτι το ειδα το αυτοκινητο το Σαββατο το βραδι εξω απο την Porcellana. Αμα ειχε νουμερα πανω του θα ηξερα και τη ωρα παει τουαλετα να σου πω. Δεν ξερω αμα ειναι αυτο του 2005 στη χρυση ευκαιρια. Κοιτα τη κραταει ο ανθρωπος.

manosm3
10-02-10, 11:09
Δημητρη γαντια, full face και παμε; :smokin:

BMW Power
10-02-10, 11:24
Το συγκεκριμένο αυτοκίνητο δεν το έχω ξαναδεί. Μακάρι να είναι γνήσιο αλλά το μόνο που με χάλασε ήταν ο εσωτερικός καθρέπτης..... είχε reading lights.

@ TSAF Λοιπόν μιας και μπήκαμε στον χορό....

και μιας και είσαι Μελισσιότης αγαπητέ συνονόματε, 1 μαύρο μετατροπή 2,3 με αυτοκόλλητο του ring αριστερά το ξέρεις? Ήταν από την περιοχή σου ο τύπος που το είχε και το πέτυχα πριν από 2 εβδομάδες περίπου με άλλον οδηγό (πιο ευτραφή με γυαλιά).

TSAF
10-02-10, 11:36
ο αδελφικος μου φιλος Κωστας Βεκρης ειναι ο νεος ιδιοκτητης του τερατος. Ειναι λιγο γεματουλης γιατι ο ανθρωπος ειναι και ζαχαροπλαστης φοβερος. Ο πρωην ιδιοκτητης επισης φιλος ειναι κατοικος Γλυφαδας. Το αμαξι δεν ειναι μετατροπη και φοραει εναν S38 B38 απο γενικο rebuild με οτι καλυτερο υπαρχει . Το καροτσι το συγκεκριμενο ανηκε πριν πολλα χρονια στον Κο. ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΕΑ if you know what I mean because I know that you know what I mean.

Dark_Niaou
10-02-10, 11:38
Ρε Δημήτρη.... Εντάξει.... κλασσικό.... εγαλείο... κλπ
Αλλά θα το αλλαζες με αυτό που έχεις σήμερα;;;;

TSAF
10-02-10, 11:40
Ρε Δημήτρη.... Εντάξει.... κλασσικό.... εγαλείο... κλπ
Αλλά θα το αλλαζες με αυτό που έχεις σήμερα;;;;

για πιο λες?

santo
10-02-10, 11:42
Καλημέρα αγαπητοί συνφορουμήτες,

Θα ήθελα να μοιραστώ την πρωινή μου εμπειρία.

Είναι standar η διαδρομή που χρησιμοποιώ κάθε πρωί για την δουλειά και κάπου στα άνω Βριλήσσια υπάρχει μια διασταύρωση τέρμα πάνω στο βουνό όπου κατά καιρούς υπάρχουν παρκαρισμένα (πάντα στο ίδιο σημείο) διάφορα ενδιαφέροντα αυτοκίνητα (Μ3 Ε46 cabrio, Cayenne Turbo, M3 E92....).

Σήμερα λοιπόν είδα το υπέρτατο (για τα δικά μου δεδομένα) αυτοκίνητο.

Συγνώμη για τις κακές φωτογραφίες αλλά το φούντωμα, η χαμηλή θερμοκρασία αλλά και η βροχή δεν βοήθησαν.

Χοντρό Μήτσο, πρέπει να έπαθες εγκεφαλικό εεε..!!
και ηλεκτρική ανάρτηση, και το φίλερ στα φτερά.. και καθίσματα..
Αλλά οι πινακίδες.. γιατι λείπουν? τι παίζει..

Dark_Niaou
10-02-10, 11:54
Μιλάω για τον BMW POWER....

BMW Power
10-02-10, 11:55
Χοντρό Μήτσο, πρέπει να έπαθες εγκεφαλικό εεε..!!
και ηλεκτρική ανάρτηση, και το φίλερ στα φτερά.. και καθίσματα..
Αλλά οι πινακίδες.. γιατι λείπουν? τι παίζει..

Πολλά πρωινά εγκεφαλικά!!!!!

Ρε Δημήτρη.... Εντάξει.... κλασσικό.... εγαλείο... κλπ
Αλλά θα το αλλαζες με αυτό που έχεις σήμερα;;;;

Όχι μόνο με αυτό που έχω σήμερα, αλλά και με οτιδήποτε είχα αρκεί να είναι σε καλή κατάσταση.... Το συγκεκριμένο "έγραφε 44 και κάτι χιλιάδες χλμ." αλλά το τιμόνι και ο λεβιές άλλα έλεγαν....

ο αδελφικος μου φιλος Κωστας Βεκρης ειναι ο νεος ιδιοκτητης του τερατος. Ειναι λιγο γεματουλης γιατι ο ανθρωπος ειναι και ζαχαροπλαστης φοβερος. Ο πρωην ιδιοκτητης επισης φιλος ειναι κατοικος Γλυφαδας. Το αμαξι δεν ειναι μετατροπη και φοραει εναν S38 B38 απο γενικο rebuild με οτι καλυτερο υπαρχει . Το καροτσι το συγκεκριμενο ανηκε πριν πολλα χρονια στον Κο. ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΕΑ if you know what I mean because I know that you know what I mean.

ΟΚ good to know..... Πατσουρέας θεός!!!

Dark_Niaou
10-02-10, 12:03
Πατσουρέας = Ηφαιστος = Σιδεροφάγος

Action Man
10-02-10, 12:07
Συμφωνώ με Μήτσο,αρκεί το όχημα να ήταν πεντακάθαρο σε ολους τους τομείς...

Fanatic
10-02-10, 12:31
Ενα sport evo και ας κινουμαστε καθημερινα με Skoda Yeti!:icon_kidr Ποιος τα χ$ζ$! τα καινουρια...αλλα πρεπει να ειναι ΚΑΛΟ!

m_power_lunatic
10-02-10, 12:32
Το συγκεκριμένο αυτοκίνητο δεν το έχω ξαναδεί. Μακάρι να είναι γνήσιο αλλά το μόνο που με χάλασε ήταν ο εσωτερικός καθρέπτης..... είχε reading lights.

@ TSAF Λοιπόν μιας και μπήκαμε στον χορό....

και μιας και είσαι Μελισσιότης αγαπητέ συνονόματε, 1 μαύρο μετατροπή 2,3 με αυτοκόλλητο του ring αριστερά το ξέρεις? Ήταν από την περιοχή σου ο τύπος που το είχε και το πέτυχα πριν από 2 εβδομάδες περίπου με άλλον οδηγό (πιο ευτραφή με γυαλιά).

Γνωστο το μαυρο που αναφερεις με 3.8 κινητηρα....φιλος του Δημητρη και γνωστος δικος μου.Δημητρη η αγγελια απο Χ.Ε που αναφερεις ειναι μαιμου,ειχα τηλεφωνησει και με ειχε στειλει να το δω σε συνεργειο που το ειχε και περιμενε 2.5αρι κινητηρα........καλα μεχρι εδω????Λοπον με εστειλε στο συνεργειο ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ στον Ν.Κοσμο οπου ειδα ενα αμαξι καραμετατροπαρα απλα με λουκ 2.5 sport evo και λειψο ουτε καν πληρης.....οταν ρωτησα τον φιλο μου και μηχανικο μου αρχισε να γελαει και μου ειπε οτι ο τυπος ειναι μυθομανης και εχει φλομωσει και τον κοσμο στο ψεμα....απο εκει προερχεται και η αγγελια που κρατησες Δημητρη!!!!

m_power_lunatic
10-02-10, 12:37
Ρε παιδιά οι φωτογραφίες είναι φρέσκες, σημερινές!!!! Ο τύπος λογικά μένει εκεί που σας λέω και δεν μπορώ να πιστέψω ότι το έχει παρκάρει υπερπλούσιος τύπος έτσι το Sport EVO!!!!

Είναι αυτό από ΟΔΔΥ?

ή αυτό: (χρυσή ευκαιρία 2005) έχω αρχείο λέμε!!!!

Το αυτοκινητο του εφοπλιστη Β.Λ..ς ειναι στην κατοχη του μεχρι πολυ προσφατα απο οτι ξερω εκτος και αν αλλαξε χερια,παντως κομματια απο την προσωπικη του συλλογη τα διαχειριζονται διαφορα ατομα κατα καιρους οπως εχω διαπιστωσει για αυτο τα βλεπουμε σε διαφορα μερη.

Action Man
10-02-10, 12:59
Ρε σείς βρείτε την φώτο που είχα ανεβάσει το 2005:banned::lamer:
Έχω φάει τον κόσμο και δεν την βρίσκω.
Είναι η sport evo παρκαρισμένη στην άκρη του δρόμου,και ακριβώς πίσω της μια replica αγωνιστική...

TSAF
10-02-10, 13:07
ωραια ολα αυτα ρε παιδια. Τηλεφωνο εχουμε να μαθουμε τι και πως?

Action Man
10-02-10, 13:14
Εγώ το μόνο που έμαθα,είναι οτι αυτός που έλεγα πρίν(παράλληλα της Ε.0.κοντά στον Σύριο,την πουλούσε 80Κ αλλά ήταν εντελώς Ελληνική(εκτελωνισμένη κτλ)...δεν έχω δει το αυτοκίνητο,άλλος μου τα μετέφερε,και δεν ξέρω τις ακριβώς ισχύει.

Fairytale
10-02-10, 13:14
Ρε σείς βρείτε την φώτο που είχα ανεβάσει το 2005:banned::lamer:
Έχω φάει τον κόσμο και δεν την βρίσκω.
Είναι η sport evo παρκαρισμένη στην άκρη του δρόμου,και ακριβώς πίσω της μια replica αγωνιστική...Α ρε Παντελή, τόσα χρόνια εδώ μέσα και ακόμα να μάθεις να χειρίζεσαι το forum !!!
Πάτα ΕΔΩ (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/profile.php?do=editattachments) και ψάξε στα συνημμένα σου. :D:D
C U out there

Action Man
10-02-10, 13:18
Α ρε Παντελή, τόσα χρόνια εδώ μέσα και ακόμα να μάθεις να χειρίζεσαι το forum !!!
Πάτα ΕΔΩ (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/profile.php?do=editattachments) και ψάξε στα συνημμένα σου. :D:D
C U out there

Την είχα ανεβάσει με imageshack την Pout@n@ την φωτογραφία......δεν την βρίσκω

Fairytale
10-02-10, 13:19
Τι thread μπορεί να ήταν;
C U out there

Action Man
10-02-10, 13:21
Τι thread μπορεί να ήταν;
C U out there

Αυτά με τις φωτογραφίες....

Action Man
10-02-10, 13:25
Νίκο....τα αυτοκίνητα τα είχε φωτογραφίσει ΚΑΙ ο manosbmw318ie30..
Έψαξα τα πόστ του αλλά λείπουν πολλά......:chair:

TSAF
10-02-10, 13:30
να υποθεσω οτι δεν υπαρχουν τα τηλ πλεον

Action Man
10-02-10, 13:31
να υποθεσω οτι δεν υπαρχουν τα τηλ πλεον

Ποιά τηλ Δημήτρη?

TSAF
10-02-10, 13:36
Το έω δει καιρό Δημήτρη....έχω μάθει και τιμή...
Πρώτη φορά πάντως εθεάθη στη Λ.Ηρακλείου παραρισμένο το 2005.
Έμαθα και τιμή...
Τώρα είναι κάπου στον παράλληλο της Ε.Ο,κοντά στα διόδια νομίζω.Έχει και άλλα σπάνια απ΄ότι ξέρω.


περίμενε μισό

υπαρχει ακομα τηλ επικοινωνιας ?

Action Man
10-02-10, 13:37
Mάγκες...p@utses ble kai prasina tasakia....βρήκα μερικά παλιά μου πόστ(2005) στο tds....δυστηχώς η φώτο έχει διαγραφεί από το gamoimageshack....

Aυτό είναι το λίνκ...μπορεί κανείς να την επαναφέρει?:lamer:

http://img225.imageshack.us/img225/6417/2m34qo.th.jpg (http://img225.imageshack.us/my.php?image=2m34qo.jpg)

Fairytale
10-02-10, 13:40
αυτή είναι η φωτογραφία; :ices_ange
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/attachment.php?attachmentid=2991&d=1133537579
C U out there

Action Man
10-02-10, 13:49
αυτή είναι η φωτογραφία; :ices_ange
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/attachment.php?attachmentid=2991&d=1133537579
C U out there

Nάτες οι γ@miollll..esssss:dance:

+1 φεριτέλια

Action Man
10-02-10, 13:51
Ξαναk@vlosa τώρα...να πάω να φέρω πάλι κανά γερμανικό να με κυνηγάει όλη η τροχαία..

m_power_lunatic
10-02-10, 14:25
Το ιδιο αυτοκινητο ειναι παιδια,το ιδιο λεμε...

Action Man
10-02-10, 14:32
Το ιδιο αυτοκινητο ειναι παιδια,το ιδιο λεμε...

Έχει και το "αγωνιστικό" Γιάννη?

giannis_compact
10-02-10, 14:55
Παιδια αυτο ειναι το αυτοκινητο των ονειρων μου και το αυτοκινητο που με εκανε να ερωτευτω τη BMW.Σε ενα drive γυρω στο Φεβρουαριο του 2003 ειχε συγκριτικο Μ3 Ε30 (215 ιπποι,Johnny Ceccoto edition) Μ3 Ε36 (286 ιππους) και χειροκινητη Μ3 Ε46.Ηταν η περιοδος που ειχαν τα ξαδερφια μου το Ε21 και καναμε ατελειωτες σβουρες με εκεινο και θυμαμαι πως και οι 3 ειχαμε μονολογησει πως θα περναμε με κλειστα ματια την 30αρα αν μας δινοταν καποτε η ευκαιρια.Το συγκεκριμενο τευχος ελεγε ''τρελα'' πραγματα για την Μ3 Ε30..Αγωνιστικο σε εκδοση δρομου..Για μενα ειναι μακραν η πιο ''γνησια'' ///Μ....

TSAF
10-02-10, 14:58
Για ολους μας ειναι το πιο γνησιο ///Μ... Τελικα υπαρχει και το αγωνιστικονννννννννν?

giannis_compact
10-02-10, 15:05
Οντως αυτο που φαινεται πισω ρε παιδια?Που βρισκεται?Μονο στο Μοναχο εχω δει παρομοιο...

giannis_compact
10-02-10, 15:05
Εννοω οτι στο Μοναχο εχω δει ιδιο οχι παρομοιο..Στο μουσειο...

m_power_lunatic
10-02-10, 16:10
Για ολους μας ειναι το πιο γνησιο ///Μ... Τελικα υπαρχει και το αγωνιστικονννννννννν?

Ναι υπαρχει και το αγωνιστικο καπου κλειδαμπαρωμενο,ειναι του ιδιου απο οτι ξερω και αν δεν κανω λαθος ειναι δρομισιο με original χρωμα καροτσας κοκκινο και απεξω WARSTEINER livery!!!Δεν ειναι γνησιο DTM φυσικα-Ευθυμιου και Κεχαγιας-εχουν τα μονα γνησια DTM στην Ελλαδα τα οποια δεν ειναι και καν γνησιες εκδοσεις 2.5 αλλα 2.3 γνησια αγωνιστικα με πραγματα φορεμενα μετεπειτα απο 2.5, τα υπολοιπα ειναι μετατροπες φτιαγμενες στην Ελλαδα.Το θεμα πλεον οπως ειπατε ΟΛΟΙ και συμφωνουμε δεν ειναι αν υπαρχουν γνησια Μ3 Ε30 με ξεκαθαρους αριθμους πλαισιου-καμια 10ρια εχω δει εγω οσα χρονια ασχολουμαι-αλλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ καθαρα αυτοκινητα με ισιο σασι ειναι ολα σαραβαλα.

stef
10-02-10, 16:12
Εννοω οτι στο Μοναχο εχω δει ιδιο οχι παρομοιο..Στο μουσειο...

Στο Μόναχο πέρσυ τέτοιο καιρό ακριβώς είχε στο μουσείο αντίτοιχο κόκκινο!!!
Δεν μπορώ έχω φουντώσει με το topic
Συμμαθητή με έχεις τρελλάνει

Action Man
10-02-10, 16:16
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ καθαρα αυτοκινητα με ισιο σασι ειναι ολα σαραβαλα.

+1 Γιάννη....προσπαθούν να βγάλουν χρήμα "πατώντας" στην γνησιότητα,ενώ στην ουσία τω 95% αυτών.... είναι χάρβαλα...

E36 RULES!!
10-02-10, 21:14
To "αγωνιστικό" φιγουράριζε πριν χρονια στο εξωφυλλο γνωστου περιοδικου (δεν θυμαμαι ποιο ομως) να το οδηγαει (νομιζω) ο Πατσουρεας και να μπαινει με το πλαι...

InsaneDriver
10-02-10, 22:09
To "αγωνιστικό" φιγουράριζε πριν χρονια στο εξωφυλλο γνωστου περιοδικου (δεν θυμαμαι ποιο ομως) να το οδηγαει (νομιζω) ο Πατσουρεας και να μπαινει με το πλαι...

Το αγωνιστικό αυτό δεν φόραγε το γνήσιο μοτέρ όμως.
Το είχα δει στο συνεργείο του Κρασούλη κάποια στιγμή και φορούσε ένα 12v 3.5 τσιτωμένο...

E36 RULES!!
10-02-10, 22:29
Το αγωνιστικό αυτό δεν φόραγε το γνήσιο μοτέρ όμως.
Το είχα δει στο συνεργείο του Κρασούλη κάποια στιγμή και φορούσε ένα 12v 3.5 τσιτωμένο...

Δεν ξερω, μια φορα το ειδα στη φωτό του Παντελη και αλλη μια φορα στο εξωφυλλο (ουτε το περιοδικο δεν ειχα, σε διαφημηση το ειδα)


ΥΓ: Γιορτάζεις σήμερα?:yipee:

manosm3
10-02-10, 22:33
Γνωστο το μαυρο που αναφερεις με 3.8 κινητηρα....φιλος του Δημητρη και γνωστος δικος μου.Δημητρη η αγγελια απο Χ.Ε που αναφερεις ειναι μαιμου,ειχα τηλεφωνησει και με ειχε στειλει να το δω σε συνεργειο που το ειχε και περιμενε 2.5αρι κινητηρα........καλα μεχρι εδω????Λοπον με εστειλε στο συνεργειο ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ στον Ν.Κοσμο οπου ειδα ενα αμαξι καραμετατροπαρα απλα με λουκ 2.5 sport evo και λειψο ουτε καν πληρης.....οταν ρωτησα τον φιλο μου και μηχανικο μου αρχισε να γελαει και μου ειπε οτι ο τυπος ειναι μυθομανης και εχει φλομωσει και τον κοσμο στο ψεμα....απο εκει προερχεται και η αγγελια που κρατησες Δημητρη!!!!

Νομιζω οτι πριν λιγο ειδα το μαυρο :smokin:

InsaneDriver
10-02-10, 23:19
ΥΓ: Γιορτάζεις σήμερα?:yipee:

Όχι.:greenboun

BMW Power
11-02-10, 09:11
Καλημέρα,

Σήμερα το πρωί το εν λόγω Sport Evo ήταν αραγμένο 50 μέτρα πιο κάτω. Το απόγευμα θα ξαναπεράσω από εκεί και θα αφήσω σημείωμα......

Geo_3D
11-02-10, 09:13
χαχαχα...γραφοντας του τι???

BMW Power
11-02-10, 09:16
Option A

Γ@μώ την που#$%#% μου μάζεψέ το να μην το βλέπω!!!!

Option Β

Είμαι ξανθιά μουν@ρ@ και τρελαίνομαι για παλιά BMW please call.....

stef
11-02-10, 14:41
Option A

Γ@μώ την που#$%#% μου μάζεψέ το να μην το βλέπω!!!!

Option Β

Είμαι ξανθιά μουν@ρ@ και τρελαίνομαι για παλιά BMW please call.....

ΧΑ ΧΑ ΧΑ
Δεν παίζεσαι Δημήτρη!
Εαν είναι να έχουμε το Μ3άκι και εγώ σου πληρώνω την ξανθιά για τον ιδιοκτήτη της!!!

BMW Power
12-02-10, 11:25
Σήμερα το πρωί νάτο πάλι μπροστά μου!!!

Άφησα σημείωμα με το τηλ μου και το URL του forum.

m_power_lunatic
12-02-10, 11:41
Σήμερα το πρωί νάτο πάλι μπροστά μου!!!

Άφησα σημείωμα με το τηλ μου και το URL του forum.

Δημητρη και αλλου να πηγαινες πιο γρηγορα στην δουλεια ,αυτο τον δρομο θα διαλεγες....σιγουρακι αυτο!!!Μπραβο για την κινηση σου.....το φορουμ μας δικαιουται να το εχει φωτο....φοβαμαι μονο μηπως μπει ο ιδιοκτητης και δει τι ξερουμε για αυτον και το αμαξι του και φρικαρει...χαχαχαχα!!!

BMW Power
12-02-10, 12:11
Σωστός!!!

Το σκέφτηκα και αυτό αλλά από την άλλη ένας ιδιοκτήτης sport evo λογικά θα γουστάρει την φάση εδώ μέσα.

Ειδικά μιας και εκθειάζουμε όλοι το συγκεκριμένο....

stef
12-02-10, 12:54
Εγώ πάλι δεν το εκθειάζω!!!
Απλά το ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

m_power_lunatic
12-02-10, 13:22
Ειμαστε τοσοι που το θελουμε που στο τελος θα παρουμε ο καθενας μας απο 1 βιδα.....

P.S Ποτε δεν ξεχναω την αφισα που εχω κανει το περιοδικο AUTO MOTOR UND SPORT στο ρινγκ Μ3 Ε30 SPORT EVO VS MERCEDES BENZ 2.5 16V....και τα 2 στην ιδια ποζα με σηκωμενους στον αερα τους αριστερους τροχους.....ΑΡΡΩΣΤΙΑ!

Fairytale
12-02-10, 13:24
Θυμάσαι το συμπέρασμα στο τέλος του συγκριτικού test ε;
C U out there

giannis 116
12-02-10, 13:32
Ειμαστε τοσοι που το θελουμε που στο τελος θα παρουμε ο καθενας μας απο 1 βιδα.....

P.S Ποτε δεν ξεχναω την αφισα που εχω κανει το περιοδικο AUTO MOTOR UND SPORT στο ρινγκ Μ3 Ε30 SPORT EVO VS MERCEDES BENZ 2.5 16V....και τα 2 στην ιδια ποζα με σηκωμενους στον αερα τους αριστερους τροχους.....ΑΡΡΩΣΤΙΑ!

Φωτο υπαρχει να ποσταρεις να θαυμασουμε κι εμεις οι νεοτεροι;..

giannis 116
12-02-10, 13:33
Θυμάσαι το συμπέρασμα στο τέλος του συγκριτικού test ε;
C U out there

Ποιο ηταν το συμπερασμα;...
Να φανταστω η BMW σαρωσε;..

Fairytale
12-02-10, 13:43
Θα πρέπει να πάω να ψάξω στην αποθήκη στο αρχείο των περιοδικών μου για το ακριβές κείμενο.
Αλλά σε γενικές γραμμές ανάμεσα σε 2 πολυ καλά sport αυτοκίνητα το καλύτερο race replica, το αυτοκίνητο με την πιο σπορ συμπεριφορά (κράτημα-αμεσότητα αντιδράσεων-αίσθηση-σύστημα διεύθυνσης-φρένα) και τις καλύτερες επιδόσεις ήταν το BMW E30 Μ3 sport evolution 2.5 16v.
Το test το είχα διαβάσει τόσες φορές που στο τέλος το είχα μάθει απέξω το 1992...
C U out there

BMW Power
12-02-10, 14:11
Το είχα πάρει 2 φορές αυτό το τεύχος και μου τα πήραν και τα 2.....

m_power_lunatic
12-02-10, 14:24
Τι μου θυμισατε τωρα,πιτσιρικας το αγορασα και το εκανα αφισα...οταν μεγαλωσα το μετανιωσα και εψαξα να το ξαναβρω αλλα τιποτα....η λυση???Ευκολη......αγγελια ζητησης στην Χ.Ε και μετα απο 2 εβδομαδες εμφανιζεται τυπος συλλεκτης με 3 τευχη (1 του AUTO MOTO UND SPORT και 1 των 4Τ με τεστ του Στρατη το 1987 της BMW M3 E30 DTM και μαυρο πολιτικο στο ring στην Γερμανια και 1 τευχος το CAR AND DRIVER το θυμαστε?? με τεστ μαυρη Μ3 Ε30 του Σπανου μετεπειτα Πατσουρεα και μετεπειτα αυτη που ειδατε προσφατα στα Μελισσια και ενα 2002 tii γνησιο alpina καφε το γνωστο.......αχ τι εχω ζησει με το ατιμο θα μου φαει την ψυχη...)

P.S Το εν λογω Μ3 Ε30 μετα απο Πατσουρεα πηγε σε εναν στο Ψυχικο,μετα σε εναν μηχανικο BMW μετα σε εναν φιλο στην Αναβυσσο και μετα στον φιλο μου στα Μελισσια,κωλοφαρδο αμαξι παντως ολοι χωνανε λεφτα με την σεσουλα....το ιδιο κανει και ο τωρινος κατοχος.

giannis 116
12-02-10, 17:29
Αληθεια, ποσο εκανε καινουριο τοτε ενα Μ3Ε30 2.5 Sport EVO?..

BMW Power
13-02-10, 11:08
Αληθεια, ποσο εκανε καινουριο τοτε ενα Μ3Ε30 2.5 Sport EVO?..

Στην Γερμανία το 1990 το sport evo έκανε 85.000 μάρκα 43.460 ευρώ
ενώ την ίδια χρονιά το "απλό" Μ3 (215 PS) 67.400 μάρκα 34.460 ευρώ
και το αντίστοιχο cabrio 91.950 μάρκα 47.013 ευρώ

stef
13-02-10, 11:37
με τεστ μαυρη Μ3 Ε30 του Σπανου μετεπειτα Πατσουρεα και μετεπειτα αυτη που ειδατε προσφατα στα Μελισσια και ενα 2002 tii γνησιο alpina καφε το γνωστο.......αχ τι εχω ζησει με το ατιμο θα μου φαει την ψυχη...)

P.S Το εν λογω Μ3 Ε30 μετα απο Πατσουρεα πηγε σε εναν στο Ψυχικο,μετα σε εναν μηχανικο BMW μετα σε εναν φιλο στην Αναβυσσο και μετα στον φιλο μου στα Μελισσια,κωλοφαρδο αμαξι παντως ολοι χωνανε λεφτα με την σεσουλα....το ιδιο κανει και ο τωρινος κατοχος.


Δεν μ'αρέσει όπως το λές.....
15 χέρια έχει αλλάξει και τι χέρια....

stef
13-02-10, 11:45
Κλαίω...

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=121523923&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1985-01-01&maxFirstRegistrationDate=1992-12-31&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=en&pageNumber=3

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=124154488&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1985-01-01&maxFirstRegistrationDate=1992-12-31&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=en&pageNumber=3

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=14719782&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=45&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1985-01-01&maxFirstRegistrationDate=1992-12-31&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=en&pageNumber=3

Το τελευταίο δεν είναι Sport EVO

santo
13-02-10, 13:12
Μερικές φώτος..

Action Man
13-02-10, 13:28
Μερικές φώτος..

Στη δεύτερη φώτο είναι έτοιμη να χυμίξει η deltona...:party:

oldcarskickass
13-02-10, 14:41
Στην Γερμανία το 1990 το sport evo έκανε 85.000 μάρκα 43.460 ευρώ
ενώ την ίδια χρονιά το "απλό" Μ3 (215 PS) 67.400 μάρκα 34.460 ευρώ
και το αντίστοιχο cabrio 91.950 μάρκα 47.013 ευρώ

Προφανώς δεν είναι υπολογισμένη η μεταβολή των χρημάτων λόγω πληθωρισμού έτσι;

δλδ είναι τιμές του τότε σε μάρκα δια την αξία του μάρκου προς ευρώ;

BMW Power
14-02-10, 13:40
δλδ είναι τιμές του τότε σε μάρκα δια την αξία του μάρκου προς ευρώ;

Ακριβώς!!!

Έχω βέβαια όλες τιμές όλων των μοντέλων στην Γερμανία και του πρόσθετου εξοπλισμού βεβαίως-βεβαίως!!!!

stef
15-02-10, 01:16
Ακριβώς!!!

Έχω βέβαια όλες τιμές όλων των μοντέλων στην Γερμανία και του πρόσθετου εξοπλισμού βεβαίως-βεβαίως!!!!

Είσαι θεότρελος!!! :screwy:

E36 RULES!!
15-02-10, 01:37
Στη δεύτερη φώτο είναι έτοιμη να χυμίξει η deltona...:party:

Δεν ειναι Deltona, 16v ειναι :dance::dance::dance:

τς τς τς

M3EST
15-02-10, 09:52
Μερικές φώτος..

Santo κατσε φρονιμα γιατι αν κατεβω στο υπογειο την βαψατε.Εχω κρυμμενα ολα τα sportauto-auto motor und sport-και οτι αλλο εβγαινε την εποχη που το Ε30 ηταν στα περιοδικα και εκλεβε την παρασταση.Προς το παρον ριξε μια ματια στο γκαραζ μου να δεις την ασπρουλα που φορεσε τα πατουμενα του sport evo.Θα βγει με καλες φωτο στο τευχος μαρτιου στο EVO μαζι με το Ε92.Στο δρομο για τη φωτογραφηση ολοι το Ε30 κοιταγανε λες και δεν υπηρχε το αλλο.

stef
15-02-10, 10:12
Νίκο θέλω βόλτα με το Ε30 ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

BMW Power
16-02-10, 09:56
Santo κατσε φρονιμα γιατι αν κατεβω στο υπογειο την βαψατε.Εχω κρυμμενα ολα τα sportauto-auto motor und sport-και οτι αλλο εβγαινε την εποχη που το Ε30 ηταν στα περιοδικα και εκλεβε την παρασταση.

Respect στον παλιό!!! και στον owner!!!

Προς το παρον ριξε μια ματια στο γκαραζ μου να δεις την ασπρουλα που φορεσε τα πατουμενα του sport evo.

Θα σε μαλώσω Νίκο!!!

Είναι Cecotto/Ravaglia τα πατούμενα και όχι sport evo!!!

Θα με πείτε κολλημένο αλλά το χρώμα της ζάντας στο sport evo είναι nogaro silver και όχι μαύρο.

Εκτός και αν δεν φαίνεται καλά στην φωτογραφία που έχεις ανεβάσει!!!

m_power_lunatic
16-02-10, 10:13
Respect στον παλιό!!! και στον owner!!!



Θα σε μαλώσω Νίκο!!!

Είναι Cecotto/Ravaglia τα πατούμενα και όχι sport evo!!!

Θα με πείτε κολλημένο αλλά το χρώμα της ζάντας στο sport evo είναι nogaro silver και όχι μαύρο.

Εκτός και αν δεν φαίνεται καλά στην φωτογραφία που έχεις ανεβάσει!!!

Εδω το ειχα να το πω ρε Δημητρη......νομιζω οτι ο Νικος παρασυρθηκε απο την ενταση της στιγμης.

M3EST
16-02-10, 10:56
Χαιρομαι που εισαστε διαβασμενοι.Αλλα ο παλιος δεν κανει λαθος.Οι ζαντες ειναι γκρι , δεν ειναι μαυρες μεσα αλλα η φωτο κανει να φαινονται σκουρες.Μην βιαζεστε να με μαλωσετε.

m_power_lunatic
16-02-10, 11:07
Χαιρομαι που εισαστε διαβασμενοι.Αλλα ο παλιος δεν κανει λαθος.Οι ζαντες ειναι γκρι , δεν ειναι μαυρες μεσα αλλα η φωτο κανει να φαινονται σκουρες.Μην βιαζεστε να με μαλωσετε.


Σωστος.......χαχαχαχα,εξαλλου ο Δημητρης ειπε οτι δεν φαινονται ξεκαθαρα,εγω τουλαχιστον για τις γνωσεις σου δεν αμφεβαλλα καν...εκ παραδρομης/βιασυνης μπορει να το εκανες απο αγνοια ουτε καν!!

Enema
16-02-10, 14:11
Το Ε30 ειναι αυτο που ηταν σε μια φωτογραφηση του CAR τα καλυτερα πισωκινητα ολων των εποχων ή καπως ετσι?:icon11:

santo
16-02-10, 15:09
Santo κατσε φρονιμα γιατι αν κατεβω στο υπογειο την βαψατε.Εχω κρυμμενα ολα τα sportauto-auto motor und sport-και οτι αλλο εβγαινε την εποχη που το Ε30 ηταν στα περιοδικα και εκλεβε την παρασταση.Προς το παρον ριξε μια ματια στο γκαραζ μου να δεις την ασπρουλα που φορεσε τα πατουμενα του sport evo.Θα βγει με καλες φωτο στο τευχος μαρτιου στο EVO μαζι με το Ε92.Στο δρομο για τη φωτογραφηση ολοι το Ε30 κοιταγανε λες και δεν υπηρχε το αλλο.

Φέρτω στη κοπή τη πίτα και μετά θα θέλεις εξολκέα να βγάλεις τον Bmw Power από μέσα..:gaysex:
μπορεί και όχι.. γιατί είναι ερωτοχτυπημένος..:flipa:

BMW Power
16-02-10, 15:23
Φέρτω στη κοπή τη πίτα και μετά θα θέλεις εξολκέα να βγάλεις τον Bmw Power από μέσα..:gaysex:
μπορεί και όχι.. γιατί είναι ερωτοχτυπημένος..:flipa:

Οι συναντήσεις αυτές γίνονται χωρίς γυναίκα για να μπορείς να απορροφηθείς....

m_power_lunatic
17-02-10, 19:50
Το SPORT EVO ειναι κοντα στο Α.Τ-Μ...ν μισο πανω στο πεζοδρομιο-μισο κατω.......πανω σε γωνια....χυμα,καλα δεν υπαρχει αυτος που το παρκαρε εκει....

///m power
18-02-10, 17:59
Καλημέρα αγαπητοί συνφορουμήτες,

Θα ήθελα να μοιραστώ την πρωινή μου εμπειρία.

Είναι standar η διαδρομή που χρησιμοποιώ κάθε πρωί για την δουλειά και κάπου στα άνω Βριλήσσια υπάρχει μια διασταύρωση τέρμα πάνω στο βουνό όπου κατά καιρούς υπάρχουν παρκαρισμένα (πάντα στο ίδιο σημείο) διάφορα ενδιαφέροντα αυτοκίνητα (Μ3 Ε46 cabrio, Cayenne Turbo, M3 E92....).

Σήμερα λοιπόν είδα το υπέρτατο (για τα δικά μου δεδομένα) αυτοκίνητο.

Συγνώμη για τις κακές φωτογραφίες αλλά το φούντωμα, η χαμηλή θερμοκρασία αλλά και η βροχή δεν βοήθησαν.

σε ποια οδο βρισκεται????

M3_GEO
19-02-10, 07:26
παντως ρε παιδια καθομαι και διαβαζω τι λεται για το παραπανω αυτοκινητο και η παραπληροφορηση παει συνεφο. πλεον το αυτοκινητο δεν ειναι εκει που ειτανε. δεν θελω να αναφερθω σε λεπτομεριες γιατι το αμαξι εχουνε παει να το φανε 1-2 φορες παντως το σιγουρο ειναι οτι πωλειται

M3_GEO
19-02-10, 07:31
Σήμερα το πρωί νάτο πάλι μπροστά μου!!!

Άφησα σημείωμα με το τηλ μου και το URL του forum.

το σημειωμα σου ειτανε με μολυβι γραμενο ειχεσ τηλεφωνο χωρις ονομα και κατω δεξια www.bmw-motorsport.gr ?

stef
19-02-10, 08:27
παντως ρε παιδια καθομαι και διαβαζω τι λεται για το παραπανω αυτοκινητο και η παραπληροφορηση παει συνεφο.

Έχεις την καλοσύνη να μας πεις τι λάθος έχει γραφεί ώστε να αποκατασταθεί η αλήθεια?
Καλή σου μέρα!

BMW Power
19-02-10, 09:47
Λοιπόν για να λυθεί το θέμα, εγώ άφησα σημείωμα στον καθαριστήρα του αυτοκινήτου με το τηλ. μου και το URL του forum με μαύρο στυλό διαρκείας. :icon18:

Ο άνθρωπος με πήρε τηλ. και μου είπε ότι το αυτοκίνητο αυτό ήρθε πριν από λίγο καιρό στην Ελλάδα από Γερμανία. Οπότε δεν είναι κανένα από τα προαναφερθέντα "γνωστά". Τις τελευταίες μέρες δεν το έχω δει.

M3EST
19-02-10, 10:31
Το Ε30 ειναι αυτο που ηταν σε μια φωτογραφηση του CAR τα καλυτερα πισωκινητα ολων των εποχων ή καπως ετσι?:icon11:

Ναι αυτο ειναι.Ηταν και στο εξωφυλλο.Evo μαιος 2008 τευχος Νο 066.

Action Man
19-02-10, 10:46
Ναι αυτο ειναι.Ηταν και στο εξωφυλλο.Evo μαιος 2008 τευχος Νο 066.

Το είχα δει παλιά μπροστά στον Sita.Φορούσε hartge ζάντες νομίζω.:)

stef
19-02-10, 22:48
Ο άνθρωπος με πήρε τηλ. και μου είπε ότι το αυτοκίνητο αυτό ήρθε πριν από λίγο καιρό στην Ελλάδα από Γερμανία. Οπότε δεν είναι κανένα από τα προαναφερθέντα "γνωστά". Τις τελευταίες μέρες δεν το έχω δει.


Ωχ ωχ ωχ ωχ, για λέγε, για λέγεεεεεεεεεεεεεε...

M3EST
19-02-10, 23:26
Το είχα δει παλιά μπροστά στον Sita.Φορούσε hartge ζάντες νομίζω.:)

Nαι αυτο ειναι αλλα τωρα πια φοραει μαμα σπορτεβο ζαντες.Ειναι στο γκαραζ η φωτο.

Action Man
20-02-10, 14:37
http://img63.imageshack.us/img63/5362/img0207o.th.jpg (http://img63.imageshack.us/my.php?image=img0207o.jpg) http://img64.imageshack.us/img64/2835/img0208e.th.jpg (http://img64.imageshack.us/my.php?image=img0208e.jpg)

stef
20-02-10, 15:08
Να μου το φέρει μέχρι το σπίτι μου, να του το πλύνω!
Βρε τι πάθαμε μεσημεριάτικο!

M3_GEO
04-03-10, 17:35
Δεν πειραζει ρε απλα επειδη στο car.gr ειναι πολυ συνηθισμενο να βαζεις φωτο χωρις να φαινονται τα νουμερα κανονικα δεν επρεπε να σε παραξενεψει,δες και σε αλλες κατηγοριες...αλλοι βαζουνε απο το φυλλαδιο οταν παρουσιαστηκε το μοντελο κτλ.Ας οψεται η αγαπη μου για την Μ3 Ε30....θελω να παρω μια γνησια και να την φτιαξω απο την αρχη και μια μετατροπη για καθε μερα,το εχω χασει λεμε χαχαχαχαχ!!!!Θα δουμε δεν καιγομαι ευτυχως να το δωσω.

φιλε mpower αν βρισκοτανε ενα bmw m3 e30 evoiii γνησιο σε υπεραριστη κατασταση με ελληνικα νουμερα ποσα χρηματα θα εισουνα διαθετημενος να δωσεις?

BMW Power
05-03-10, 08:24
φιλε mpower αν βρισκοτανε ενα bmw m3 e30 evoiii γνησιο σε υπεραριστη κατασταση με ελληνικα νουμερα ποσα χρηματα θα εισουνα διαθετημενος να δωσεις?

Μήπως και με 44 και κάτι χιλιάδες χιλιόμετρα? :cheers:

M3_GEO
05-03-10, 09:28
Μήπως και με 44 και κάτι χιλιάδες χιλιόμετρα? :cheers:
καπως ετσι χαχαχαχχαχα

stef
05-03-10, 14:46
Μήπως και με 44 και κάτι χιλιάδες χιλιόμετρα? :cheers:

Για πες, για πεεεεςςςςς...
Αυτό που έβλεπες παρκαρισμένο....?

BMW Power
05-03-10, 15:08
Προφανώς είναι αυτό αλλά αν θέλει ας μιλήσει ο M3 Geo για αυτό.........

M3_GEO
05-03-10, 20:02
Προφανώς είναι αυτό αλλά αν θέλει ας μιλήσει ο M3 Geo για αυτό.........

παιδες το αμαξι εχουνε παει να το φανε με αποτελεσμα ο ιδιοκτητης να φοβαται και να το δειξει. τα χιλιομετρα ειναι πραγματικα οι φθορες στο τιμονι και στον λεβιε ειναι φυσιολογικες αν σκεφτεις οτι ειναι alcantara. το αμαξι πωλειται, αν καποιος πραγματικα ενδιαφερεται και το τονιζω, θα προσπαθησω να τον φερω σε επαφη. παντως οποιος ενδιαφερεται μην εχει στο μυαλο του οτι με 20-25 χιλιαδες θα το παρει.
επισης εχει ελληνικες πινακιδες
αυτα!!!!!

stef
05-03-10, 20:44
Μιλάμε για τιμή 35+....? Πές μας στο περίπου αν θέλεις..

M3_GEO
05-03-10, 21:51
Μιλάμε για τιμή 35+....? Πές μας στο περίπου αν θέλεις..

ναι φιλε μου καπου εκει υπολογιζε

BMW Power
07-03-10, 12:04
Ανταλλαγή με Ζ4 3.0si Roadster Individual http://www.bmw-motorsport.gr/forums/vbgarage.php?do=view&id=15

Το δικαιούμαι άλλωστε μιας και το είδα πρώτος χαχαχα http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=24010

Fanatic
07-03-10, 12:22
Ας το παρει καποιος επιτελους!!!! Εξι χρονια τα ιδια ακουω! Πιστευω καλυτερη περιπτωση δεν θα βρειτε...ακομα και Γερμανια τοσο τα δινουν!

M3_GEO
08-03-10, 08:26
Ανταλλαγή με Ζ4 3.0si Roadster Individual http://www.bmw-motorsport.gr/forums/vbgarage.php?do=view&id=15

Το δικαιούμαι άλλωστε μιας και το είδα πρώτος χαχαχα http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=24010

δυστηχως δεν τον ενδιαφερει με ζ4:)

stef
08-03-10, 08:32
δυστηχως δεν τον ενδιαφερει με ζ4:)

Με τι τον ενδιαφέρει δηλαδή...?
Για να ξέρουμε...

m_power_lunatic
09-03-10, 13:28
Πες μας αν θες καποιες ενδεχομενες ανταλλαγες για το SPORT EVO....καποιος να μεταφερει τα τελευταια post μας στο thread για το SPORT EVO του μελους BMW POWER για να μεινει καθαρο αυτο εδω το thread που αφορα μονο την αγοραπωλησια της Μ3 Ε46.

Fairytale
09-03-10, 13:42
....καποιος να μεταφερει τα τελευταια post μας στο thread για το SPORT EVO του μελους BMW POWER για να μεινει καθαρο αυτο εδω το thread που αφορα μονο την αγοραπωλησια της Μ3 Ε46.έφτασεεεε
C U out there

Terry Grant
02-03-13, 17:06
μολις το ειδα αυτο το οπλο.......καλα αποθηκευμενο.......με πολυ σκονη.......κλαψ κλαψ......!!!!!

m_power_lunatic
02-03-13, 19:35
Ηταν οι μερες χθες φαινεται γιατι εγω ξαναειδα ενα κοκκινο SPORT EVO και γινανε και οι φωτος!!!!

alpaneras
02-03-13, 19:50
Αντε ρέ θέλω και εγώ να δώ κανα Sport evo!! Βάλε καμιά φωτό

stef
02-03-13, 20:50
Ηταν οι μερες χθες φαινεται γιατι εγω ξαναειδα ενα κοκκινο SPORT EVO και γινανε και οι φωτος!!!!

Πού είναι οι φώτος ρε???
Άντε θα μας τρελλάνετε εσείς!!!!