PDA

Επιστροφή στο Forum : ΒΜW vs ALFA ROMEO


Geo_3D
12-02-10, 14:28
Λεμε εδω και καιρο με τον φιλο Stallion να κανουμε μια κοινη συναντηση με τους alfisti και να γινουν και καποιες μετρησεις με αντιστοιχες ιταλιδες...υπαρχουν καποιες ενδιαφερουσες 25αρες Ιταλιδες για μενα...Ειναι καποιος αλλος που θα τον ενδιεφερε για "συνευρεση" με αντιστοιχη Μονικα Μπελουτσι???

TAZ118!
12-02-10, 14:33
Ισως 118i Ε81 vs 147 2.0 ?

Fairytale
12-02-10, 14:35
ΧΑΧΑ απίστευτος... κοντρο-διοργανωτής !!!
Άντε και στην Τάμπα μετά (η Μέκκα του σπορ) !!!
Ο EVANGELOS θα σκάσει μιλάμε.
Μέσα είμαι...
C U out there

Geo_3D
12-02-10, 14:36
Σας φουντωσα,σας φουντωσα????

kloukakis
12-02-10, 14:54
Με το μαλακό τις ιταλίδες παρακαλώ, τις αγαπάω:wub:

Geo_3D
12-02-10, 14:58
Κοιτα...ή θα τις πη$@#$ουμε ή θα μας πη$@#$ουνε...απο οποια πλευρα και αν το δεις,καλο ειναι!!!:D

kloukakis
12-02-10, 15:05
:gaysex: απο :gaysex: διαφέρει......

Geo_3D
12-02-10, 15:08
Αν ειχα την Μονικα Μπελουτσι στο κρεβατι μου,το ιδιο θα ηταν!!!:p:

Κανενας αλλος ενδιαφερομενος για την αναμετρηση???

TAZ118!
12-02-10, 15:13
Παντως πιστευω οτι αν γινει δεν θα καταληξει ομορφα η ολη φαση....

STR
12-02-10, 15:43
Μια 2λιτρη twin spark για μενα...Με κοκκινα εσωρουχα παρακαλω!!!

Υ.Γ. Δεν θα εχει ασχημη καταληξη....Πλακα και χαβαλες να γινεται.
Υ.Γ. Εγω ας πουμε, θα παω κι ας ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα ειμαι πισω!!!

Geo_3D
12-02-10, 15:49
Παντως πιστευω οτι αν γινει δεν θα καταληξει ομορφα η ολη φαση....

Μην εισαι τοσο σιγουρος...με τα παιδια γνωριζομαστε και ειναι ολοι τους πολυ οκ τυποι...χωρια οτι κατα βαθος ειναι ολοι τους κρυφο bmwδακηδες!!!:)

DimitrisZ4
12-02-10, 16:02
Κ εγω θελω...! κ εγω θελω!!!!

με κανα GTA ???

Dark_Niaou
12-02-10, 16:48
και εγώ.... και ας ξερω οτι θα χασω.....!!!

JuNiOr_
12-02-10, 17:30
τιποτα σε 1,9 ή 2,0JTS εχουμε για :gaysex:?? λολ!
πολυ ηττοπαθεια βλεπω..εγω αν δε μου σκασει κανας πολλαπλασιαστης παλι,θα το κοψω το νημα!!χαχαχαχ

Stallion3.2
13-02-10, 11:54
Αν δεν μαζευτούμε πολλοί η φάση αποκλείεται να καταλήξει άσχημα.. προσωπικά δεν έχω κολλήματα να με περάσει κάποια bmw αρκεί η συμπεριφορά να είναι κόσμια απ'ολες τις πλευρές. εγώ έσω ήδη κάνει μια νύξη στα παιδιά της παρέας που είχε γνωρίσει και ο Γιώργος και είναι μέσα. αρκεί να συντονιστούμε. στο alfisti.gr δεν το κάνω επίσημο θρεντ γιατί θα κλείσει εντώς δευτερολέπτων λόγω της γενικότερης πολιτικής να μην σχολιάζονται κοντρες και ανοίγματα και γενικότερα να μην υπάρχουν θρεντ που μπορεί να προκαλέσουν μια άσχημη αντιπαράθεση απο 'λάθος' άτομα (υπάρχουν παντού) αν και ίσως ένας mod να έρθει....

Stallion3.2
13-02-10, 11:56
Μην εισαι τοσο σιγουρος...με τα παιδια γνωριζομαστε και ειναι ολοι τους πολυ οκ τυποι...χωρια οτι κατα βαθος ειναι ολοι τους κρυφο bmwδακηδες!!!:)



ακριβώς το ίδιο με ανάποδη κατάληξη λένε και απο την άλλη... μηπώς τελικά απλά γουστάρουμε καλά αμάξια απ'οπου και αν έρχονται?:)

vlahopilot
13-02-10, 11:58
Για καθήστε ρε παιδιά....εγώ με τί να έρθω?

Όχι...πείτε μου με τί να εμφανιστώ και προσπαθείστε να καταλάβετε σε τί δίλημμα με έχετε βάλει!!

Ουφ....άντε τώρα να αποφασίσω....

alfetta
13-02-10, 12:05
Κ εγω θελω...! κ εγω θελω!!!!

με κανα GTA ???

παρών :friday: !

Stallion3.2
13-02-10, 12:05
για να είναι δίκαιες οι συγκρίσεις θα πρέπει να είναι

156 2.5 vs 325
1750tbi vs 325
156/147GTA μαμά vs 330 (E46 προφουλού, 230/240ps δεν ήταν αυτή?)
156 GTA γαργαλήμενη vs 330 265ps
GT 3.2 compressor vs Μ3 Ε46
2.0 ts vs 320
1.6 ts vs 318

έτσι νομίζω δηλαδή.. πάντως αν ήμαστε πολλοί βλέπω να είμαστε

bmw/alfa vs skoda octavia RS/xsara....

DimitrisZ4
13-02-10, 12:28
παρών :friday: !

φυγαμε..!!

envy
13-02-10, 13:12
Ανεξαρτήτως των προσωπικών επιλογών του καθενός μας και των ατομικών ευθυνών που όλοι αναλαμβάνουμε, είναι επίσημη θέση και Κανονισμός του club μας να μην προωθούμε μέσω των σελίδων μας έστω και φιλικές "μετρήσεις" εκτός πίστας.
Αυτό ουδεμία σχέση έχει με τις φιλικές σχέσεις σχέσεις που διατηρούμε με όλους τους συνάρρωστους της αυτοκίνησης.
Γι' αυτό το λόγο προτείνω στους φίλους μου να είμαστε φειδωλοί στην επίκληση της ιδιότητας μέλους του alfisti, για καθαρά τυπικούς λόγους.
Η επικοινωνία μέσω αυτού του τόπικ αφορά αποκλειστικά τους χρήστες αυτού φόρουμ (μερικοί εκ των οποίων είμαστε και εμείς) και όχι επίσημη συνδιοργάνωση των δύο club τέτοιων "εκδηλώσεων" μια και αυτό δεν είναι εφικτο λόγω περιορισμού του Κανονισμού μας όπως ανέφερα.

oldcarskickass
13-02-10, 14:39
Χωρίς να θέλω να δυναμιτίσω ή να αφήσω υπονοούμενα, σε ευθεία θα γίνει η κόντρα η και σε κανένα στροφιλίκι / πίστα;


Και καλό θα είναι οι συγκρίσεις να μείνουν μόνο εκεί δλδ, όχι του στυλ << το δικό μου μεν έχασε αλλά έχει ηλιοροφή άρα έξτρα βάρος, ψηλό κέντρο βάρους κτλ κτλ>>.

Geo_3D
13-02-10, 14:50
Επισημη διοργανωση κοντρας,απλα δεν υφισταται....:)
Ειναι καθαρα χαβαλεδοσυναντηση,με καφεδακι,καμια διαδρομουλα ωραια και μαζι με αυτα εντελως τυχαια ανοιγματακια μεταξυ μας

P.S.-Παλι ριγμενα τα 25αρια...θα αντιμετωπισουν καθε λογης Ιταλιδα...

P.S.2-Το φανταζομαι καπως ετσι!!!:D
http://www.youtube.com/watch?v=OKrjmR_I2A0&feature=related

oldcarskickass
13-02-10, 14:55
Επισημη διοργανωση κοντρας,απλα δεν υφισταται....:)
Ειναι καθαρα χαβαλεδοσυναντηση,με καφεδακι,καμια διαδρομουλα ωραια και μαζι με αυτα εντελως τυχαια ανοιγματακια μεταξυ μας

P.S.-Παλι ριγμενα τα 25αρια...θα αντιμετωπισουν καθε λογης Ιταλιδα...

P.S.2-Το φανταζομαι καπως ετσι!!!:D
http://www.youtube.com/watch?v=OKrjmR_I2A0&feature=related

Το ξέρω, από την άλλη όμως ο άμετρος χαβαλές έκλεισε το κοντροφόρουμ...

Τέσπα εύχομαι να περάσετε καλά και να σηκώσετε με κάθε τρόπο τη σημαία της φίρμας ψηλά! (της δικής μας φίρμας ε; )

Nikos120i
13-02-10, 14:58
Ενδιαφέρον...

Nick_compact
13-02-10, 17:31
Πότε θα γίνει; Εγώ με το Cooper με τι θα πατήσω; :D

InsaneDriver
13-02-10, 17:58
Πότε θα γίνει; Εγώ με το Cooper με τι θα πατήσω; :D

Με το φορτηγάκι που κουβαλάει τα Selenia...:useless:

nik200
13-02-10, 18:12
Εγω επειδη εχω προηγουμενα....με το φορουμ αυτο...
εχω για ολα τα γουστα κοντρα...2λτ...με το καντετακι.....και 3,2λτ με το audi....και επειδη ειμαι και σωστος εχω και πιο λιγα αλογα και στις δυο περιπτωσεις.....

υ.γ. το καντετ 400αρι γιατι ειμαι θεοκοντος....

nik200
13-02-10, 18:26
φυσικα κανω πλακα...τα παιδια ειναι φιλοι....τους εχω γνωρισει...

TAZ118!
13-02-10, 18:53
Οπως λεει και ενας αρχικοντρακιας...Ας γινουν τα πατηματα!
Εγω ειμαι μεσα.

johnas
13-02-10, 19:58
καλησπερα παιδια, να ενημερωθουμε για τοποθεσιες και ωρες πιο πολυ να χαβαλεδιασουμε και λιγο.......

Fairytale
14-02-10, 16:58
Ανεξαρτήτως των προσωπικών επιλογών του καθενός μας και των ατομικών ευθυνών που όλοι αναλαμβάνουμε, είναι επίσημη θέση και Κανονισμός του club μας να μην προωθούμε μέσω των σελίδων μας έστω και φιλικές "μετρήσεις" εκτός πίστας.
Αυτό ουδεμία σχέση έχει με τις φιλικές σχέσεις σχέσεις που διατηρούμε με όλους τους συνάρρωστους της αυτοκίνησης.
Γι' αυτό το λόγο προτείνω στους φίλους μου να είμαστε φειδωλοί στην επίκληση της ιδιότητας μέλους του alfisti, για καθαρά τυπικούς λόγους.
Η επικοινωνία μέσω αυτού του τόπικ αφορά αποκλειστικά τους χρήστες αυτού φόρουμ (μερικοί εκ των οποίων είμαστε και εμείς) και όχι επίσημη συνδιοργάνωση των δύο club τέτοιων "εκδηλώσεων" μια και αυτό δεν είναι εφικτο λόγω περιορισμού του Κανονισμού μας όπως ανέφερα.Τι είπες τώρα καλλιτέχνη;
Έχετε κλειστές τις κοντρο-ενότητες;
Δηλ. δεν είμασταν το μοναδικό site στον κόσμο που τις είχε κλειδωμένες; xexe
http://www.bmwcoop.com/wp-content/images/2009/12/alfaromeobmw.jpg
C U out there

EVERGET
14-02-10, 17:28
Ανεξαρτήτως των προσωπικών επιλογών του καθενός μας και των ατομικών ευθυνών που όλοι αναλαμβάνουμε, είναι επίσημη θέση και Κανονισμός του club μας να μην προωθούμε μέσω των σελίδων μας έστω και φιλικές "μετρήσεις" εκτός πίστας.
Αυτό ουδεμία σχέση έχει με τις φιλικές σχέσεις σχέσεις που διατηρούμε με όλους τους συνάρρωστους της αυτοκίνησης.
Γι' αυτό το λόγο προτείνω στους φίλους μου να είμαστε φειδωλοί στην επίκληση της ιδιότητας μέλους του alfisti, για καθαρά τυπικούς λόγους.
Η επικοινωνία μέσω αυτού του τόπικ αφορά αποκλειστικά τους χρήστες αυτού φόρουμ (μερικοί εκ των οποίων είμαστε και εμείς) και όχι επίσημη συνδιοργάνωση των δύο club τέτοιων "εκδηλώσεων" μια και αυτό δεν είναι εφικτο λόγω περιορισμού του Κανονισμού μας όπως ανέφερα.

κλασικός alfisti.....

Stallion3.2
14-02-10, 18:53
κλασικός alfisti.....

τι εννοείς? ο άνθρωπος (που είναι mod του alfisti) για αποφυγή παρεξηγήσεων έγραψε ότι το alfisti επισημως δεν εγκρίνει συναντήσεις με αφορμή κόντρες... αν είχαμε γράψει ότι θα πάμε για καφέ και στην πορεία ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ κάναμε και ανοιγματάκια και οτιδίποτε δεν θα έλεγε τίποτα.. οι θέσεις των mod είναι λεπτές και πολλές φορές περιορίζονται απο την πολιτική του εκάστοτε φόρουμ, πολιτική που έχει χαραχτεί απο τους ιδιοκτήτες και τους admins...μην δημιουργούμε θέματα εκεί που δεν υπάρχουν

nik200
15-02-10, 13:00
τι εννοείς? ο άνθρωπος (που είναι mod του alfisti) για αποφυγή παρεξηγήσεων έγραψε ότι το alfisti επισημως δεν εγκρίνει συναντήσεις με αφορμή κόντρες... αν είχαμε γράψει ότι θα πάμε για καφέ και στην πορεία ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ κάναμε και ανοιγματάκια και οτιδίποτε δεν θα έλεγε τίποτα.. οι θέσεις των mod είναι λεπτές και πολλές φορές περιορίζονται απο την πολιτική του εκάστοτε φόρουμ, πολιτική που έχει χαραχτεί απο τους ιδιοκτήτες και τους admins...μην δημιουργούμε θέματα εκεί που δεν υπάρχουν

ε τοτε θα παμε μονο για καφεδακι...η τουλαχιστον ετσι θα πουμε στους admin...ιχιχχιχιιχιχιχιχ

andreas_R
15-02-10, 13:06
Μμμμμμμμμμμμ

ενδιαφερον!

Δεν εχω πατησει ποτε με GTA

stef
15-02-10, 13:14
Andrea type r έχεις ή κάποιο BMW...?

andreas_R
15-02-10, 13:17
Ακομα το ταπερ δυστυχως!!!

Απο δω απο κει το παω δε μου καθεται αλλο αμαξι.

Ολο κατι στραβωνει

stef
15-02-10, 13:22
Μια χαρά πάνε τα τάπερ και είναι σκυλιά!

andreas_R
15-02-10, 13:25
ναι αλλα δεν εχουν 4 πορτες.

Αυτος ειναι και ο λογος που θελω να αλλαξω αυτοκινητο.
Δεν εχω καποιο παραπονο.

Σκεφτομουν να παρω με 5000-6000 ενα 36ari να κανω τις δουλειες μου
αλλα δεν ειναι καιρος για 2 αμαξια...

stef
15-02-10, 13:37
Πάρε civic 4πορτο type r

andreas_R
15-02-10, 13:38
Μονο δεξιοτιμονο βγαινει.

Στο Ελλαδισταν γιοκ

yiannis2002
15-02-10, 19:42
να φέρουν και κανα τζούνιορ 1600 για εμένα...:rockon:

envy
17-02-10, 14:33
ε τοτε θα παμε μονο για καφεδακι...η τουλαχιστον ετσι θα πουμε στους admin...ιχιχχιχιιχιχιχιχ
Εμείς το λέμε "τσάι"... για καφεδάκι μπορεί να προλάβω και εγώ...:smokin:

nik200
17-02-10, 14:43
Εμείς το λέμε "τσάι"... για καφεδάκι μπορεί να προλάβω και εγώ...:smokin:

αρα πρωτα καφεδακι και μετα "τσαι"..χαχαχαχαχααχαχ

alfetta
23-02-10, 13:35
δεν πάμε κάνα Μέγαρο τωρα που είναι ελευθερες οι Κυριακές?
να πάει και ο καθένας βόλτα όποιον θέλει?

Stallion3.2
26-02-10, 18:04
ναι ναι ναι

yiannis2002
26-02-10, 19:17
δεν πάμε κάνα Μέγαρο τωρα που είναι ελευθερες οι Κυριακές?
να πάει και ο καθένας βόλτα όποιον θέλει?

Τα Σάββατα κύριοι, και όχι όλα
www.athenscircuit.gr

Dark_Niaou
03-03-10, 18:58
αυτο το Σάββατο;