PDA

Επιστροφή στο Forum : Neopard.


ToyMaker
16-02-10, 15:01
Γεια σας κι από μένα.

Με λένε Γιώργο και είμαι φρέσκος (σπαρταράω μιλάμε) κάτοχος μιας Z4 Roadster 3.0si.
Ποτέ δεν ήμουν "μπεμβεδάκιας" με την έννοια που αναφέρεται συνήθως, παρόλο που όλοι οι γνωστοί μου που γνώριζαν ήταν του concept "once you go black, you never go back" (υπό την έννοια του άπαξ και οδηγήσεις μπέμπα, θέτεις τον πήχυ πολύ ψηλά για οτιδήποτε άλλο).

Μετά από το ταξίδι ξεπαρθενιάσματος στο Σαλόνικα και πίσω το περασμένο 3ήμερο, τείνω και εγώ προς τα κει. :)

Έκανα join την παρέα σας γιατί γνωρίζω τα απολύτως βασικά για το αυτοκίνητο και θέλω να μάθω περισσότερα. Σε πρώτο χρόνο, πώς μπορώ να αναβαθμίσω το software που συνοδεύει το i-bus (καλά το λέω; ), το dvd του navigation και τα λοιπά (κάτι για 3d maps και κάτι τέτοια άλλα διαστημικά διάβασα κάπου και ψάρωσα :) )

Έχω διάβασμα μπροστά μου...θα σας ενοχλήσω εν καιρώ. :)

Dim77
16-02-10, 15:05
Καλώς ήρθες στο φόρουμ!

GREY
16-02-10, 15:30
Εχεις πολυ διαβασμα οντως..εγω ολο διαβαζω και τιποτα δεν κανω..χε χε..
Καλως ηρθες..

BMW Power
16-02-10, 15:34
Καλώς ήρθες στο forum.

Βάλε καμιά φωτογραφία στο γκαράζ να δούμε και το αυτοκίνητο.

Dark_Niaou
24-02-10, 18:31
Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Υπάρχουν πολλοί χαρούμενοι ιδιοκτήτες της Ζ4 μέσα στο φόρουμ μας που θα σε βοηθήσουν σε ότι χρειαστείς.

ThaNOS E46coupe
04-03-10, 00:24
καλος ηρθες κ συ στην παρέα toy maker....κ καλορίζικο το εργαλειο σου....αλλα ρε παιδιά...ενα παράπονο....οι πιο πολοί θεσσαλονικεις είναι...κ αθηναίοι....κανείς κάτω απο το αυλάκι δεν παιζει? απο καλαματα μερια?

Nick_compact
04-03-10, 00:29
Σώπα παραπονιάρη, Πύργος εδώ :chair: :banhim:

Καλώς ήρθες φίλε, καλή διαμονή, και καλό διάβασμα!

sierra
07-03-10, 10:27
Καλώς ήρθες στην παρέα και θα μάθης πολλά για την μπέμπα σου εδώ...:deal: