PDA

Επιστροφή στο Forum : SUBARU VS Z3 M3


PANAGIVTHS
19-09-05, 10:55
Eιμαι κατοχος ενος impreza πρωτης γενιας καθος ταξιδεβα νασου ενα πολη ομορφο μπλε ανηχτο Ζ3 Μ3 με φανταστηκο θορηβο στοις τεσερης μπουκες(σημιοτεον οτι το Ζ3 ειναι του club και εχει και ειδηετερη πινακηδα)ενω πηγεναμε χαλαρα με 160 περηπου το Ζ3 κατεβαζει ταχητητα και ανηγει .δε η μαβρηλα που στοβηληζοταν απο τοις ελευτερες εξατμησεις και τα σκασηματα υπεροχα,αναροτιεμε στηγμιεα αν ειναι πηραγμενο και το περνω καταποδας.πρωτο ανηγμα απο ρεπρηζ τεταρτης δηκιας μου αποτελεσμα ησοπαλο,φτανουμε στα διοδια της χαλκιδας εμπρος το Ζ3 πισο εγω πληρονουμε και το Ζ3 ενω ειναι 50 μετρα μπροστα ανηγη μονο του παταω και το φτανω για πλακα εαν ειχαμε στη διαθεση μας και τοις δυο λορηδες του δρομου θα ειμουν αρκετα μπροστα πολη καλη φιλικη κοντρα.Τα Ζ3 τα εχω σε πολη μεγαλη εκτημηση τωρα που το ειδα και σε Μ3 το σημπαθησα ακομη περησοτερο. :wub:

Fanatic
19-09-05, 10:58
Specs του impreza σου? Χρωμα του Ζ3?

PANAGIVTHS
19-09-05, 11:15
Το χρομα του Ζ3 τοεχω γραψει ειναι μπλε ανηχτο η πινακηδα ειναι 1000 το ξερει κανεις εχει αυτοκολητο του club πισω αρηστερα.Το δικο μου ειναι ενα sti version 4 απο την μανα του ειναι 280 αλογα αλα ειναι πιραγμενο τωρα ειναι 400 αλογα.

Black5
19-09-05, 11:25
Το χρομα του Ζ3 τοεχω γραψει ειναι μπλε ανηχτο η πινακηδα ειναι 1000 το ξερει κανεις εχει αυτοκολητο του club πισω αρηστερα.Το δικο μου ειναι ενα sti version 4 απο την μανα του ειναι 280 αλογα αλα ειναι πιραγμενο τωρα ειναι 400 αλογα.


Aν δεν είναι σύμπτωση το Ζ3 που λες είναι 440 άλογα.....

PANAGIVTHS
19-09-05, 11:35
Δημητρη οτι ειναι συγουρα πολη δηνατο το ειδα με τα ματια μου,με εβγαλες απο μεγαλες σκεψεις γιατι οτι ειναι πολη πιραγμενο το καταλαβα αυτο που με ετρογε ηταν οτι αναροτιομουνα ποσα αλογα να ειναι αυτο το τερας για να πηγενει ετση. :eek:

manosbmw318ie30
19-09-05, 11:44
99% ήταν ο skandalis321!

manosbmw318ie30
19-09-05, 11:49
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=1020

PANAGIVTHS
19-09-05, 12:02
Γεια σου Μανο ναι αυτο ειναι το αμαξι πολη σωστος.

skandalis447
19-09-05, 15:29
Φιλε παναγιωτη ειμαι ο ιδιοκτητης του ΜΖ3.Καταρχιν εχεις ενα απο τα πιο δινατα σουμπαρου που εχω δει.Τα πραγματα ομως δεν ειναι ακριβως οπως τα γραφεις.Το Ζ ειναι 447αλογα με κομπρεσσορα.(www.da-motorsport.com)Εγω πιγαινα με 160 με 2 ατομα και ανοιχτη κουκουλα και εσυ ησουνα πισω μου.κατεβαζω 4η και κανω δεξια στο μεσαιο ρευμα για να σου ερθει ο αερας.παταμε και μενουμε σταθεροι μεχρι που εβαλες 5η στα 200 οποτε εμεινες καποια καροτσια πισω.Εγο εκοψα στα 235 και σου ειχα ανοιξει αρκετα.Μετα τα διοδια ηρθες με φορα απο πισω αφου εγω περιμενα και ανοιξες κολλημενος πισω μου.ισουνα οντως κολλημενος πισω μου αλλα εκανες δεξια να με περασεις και δεν ηρθες καν διπλα.Στα 200 εβαλες παλι 5η και αρχισα να σου ανοιγω...Παντος αν θες ξαναπαμε κανα βραδακι μονος μου και με κλειστη κουκουλα...Ομολογω πος το σουμπαρου σου ηταν απο τα ελαχιστα αμαξια που σταθηκε διπλα μου σε ρεπριζ,τουλαχιστον μεχρι τα 200.Παντα φιλικα,Δημητρης!!!

Dark_Niaou
19-09-05, 15:38
Φιλε παναγιωτη ειμαι ο ιδιοκτητης του ΜΖ3.Καταρχιν εχεις ενα απο τα πιο δινατα σουμπαρου που εχω δει.Τα πραγματα ομως δεν ειναι ακριβως οπως τα γραφεις.Το Ζ ειναι 447αλογα με κομπρεσσορα.(www.da-motorsport.com)Εγω πιγαινα με 160 με 2 ατομα και ανοιχτη κουκουλα και εσυ ησουνα πισω μου.κατεβαζω 4η και κανω δεξια στο μεσαιο ρευμα για να σου ερθει ο αερας.παταμε και μενουμε σταθεροι μεχρι που εβαλες 5η στα 200 οποτε εμεινες καποια καροτσια πισω.Εγο εκοψα στα 235 και σου ειχα ανοιξει αρκετα.Μετα τα διοδια ηρθες με φορα απο πισω αφου εγω περιμενα και ανοιξες κολλημενος πισω μου.ισουνα οντως κολλημενος πισω μου αλλα εκανες δεξια να με περασεις και δεν ηρθες καν διπλα.Στα 200 εβαλες παλι 5η και αρχισα να σου ανοιγω...Παντος αν θες ξαναπαμε κανα βραδακι μονος μου και με κλειστη κουκουλα...Ομολογω πος το σουμπαρου σου ηταν απο τα ελαχιστα αμαξια που σταθηκε διπλα μου σε ρεπριζ,τουλαχιστον μεχρι τα 200.Παντα φιλικα,Δημητρης!!!

Λεω και εγώ....... :bugeye:

PANAGIVTHS
19-09-05, 19:29
Γεια σου Δημητρη χερομε ηδιετερα για την γνωρημια,πολη καλο το αμαξι σου ευχαρηστηθηκα πολη το ανηγμα που καναμε,να σου θημησω καπια πραγματα που πηθανον να μην ξερεις δηκεολογιμενα βεβεα,πρωτων το αμαξι μου ειναι τετρακινιτο και πλεονεκτει σε εκηνησοις απο σταση λογο του οτι εχω να κινησω δυο διαφορικα παραπανο απο εσενα λογηκα χανω σε τελικες σε σχεση με το δικο σου τουτου,οσο για το βαρος σε πληροφορο οτι ταξηδεβα για καβαλα και ημουν φορτομενος με μπαγαζια.Θα χερομουν να τα πουμε απο κοντα να κανουμε και τα ανηγματακιαμας,το τηλεφονο μου ειναι 6972077470,παντα φιλικα Παναγιωτης. :)

manosbmw318ie30
19-09-05, 19:41
Λοιπόν θέλω να είμαι και εγώ εκεί! Αν θέλετε κιόλας πάω και εγώ! Όχι αν μπορείτε να πάτε τόσο αργά όσο και εγώ, τότε τα βάζουμε κόντρα!!! :smiley_ab

Σοβαρά, θέλω να είμαι και εγώ (αν μπορώ βεβαίως) οπότε Παναγιώτη περιμένω ειδοποίηση!!! Χε χε χε! Θα είμαι ο κριτής (αφού θα με έχετε αφήσει 1-2 λεπτά πιο πριν!!!!! ) :pth:

Είναι όντως και τα 2 από τα πιο δυνατά αυτοκίνητα που γνωρίζω, οπότε... :bowdown:

bmwfan
19-09-05, 19:52
Παναγιωτη μολις ειδα τη εκανες εδω μεσα σαν δεν ντρεπεσαι παλιο ιαπωνα. :)
Κανονιστε να δουμε τις διαφορες απο κοντα .Το Ζ3 οντως ειναι δυνατο με τοσα αλογα οπως και το impreza επισης οποτε θα ειναι μια ωραια μονομαχια :smiley_ab

PANAGIVTHS
19-09-05, 19:52
οκ Μανο εαν δεν εχει αντηρηση και ο Δημητρης?

manosbmw318ie30
19-09-05, 20:03
Ιδέα!!! Θα δοκιμάσω εγώ σαν ουδέτερος παρατηρητής και τα δύο αυτοκίνητα και με όποιο κάνω καλύτερο χρόνο, θα είναι ο νικητής!!!

Εεεεεε;;;; Τί λέτε;;;;;;



ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...... Γιατί δε μιλάτε;;;;; Δεν είναι καλή η ιδέα μου;;;;
:pth::pth::pth:

vasilisZ3
19-09-05, 23:58
Γεια σου Δημητρη χερομε ηδιετερα για την γνωρημια,πολη καλο το αμαξι σου ευχαρηστηθηκα πολη το ανηγμα που καναμε,να σου θημησω καπια πραγματα που πηθανον να μην ξερεις δηκεολογιμενα βεβεα,πρωτων το αμαξι μου ειναι τετρακινιτο και πλεονεκτει σε εκηνησοις απο σταση λογο του οτι εχω να κινησω δυο διαφορικα παραπανο απο εσενα λογηκα χανω σε τελικες σε σχεση με το δικο σου τουτου,οσο για το βαρος σε πληροφορο οτι ταξηδεβα για καβαλα και ημουν φορτομενος με μπαγαζια.Θα χερομουν να τα πουμε απο κοντα να κανουμε και τα ανηγματακιαμας,το τηλεφονο μου ειναι 6972077470,παντα φιλικα Παναγιωτης. :)
Ρε αδελφέ καλά όλα αυτά που αναφέρεις, αλλά ήμαρτον μην μας βγαίνουν τα μάτια μ αυτά που διαβάζουμε.
Λίγο ορθογραφία ρε παληκάρια γιατί θα ξεχάσουμε και αυτά που μας μάθανε κάποτε...Ήμαρτον....

Fad3In
23-09-05, 22:14
Ρε αδελφέ καλά όλα αυτά που αναφέρεις, αλλά ήμαρτον μην μας βγαίνουν τα μάτια μ αυτά που διαβάζουμε.
Λίγο ορθογραφία ρε παληκάρια γιατί θα ξεχάσουμε και αυτά που μας μάθανε κάποτε...Ήμαρτον....

Χωρις πλακα,πιστευω οτι επιτηδες το κανει! :loser: :hello:
Παντως μιλαμε για κοντρα τερατων,ετσι;
Αντε και με βιντεακι παιδια!!!
Ν.