PDA

Επιστροφή στο Forum : Δωσε μπαρμπα!!!!!!


m_power_lunatic
23-08-04, 17:23
Ενα πολυ καλο site για τα μωρα μας ειναι το www.but.at του γνωστου αγγλικου οικου βελτιωσεων.Κατεβαστε τα VIDEO με τα Μ3 Ε36 και Μ3 Ε46CSL να σβουριζουν στη βροχη!!!!Εχω ακουσει ηχο απο CSL εδω στην Ελλαδα και οι δικοι μου με ρωταγανε γιατι δεν μιλαω,ψαχνω τα βιβλιαρια και ειμαι ολη μερα στο INTERNET!ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ!!!!!!

Brown
24-08-04, 08:08
Με αφορμή το post του m_power_lunatic, θέλω να προτείνω, στους Admins, αν θέλουν, να έχουμε ένα θέμα, με όλα τα links, που δίνουν οι χρήστες, έτσι ώστε να είναι μαζεμένα και όποιος ζητά κάτι να το βρίσκει εύκολα.

BMW5S
24-08-04, 09:32
Καλο site !!!

mpikounis
24-08-04, 09:42
Με αφορμή το post του m_power_lunatic, θέλω να προτείνω, στους Admins, αν θέλουν, να έχουμε ένα θέμα, με όλα τα links, που δίνουν οι χρήστες, έτσι ώστε να είναι μαζεμένα και όποιος ζητά κάτι να το βρίσκει εύκολα.
Καλη ιδεα ειναι! Θα κοιταξω να δω αν υπαρχει κατι λιγο πιο οργανωμενο (software) ωστε να κραταμε τα links, αν δεν βρω κατι θα φτιαξουμε ενα forum για αυτο το λογο.

BMW5S
24-08-04, 09:57
Ισως να μπορουσαμε να δουμε και ενα ξεχωριστο thread με τις συναντησεις ανα ημερομηνια που εγιναν και θα γινουν στο μελλον μαζι με τις αντιστοιχες foto

MPOWER
24-08-04, 10:31
Και αυτή πολύ καλή ιδέα...την βλέπω να γίνεται πραγματικότητα σύντομα!

Black5
26-08-04, 10:38
Μια και προτείνουμε όλοι κάτι να προτείνω κι εγώ να έχουμε μία καλύτερη κατηγοροποίηση έτσι ώστε να μην χανόμαστε?? Τα διάφορα θέματα είναι πολύ διάφορα!!!!!

Fanatic
26-08-04, 10:56
Εχει δικιο ο φιλος.Οσο αυξανονται τα post αυξανεται και η δυσκολια περιηγησης στο forum.Ισως θα μπορουσαμε να εχουμε κατηγοριες για μοντελα πχ. Ε21,Ε30,Ε36,///Μ κτλ.Βεβαια ολα ειναι τοσο τελεια που ειναι μηδαμινα αυτα.Απλα επειδη γινομαστε παααααρα πολλοι καλο ειναι να μην γινουμε Βαβελ... ;)

Z3 Fat Bastard
26-08-04, 11:06
Αν και ειμαι φιλος του χαους και του χαμου πιστευω οτι ολα εδω δουλευουν (δυστυχως) πολυ καλα.

Παιδες, να χρησιμοποιητε την μηχανη ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ. Ειναι ενα πολυ καλο εργαλειο και σου βρισκει οτι ζητας ΑΜΕΣΑ και ΣΩΣΤΑ !!!! :)

compact
26-08-04, 13:19
εγω για να μην ξεχναω τα post, μου παω στο profile και βλεπω ολα τα last post μου!!

JiMk
26-08-04, 13:27
Το μπλε Ε36 είναι όλα τα λεφτά.... ειδικά στο τέλος που κοπανάει 2η...

Administrator
29-08-04, 11:17
Μετά το ενδιαφέρον που παρουσιάστηκε για την οργάνωση των links προστέθηκε σήμερα ένα νέο υποσύστημα στο BMW-Motorsport.gr, τα Links. θα το βρείτε στα menu.

Σκοπός είναι να μαζέψουμε όλα τα ενδιαφέροντα links και να τα έχουμε σε κατηγορίες ώστε να είναι εύκολο να βρεί κανείς αυτό που ψάχνει.

Προς το παρών υπάρχουν κάποιες κατηγορίες, αλλά σίγουρα θα χρειαστούν και άλλες. Όποιος θέλει να προτίνει μια κατηγορία ας το κάνει σε αυτό το thread και οι administrators θα την προσθέσουν το συντομότερο δυνατό.

zac
29-08-04, 16:27
Μετά το ενδιαφέρον που παρουσιάστηκε για την οργάνωση των links προστέθηκε σήμερα ένα νέο υποσύστημα στο BMW-Motorsport.gr, τα Links. θα το βρείτε στα menu.

Σκοπός είναι να μαζέψουμε όλα τα ενδιαφέροντα links και να τα έχουμε σε κατηγορίες ώστε να είναι εύκολο να βρεί κανείς αυτό που ψάχνει.

Προς το παρών υπάρχουν κάποιες κατηγορίες, αλλά σίγουρα θα χρειαστούν και άλλες. Όποιος θέλει να προτίνει μια κατηγορία ας το κάνει σε αυτό το thread και οι administrators θα την προσθέσουν το συντομότερο δυνατό.

Αλλο ένα πολύ καλό site κατα την γνώμη μου είναι το:

www.z4owners.net

όπως και το παρακάτω...

http://www.germancarfans.com/bmw/


και άλλο ένα!!!

http://forums.thecarfanatics.com/index.php?showforum=26

και ακόμη ένα!!

http://www.roadfly.org/bmw/

mpikounis
30-08-04, 08:58
Αν δεν κανω λαθος μπορουν ολοι να προσθεσουν links οποτε θα προτινα να βαζουμε τα links κατευθειαν στο νεο υποσυστημα αντι να τα κανουμε post εδω.

Ας διατηρησουμε αυτο το thread για τη δημιουργια νεων κατηγοριων που ειναι κατι που μονο οι administrators μπορουν να κανουν.

zac
30-08-04, 13:32
πώς μπορώ να προσθέσω links;

mpikounis
30-08-04, 14:28
πώς μπορώ να προσθέσω links;
Μπορείς να επιλέξεις Links από το menu και μετά να διαλέξεις από το menu των links την επιλογή "Add New" (το menu των links δεν πολυ-φαίνεται οτι είναι menu!)

zac
30-08-04, 14:37
!!!tα κατάφερα! Ευχαριστώ πολύ!

zac
30-08-04, 14:52
πανικός!!! έκανα βλακεία....δεν μου έκανε refresh και πατησα παραπάνω φορές το submit με αποτέλεσμα να βάλει το site πολλές φορές!!

Μήπως μπορείς να μου πείς πώς τα βγάζω κιόλας σε τέτοια περίπτωση...

ευχαριστώ,

zac

mpikounis
30-08-04, 14:59
πανικός!!! έκανα βλακεία....δεν μου έκανε refresh και πατησα παραπάνω φορές το submit με αποτέλεσμα να βάλει το site πολλές φορές!!

Μήπως μπορείς να μου πείς πώς τα βγάζω κιόλας σε τέτοια περίπτωση...

ευχαριστώ,

zac
Χωρις να ειμαι σιγουρος οτι μπορεις, νομιζω πως οταν δεις το link εχει επιλογη "Edit" αν ειναι δικο σου (δεξια). Διαλεγεις αυτο και μετα πατας το "Delete". Αν δεν μπορεις, πες μου να το καθαρισω εγω.

zac
30-08-04, 15:05
έχω όντως την επιλογή edit αλλά δεν υπάρχει παρα μόνο η επιλογή add/edit... αν μπορείς να σβησεις τις 2 καταχωρήσεις απο τις 3 του z4owners που έχω βάλει κατα λάθος...Ευχαριστώ και πάλι, και sorry για την βλακεία που έκανα!

Ευλογητός
30-08-04, 20:35
Εγω γιατι δε βλεπω πως μπορω να προσθεσω ενα λινκ??Τυφλος ειμαι?Βλεπω τα λινκς που εχετε καταχωρησει αλλα δεν βλεπω πουθενα επιλογη για προσθηκη... :confused:

mpikounis
31-08-04, 08:54
Εγω γιατι δε βλεπω πως μπορω να προσθεσω ενα λινκ??Τυφλος ειμαι?Βλεπω τα λινκς που εχετε καταχωρησει αλλα δεν βλεπω πουθενα επιλογη για προσθηκη... :confused:
Δοκίμασε να μπεις στα Links, να διαλέξεις τη κατηγορία στην οποία θέλεις να προσθέσεις το link και να διαλέξεις Add Link από το drop-down menu "Links" που εμφανίζεται.