PDA

Επιστροφή στο Forum : e39 m look


AlexVag
25-03-10, 08:44
Καλησπερα παιδια...εχω μια e39 2.8λτ και πηρα την αποφαση να αλλαξω τον μπροστα και τον πισω προφυλακτηρα και να βαλω αυτους της Μ5...επειδη τα λεφτα που διαθετω δεν ειναι πολλα(πανω κατω 800 ευρω) κατελειξα στην λυση του μεταχειρισμενου...ξερει κανεις ποσο πανε πανω κατω? ισχυει οτι πρεπει να αλλαξω και τα πλαινα?
Ευχαριστω

zaharias
25-03-10, 09:53
Περα απο την αγορα να λαβεις υποψη σου τα εξοδα για βαψιμο & τοποθετηση..

Εχεις παρει τιμες απο κανενα..??

Ο Παπαδοπουλος απο Θεσσαλονικη ξερω οτι μπορει να παρει και πισω τους "μαμα" προφυλακτηρες και να δωσεις τη διαφορα.. αλλα αν εισαι εκτος Θεσσαλονικης, δεν ξερω τι παιζει με τα μεταφορικα..

Ο Ζεφκας ξερω οτι φερνει επισης ρεπλικα (και γνησιους) καλης ποιοτητας, αλλα δεν ξερω τιμες..

Η αλλη λυση ειναι απο ebay..

AlexVag
25-03-10, 10:29
Ειμαι απο Θεσσαλονικη...κοιτα η τοποθετηση θα γινει απο φιλο οποτε δεν θα παρει πολλα...το βαψιμο ειναι 100 ευρω το κομματι νομιζω...μπα δεν θελω ρεπλικα...ε τωρα αν βγει και λιγο παραπανω δεν πειραζει...απο τιμες ξες περιπου τι γινεται? εγω απο οσο ξερω ο πισω παει στα 250-300 και ο μπροστα περιπου 300-350..

jim_pas
25-03-10, 11:28
ψαξε και στο ebay θα βρεις καλες τιμές..έχω το ίδιο αυτοκίνητο με σένα,αλλα το αγόρασα με m-packet....καλύτερα με m-packet προφυλακτήρες,γιατι απο m5 θα έχει 2 τρυπες ο πίσω που βγαίνουν 4 εξατμισεις..

DimitrisZ4
25-03-10, 12:13
ψαξε και στο ebay θα βρεις καλες τιμές..έχω το ίδιο αυτοκίνητο με σένα,αλλα το αγόρασα με m-packet....καλύτερα με m-packet προφυλακτήρες,γιατι απο m5 θα έχει 2 τρυπες ο πίσω που βγαίνουν 4 εξατμισεις..

να γινει κ το μπαξιμο των 4 εξατμισεων τοτε :dblthumb2

AlexVag
25-03-10, 12:37
χαχα σωστο σε βρισκω...προς το παρον θα μπει μια διπλη γιαυτο θα αλλαξω και τον προφυλακτηρα...θα βαλω τον μηχανικο μου να ψαξει...ελπιζω τουλαχιστον να βρω τον πισω και για τον μπροστα βλεπουμε...

jim_pas
25-03-10, 20:09
να γινει κ το μπαξιμο των 4 εξατμισεων τοτε :dblthumb2

θα είναι πολύ όμορφο και με 4μπουκο,αλλα μ@@κια δεν ειναι με 200 αλογα 4μπουκο??κ εγω το έχω σκεφτεί αλλα κάτι με χαλάει....

AlexVag
25-03-10, 21:16
θα είναι πολύ όμορφο και με 4μπουκο,αλλα μ@@κια δεν ειναι με 200 αλογα 4μπουκο??κ εγω το έχω σκεφτεί αλλα κάτι με χαλάει....


ναι ρε συ και εγω αυτο λεω...δεν λεει με τιποτα...α και μου εκλεψες 10 αλογα γιατι εχω και προγραμμα...210 παρακαλω...χαχα:ylsuper::ylsuper: παντως απο τιμες δεν ξερει κανεις τι παιζει?