PDA

Επιστροφή στο Forum : Καπάκια Ζάντας Μ3 Ε30


TSAF
24-03-10, 15:16
Sorry που το αναφερω σε αυτο το thread αλλα και για τις λεξεις που θα πω αλλα καποιο κωλοπαιδι εκλεψε απο τον πισω δεξιο τροχο το καπακι της ζαντας μου. Εχω τετοια νευρα αυτη την στιγμη που.........,οποτε οποιος εχει spare τετοιο καπακι και τον ενδιαφερει να το πουλησει σας παρακαλω να με ενημερωσει.

Action Man
24-03-10, 15:20
Sorry που το αναφερω σε αυτο το thread αλλα και για τις λεξεις που θα πω αλλα καποιο κωλοπαιδι εκλεψε απο τον πισω δεξιο τροχο το καπακι της ζαντας μου. Εχω τετοια νευρα αυτη την στιγμη που.........,οποτε οποιος εχει spare τετοιο καπακι και τον ενδιαφερει να το πουλησει σας παρακαλω να με ενημερωσει.
όχι ρε φίλε...ξενέρωσα....πέρυσι φάγανε και το ένα δικό μου,και μου χάρισε ένα ο Λέφος-κίκ-ας.
Θα ρωτήσω μπας και έχουν τα παιδιά.Θυμάσαι αν η 16άρα είχε μεγαλύτερο καπάκι?(σου φάγανε μόνο το κέντρο η όλο το καπάκι?)

TSAF
24-03-10, 15:25
όχι ρε φίλε...ξενέρωσα....πέρυσι φάγανε και το ένα δικό μου,και μου χάρισε ένα ο Λέφος-κίκ-ας.
Θα ρωτήσω μπας και έχουν τα παιδιά.Θυμάσαι αν η 16άρα είχε μεγαλύτερο καπάκι?(σου φάγανε μόνο το κέντρο η όλο το καπάκι?)

Ολο το καπακι και ευτυχως που δεν τον ειδα γιατι θα με εγραφαν στις εφημεριδες

BMW2002tii
24-03-10, 15:45
ειναι το πλαστικο το καπακι? η ειναι το αλουμινενιο που ειναι 4 κομματια? εχω καποιον στα υπ οψιν εδω στη θεσσαλονικη που μπορει να εχει.. θα τσεκαρω μολις μου πεις και ενημερωνω αν εχει

TSAF
24-03-10, 15:47
το πλαστικο ειναι

BMW2002tii
24-03-10, 15:50
οκ θα περασω απο κει παρασκευη. αν δεν εχεις βρει μεχρι τοτε και εχει το παιρνω και στο στελνω

TSAF
26-03-10, 09:27
οκ θα περασω απο κει παρασκευη. αν δεν εχεις βρει μεχρι τοτε και εχει το παιρνω και στο στελνω

Καταφερα και βρηκα, σε ευχαριστω.:clap:

BMW2002tii
26-03-10, 10:14
με προλαβες. μπηκα μολις να δω αν βρηκες για να παω να ρωτησω! καλοφορετα