PDA

Επιστροφή στο Forum : Meguiar's στο Ηράκλειο...


dkaralis
15-04-10, 15:15
Ξέρει ρε παιδιά κανενας που έχει Meguiar's στο Ηράκλειο...δεν βρίσκω πουθενα.Ή εστω Auto Glym,που πρέπει να είναι εξισου καλά!

PanosB
15-04-10, 16:22
Αλήθεια αυτό το θέμα το ψάχνω και εγω που είμαι στην Αθήνα πόσο μάλλον στο Ηράκλειο... Ψάχνω στην Αθήνα να αγοράσω προιόντα της auto glym ή της Meguiars για τη δικιά μου BMW και δε βρίσκω έυκολα κάποιον να πουλάει. Έχω βρεί μόνο σε πλυντήρια αυτοκινήτων, αλλά αυτοί από όσο ξέρω τα έχουν για δική τους χρήση και δεν πουλάνε έξω. Η αν με παρακάλια σου δώσουν καποιο προιόν, δε νομίζω να μπορείς να αγοράσεις συνέχεια απο αυτούς.
Το μόνο που κατάφερα να βρώ είναι ένα κατάστημα με ανταλλακτικά αυτοκινήτων στη Φραντζή στο Νέο Κόσμο, ο οποίος γράφει στη σελίδα του στο internet οτι έχει όλη τη σειρά της auto glym. Δε ξέρω αν υπάρχει η δυαντότητα να στέλει με αντικαταβολή στο σπίτι, και στην επαρχία. Θέλω να περάσω κάποια στιγμή απο κοντά στο κατάστημα να δώ αλλά δεν έχω βρεί χρόνο ακόμα.
Γενικά πάντως απο τι έχω δεί αν και θεωρούνται απο τις καλύτερες εταιρείες στα είδη περιποίησης αυτοκινήτου, δεν τα βρίσκεις έυκολα στο εμπόριο, σε αντίθεση με τις άλλες φθηνότερες μάρκες που κυκλοφορούν και στα super market.

dkaralis
15-04-10, 16:29
Ναι ρε γαμωτο δεν τα εχει κανενας.Οσους ρωτησα εδω μου ειπαν οτι ειναι ακριβα και μαλλον δεν θα μπορουν να τα πουλησουν...Μαλλον με κοβω να παραγγελνω απο eBay.

PanosB
15-04-10, 16:39
Φίλε αν θέλεις πάντως μπορώ να σου στείλω με pm το link απο το κατάστημα στο Νέο Κόσμο, για να του κάνεις ένα τηλέφωνο μήπως μπορεί να σου στείλει με αντικαταβολή. Και αν σε συμφέρει κιόλας, γιατί δε ξέρω πόσο θα στοιχίσουν τα έξοδα αποστολής... Δε ξέρω αν επιτρέπεται απο τους κανόνες του forum να ανέβαζα το link και εδώ, για να μη θεωρηθεί διαφήμιση...

dkaralis
15-04-10, 16:41
Οκ,αν σου ειναι ευκολο στειλε μου το.Σε ευχαριστω.

PanosB
15-04-10, 16:45
Στο έστειλα μόλις τώρα.

dkaralis
15-04-10, 16:52
Να σαι καλα ρε Πανο.

Sp!ros G
15-04-10, 17:00
Μερικα σημεια πωλησεις στην Αθηνα.

Meguiars Επαμεινώνδα 74 Καλιθέα 210- 9408784 www.meguiars.gr

Dtailxperts Λ.Καποδιστρίου 102 Φιλοθέη 210-2778397 www.dtailxperts.gr

Sparcoclub Φραντζή 94 Νεός Κόσμος 210 -9011424 www.sparcoclub.gr

Swell car detail center Εθνικής Αντιστάσεως 111 Περιστέρι 210-5736382 www.swell.gr

3S Sound Security Shine Αλικαρνασσού 4 Νέα Σμύρνη 210- 9425857 www.3-s.gr

Το πρωτο στην Καλλιθεα ειναι και τα κεντικα της Meguiars στην Ελλαδα.

Ενα τηλεφωνο και θα σε ενημερωσει απο που μπορεις να τα προμηθευτεις στην Κρητη.

dkaralis
15-04-10, 20:19
Thank u Σπυρο!!!