PDA

Επιστροφή στο Forum : Με χτυπησεεεεεεεεεε


AvRiLtedy
15-04-10, 20:41
Μου γρατζουνισε τον προφυλακτιρα, και εκανε βαθουλωμα στην πινακιδα! Θα την σκοτωσω!! :@ Μπορω να διορθωσω εστω τον προφυλακτιρα; αν ναι, πως; :mad: ! ! ! !

AvRiLtedy
15-04-10, 20:52
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!

gant
15-04-10, 21:09
Αυτά συμβαίνουν χαλάρωσε.
Σε κάποιο κατάστημα τοπικής βαφής και είσαι εντάξει.

AvRiLtedy
15-04-10, 21:59
Να ρωτησω επειδη σκεφτομαι να περασω το m-packet μπορει καποιος να μου πει που μπορω να ρωτησω τιμες; Δεν αξιζει να το βαψω και μετα απο 1 χρονο να το αλλαξω. Τσαμπα τα χρηματα..

zaharias
15-04-10, 22:27
Βαλε καμια φωτο.. Αλλα απο τα λεγομενα σου με τοπικη θα φτιαχνει..
Για Μ πακ θελει ψαξιμο, ρωτα σε 2-3 αντιπροσωπειες, ψαξε ebay να δεις τι σε συμφερει..
Μη στεναχωριεσαι παντως, ολα φτιαχνονται, εσυ να εισαι καλα..
Μεσα στο προγραμμα ειναι ολα και ειναι λογικο να μας στεναχωρουν οταν συμβαινουν..

DASMANIA
16-04-10, 08:27
να υποθεσω γυναικα σου το εφαγε?

bmw318i
16-04-10, 10:12
Ετσι για να χαλαρώσουμε λίγο...

Η γυναίκα θα είναι πάντα ο κίνδυνος κάθε παράδεισου.
(Paul Claudel,1868-1955,Γάλλος ποιητής)

klepe
16-04-10, 18:05
http://www.x-parts.de/pics/1023024_1.jpg

καλησπερα.το πηρα σημερα.δεν ειναι original βεβαια αλλα την δουλεια του θα την κανει.σε ερωτηση που εκανα σε ενα μαγαζι για το ιδιο imitation μου ειπαν 390€.απο e bay το πηρα 126€ +35€ εξοδα αποστολης. παρε το συνδεσμο:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=400100069226&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

AvRiLtedy
19-04-10, 00:54
klepe ευχαριστω για το ενδιαφερον. dasmania με γυναικα χτυπησα(νεος οδηγος). Βασικα να σας πω την αληθεια η κοπελα μου οδηγουσε γιατι εγω ελειπα εκτος πολης λογω δουλειας.. Ομως δεν εφταιγε αυτη...Παρολα αυτα την χωρισα την *@&&*!!! (πλακα κανω) Συμβαινουν και αυτα δυστυχως :(

DASMANIA
20-04-10, 09:19
κοιτα , δεν αμα δεν ειναι δικο της το λαθος...., αλλαζει το θεμα...


και εση ρε ανθρωπε τι το δινεις σε αλλους το αμαξι σου??????????
ε????????? (και δεν το λεω για την κοπελα σου, αλλα γενικα!!!, εγω δεν δινω πουθενα το αμαξι μου~!!! ΝΟΜΟΣ)

bmw318i
20-04-10, 19:09
Η γυναίκα μου μού είπε ότι το αυτοκίνητο δεν δούλευε καλά, επειδή πήρε νερό το καρμπυρατέρ. Την ρώτησα πού είναι το αυτοκίνητο και μου είπε «μέσα στη λίμνη».
(Henry Youngman, 1906-1998, Αμερικανός κωμικός)

Αφιερωμένο σε όσους δίνουν τη μπέμπα τους στην μπέμπα τους...

Hil
20-04-10, 20:11
κοιτα , δεν αμα δεν ειναι δικο της το λαθος...., αλλαζει το θεμα...


και εση ρε ανθρωπε τι το δινεις σε αλλους το αμαξι σου??????????
ε????????? (και δεν το λεω για την κοπελα σου, αλλα γενικα!!!, εγω δεν δινω πουθενα το αμαξι μου~!!! ΝΟΜΟΣ)

Ούτε σε πολύ δικούς σου ανθρώπους δε το δίνεις, γονείς, αδέρφια, γυναίκα, παιδί;;;
Ούτε σε περίπτωση ανάγκης;; Ας μην είμαστε υπερβολικοί!!!!!
Αυτή είναι η προσωπική μου άποψη....

AvRiLtedy φίλε.... δε χρειάζεται να τρελένεσαι... στο πρόγραμμα είναι όλα.....

AvRiLtedy
21-04-10, 05:17
Έκανα μία λαθος σκεψη γι'αυτο εδωσα τα κλειδια! Ελειπα για 20 μερες και λεω για να μη παθει κατι η μπαταρια δωσε τα κλειδια να το κανει 1-2 βολτες να εχω το κεφαλι μου ησυχο. Μια φορα το πηρε και εγινε το μοιραιο. Συμφωνω με τον Hil, εχει απολυτο δικιο! Ενα αντικειμενο ειναι το αυτοκινητο που εκπληρωνει τις καθημερινες μετακινησεις, δεν το βλεπω σαν κατι παραπανω. Δινω αξια σε πιο αληθινα προσωπα , οχι στη μπεμπα. Βεβαια σεβομαι και το αυτοκινητο μου, δεν ειμαι ατσουμπαλος. Φυσικα και θα συνεχισω να δινω το αυτοκινητο μου στα δικα μου ατομα που εμπιστευομαι με δικια τους ευθυνη.... :Ρ Πλακα κανω χεχε... Hil η αντιδραση που ειδες στα πρωτα ποστ μου ηταν των πρωτων ημερων, χωρις να καθησω να σκεφτω τι ακριβως εγινε. Αυτη τη στιγμη ειμαι πολυ χαλαρος και ξερω πως το προβλημα μου θα λυθει :) Ευχαριστω για την υποστηριξη σας