PDA

Επιστροφή στο Forum : Σινεμπλοκ σε Ζ4?


alekos_911
28-04-10, 19:50
Παιδιά υπάρχει κάποιος που έχει βάλει ενισχυμένα σινεμπλόκ σε ζ4 η γενικά να μου πει εμπειρίες?? Το αμάξι είναι αρκετά καινούργιο αλλά τα μπροστινά σινεμπλόκ έχουν έναν μικρό τζόγο(δεν ειναι κατεστραμένα) οπότε για να γίνει λίγο πιο κοφτερό λέω να τα αλλάξω. Να προχωρήσω?

Sp!ros G
28-04-10, 19:58
Δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο Ζ4 με σινεμπλοκ ενισχυμενα ,αλλα σε τετοιου ειδους sport αυτοκινητα μονο καλο μπορουνε να κανουνε !!

Ψηφιζω να γινουν !!

djkostas20
29-04-10, 08:49
Χωρίς να είμαι σίγουρος νομίζω ότι τα είχα αλλάξει γιατί ένιωθα κάπως ασταθές το σύστημα διεύθυνσης και είχαν ψιλοσπάσει τα σινεμπλόκ λόγω runflat όπως μου είπαν σε 2 συνεργεία! Δεν είμαι σίγουρος αν ήταν όμως τα σινεμπλόκ, διότι δεν ξέρω κάν τι είναι!

randombk
29-04-10, 08:54
Φιλε βαλε τα μαμα συνεμπλοκ γιατι ειναι ηδη πιο ενισχυμενα απο την BMW και δουλευουν
ΑΨΟΓΑ!
Ασε τις δοκιμες με aftermarket θα το μετανιωσεις...

Παιδιά υπάρχει κάποιος που έχει βάλει ενισχυμένα σινεμπλόκ σε ζ4 η γενικά να μου πει εμπειρίες?? Το αμάξι είναι αρκετά καινούργιο αλλά τα μπροστινά σινεμπλόκ έχουν έναν μικρό τζόγο(δεν ειναι κατεστραμένα) οπότε για να γίνει λίγο πιο κοφτερό λέω να τα αλλάξω. Να προχωρήσω?