PDA

Επιστροφή στο Forum : βολος 30-05-2010


ΔημητρηςΜ3
16-05-10, 22:01
λοιπον τι λετε????????
αντε ντου να γινει χαμος στον Βολο!!!!!

alekos_911
16-05-10, 22:11
Why not? Αν μαζευτούν και άλλοι

ΔημητρηςΜ3
17-05-10, 01:03
τι θα γινει???
κανεις δεν θελει??

sakkunen
17-05-10, 01:08
Να το πώ κ στο χελαςκλούμπ ?
Γουστάρω, όλα τα μπεμπε μαζί.
:bugeye:

Fairytale
17-05-10, 01:36
Τι χάνω στην εικόνα;
Τι είναι στο Bόλο τέλος του μήνα; Αγώνας;
C U out there

E36 RULES!!
17-05-10, 02:05
τι θα γινει???
κανεις δεν θελει??

Γιατί τι γινεται στο Βόλο 30/5?

strof
17-05-10, 08:28
Γιατί τι γινεται στο Βόλο 30/5?

Διοργανώνεται πανελλήνια συνάντηση απο τα:
1.BMWfanatics
2.bmwclubmakedonia
3.bmwcarclubhellas
4.bmwfans
Διαφορουμικη συνάντηση δηλαδή και μονο τα bmw-motorsport απουσιαζει...

Gregory_///M
17-05-10, 08:51
Έρχομαι τρέχοντας....εξάλλου δίπλα (Λάρισα) είμαι!

strof
17-05-10, 09:08
ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ: Την ανωτέρω συνάντηση την οργάνωσε το bmwfans.gr και τα υπόλοιπα ακολούθησαν!

ΔημητρηςΜ3
17-05-10, 13:03
το θεμα δεν ειναι ποιος το οργανωσε αδελφια μου!!!!
το θεμα ειναι
οτι θα γινει χαμοςςςςςςςςςςςςςς
αφηστε τα κολιματα του θεματος αυτοι και οχι εμεις και ελατε να γινουμε ολοι μια παρεα~!!
αυτο λεω εγω!!!

ΔημητρηςΜ3
17-05-10, 13:10
Να το πώ κ στο χελαςκλούμπ ?
Γουστάρω, όλα τα μπεμπε μαζί.
:bugeye:
παντουυυυυυυυυ
να γινει χαμοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

E36 RULES!!
17-05-10, 14:05
ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ: Την ανωτέρω συνάντηση την οργάνωσε το bmwfans.gr και τα υπόλοιπα ακολούθησαν!

Καλά που μου το διευκρίνησες μαν... Ετσι, όπως λέμε ''ακολουθα ή παρακολούθα'' :D

Αυτά είναι!

Φαση θα εχει! :)

strof
17-05-10, 14:18
Καλά που μου το διευκρίνησες μαν... Ετσι, όπως λέμε ''ακολουθα ή παρακολούθα'' :D

Αυτά είναι!

Φαση θα εχει! :)

Οτι θα έχει φάση, αυτό είναι σίγουρο... όπως ακόμη πιό σίγουρο είναι πως αν αφήσετε στην άκρη τις ειρωνείες, τα κολλήματα και το παρελθόν, κάνοντας μια προσπάθεια προσέγγισης (εκατέρωθεν), θα έχει πιο πολύ 'φάση'.....
ps: Την διευκρίνηση την έκανα για αυτούς που (κάνουν πως) δεν ξέρουν....

E36 RULES!!
17-05-10, 14:24
ps: Την διευκρίνηση την έκανα για αυτούς που (κάνουν πως) δεν ξέρουν....

Κοίτα, εγώ πράγματι δεν ήξερα τι γινεται 30/5 στο Βόλο ΟΚ? Δεν γινεται να ξέρω τι κανουν ολα τα fora της Ελλάδας! Οπότε chill out ;)

Fairytale
17-05-10, 15:06
Οτι θα έχει φάση, αυτό είναι σίγουρο... όπως ακόμη πιό σίγουρο είναι πως αν αφήσετε στην άκρη τις ειρωνείες, τα κολλήματα και το παρελθόν, κάνοντας μια προσπάθεια προσέγγισης (εκατέρωθεν), θα έχει πιο πολύ 'φάση'.....
ps: Την διευκρίνηση την έκανα για αυτούς που (κάνουν πως) δεν ξέρουν....Κοίταξε να δεις πως έχουν τα πράγματα.
Όταν κάτι διοργανώνεται σε επίπεδο υπευθύνων club/forum προφανώς θα υπάρχει κάποια συννενόηση μεταξύ τους ΑΡΑ θα υπάρχει και γνώση του γεγονότος και πρόσκληση σε αυτό προς τα μέλη τους.
Εγώ ας πούμε δεν είχα προηγούμενη επίσημη πληροφόρηση για κάτι τέτοιο.

Τώρα επειδή πολλοί εδώ μπορεί να είναι γραμμένοι και σε άλλα fora μπορεί να το ξέρουν ήδη. Και φυσικά να συμμετάσχουν σαν μέλη που είναι αλλού. Νομίζω ότι αυτή είναι δίκαιη στάση.
C U out there

InsaneDriver
17-05-10, 15:43
Έχουμε και Pregame fotos από τη συνάντηση

http://www.samothraki-stuttgart.de/images/20061225_suwla_19.JPG

Πληροφορίες λένε ότι έχουν ναυλωθεί charter φορτηγά με γουρουνοπούλες και κοκορέτσια για μεταφορά από χώρες των βαλκανίων, ώστε να καλυφθεί η ζήτηση. :p:

ΔημητρηςΜ3
17-05-10, 16:25
λοιπον το θεμα το ανοιξα για οποιον θελει να ερθει
και καλο θα ηταν να μην αλαξει το περιοχομενο του θεματος!
ευχαριστω!

Gregory_///M
18-05-10, 08:11
λοιπον το θεμα το ανοιξα για οποιον θελει να ερθει
και καλο θα ηταν να μην αλαξει το περιοχομενο του θεματος!
ευχαριστω!

Σωστά μιλάς...
Γιατί να υπάρχουν κ εδώ διαφορές?? BMWδάκιδες ξεκολλήστε από ανούσιες σκέψεις κ κόντρες. Όποιος αγαπάει τα BMW κ θέλει, ας είναι εκεί να θαυμάσει τις ομορφιές!!

manosm3
18-05-10, 10:52
Θα ερθω με τον sakkunen:smokin:

TSAF
18-05-10, 11:03
Εμεις θα παμε αλλα οχι για τα forum
-----

Η Λέσχη Αυτοκινήτου Βόλου, μετά και από την έγκριση της ΕΘ.Ε.Α διοργανώνει στις 29 – 30 Μαΐου 2010 το 31ο ΡΑΛΛΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ.
Ο Αγώνας είναι ο πρώτος γύρος Ασφάλτου του 46ου Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Ράλλυ.
Ο Αγώνας τελείται υπό την αιγίδα του Αθλητικού Οργανισμού του Δήμου Αγριάς.
Ένας από τους αγαπημένους ασφάλτινους αγώνες της Ελλάδος στο μυθικό βουνό του Κενταύρου Χείρωνα, στο Πήλιο…….το παράθυρο του Αιγαίου είναι πάντα στις προτιμήσεις αγωνιζομένων και θεατών.
Για το λόγο αυτό οι φετινές μικρές αλλαγές του αγώνα θα είναι προς όφελος όλων.
Ο Αγώνας αποτελείται από 6 ειδικές διαδρομές (3 επαναλαμβανόμενες) με συνολικό μήκος ε.δ. 97χλμ και συνολικό μήκος αγώνα 187,74χλμ.
Οι δηλώσεις συμμετοχής ξεκινούν τη Δευτέρα 3 Μαΐου και λήγουν την Τετάρτη 19 Μαΐου και ώρα 10:00 το βράδυ.
Πληροφορίες στο τηλέφωνο,fax της Λέσχης 2421055339,καθώς και στα κινητά του Προέδρου κ. Δημ Γαρουφαλιά 6947156759 και του Γραμματέα κ. Γεώργιο Μπέτα 6944590640 ,στην ιστοσελίδα της Λέσχης www.lavolos.gr – email: lavolos@otenet.gr
Κέντρο του αγώνα για μία ακόμη φορά η πόλη της Αγριάς και το Ξενοδοχείο 5***** Hotel Valis Resort, όπου στις εγκαταστάσεις του θα φιλοξενηθούν η Γραμματεία, το Γραφείο Τύπου, απονομές κλπ.
Ο Διοικητικός και Τεχνικός έλεγχος των αυτοκινήτων θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 29 Μαΐου από της 14:00 έως 17:00 απέναντι από το Ξενοδοχείο στον παλιό σταθμό του ΟΣΕ σε έναν χώρο άνετο προς τους συμμετέχοντες, με εύκολη πρόσβαση για τους θεατές και με μεγάλο χώρο πάρκινγκ.
Ο ίδιος χώρος θα φιλοξενήσει και το Service Park του αγώνα.
Το Σαββάτο στις 21:00 το βράδυ θα πραγματοποιηθεί η Πανηγυρική τελετή παρουσίασης των πληρωμάτων του αγώνα στην παραλία της Αγριάς.
Την Κυριακή 30 Μαΐου ο αγώνας θα εκκινήσει στις 09:30.

rally.gr

HULK
18-05-10, 11:47
Κοίταξε να δεις πως έχουν τα πράγματα.
Όταν κάτι διοργανώνεται σε επίπεδο υπευθύνων club/forum προφανώς θα υπάρχει κάποια συννενόηση μεταξύ τους ΑΡΑ θα υπάρχει και γνώση του γεγονότος και πρόσκληση σε αυτό προς τα μέλη τους.
Εγώ ας πούμε δεν είχα προηγούμενη επίσημη πληροφόρηση για κάτι τέτοιο.

Τώρα επειδή πολλοί εδώ μπορεί να είναι γραμμένοι και σε άλλα fora μπορεί να το ξέρουν ήδη. Και φυσικά να συμμετάσχουν σαν μέλη που είναι αλλού. Νομίζω ότι αυτή είναι δίκαιη στάση.


Παρα την πολυ καλη προσπαθεια του Μητσου δεν μπορουμε να παραβλεψουμε οτι υπαρχει προηγουμενο αναμεσα στα 2 φορουμ.Ο Νικος εχει δικιο απο την αποψη οτι ακαλεστος σε παρτυ δεν συνηθιζεται να πηγαινει καποιος :D .Το θεμα ειναι αν γινει προσκληση στο Motorsport απο το Fans το Motorsport θα συμμετασχει?;)

ΔημητρηςΜ3
18-05-10, 12:15
ελα ντεεεεεε??
εδω σε θελω καβουρα!!
νομιζω πως θελουν πολλα ατομα να ερθουν
αλλα ειναι στη μεση κατι ψιλοκοντρουλες μεταξυ mod-μελοι
τελος παντον!

DimitrisZ4
18-05-10, 13:57
τις προαλλες ειχα κανει shout στο shoutbox κ στο αλλο φορουμ , αν θα ερθουνε στην "μεγαλυτερη συναντηση" που διοργανωσαμε εδω εμεις. κ μονο που μερικοι εκει μεσα δεν μου πηραν το κεφαλι που το ανεφερα. Κολλημενα μυαλα( α ρε ελλαδα ) . Τεσπα μην ειστε σαν κ αυτους , ή τελος παντων μην κολλατε, να ειστε ανωτεροι απο αυτα τα μικροπραγματα.

ΔημητρηςΜ3
18-05-10, 14:25
σωστος ο Δημητρης!!
ισως δεν εγινε σωστη συνενοεισει με τους απο κει!
απλα
λεω φανταστειτε τι θα γινοταν?
motorsport
fans
makedonia
fanatics
χαμος!!!

stelmaniac
18-05-10, 15:38
...κι οπου λαλουν πολλα κοκορια αργει να ξημερωσει...

KATSARAIOS
18-05-10, 23:08
τις προαλλες ειχα κανει shout στο shoutbox κ στο αλλο φορουμ , αν θα ερθουνε στην "μεγαλυτερη συναντηση" που διοργανωσαμε εδω εμεις. κ μονο που μερικοι εκει μεσα δεν μου πηραν το κεφαλι που το ανεφερα. Κολλημενα μυαλα( α ρε ελλαδα ) . Τεσπα μην ειστε σαν κ αυτους , ή τελος παντων μην κολλατε, να ειστε ανωτεροι απο αυτα τα μικροπραγματα.

για τις ειρωνιες εδω με τα κοκορετσια και τα κοντοσουβλια δεν λες τιποτα ομως???
και απο οτι ειδα αρκετα παιδια "παιζουν" και στα 2 φορουμ χωρις παρεξηγησεις.
παω στοιχημα οτι 8α ειναι παροντες καποιοι που γραφουν και εδω ,ειναι δικαιωμα τους και γουστο τους.


Υ.Γ μου αρεσει που τα χωνεις(μην γινετε σαν αυτους) αλλα τις αγγελιες τισ εχεις κανονικα στο φανς.

DimitrisZ4
18-05-10, 23:44
μα γραφω και κανονικα εκει δεν ειπα κατι. δεν εχω κατι να χωρισω με κανεναν. κοκορετσια κοντοσουβλια, λες κ ξερω σε τι πραγμα αναφερεσαι.

InsaneDriver
18-05-10, 23:48
Καλά Κατσαραίε εγώ ότι λέω το έχω πει και μπροστά στα συγκεκριμένα πρόσωπα. Κατάφατσα...έτσι; Και μάλιστα γελάσανε και το παραδεχτήκανε προς στιγμήν.
Οπότε μην θίγεσαι. Προφανώς και δεν έχω θέμα με αυτούς που θα παραβρεθούν, από οποιαδήποτε φόρουμ και αν είναι και είμαι σίγουρος ότι η εκδήλωση θα έχει μεγάλη επιτυχία.
Δεν έχει να κάνει με όλους όσους γράφουν στο ΦΑΝS.

Τώρα γιατί θίχτηκες εσύ και γιατί την λες στον Δημήτρη για τις αγγελίες, δεν καταλαβαίνω.

DimitrisZ4
19-05-10, 00:03
Τώρα γιατί θίχτηκες εσύ και γιατί την λες στον Δημήτρη για τις αγγελίες, δεν καταλαβαίνω.

δεν με πειραζει καθολου φιλε μου, αστον να λεει.

E36 RULES!!
19-05-10, 00:07
Καλά Κατσαραίε εγώ ότι λέω το έχω πει και μπροστά στα συγκεκριμένα πρόσωπα. Κατάφατσα...έτσι; Και μάλιστα γελάσανε και το παραδεχτήκανε προς στιγμήν.
Οπότε μην θίγεσαι. Προφανώς και δεν έχω θέμα με αυτούς που θα παραβρεθούν, από οποιαδήποτε φόρουμ και αν είναι και είμαι σίγουρος ότι η εκδήλωση θα έχει μεγάλη επιτυχία.
Δεν έχει να κάνει με όλους όσους γράφουν στο ΦΑΝS.

Τώρα γιατί θίχτηκες εσύ και γιατί την λες στον Δημήτρη για τις αγγελίες, δεν καταλαβαίνω.

Aκριβώς, δεν εχει να κανει με ''μισος'' Motorsport-Fans.. Πολλα απο τα παιδια που εχουμε καλες (forumικές) σχέσεις, πλέον ποστάρουν στο Fans. Αν θεωρείται πως ''οποιος γράφει στο Fans, τουφεκίστε τον", συγγνώμη αλλα κακώς θεωρείται αυτό. Οι άνθρωποι είναι ίδιοι. Εϊτε ποστάρουν στο fans, είτε στο motorsport, είτε στο corollaclub ξερω'γω.. (lol)

KATSARAIOS
19-05-10, 00:58
Καλά Κατσαραίε εγώ ότι λέω το έχω πει και μπροστά στα συγκεκριμένα πρόσωπα. Κατάφατσα...έτσι; Και μάλιστα γελάσανε και το παραδεχτήκανε προς στιγμήν.
Οπότε μην θίγεσαι. Προφανώς και δεν έχω θέμα με αυτούς που θα παραβρεθούν, από οποιαδήποτε φόρουμ και αν είναι και είμαι σίγουρος ότι η εκδήλωση θα έχει μεγάλη επιτυχία.
Δεν έχει να κάνει με όλους όσους γράφουν στο ΦΑΝS.

Τώρα γιατί θίχτηκες εσύ και γιατί την λες στον Δημήτρη για τις αγγελίες, δεν καταλαβαίνω.
μα και εγω τα ιδια λεω αλλα ειρωνιες δεν πουλαω τα ιδια γινονονται και στο σαουτμποξ ....νομιζω ψηλε
Και δεν αντιπροσωπευω κανενα για να θιχτω ,αλλα ξεκαβαληστε λιγο.
δεν με πειραζει καθολου φιλε μου, αστον να λεει.
Εισαι μικρος και το στομα καμια φορα τρεχει πιο γρηγορα.
Τα λες ειρωνικα εδω και αλλου φτιαχνεις το αμαξι σου και ανοιγονται θρεντακια,ανακαλεσε καλυτερα η μην ασχολεισε με ειρωνιες.
Δεν ωφελει.

KATSARAIOS
19-05-10, 01:00
μα γραφω και κανονικα εκει δεν ειπα κατι. δεν εχω κατι να χωρισω με κανεναν. κοκορετσια κοντοσουβλια, λες κ ξερω σε τι πραγμα αναφερεσαι.

εχει κατι φωτο στην πιο πισω σελιδα ,δες

InsaneDriver
19-05-10, 01:10
Κατσαραίος έχεις pm για να μην απαντάω δημόσια και δημιουργείται θέμα χωρίς λόγο.

KATSARAIOS
19-05-10, 01:20
Κατσαραίος έχεις pm για να μην απαντάω δημόσια και δημιουργείται θέμα χωρίς λόγο.

κανονισε μπαλιτσα και ασε τα πολλα λογια ψηλεεεεεεεεεεεεεε

δεν πιστευω να παρεξηγιοσαστε ρε γνωστοι ειμαστε.

InsaneDriver
19-05-10, 01:21
Τι να κανονίσω...αφ'ότου μας πήρε η Τσέλσυ τον LiL, έχουμε ξεχάσει τη μπάλα...

Κωνσταντίνος
19-05-10, 08:46
Την Κυριακή που μας πέρασε πραγματοποιήθηκε στην Πάτρα συνάντηση με μέλη απο δύο "δικτυακούς ιστότοπους" που αφορούν φίλους της BMW.
Οταν άρχισαν να καταφτάνουν τα αυτοκίνητα και γνωριστήκαμε ούτε καν ρωτάγαμε "απο που είναι ο καθένας" (εννοώντας προφανώς απο ποιο club). Δεν ενδιέφερε κανέναν. Είμασταν απλά ο Γιώργος, ο Κώστας, ο Αλέξης, ο Σπύρος..........κ.τ.λ.

Και ο Βόλος, παρ΄ότι προσωπικά είναι πάρα πολύ δύσκολο να παραβρεθώ, είναι καλή ευκαιρία να γίνει μια πανελλήνια συνάτηση "φίλων της BMW", άσχετα σε ποιό forum γράφουν. Εχει καμμία σημασία ;
Επίσης δεν είναι και απαραίτητο να οργανωθεί σε "επίπεδο admins", με "επίσημες προσκλήσεις" και τα ρέστα.
Υπάρχουν κοινά μέλη σε όλα τα forum. Ξέρετε ήδη για την συνάντηση, και όσοι τυχεροί μπορείτε να πάτε θα είναι ωραία βόλτα.

Hellenic Bimmers unite :greenboun

DimitrisZ4
19-05-10, 11:58
Εισαι μικρος και το στομα καμια φορα τρεχει πιο γρηγορα.
Τα λες ειρωνικα εδω και αλλου φτιαχνεις το αμαξι σου και ανοιγονται θρεντακια,ανακαλεσε καλυτερα η μην ασχολεισε με ειρωνιες.
Δεν ωφελει.

που την ειδες την ειρωνια ακριβως? το μονο που με ενδιαφερει ειναι να μαζευτουμε πολυ, δεν εχω να κερδισω κατι. Προσεχε πως μιλας, γιατι δεν εχω πει τπτ για σενα.

Την Κυριακή που μας πέρασε πραγματοποιήθηκε στην Πάτρα συνάντηση με μέλη απο δύο "δικτυακούς ιστότοπους" που αφορούν φίλους της BMW.
Οταν άρχισαν να καταφτάνουν τα αυτοκίνητα και γνωριστήκαμε ούτε καν ρωτάγαμε "απο που είναι ο καθένας" (εννοώντας προφανώς απο ποιο club). Δεν ενδιέφερε κανέναν. Είμασταν απλά ο Γιώργος, ο Κώστας, ο Αλέξης, ο Σπύρος..........κ.τ.λ.

Και ο Βόλος, παρ΄ότι προσωπικά είναι πάρα πολύ δύσκολο να παραβρεθώ, είναι καλή ευκαιρία να γίνει μια πανελλήνια συνάτηση "φίλων της BMW", άσχετα σε ποιό forum γράφουν. Εχει καμμία σημασία ;
Επίσης δεν είναι και απαραίτητο να οργανωθεί σε "επίπεδο admins", με "επίσημες προσκλήσεις" και τα ρέστα.
Υπάρχουν κοινά μέλη σε όλα τα forum. Ξέρετε ήδη για την συνάντηση, και όσοι τυχεροί μπορείτε να πάτε θα είναι ωραία βόλτα.

Hellenic Bimmers unite :greenboun

+1

ΔημητρηςΜ3
19-05-10, 13:46
Σωστα σε αυτο που λεει ο Κωνσταντινος!!!
παμε λεμε γερα!!!!
αντε λεμε ντου απο παντου!!!!!

bmwdakias85
26-04-11, 16:36
μεσα κ γω με 1000 αντε καιρος να κανουμε λιγο θορυβο μαλλον πολυ πολυ θορυβο:dance:

gyiama
26-04-11, 16:39
αδερφε ειναι η περσυνη συναντηση που εγινε στον βολο!!!!!!!!!!!!!!!!!

bmwdakias85
01-05-11, 06:38
παμε για χαβαλε κ ας μην κολλαει κανεις γιατι οπου υπαρχει μπεμπα γινετε παντα χαμος..............πειτε τι ωρα θα περασετε απο καμενα βουρλα να ειμαι ετοιμος...........η αμα γουσταρετε σταματατε κ καμενα αραζετε παραλια της κουκλες πινουμε εναν καφε στο μυθο κανουμε λιγο φασαρια κ φευγουμε!!!πως σας φαινεται?

manosm3
01-05-11, 11:53
Κατα τις 10 ξεκιναμε απο Αθηνα. Αν δε μας καθυστερησει ο sakkunen με το μπρικι του :gaysex: θα ειμαστε γυρω στη μια Βολο

BMW Power
01-05-11, 12:05
@bmwdakias85 Είναι συνάντηση του 2010 λέμε