PDA

Επιστροφή στο Forum : Γιατι χαθηκαν οι φωτογραφιες?


Octane
25-08-04, 19:57
Μπορει να μου εξηγησει καποιος γιατι χαθηκαν οι φωτογραφιες μου στο topic "Εκθεση φωτογραφιας"???

compact
26-08-04, 09:48
γιατι εχεις βαλει το viper!!!!!!!!
και σε εκδικηται το bmw-motorsport.gr!!!!!!!!!!!!!

MPOWER
26-08-04, 09:52
Θα το κοιτάξω octane και θα προσπαθήσω να σου έχω νια απάντηση σύντομα!
(Ελπίζω να μην έκανες κάτι εσύ)

Octane
26-08-04, 11:02
Φιλε μου MPOWER η αγνοια μου ειναι τοσο μεγαλη που αποκλειεται-πιστευω-να εκανα κατι χωρις να το ξερω! :o
Αν σε βοηθαει,θα σου πω οτι μολις ειδα οτι ελειπαν,ειχε απο κατω,διπλα στο Quote κατι αλλο-δε θυμαμαι τι ακριβως ελεγε-με σημα ενα ψαλιδι!

Λες να ειναι η εκδικηση για τη Viper οπως λεει ο compact? :confused: :)

Octane
26-08-04, 11:03
Edit + ψαλιδι!!Παλι βγαινει + χωρις φωτο!! :confused:

Strax
26-08-04, 11:29
To edit με το ψαλίδι βγαίνει σε όλα σου τα posts και σου επιτρέπει να αλλάξεις κάτι στο post που έχεις κάνει. Δηλαδή μπορεί να διορθώσεις είτε κάποιο ορθογραφικό ή να προσθέσεις κάτι ή ακόμα και να το διαγράψεις! Για προσπάθησε να κάνεις edit και δες εκεί που λέει manage attachments αν φαίνεται ο τίτλος των φωτογραφιών που έβαλες και αν οχι κάνε μια απόπειρα να τις ξαναβάλεις για να δούμε τι μπορεί να συμβαίνει.

Octane
26-08-04, 12:11
Strax το εκανα + ελειπαν!
Τις ξανα 'βαλα τις περισσοτερες!
Γιατι το βγαζει αυτο μονο σε μενα? :confused:

Octane
26-08-04, 12:20
Α,καταλαβα!!Στον καθενα το βγαζει αλλα μονο στα δικα του μηνυματα!!Ετσι δεν ειναι!?!?
Αρα,το πιο πιθανο ειναι να εκανα κατι εγω,οπως υπεθετε + ο Mpower!!

Strax
26-08-04, 12:48
Α,καταλαβα!!Στον καθενα το βγαζει αλλα μονο στα δικα του μηνυματα!!Ετσι δεν ειναι!?!?
Έτσι ακριβώς!!

Octane
26-08-04, 13:00
Σ'ευχαριστω για τη βοηθεια Strax!! :)

compact
26-08-04, 13:04
ειδες τι κανει η "οχια"???????

Octane
28-08-04, 11:15
Την "οχια" την αλλαξα αλλα οι φωτογραφιες παλι χαθηκαν!!!Δεν το καταλαβαινω αυτο!!!Μηπως οι υπολοιποι τις βλεπετε + μονο εγω οχι???Δεν εκανα ΤΙΠΟΤΑ απολυτως!!!

compact
28-08-04, 12:46
εγω λεω, να σε προβληματιζει περισσοτερο που ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ !!!!!!!!!! παρα οι φωτογραφιες!!!

κατσε διαβασε τωωρα,ειπα τωρα,τωρα λεωωωω,(με το γνωστο στιλ του ΠΟΠΟΤΑ-ΚΟΛΟΚΟΤΡΟΝΙΤΣΙΟΥ).