PDA

Επιστροφή στο Forum : attention!!! ζητείται σπίτι στον πειραιά...


e30
25-08-04, 21:01
Παίδες ναι... είμαι από κείνα τα παιδάκια που αυτές τις μέρες έχουν γαμηθεί να ψάχνουν σπίτι... Χρειάζομαι σπίτι στον πειραιά και όσο το δυνατόν πιο κοντά στο τεί ηλεκτρονικών υπολογιστικών συστημάτων ή στο γήπεδο του ρέντη. Δε θα λεγα όχι αν έβρισκε στέγη και η μπεμπούλα μου... όποιος έχει καμια πληροφορία που αξίζει ας στείλει pm..

thnx

antonio
26-08-04, 01:04
Ως βέρος Πειραιώτης πιστεύω ότι μπορώ να σε βοηθήσω αρκεί να μου πεις περίπου τι ψάχνεις και σε τι κόστος...Επίσης είναι γεγονός ότι θα έχεις πρόβλημα παρκαρίσματος αν δεν βρεις σπίτι με parking,πράγμα δύσκολο. :confused:

e30
26-08-04, 01:21
Φίλε με σώζεις... ή μάλλον ελπίζω ότι θα με σώσεις... λοιπόν δεν θέλω πολλά... ένα δωμάτιο,ενα σαλόνι, ένα μπάνιο, μια κουζίνα και ενα μεγαλούτσικο μπαλκόνι.. πιστεύω απο 200 μέχρι 300 ευρα κάτι μπορούμε να βρούμε...

ps1 θα σου είμαι υπόχρεος αν έχει και κάποιο parking ή πιλοτή για το νινί μου...

ps2. ελπίζω να μη με αναγκάσεις να αφήσω τη μπέμπα εδώ πάνω... μόνο εγώ ξέρω τι ιδρώτα ερίξα αυτό το καλοκαίρι για να την ξεπληρώσω...

ευχαριστώ προκαταβολικά... :)))

compact
26-08-04, 08:53
αν δεν βρεις γκαραζ υπαρχει η λυση της κουκουλας.
κανει και αυτη καλη δουλεια!!!καλη τυχη.
σου ευχομαι να βρεις ενα μικρο σπιτακι οπως το θες και να εχει γκαραζ για ολα τα bmw του club!!!!
αντε και με βιλαα!!