PDA

Επιστροφή στο Forum : Η BMW UK πουλά την τελευταία ολοκαίνουρια CSL!


Nick_compact
09-06-10, 14:56
Εν συντομία πρόκειται για μια από τις πρώτες CSL, μοντέλο προπαραγωγής. Η BMW UK αποφάσισε να την αποχωριστεί, όλα τα parts θα αλλαχθούν ώστε να αντιστοιχούν στην έκδοση παραγωγής, η ειδοποιός διαφορά όμως είναι ότι η BMW είναι διατεθιμένη να φέρει το αυτοκίνητο στα μέτρα του αγοραστή, όπως πχ rol cage, κάτι το οποίο θα συμβεί για 1η φορά σε μια CSL.
Περισσότερες πληροφορίες εδώ: http://www.classicheroes.co.uk/news/1742/a-new-bmw-e46-csl-from-bmw-s-own-collection

m_power_lunatic
09-06-10, 15:35
Eνας παλιος γνωριμος απο Αγγλια ο γιος Barney Halse (μαζι με τον πατερα του ειχανε το πασιγνωστο Munich Legends στην Αγγλια πριν το πουλησουνε προσφατα σε αλλο ιδιοκτητη) αποφασισε να συνεχισει μονος του με εξειδικευση στα πλαια ///Μ.Με τις απειρες ακρες που εχει στην BMW UK προσφερει αυτο το διαμαντι προς πωληση μετα απο πρωτοβουλια και της BMW UK και για πρωτη φορα η BMW AG θα προσφερει τοσο πολυ εξειδικευμενο customer service σε εναν αγοραστη!!!!!!!!!!!!!!!

P.S Ασχετο.....πριν χρονια οταν ειχα παει Αγγλια στην Munich Legends και ειχα γνωρισει πατερα και γιο,σε μια συζητηση μαζι του τον ειχα ρωτησει τη οδηγαει και μου ειπε οτι δεν αποχωριζομαι ποτε την λατρεμενη μου Μ3 Ε36 3.0 με τα 500.000χλμ και τον original κινητηρα της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τοτε ειχα ακομα την δικια μου Μ3 Ε36 3.0 και τωρα σκεφτομαι με αφορμη αυτο το post τι μ@λ@κ@ς ειμαι που την πουλησα................ειδικα τελευταια το σκεφτομαι συνεχεια την τρελα μου μεσα.

Action Man
09-06-10, 16:52
Kόβει λόρδα στο ΒΜW UK....δεν το λέει το άρθρο...το εννοεί όμως....:deal::D
Τον άλλο μήνα θα πούνε:
"Eλάτε παιδιά....πουλάμε μερικές μουσειακές Μ3 Ε30....τις κάνουμε και μονομπούλονες,βάζουμε και κέιτζ αμα γουστάρετε":party:

rapid_fast
09-06-10, 17:02
P.S Ασχετο.....πριν χρονια οταν ειχα παει Αγγλια στην Munich Legends και ειχα γνωρισει πατερα και γιο,σε μια συζητηση μαζι του τον ειχα ρωτησει τη οδηγαει και μου ειπε οτι δεν αποχωριζομαι ποτε την λατρεμενη μου Μ3 Ε36 3.0 με τα 500.000χλμ και τον original κινητηρα της!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τοτε ειχα ακομα την δικια μου Μ3 Ε36 3.0 και τωρα σκεφτομαι με αφορμη αυτο το post τι μ@λ@κ@ς ειμαι που την πουλησα................ειδικα τελευταια το σκεφτομαι συνεχεια την τρελα μου μεσα.
Τι να σου πώ...
Να σου βάλω θετική?? Στραβά θα το πάρεις..
Να σου ρίξω αρνητική?? δεν λέει, σωστά μιλάς..
Απλά συνυπογράφω.. Γ@μω το κράτος μου γ@μώ που μου πήρε την Ε28 απόσυρση..
Είμαι και εγώ μ@λ@κ@ς που την απέσυρα..

Enema
09-06-10, 20:02
Το θεμα ειναι στο classic cars, και μολις διαβασα CSL νομιζα οτι πουλουσαν CSL 3.0 3.5, οχι M3 CSL:angryfire
Τζαμπα με εφτιαξες:angryfire

Κωνσταντίνος
10-06-10, 08:37
..............τον ειχα ρωτησει τη οδηγαει και μου ειπε οτι δεν αποχωριζομαι ποτε την λατρεμενη μου Μ3 Ε36 3.0 με τα 500.000χλμ και τον original κινητηρα της!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:icon11::bugeye::eek:

stef
10-06-10, 09:51
Βλακεία, δεξιοτίμονο!
Εαν ήταν αριστεροτίμονο το αγόραζα.... looooooooooool

gyiama
10-06-10, 13:06
και ειναι και το απλο μοντελο χωρις ραδιο ξενον και κλιμα!!!! γμτ!!!!! αυτο που λεει πρε προντακτιον τι ειναι?μοντελο προπαραγωγης???

BMW Power
10-06-10, 14:40
και ειναι και το απλο μοντελο χωρις ραδιο ξενον και κλιμα!!!! γμτ!!!!! αυτο που λεει πρε προντακτιον τι ειναι?μοντελο προπαραγωγης???

Ακριβώς αυτό.

Υπάρχουν/υπήρχαν 10 δεξιοτίμονα και 18 σωστά....

gyiama
10-06-10, 19:36
ναι δλδ ειναι καποια αυτοκινητα που βγηκαν πότε????πριν την επισημη κυκλοφορια του αυτοκινητου?τι ακριβως ειναι δλδ?

stelioslf
10-06-10, 21:46
Υπάρχου/υπήρχαν 10 δεξιοτίμονα και 18 σωστά....

σωστός..:smokin:

BMW Power
11-06-10, 08:56
Ναι ουσιαστικά είναι αυτοκίνητα που κατασκευάστηκαν πριν την επίσημη κυκλοφορία του αυτοκινήτου.

Το πότε ακριβώς μπορείς να το δεις μόνο από το VIN του.

Geo_3D
11-06-10, 10:36
Ειναι τα λεγομενα διαφημηστικα (οχι δημοσιογραφικα)...