PDA

Επιστροφή στο Forum : κλοπη σηματων απο ζαντες στα lidl σταυρουπολης


stauros772000
12-06-10, 05:29
προ 2-3 εβδομαδων παρατηρησα οτι καποιος βουτηξε τα σηματα απο τις δυο μου ζαντες.λεω θα ειναι τπτ κ@λοπαιδα απο την γειτονια.χτες παω στα λιντλ σταυρουπολης στην αερογεφυρα λαγκαδα,και αφου τελειωσα τις αγορες,βγαινοντας εξω,βλεπω πιτσιρικια με ποδηλατα,στην αλλη ακρη του παρκινκ,να κανουν βαβουρα.πηγαινοντας στο αμαξι παρατηρω οτι λειπουν και τα αλλα 2 σηματα απο τις ζαντες.ωραια λεω,θα ξηλωσω μερικα αυτια - μαλλια και κανω να παω προς το μερος τους σαν περαστικος,με σκοπο μολις πλησιασω σε ακτινα αρπαγης,να τσακωσω ενα και να του βγαλω τα σκ@τα απο το στομα.ηταν τυχερα ομως,γιατι αφου μαζεψαν οτι μαζεψαν απο σηματα,εκεινη την στιγμη αποχωρουσαν απο το παρκινκ.μπορει να με προστατεψε ο Υψιστος,γιατι τωρα θα ημουν πιθανοτατα στην στενη.δεν γ@μιεται? για 4 σηματα να τρεχω να τα κυνηγαω? ηταν και σε ποδηλατα τα μπ@σταρδα.το αναφερω εδω για να εχετε το νου σας στο συγκεκριμενω καταστημα.εγω παντως θα ξανβαλω σηματα και θα ξαναπαω εκει,μπας και τσακωσω κανενα,να εκτονωθω λιγακι

x318big
12-06-10, 08:00
δικιο εχεις ρε φιλε ,σε ολους εχει τυχει κατι αντιστοιχο Η και χειροτερο ,εμενα μου εχουν κλεψει φαντασου παλια μια εξατμιση απο τις 2 που ειχε η μηχανη ,και μετα απο καιρο μια χοανη (παλι απο τις 2) που εμπαινε βιδωτη πανω στο ντελορτο.
προφανως καποιος "εφτιαχνε χοντρα "το παπι του.
Ψυχραιμια ,για να μυη μπεξεις ασχημα.

E46 POWER
12-06-10, 11:48
ασε Σταυρο εμενα μου πηρανε τισ ταπες απο τις βαλβιδες και ηταν τα πιτσιρικια απο το φροντιστηριο κατω απο το σπιτι μου... περιττο να σου πω οτι του εσκασα το λαστιχο και μολις σχολασε το αρπαξα απο τον λαιμο και το σηκωσα καμια 45 ποντους πανω απο την γη...αρχισε να κλαιει και τον αναγκαασα να πει την αληθεια..φυσικα ηρθε και η μητερα του μετα και εγινε χαμος....

το θεμα ειναι οτι απο τοτε τα πιτσιρικια περνανε σε ακτινα 2 μετρων απο το αμαξι!

tsambu
17-06-10, 14:32
Καθε που διαβαζω τετοιο ποστ μου σηκωνονται οι τριχες.Μου εχουν σκισει ολα τα πλαστικα καπακια απο τις ζαντες.Τα ξανααγορασα, αλλα ο Θεος με προστατεψε και δεν επεσε κανενα γλανι στα χερια μου.Και δεν τα πηραν ολα μαζι αλλα ενα ενα.Ασε, τρελλα ειναι.

BladeGT
17-06-10, 16:24
πυκνα συχνα λειπουν τα σηματα κ απο μενα..καποιες φορες παρατηρησα οτι απλα ξεκολλησαν.... παντως αυτο το πραγμα με τα πιτσιρικια....τι κακο...να χεσω τους γονεις τους...
αν ξερανε οτι αυτα που κλεβουν κοστιζουν μολις 0.50 σεντσ η 3 -5 ευρω...δηλαδη ελεος...απο τη μια ειναι οτι δεν γνωριζουν και νομιζουν οτι κλεψανε κατι πανακριβο...
απο την αλλη ειναι η αναγκη της απατεωνιας που εχουν πολλοι μεσα τους... οχι οτι τους χρειαζεται...απλα αφου καταφεραν να βγαλουν κατι τσαμπα...γιατι να μη το κανουν? να χαρω εγω παιδεια!!!!

///M_Spartan
17-06-10, 17:09
http://www.youtube.com/watch?v=o95O4H8BoL8

ziaba
09-07-10, 23:45
Eγω δε εχω ουτε ταπες στις βαλβιδες ουτε στις ζαντες γιατι μολις τα βαλω με την απο αυριο γινονται καπνος:smokin:

billakos-ti
11-07-10, 19:22
Και εγω ξεπουλησα!!!