PDA

Επιστροφή στο Forum : BMW 3er E46 Navigation 7" Monitor group buy No2


gyiama
16-06-10, 17:11
με κυνδινο να κατηγορηθω οτι βγαζω χρηματα οργανωνοντας ομαδικες αγορες και με την ''μπριζα'' που μπηκα με την ομαδικη αγορα που κανατε και δεν μπορεσα να συμετεχω εχω βρει την εξης προσφορα!!!

λοιπον προκειτα για την ιδια οθονη που βαλανε ολα τα παιδια με την διαφορα οτι ειναι μαρκας VISION!!!ειναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ διαφορα ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ! το μονο που αλλαζει ειναι η επωνυμια στο κουτι!!! ουτε καν πανω στο μηχανημα δεν το γραφει οπως δεν το γραφει και στην dynavin!!!(οπως καταλαβενετε ο μυθος του fason ισχυει)

Η οθονη προσφερεται στην τιμη των 640ε περασμενη για 5 κομματια τουλαχιστον!!αν το κομματια γινουν 6-7-10 θα παρουμε αλλη τιμη!!μια διαφορα που εχει ειναι οτι στην καρτα που περιλαμβανει εχει περασμενο μονο 1 χαρτη (GENIUS DRIVE) και οχι 5-6 κλπ που εχει βαλει στα παιδια ο προηγουμενος προμηθευτης!!! το μηχανημα εχει 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ εχει service και ανταλλακτικα οτι χρειαστουμε εδω και ειναι ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΟ αυριο κιολας μεχρι 10 -15 κομματια!!
ακομα με μια επιβαρυνση γυρω στα 15ε μας βαζει και την κεραια της τηλεορασης !!

ΥΓ το παλικαρι μου ειπε οτι η καρτουλα που εχουν τα παιδια αντιγραφεται υπαρχει τροπος αν θελουμε (δινουμε 20-30ε σε ενα παιδια που εχει την οθονη και την αντιγραφουμε και εμεις)
ΥΓ2 δεν θελω να παρεξηγηθω και θελω να πω οτι δεν το κανω ουτε να βγαλω λεφτα ουτε τπτ!δεν βγαζω ουτε 0,5ε και το εκανα μονο και μονο γιατι μερικοι χασαμε την προηγουμενη προσφορακαι δυστυχως ο προηγουμενος προμηθευτης μας αρχισε να μας τα λεει ''κινεζικα'' οποτε και βρηκα αλλον ο οποιος ειναι και φιλος μου που σημαινει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να φαμε πατατα!!!!
ΥΓ3 η μλκια μου ειναι οτι και την πρωτη φορα δεν πηγα σε αυτον και τον ξεχασα και ισως μπορουσε να μας κανει καλυτερη τιμη στα τοσα κομματια!!!

dimimav
16-06-10, 21:29
φιλε εγω μεσα!!ηδη εψαχνα να βαλω!!απλα εχω καποιες αποριες

1.ειμαι απο λαρισα θα ερθω σαλονικα(νομιζω απο εκει εισαι)να το περασω?

2.ο κλιματισμος θα κατεβει στο κατω ντουλαπακι?

3.μιλαμε για 640ε με τα περστικα(εννοωντας κ τν αλλαγη θεσης του κλιματισμου)

παντως σε τετοια τιμη εγω ειμαι μεσα κ θα ερθω σαλονικα(εφοσον γινει η παραγγελια απο εκει)

rapid_fast
16-06-10, 22:33
Εχω μια κρίσιμη απορία...
το DTV είναι mpeg2 ή Mpeg4??

gyiama
17-06-10, 10:03
φιλε εγω μεσα!!ηδη εψαχνα να βαλω!!απλα εχω καποιες αποριες

1.ειμαι απο λαρισα θα ερθω σαλονικα(νομιζω απο εκει εισαι)να το περασω?

2.ο κλιματισμος θα κατεβει στο κατω ντουλαπακι?

3.μιλαμε για 640ε με τα περστικα(εννοωντας κ τν αλλαγη θεσης του κλιματισμου)

παντως σε τετοια τιμη εγω ειμαι μεσα κ θα ερθω σαλονικα(εφοσον γινει η παραγγελια απο εκει)

Εχω μια κρίσιμη απορία...
το DTV είναι mpeg2 ή Mpeg4??

1 αν θελεις ερχεσαι Θεσ/νικη (ναι απο θεσ/νικη ειμαι) και στο περναει το παλικαρι αλλιως να θελεις στο στελνει εκει και το περνας οπου θες
2 ναι μεταφερεται το κλιμα στην θεση που ειναι το ντουλαπακι αλλα αν θες να ειναι ''εργοστασιο'' εντελος πρεπει να αλλαξεις την βαση ολοκληρη αλλα να αν θες να γλυτωσεις απο 50-100ε μπορεις να μη το κανεις απλα θα εχει ενα πολυ μικρο κενο κατω η μοναδα του κλιμα!!
3 ναι 640ε με περαστικα ετοιμος κομπλε ολα απλα ναν θελεις την βαση θα πρεπει να την παρεις εσυ!!!

ο δεκτης ειναι mpeg 2 οπως ακριβως και στη dynavin ειναι ιδιο μα ιδιο ακριβως δεν εχει καμια μα καμια διαφορα!! δυστυχως mpeg 4 εχουμε μονο εδω στο ελλαδισταν και νομιζω σε μια ακομα 4κοσμικη χωρα οποτε mpeg2 πολυ δυσκολο να βγει σε τετοια μοναδα!!!!

Dark_Niaou
18-06-10, 08:39
Παιδιά η τιμή είναι καλή και υπάρχει στο εμπόριο Mpeg4 (όπως είχα γράψει και στο άλλο θρετ) πολύ φτηνο.
http://www.tradekey.com/product_view/id/1112455.htm

giannis_E-46
19-06-10, 16:47
Παιδιά η τιμή είναι καλή και υπάρχει στο εμπόριο Mpeg4 (όπως είχα γράψει και στο άλλο θρετ) πολύ φτηνο.
http://www.tradekey.com/product_view/id/1112455.htm

αυτο ομως δουλευει μονο με το δικο του τηλεχειρηστιριο. κατι μου να συνεργαζεται με την συσκευη για να ειναι πρακτικο υπαρχει?

Dark_Niaou
23-06-10, 13:26
Γιάννη για γίνει κάτι τέτοιο, θα πρέπει να είναι της ίδιας εταιρίας.... Εάν βγάλει κάτι ανάλογο τότε ναι... αλλά εάν το σκεφτείς θα έχεις ένα τηλεχειριστήριο μόνο για την τηλεόραση και όλες τις άλλες λειτουργίες θα τις χειρίζεσαι από την οθόνη αφής

bmwtouring
23-06-10, 17:00
θελω κι εγω ενα μια που δεν προλαβα το προηγουμενο και θα το περασω μονος

gyiama
23-06-10, 17:30
λοιπον μιας και βλεπω το θεμα να εχει λιγο ενδιαφερον θα δουμε ποσοι μαζευομαστε και αν ειναι θα κανουμε την αγορα!!!οποιος θελει θα πει υπευθυνα οτι θα το παρει και οχι στο περιπου για να δουμε αν μπορουμε να παρουμε αυτη την προσφορα!!!!

TAN
29-06-10, 12:49
Θα μπορουσαμε να εχουμε καμια photo?

gyiama
29-06-10, 13:16
ειναι ακριβως μα ακριβως ιδιο με αυτο http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=22237&highlight=navigation

ThaNOS E46coupe
29-06-10, 15:20
gyiama απο τιμή τι λέει το εργαλείο? κ τί τιμή μπορούμε να πετύχουμε? υπάρχει περίπτωση σε τρείς δώσεις όπως λέει ο προηγουμενος πωλητής ή θέλει μετριτό?

bmwtouring
11-07-10, 22:01
πολλή ησυχία έχει πέσει σ αυτό το post, τι γίνεται?
δεν έχουμε άλλες πληροφορίες???

AlexVag
14-08-10, 02:15
ναι ρε παιδια τι εγινε?