PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΠΕΙΓΟΝ


AvRiLtedy
26-06-10, 10:17
Σε ποια ιστοσελιδα βαζω τον κωδικο του αυτοκινητου μου για να δω τι παιρνει; Ελπιζω να καταλαβατε τι εννοω. Ευχαριστω

Leonidas_Thess
26-06-10, 10:19
http://bmwfans.info/

AvRiLtedy
26-06-10, 10:29
Ευχαριστω πολυ Λεωνιδα. Χρωσταω χαρη! :P

zaharias
26-06-10, 10:30
http://www.realoem.com/bmw/select.do

rapid_fast
26-06-10, 10:34
Το επείγον ποιό είναι και τρομάξαμε??

dimis_gr
26-06-10, 11:20
μάλλον κάτι έπαθε και χρειαζεται να βρει οπωσδήποτε το ανταλλακτικό

rapid_fast
26-06-10, 11:41
Οκ,
αλλά επείγον?? αφού το νωρίτερο Δευτέρα θα το στείλουν..
Έχει όλο το σ/κ μπροστά του...

AvRiLtedy
27-06-10, 23:24
rapid θα φυγω Γερμανια γιαυτο επειγον.. Θελω μεχρι να παω εκει να εχω βρει αυτο που ψαχνω και να το εχω παραγγειλει. Ευχαριστω πολυ ολους οσους βοηθησαν :)

rapid_fast
27-06-10, 23:39
rapid θα φυγω Γερμανια γιαυτο επειγον.. Θελω μεχρι να παω εκει να εχω βρει αυτο που ψαχνω και να το εχω παραγγειλει. Ευχαριστω πολυ ολους οσους βοηθησαν :)

Έλα και μας τρόμαξες.......
Καλή επιτυχία φίλος....

angel4
01-07-10, 19:12
Καλησπέρα , ειμαι λίγο άσχετος επι του θέματος , για ποιον κωδικό μιλάμε κ πού μπορώ να τον δώ ? ευχαριστώ

jim_pas
01-07-10, 19:17
Καλησπέρα , ειμαι λίγο άσχετος επι του θέματος , για ποιον κωδικό μιλάμε κ πού μπορώ να τον δώ ? ευχαριστώ

εννοεί τον αριθμό πλαισίου του αυτοκινήτου του....δεν το βρισκεις απο κάπου,το αναγράφει η αδεια κυκλοφορίας του αυτοκινήτου σου και αν θες να δεις για κάποιο συγκεκριμένο ανταλλακτικο για να δεις τι φοράει το αυτοκίνητο σου απλά βάζεις στην παραπάνω σελίδα τα τελευταία 7ψηφία και βλεπεις το κάθετι που φοράνε όλα τα αυτοκίνητα ίδιου μοντέλου και ίδιας χρονολογίας με το δικό σου....

angel4
01-07-10, 19:46
εννοεί τον αριθμό πλαισίου του αυτοκινήτου του....δεν το βρισκεις απο κάπου,το αναγράφει η αδεια κυκλοφορίας του αυτοκινήτου σου και αν θες να δεις για κάποιο συγκεκριμένο ανταλλακτικο για να δεις τι φοράει το αυτοκίνητο σου απλά βάζεις στην παραπάνω σελίδα τα τελευταία 7ψηφία και βλεπεις το κάθετι που φοράνε όλα τα αυτοκίνητα ίδιου μοντέλου και ίδιας χρονολογίας με το δικό σου....

Ευχαριστώ φίλε !!!