PDA

Επιστροφή στο Forum : πατακια αυτοκινητου


driverpatra
27-06-10, 09:36
Ξερει κανεις που μπορω να βρω καλα πατακια για ε36 4πορτο τσοχα η λαστιχο με λογοτυπο η χωρις;

dimis_gr
27-06-10, 09:44
το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πας σε έναν που κάνει μοκέτες ή βιοτεχνια και να κάνεις παραγγελια στις διαστάσεις και την ποιότητα που θες. Τώρα περιμένω τα δικά μου με λογότυπα και ιστορίες

performance
27-06-10, 10:50
Κατι αντιστοιχο εκανα και εγω στο 36 αλλα παροτι μου ειπε ο εμπορος πως ειναι πολυ καλη ποιοτητα, μετα απο σχετικα μικρο διαστημα εκει που ακουμπαει το πισω μερος των παπουτσιων εκαναν λακουβα.(μοκετα)
Στα μαμισια αυτο δεν εγινε ποτε.
Οποτε η γνησια (ακριβα),η ebay απο Αγγλια,η πλαστικα,μαλιστα εχω δει κατι πλαστικα διαφανα!

nikos1400
03-07-10, 16:21
Παντως στην περιπτωση των χαλιων, χωρις να'χω ψαξει (αν και εγω χρειαζομαι), νομιζω δεν αξιζει να ασχοληθεις με ΕβΑΥ κλπ.

Θυμαμαι ειχα παρει απο μαγαζι με αξεσουαρ κλπ, λαστιχενια καλα για αλλο αμαξι 40 ευρω νομιζω. Βγαινανε ακριβως το σχημα το σωστο. 40 ή 80 τωρα που το σκεφτομαι δε θυμαμαι σιγουρα, παντως δεν μου φανηκανε τότε πολλα. 5 χρονια τωρα ακομα τα'χω, μια χαρα ειναι.


Θελω να πω δεν αξιζει τη φασαρια παραγγειλε-περιμενε.
:)

E36-Hartge
03-07-10, 20:13
Σαν τα γνήσια δεν εχω δει να πώ την αλήθεια και όχι μονο της bmw αλλα γενικότερα.
Ειναι πολλά αλλα αξίζει και όπως είπε ο φίλος nikos1400 μιν ασχολιθείς με ebay στο συγκεκριμένο θέμα