PDA

Επιστροφή στο Forum : lastixa KUMHO V70A ECSTA


spiros xania m3
04-07-10, 21:09
paidia sygnwmh gia tin glwssa alla eimai se net cafe.opws lew kai ston titlo auta ta lastixa ta exei dokimasei kaneis exw mia akri pou ta fernei polu fthna kai skeftomai na ta agorasw perimenw apanthseis paidia thanks!!!!

Kostas Christ
05-07-10, 13:34
το λαστιχο ειναι σεμισλικ με ολα τα καλα και κακα που συνεπαγεται αυτο

τωρα σαν σεμισλικ ειναι απο τα πολυ καλα λαστιχα

jim_pas
05-07-10, 16:32
επειδή ενδιαφέρομαι κ εγώ μήπως ξέρεις που περίπου παίζουν οι τιμές τους για 18αρια φίλε?? ευχαριστώ πολύ...

spiros xania m3
05-07-10, 21:41
το λαστιχο ειναι σεμισλικ με ολα τα καλα και κακα που συνεπαγεται αυτο

τωρα σαν σεμισλικ ειναι απο τα πολυ καλα λαστιχα

γεια σου φιλε μου το ξερω οτι ειναι semislickκαι επειδη τα εψαξα εχουν καλη συμπεριφορα και στο βρεγμενο και κατι καλυτερο στο στεγνο...

spiros xania m3
05-07-10, 21:49
επειδή ενδιαφέρομαι κ εγώ μήπως ξέρεις που περίπου παίζουν οι τιμές τους για 18αρια φίλε?? ευχαριστώ πολύ...

γεια σου φιλε μου εχω μια ακρη και τα φερνει απο εξω ,διασταση 225/40/18 μπρος πισω 875Εεχουν πολυ καλη τιμη εγω φιλε σκεφτομαι να τα βαλω γιατι σαν σεμισλικ λαστιχο εχει πολυ καλη συμπεριφορα και σε βρεγμενο και σε στεγνο..και γενικωσ ειναι καλο λαστιχο και εχει και διαρκεια!!!αυτα φιλε μου!!!

Kostas Christ
06-07-10, 04:55
γεια σου φιλε μου το ξερω οτι ειναι semislickκαι επειδη τα εψαξα εχουν καλη συμπεριφορα και στο βρεγμενο και κατι καλυτερο στο στεγνο...

αρκετοι χρησιμοποιουν σεμισλικ στα καθημερινα τους αυτοκινητα για χρονια και χωρις προβληματα, αλλα στη βροχη θα πρεπει να εισαι πιο προσεκτικος

επισης εχουν πολυ γρηγοροτερη φθορα και συνηθως κανουν περισσοτερο θορυβο, γενικα ειναι ελαστικο που ενδεικνυται για χρηση πιστας κυριως και οχι τοσο δρομου (εκτος και το σκιζεις σε στροφιλικια)