PDA

Επιστροφή στο Forum : χταποδι supersprint και μεσαιο


spiros xania m3
11-07-10, 21:15
αυτες τισ μερες τα περιμενω να τα παραλαβω οπως λεω περιμενω το χταποδι και το μεσαιο αυτο που εχει δυο καζανια αντι για καταλυτες τι λετε εκανα καλα που τα παραγγειλα??απο θεμα αποδοσεις η εταιρια εχει σχεδιαγραμμα και δειχνει οτι ανεβαινει απο 286hpsta 306hp και σε ροπη αν θυμαμαι καλα καπου στα 35κιλα!!!βεβαια εγω φοραω και εκκεντροφορουσ και φιλτρο!!!τι λετα εκανα καλη κινηση??

Fairytale
12-07-10, 12:59
Θα λιώσεις στο θόρυβο... καλα δεν συζητάω καν για το τι καυσαέρια θα εκπέμπεις !!!
C U out there

God
12-07-10, 13:05
Καλά, σε καμία περίπτωση. Πρώτον αυτά είναι αγωνιστικής χρήσης και πάνω στο δικό σου αμάξι όπως είναι κακό θα κάνουν αντί για καλό, και δεύτερον αν σε σταματήσουν για έλεγχο στον δρόμο και αντιληφθούν ότι λείπουν οι καταλύτες πας αυτόφορω. Η αφαίρεση καταλύτων πλέον (ορθώς) έγινε ποινικό αδίκημα. Και φυσικά για ΚΤΕΟ μόνο απ'έξω θα περνάς.

6zylindermaniac
12-07-10, 13:17
Αν είσαι πάντως Χανιά όπως λέει το nickname σου, να ξέρεις οτι δε κινδυνεύεις απο τίποτα, ούτε ελέγχους ούτε κτέο....αν μπορούσα θα τους έβγαζα και εγώ αλλά παρόλο που τους είχα αφαιρέσει τους ξανάβαλα επειδή δε την πάλευα απο τα καυσαέρια, την οικολογική μου συνείδηση, κ το ότι μύριζα μολύβι κάθε φορά που σταμάταγα στο φανάρι (καλά δε μιλάμε για το γκαράζ που έμπαινε το αυτοκίνητο και σκότωνα ότι ζωντανό οργανισμό υπήρχε γύρω). Ο ήχος όμως και η απόδοση ειδικά ψηλά δεν είχαν επαφή.

fan1s_e21
12-07-10, 16:30
δεν γνωριζω φιλε που το εβγαλες το συμπερασμα για το οτι δεν κινδυνευει απο τπτ στ χανια σε θεμα αστυνομιας αλλα να σου αναφερω οτι εδω στα Χανια μας εχουμε γεμισει (καλως ή κακως) αστυνομια , σχεδον 1 στ 5 αμαξια ειναι στρουμφιστικο και επισης οι ρουφιανοι απειροι... περασαν οι καλες εποχες

φιλε συντοπιτη σπυρο ¨: πολυ καλη η κινηση για το θεμα της εξαγωγης σε ζηλευω !

Nick_compact
12-07-10, 23:21
eimai pali se net kafe pali sorry!!!!

Το net cafe δεν έχει ελληνικά φίλε μου;

120ihatch
12-07-10, 23:47
Το net cafe δεν έχει ελληνικά φίλε μου;


Είναι στο εξωτερικό μάλλον................................

spiros xania m3
13-07-10, 21:18
Είναι στο εξωτερικό μάλλον................................
οχι ρε κοπελια δεν εχει σε ολους τους υπολογιστες ελληνικα και δεν ειμαι στο εξωτερικο στα χανια ειμαι φιλαρακο!!!!