PDA

Επιστροφή στο Forum : Eπιτελους......


Terry Grant
16-07-10, 18:02
Καλησπερα.....επιτελους η γρια μου εγινε Αθηναια, την κατεβασα προχτες με τραινο, μετα απο πολυ καιρο ταλαιπωρια το ειχα σε πυλωτες, σε οικοπεδα, και σε μερη που δεν της αρμοζε, την εχω σε υπογειο γκαραζ τωρα χωρις να βρεχετε η' να σκονιζετε, την εδωσα σε ενα φιλο να την παει απο το σπιτι του εως το παρκιγκ και χαζεψε, εντω μεταξυ ειχε και το Μ5 υπο την επιβλεψη του οσο ελειπα, και μου λεει φιλε καμια συγκριση ,θα επερνα το 2002 αβλεπη για βολτα ειναι αρρωστια.....εγω χαμογελουσα πονηρα γιατι το ξερω τι καψουρα ειναι αυτο το αμαξι. Τωρα επιτελους θα μπορεσω να ασχοληθω και μαζι της γιατι, ενα χρονο την παραμελησα, αλλα αυτη με περιμενε υπομονετικα ετοιμη για δραση.....τρεις μηνες ειχε να παρει μπρος, και με δυο μιζιες, αρχισε να κελαιδαει... ελπιζω να την περασω της αλοιφες της ,Κτεο και να την βαλω ασφαλεια , σερβις, για να ερθω σε καποια συναντηση σας.....

Αντών///is
16-07-10, 18:22
Όλη η σύγχρονη ιστορία της BMW αρχίζει με το μοντέλο αυτό... μαζί με την Neue Klasse.
Να την χαίρεσαι Terry Grant! Και βέβαια περιμένουμε με ανυπομονεσία να την υποδεχτούμε!
Υ.Γ.: Και δεν είναι "γριά"... Είναι μια ώριμη, ελκυστική, 40άρα κυρία!