PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ


simos
27-08-04, 11:00
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ.

Εδω και αρκετό καιρό προσπαθούσαμε να βρούμε μια γωνιά για τους ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ bmwκηδες, και τελικα διαπιστώνω με μεγάλη μου χαρά οτι υπάρχει αυτή η υπέροχη σελίδα . Ευχομαι οτι καλύτερο. Εαν θέλετε να είστε συνεχώς ενημερωμένοι σχετικά με ολα τα αγωνιστικά δρώμενα επισκευτείτε το γνωστό vortal αυτοκινήτου www.maxfuels.com

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Την Κυριακή 5.9.2004 στις 9 το πρωί, στην πίστα Καρτόδρομο Αφιδνών θα γίνει ο 6ος πρωταθληματικός αγώνας Alfa Trofeo. Εκεί που 2 BMW e30 , Γ.ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ bmw e30 2500c.c turbo και Σιμος Σοφός bmw e30 DTM rally car, δίνουν τον δικό τους αγώνα. Θα πρέπει να σας ενημερώσω επίσης οτι στο Πρωτάθλημα αυτό στις αντίστοιχες κατηγορίες ( Open Racing ) & ( Racing Ιστορικά )οι δύο οδηγοί κατέχουν τις πρωτες θέσεις.

Να είστε ολοι καλά, θα τα πούμε και απο κοντά !
http://www.maxfuels.com/3sdshow58.jpg

DRIFTER
27-08-04, 11:48
KΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΙΜΟ.....

simos
27-08-04, 11:54
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΩΤΗΡΗ ! ΤΟ Username ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΑΤΑΚΑ ¨ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΕΙ.¨

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΤΑΚΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΑΓΩΝΑ Drift.

¨ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΝΤΕΣ ... ΚΑΙ ΜΕ ΖΑΝΤΕΣ¨

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ !

M5-Matzos
27-08-04, 12:08
Σίμο καλώς ήρθες στο forum ! ;)

simos
27-08-04, 12:17
Σε ευχαριστώ πολύ M5 Matzo.

Θα προσπαθήσω να βοηθήσω οσο μπορώ. Ολους εμας μας ενώνει μια κοινή αγάπη. Η αγάπη για τα Bmw.

antonio
27-08-04, 13:47
Γειά σου Σίμο και καλωσήρθες!
Είμαστε και παλιοί γνωστοί από το face to face 1 όπου έτρεχα με μια corolla vvti και δεν πετύχαινες ποτέ τον τόνο στο επίθετό μου, μέχρι που βγήκα και στο πα!!! :D
Να μην ξανασυμβεί εεεε!!! :p :D

BMW Power
27-08-04, 17:42
Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Και φέρνεις και πολύ ενδιαφέροντα νέα………..

Z3 Fat Bastard
28-08-04, 08:25
Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Και φέρνεις και πολύ ενδιαφέροντα νέα………..

Θα συμφωνησω με τον φιλο BMW POWER !!!!

popolaros
28-08-04, 09:22
full throtle

simos
28-08-04, 17:48
Να είστε καλά παιδιά ! Ευχαριστώ για το καλοσόρισμα. Θα βοηθήσουμε ολοι να φτιάξουμε ενα δυνατό club.
Απο εμένα οτι βοήθεια θέλετε θα την εχετε.