PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΟΡΙΣΤΕΣ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ... ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ (ΤΗΝ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ)


InsaneDriver
10-09-10, 18:38
πείτε κάτι να τσακωθούμε ρε παιδιά i miss my erristick self ... :D :D

Κοιτάξου στον καθρέπτη...Δεν έχει πάει πουθενά:pth:


Μπες στο Streetdragster και προκάλεσε για άνοιγμα τον ΟΝΤΥ που έχετε παρελθόν και έχει πάρει Ζ4Μ, πριν το κάνω εγώ για τον εαυτό μου. Πιστεύω και οι τρεις πάμε κόπιες πάνω κάτω, ειδικά τώρα που έμαθα να κάνω και fine tuning ρυθμίσεις στο εγκεφαλάκι.

EVANGELOS
10-09-10, 18:46
Κοιτάξου στον καθρέπτη...Δεν έχει πάει πουθενά:pth:


Μπες στο Streetdragster και προκάλεσε για άνοιγμα τον ΟΝΤΥ που έχετε παρελθόν και έχει πάρει Ζ4Μ, πριν το κάνω εγώ για τον εαυτό μου. Πιστεύω και οι τρεις πάμε κόπιες πάνω κάτω, ειδικά τώρα που έμαθα να κάνω και fine tuning ρυθμίσεις στο εγκεφαλάκι.

Σιγα ρε μην ανοίξω 10 σελιδες τόπικ με τον Οδυσσέα ... άσε που ΔΕΝ παει βήμα το Ζ4 του ... το είχε και φίλος πριν τον όντυ και ξέρω ... μάζι αν θες να γίνει το ρηπλέυ όμως ... :gaysex:

InsaneDriver
10-09-10, 18:50
'Αστο καλύτερα.
Θα ανοίξω με το λευκό που είχες τσακωθεί μπας και πάρω το αίμα μας πίσω...

EVANGELOS
10-09-10, 18:53
'Αστο καλύτερα.
Θα ανοίξω με το λευκό που είχες τσακωθεί μπας και πάρω το αίμα μας πίσω...

Που θα ανόιξετε ρε στο ΚΕΒΟΠ Χαιδαρίου ? :D :D :D

Πες μου να έρθω εκείνη τη μέρα τυχαία !!!

P.s. Eίσαι ο μόνος bi-turbo με πολυπετάλουδο attitude οπότε είμαστε μαζί σου :D

EVANGELOS
10-09-10, 18:56
Έγινε το Move

InsaneDriver
10-09-10, 18:59
Όταν έχεις αυτό το μουντ γελάω μαζί σου...Όταν σε πιάνουν τα διαόλια σου όμως δεν σε αναγνωρίζω.

Νοέμβρη μπαίνω και εγώ φαντάρος οπότε κάτι θα γίνει στο ΚΕΒΟΠ. LoL


Πολυπετάλουδο attidude; LoL

Geo_3D
10-09-10, 19:00
Καπου ειχα ανοιξει και εγω ενα τοπικ,αλλα πηγε απατο....μονο ο αγροτης και ο Mike εμφανιστηκαν....:(

InsaneDriver
10-09-10, 19:03
Έλεος...πάλι τα ίδια.
Ούτε ένα off topic δεν μπορούμε να κάνουμε.

Λοιπόν προκαλώ τον ΓΚΕΟ από 2ες και 50. Εγώ θα έχω κόφτη στις 5000 στροφές.-

Geo_3D
10-09-10, 19:10
Απο τις 4000 το ανεβασαμε στις 5 τωρα???

InsaneDriver
10-09-10, 19:28
Εντάξει πάμε μέχρι 4.000 .
Ποντάρω στο ότι θα είμαι μονοκάβαλος αυτή τη φορά. Άσε που θα σε τρομάξει η νέα μου σχάστρα... http://www.youtube.com/watch?v=VbNxugO-uf0
Βέβαια θα προσελκύσει ανεπιθύμητα πτηνά, αλλά μπρος στις επιδόσεις τι είναι μερικές κουτσουλιές...;;;

Geo_3D
10-09-10, 20:11
Ετσι μπραβο,να τα λεμε ολα....πες λοιπον οτι ησουν πισω την προηγουμενη φορα και πατησα φρενο να κοψω νωρις την κοντρα πριν φτασει στα επιπεδα κολωνας!!!!!:thefinger

manosm3
10-09-10, 21:07
Αυτο που θα ακολουθησει ειναι πραγματικο γεγονος.

Μετα την αγορα του RC, μου δεχτηκα επανειλημμενες οχλησεις απο τον κο. Sakkunen (aka mikrotsoutsounen) για να πατησουμε. Μολις εστρωσα το αυτοκινητο, περασε λιγος καιρος μπας και ανοιξει το μπρικομοτερ μου και τον προκαλεσα. Αλλα ο κος ΚΟΤΕΨΕ λεγοντας μου "ειναι βραδυ, μολις γυρισα μπλαμπλααα" στα χαρτιά λοιπόν το πάτημα 1-0 :ban: Στο μεταξυ αρχισε να με ενοχλει και να μου "τη μπαινει" στο φατσοβιβλιο. Με παιρνει τηλεφωνο ενα απογευμα να με ρωτησει ΚΑΙ ΚΑΛΑ για ενα μαγαζι με τουρκικα γλυκα.Η αληθεια ειναι οτι πηρε για να ψαρεψει αν ειμαι διαθεσιμος για πατημα μπας και παρει ΧΑΡΤΙΝΗ ρεβανς αλλα δεν του κατσε, κι ετσι τα μαζεψε και τα γυρισε στο γλυκο. Εγινε αλλο ενα τηλεφωνημα απο μεριας μου οπου παλι ΚΟΤΕΨΕ ο εν λογω κυριος. Τελευταια κινηση την εκανα μεσω φατσοβιβλιου, οπου του πεταξα το γαντι (sparco) και ελαβα ως απαντηση το "get a life".
Στα χαρτια λοιπον 3-0 υπερ μου. :gaysex:

Υ/γ: Ισως απεκτησε ψυχολογικο με μενα, γιατι -μαρτυρας μου ο Παντελης- δεν σηκωνει το τηλεφωνο οταν τον καλω και γενικοτερα με αποφευγει, ειδικα απο τοτε που η αδερφη μου βγηκε μαζι του και την επιασαν τα γελια με το -ελαχιστο- μεγεθος του μοριου του. :rofl2:

sakkunen
11-09-10, 10:07
Πρός τον ανώριμο manom3.

Φίλε, εγώ καφριλίκια δεν κάνω στο δρόμο. Τα θεωρώ επικίνδυνα κ ανώριμα.
Έχω βρεί άλλο τρόπο να προσεγγίζω τα όρια μου...


http://i122.photobucket.com/albums/o251/sakkunen/mario_kart_wii-01.jpg

:dupe:

manosm3
11-09-10, 13:28
Ωραίο μαύρισμα έκανες :D
http://www.blackhumor.gr/Photos/Zoa/Kota_001.jpg

sakkunen
11-09-10, 18:10
Ε, πάρε κ μια αφιέρωση μου.:woowoo:

http://i122.photobucket.com/albums/o251/sakkunen/Kota_001.jpg

manosm3
11-09-10, 18:12
Φημες λενε οτι το λαμπακι του EML δεν εχει σβησει απο το αυτοκινητοειδες τροπετο σου :sleeping:

sakkunen
11-09-10, 18:17
Φημες λενε οτι το λαμπακι του EML δεν εχει σβησει απο το αυτοκινητοειδες τροπετο σου :sleeping:


Όταν τσάγιασα το 325 σου ήταν με εμλ δλδ ? Πω πω ντροπή!

:deal:

manosm3
11-09-10, 18:26
Όταν τσάγιασα το 325 σου ήταν με εμλ δλδ ? Πω πω ντροπή!

:deal:

Οχι, το δικο μου ηταν με χαλασμενο λ και σου ειχα πει οτι αλλαζα χωρις να κοιταζω στροφομετρο :kissass:

manosm3
14-09-10, 20:57
Εγινε το 4-0 πριν λιγα λεπτα. :party:
Sakkotanen μη φοβασαι, θα βαλω σαλιο! :gaysex:

kacey
14-09-10, 23:34
Εγω ενα πραγμα θα κρατησω:



Νοέμβρη μπαίνω και εγώ φαντάρος

:icon18:

:newbie:

InsaneDriver
15-09-10, 00:19
Εγω ενα πραγμα θα κρατησω:



:icon18:

:newbie:

Άχρηστε, κουλέ, κρέας:useless:

jim_pas
15-09-10, 09:37
κ εσύ??κ εγώ μπαίνω Νοέμβρη...θα μας χάσει το forum.... :-D