PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέος ευτυχισμένος κάτοχος Ζ4... Yeah baby I love you!!


harrys
18-09-10, 20:46
Μόλις απέκτησα ένα κόσμημα!! Τα λόγια είναι περιττά..!! Δεν περίμενα να δω τέτοιο αμάξι!! Το Ζ3 πια το χαρακτηρίζω κάσα χωρίς καπάκι…!!

Δεν υπάρχει ίχνος τριγμού στο εσωτερικό που το Ζ3 είναι κουδουνίστρα… δεν ακούγεται ο παραμικρός θόρυβος όσο και να ψάξεις!!
Ξεχνάς ότι το αμάξι σου είναι κάμπριο με softop.. δεν ακούγεται ούτε κατά διάνοια αέρας… στο Ζ3 ένιωθες ότι είσαι σε αεροπλάνο μετά τα 150! Έχει και τζαμάκι πίσω θερμαινόμενο.. πραγματικά το ξεχνάς ότι έχεις softop!
Η ποιότητα κατασκευής? Δεν παίζεται….
Η οδήγηση δε είναι τόσο ποιοτική.. που έπαθα πλάκα.. τώρα μόλις γύρισα Λαμία από την Αθήνα.. πιο ξεκούραστο ταξίδι δεν έχω ξανά κάνει ποτέ!!
To γκάζι του ότι πρέπει!! Ο ήχος του εξακύλινδρου πανδαισία!!
Το κράτημα του και η αίσθηση των αναρτήσεων φοβερή.. το Ζ3 φορούσε αναρτήσεις και 18αρες και σε απέλπιζε..
Χώρους πολύ περισσότερους από το Ζ3!
Και δεν νομίζω να το αλλάξω παιδιά για Porsche… μου έχω μείνει ακόμα και τώρα που γράφω χαμογελαστός να φανταστείτε από όση ώρα ήμουν μέσα!! Το αμάξι αξίζει με 1000!

Όσο για την οικονομία του.. πιστεύω ότι είναι αρκετά οικονομικό και από 120-140 είναι οι ταχύτητες που αξίζει να το πηγαίνεις για οικονομία. Ίσως είναι τόσο οικονομικό όσο το Ζ3 και μάλλον αν πηγαίνεις με πολλά είναι οικονομικότερο το Ζ4!!


ΤΙ ΑΓΟΡΑΣΑ?!?!?!? Χαχαχαχα!
Η αλήθεια είναι ότι όσοι είχα κλείσει να βρεθούμε για χαμηλές τιμές μου το ακύρωναν όλοι γιατί μετάνιωναν που θα το χάριζαν.. Είχα κατέβει χθες βράδυ στην Αθήνα και δεν ήξερα τελικά τι να πάρω.. τελικά θα έπαιρνα το π…..ο με τα λεφτά που υπολόγιζα!! Αφού είδα μερικά σε καλές τιμές έβρισκα διάφορα θέματα που με απωθούσαν και τελικά…. Έδωσα 20 και πήρα διαμάντι!! Μια ζωή την έχουμε!! Και έτσι είναι η αλήθεια… ότι πληρώνεις παίρνεις.. κακώς παραμυθιαζόμουνα!! Το πήγα για έλεγχο σε εξειδικευμένο BMW.. όλα ΟΚ! Το πήγα για φανοποιεία αν και το δα και μόνος μου ότι δεν το έχει ακουμπήσει φανοποιός το αμάξι πουθενά.. και τέλος το πήρα και έφυγα!!

Thanks BMW για το κόσμημα που μου έδωσες… :pimp::pimp::pimp:

stelmaniac
18-09-10, 21:25
http://s3.amazonaws.com/stylehive/blog/uploads/roadster.jpg

nikos1400
18-09-10, 21:42
Καλοριζικο! Καλοταξιδο!

Βαλε φωτογραφιες στο γκαραζ σου, ΤΩΡΑ !
:useless:

Κωνσταντίνος
18-09-10, 22:08
M΄αρέσει να πέφτω μέσα στις προβλέψεις μου (http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showpost.php?p=393850&postcount=2)
:bigthumb::D:D
Καλορτάξιδο. Να το χαρείς όσο δεν πάει

jim_pas
18-09-10, 23:06
καλορίζικο και καλοταξιδο...για δωσε πληροφοριες κ ανεβασε κ καμια φώτο...

Fanatic
19-09-10, 12:01
Εκανες την πιο σωστη επιλογη. Μπραβο!

Φωτο αμεσως!!

Ειμαι και εγω πολυ κοντα στην κινηση σου....:cheers:

Fairytale
19-09-10, 13:59
Έτσι !!! να αλλάξει το moto "NON-BMW Moderator" xaxa

Καλοτάξιδη η Ζέτα harrys. Βγάλε φωτογραφίες.
C U out there

m_power_lunatic
19-09-10, 14:19
Μόλις απέκτησα ένα κόσμημα!! Τα λόγια είναι περιττά..!! Δεν περίμενα να δω τέτοιο αμάξι!! Το Ζ3 πια το χαρακτηρίζω κάσα χωρίς καπάκι…!!

Δεν υπάρχει ίχνος τριγμού στο εσωτερικό που το Ζ3 είναι κουδουνίστρα… δεν ακούγεται ο παραμικρός θόρυβος όσο και να ψάξεις!!
Ξεχνάς ότι το αμάξι σου είναι κάμπριο με softop.. δεν ακούγεται ούτε κατά διάνοια αέρας… στο Ζ3 ένιωθες ότι είσαι σε αεροπλάνο μετά τα 150! Έχει και τζαμάκι πίσω θερμαινόμενο.. πραγματικά το ξεχνάς ότι έχεις softop!
Η ποιότητα κατασκευής? Δεν παίζεται….
Η οδήγηση δε είναι τόσο ποιοτική.. που έπαθα πλάκα.. τώρα μόλις γύρισα Λαμία από την Αθήνα.. πιο ξεκούραστο ταξίδι δεν έχω ξανά κάνει ποτέ!!
To γκάζι του ότι πρέπει!! Ο ήχος του εξακύλινδρου πανδαισία!!
Το κράτημα του και η αίσθηση των αναρτήσεων φοβερή.. το Ζ3 φορούσε αναρτήσεις και 18αρες και σε απέλπιζε..
Χώρους πολύ περισσότερους από το Ζ3!
Και δεν νομίζω να το αλλάξω παιδιά για Porsche… μου έχω μείνει ακόμα και τώρα που γράφω χαμογελαστός να φανταστείτε από όση ώρα ήμουν μέσα!! Το αμάξι αξίζει με 1000!

Όσο για την οικονομία του.. πιστεύω ότι είναι αρκετά οικονομικό και από 120-140 είναι οι ταχύτητες που αξίζει να το πηγαίνεις για οικονομία. Ίσως είναι τόσο οικονομικό όσο το Ζ3 και μάλλον αν πηγαίνεις με πολλά είναι οικονομικότερο το Ζ4!!


ΤΙ ΑΓΟΡΑΣΑ?!?!?!? Χαχαχαχα!
Η αλήθεια είναι ότι όσοι είχα κλείσει να βρεθούμε για χαμηλές τιμές μου το ακύρωναν όλοι γιατί μετάνιωναν που θα το χάριζαν.. Είχα κατέβει χθες βράδυ στην Αθήνα και δεν ήξερα τελικά τι να πάρω.. τελικά θα έπαιρνα το π…..ο με τα λεφτά που υπολόγιζα!! Αφού είδα μερικά σε καλές τιμές έβρισκα διάφορα θέματα που με απωθούσαν και τελικά…. Έδωσα 20 και πήρα διαμάντι!! Μια ζωή την έχουμε!! Και έτσι είναι η αλήθεια… ότι πληρώνεις παίρνεις.. κακώς παραμυθιαζόμουνα!! Το πήγα για έλεγχο σε εξειδικευμένο BMW.. όλα ΟΚ! Το πήγα για φανοποιεία αν και το δα και μόνος μου ότι δεν το έχει ακουμπήσει φανοποιός το αμάξι πουθενά.. και τέλος το πήρα και έφυγα!!

Thanks BMW για το κόσμημα που μου έδωσες… :pimp::pimp::pimp:

Kαλοριζικο φιλε μου,θα ετρωγες μεγαλη πατατα με τα Boxster που ηθελες να παρεις,δεν προλαβα να στα γραψω χθες.Ειχα για ενα διαστημα Ζ4 2.5i με τα 192 αλογα και το λατρεψα,ενα μπλοκε θελει αυτο το αμαξι και ενα τελικο Bastuck και τελος!!!!Τωρα οσο αναφορα τα χρηματα που εδωσες......ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ.---------------

p.s Στελαρα χτυπα το ρε φιλε θα χασεις το μυαλο σου...

BMW Power
21-09-10, 12:52
Τελικά τι Ζ4 πήρες????

george316
21-09-10, 12:59
τα εξακιλυνδρα σε μεγαλες αποστασεις με συνεση στο γκαζι ειναι τοσο οικονομικα που νομιζεις οτι χαλασε ο δεικτης βενζινης...
αρκει να σου πω οτι με 28ρι...και ΜΙΣΟ ντεποζιτο βενζινης,σε ανοιχτο δρομο εκανα....480 χιλιομετρα.πριν τρεις εβδομαδες...ω ναι...
βεβαια οχι οτι το πορσε ειναι για πεταμα...αλλα σιγουρα το ζ σαν πιο καινουριο αυτοκινητο εχει και τα θετικα του

kplc16
28-09-10, 13:25
καλοριζικο

super duper
28-09-10, 15:34
καλορίζικο φιλε μου

mitsos_chania
28-09-10, 20:53
καλοριζικο και απο εμενα φιλε μου να το χαρεις

XT660
28-09-10, 22:39
καλοταξιδο
βαλτου μπλοκε αν μπορεις....

Fanatic
29-09-10, 08:32
Βαλε καμια φωτο επιτελους!
:useless:

Z3_Roadster
01-10-10, 02:03
Καλορίζικο φίλε, εύχομαι να το χαρείς! Καλά χιλιόμετρα....