PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερώτηση για radiocd σε 116i-παρακαλώ όποιος έχει το ίδιο ας απαντήσει...


angiemicro
03-10-10, 16:17
Καλησπέρα σ όλους!

Έχω το 116i το οποίο είχε απ τη μαμά του ραδιοκασετοφωνο (νομίζω το business) με mp3 και χειρισμό του απ το τιμονι. Η ερώτηση μου είναι η εξής: Είναι δυνατόν όταν δυναμώνω την ένταση να μην δίχνει τίποτα στην οθόνη? Φυσικά για τους τίτλους των τραγουδιών που παίζει το mp3 ούτε θέμα, δεν βγάζει ποτέ τίποτα, μόνο το νούμερο του τραγουδιού... γιατί συμβαίνει αυτό? φταιέι το μοντέλο που είναι για τα μπάζα ή ίσως κάποια λανθασμένη σύνδεση ή ρύθμιση? Σας ευχαριστώ πολύ!

Bimmer
03-10-10, 16:30
Καλά τι περιμένεις να σου ξαναπούμε τα ίδια?
Αφού ήδη πήρες 2 απαντήσεις!

angiemicro
03-10-10, 17:02
Καλά τι περιμένεις να σου ξαναπούμε τα ίδια?
Αφού ήδη πήρες 2 απαντήσεις!

Με συγχωρείτε κύριε Bimmer... πρώτα έκανα post την ερώτηση στο άλλο το thread νομίζοντας ότι δεν υπάρχει thread για τη σειρά 1 και μετά είδα ότι θα έπρεπε να το είχα βάλλει εδώ. Πήγα να σβήσω το εκεί αλλά δεν βρήκα τον τρόπο...

Με συγχωρείτε κι αν θέλετε μη βαράτε...δεν είμαστε όλοι τρελοί γνώστες του αντικειμένου...

Bimmer
03-10-10, 17:13
:chair: :twak:

giannis 116
03-10-10, 17:22
Οταν αυξομειωνεις την ενταση δεν εμφανιζεται τιποτα στην οθονη του business. Τωρα για MP3 που λες και παλι καλα που παιζει εσενα και MP3! Για τιτλους, φακελους κλπ ισως και να διαβαζει αν εχει γινει καταλληλη επεξεργασια κατα την εγγραφη του δισκου κι αυτο στο λεω με επιφυλαξη καθως δεν ειμαι και τοσο γνωστης στα ηχοσυστηματα.
Παντως σου λεω και παλι καλα που παιζει γιατι τα πρωτα πρωτα μοντελα σειρας 1 που βγηκαν με business ραδιο σι ντι στον εξοπλισμο τους, αυτο δεν επαιζε καν MP3, διαβαζε το δισκακι και απλα εβγαζε ενα μηνυμα NO AUDIO CD. Αυτο εχω κι εγω και την εχω πατησει!

bimmer-corfu
05-10-10, 18:43
το business δεν λέει τίτλους. Θες professional για να λέει τίτλους