PDA

Επιστροφή στο Forum : Snowboard...


Stunt Mike
23-10-10, 17:26
Εμενα περαν του αυτοκινητου,η τρελα μου ειναι κι αυτη.Καθε χρονο ανεβαινω στα βουνα εντος και εκτος Ελλαδος για να κανω τ'αγαπημενο μου αθλημα.Στην Ελλαδα κατα προτιμηση Παρνασσος,Καλαβρυτα,Καρπενησι ως Αθηναιος.Παλιοτερα πηγαινα και στη Β.Ελλαδα αλλα λογω διανυκτερευσεων συμφερει καλυτερα εξωτερικο(πχ Βουλγαρια,Ιταλια).Φετος λογω του ερχομου του γιου,θα παραμεινω εντος συνορων.Τ'αμαξι κλειδωνεται στο γκαραζ και κουκουλωνεται.Ο χειμωνας ερχεται βαρυς!Οσοι πιστοι προσελθετε....:bigthumb:

E36 RULES!!
24-10-10, 00:26
Έκανα στο Γυμνάσιο, μετα κατι αχιόνιστοι χειμώνες, κάτι πανελλαδικές, κάτι Αγγλίες, δεν μου επέτρεψαν να συνεχίσω... Πέρισυ πήγαμε Καλάβρυτα με fz αλλα μονο λάσπη βρήκαμε.. Ελπίζω φέτος να δω λιγο άσπρη μέρα!!
Αν και χρειάζομαι νεα σανίδα, δεστρες, μποτες, δε βαριεσαι ;)

Stunt Mike
15-12-10, 00:54
Επιτελους επεσε χιονακι στα βουνα!!!!!!Εχω κερωσει και τη σανιδα και ειμαι ετοιμος!!!!Εδω να δειτε ταχυτητες,ντριφτ,σκανδιναβικα κτλ.......Αλλη φαση...

thanassis
05-12-11, 13:32
μιας και ξεκινάει η επόμενη σεζόν έγινε σερβις στα πέδιλα/snowboard και περιμένουμε χιονάκια!

όποιος έχει facebook θα μπορούσε να κάνει ένα like σε αυτή την φωτογραφία για να με βοηθήσει σ έναν διαγωνισμό?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2751206225879&set=o.182335201108&type=1&permPage=1

ευχαριστώ πολύ!